برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خرید و گفتگوی فنی پیرامون مودم و روتر ADSL ، کدام مارک و چرا؟ ا

shervin83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی به من بگه روتر چیه؟

shervin83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه مودم adsl میخوام بگیرم .بین asus AM602 و D-Link 322T کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ علتش رو هم بگید.

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من یه مودم adsl میخوام بگیرم .بین asus AM602 و D-Link 322T کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ علتش رو هم بگید.
من اگر جای شما باشم Asus رو انتخاب میکنم چون تا اونجا که میدم Asus ها سازگاری بیشتری با سیستم های مختلف شرکت های ارائه کننده DSL در اینجا دارند.

DSP

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من می خواهم سرویس adsl را بین دو کامپیوتر به صورت مشترک قرار بدهم کامپیوتر a در طبقه اول و کامپیوتر b در طبقه دوم ساختمان قرار دارد متاسفانه امکان کابل کشی بین دو طبقه مشکل می باشد در نتیجه برای این کار به نظر شما اگر از یک مودم AM604G که خودش یک Acsses point هم می باشد و همچنین یک کارت شبکه وایرلس روی کامپیوتر b که در طبقه دوم است استفاده کنم می توانم اینترنت را به کامپیوتر b برسانم . آیا بین دو طبقه می توان یک ارتباط بی سیم برقرار کرد با توجه به اینکه سقف مکان مورد نظر از جنس بتون و در آن فلز و میلگرد به کار رفته .
با تشکر

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
با سلام
من می خواهم سرویس adsl را بین دو کامپیوتر به صورت مشترک قرار بدهم کامپیوتر a در طبقه اول و کامپیوتر b در طبقه دوم ساختمان قرار دارد متاسفانه امکان کابل کشی بین دو طبقه مشکل می باشد در نتیجه برای این کار به نظر شما اگر از یک مودم AM604G که خودش یک Acsses point هم می باشد و همچنین یک کارت شبکه وایرلس روی کامپیوتر b که در طبقه دوم است استفاده کنم می توانم اینترنت را به کامپیوتر b برسانم . آیا بین دو طبقه می توان یک ارتباط بی سیم برقرار کرد با توجه به اینکه سقف مکان مورد نظر از جنس بتون و در آن فلز و میلگرد به کار رفته .
با تشکر
سلام

من مورد مشابه شما رو تو اداره جات دیدم که بین چند طبقه شبکه بدون سیم راه اندازی کردن اما از چه سخت افزار ها و ترفند هایی استفاده شده اطلاعی ندارم .

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
مودم های ایسوس این طور که تا حالا دوستان تست کردن با ISP های مختلف سازگاره و از تکنولوژِ ی ADSL2+ پشتیبانی میکنه . البته اگر میخواین روی مودم D-Link سرمایه گزاری کنید برای خرید باید یک دلیل برای این انتخاب داشته باشید مثلا قیمت یا امکانات و ...

موفق باشید .

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43
این ایسوس رو از کجا میشه خرید و چه مدلی و چند تومن ؟:wacko:

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
یه سر به پست های گذشته بزنید بار ها و بار ها گفته شده . مدل مودم به امکانات و خواسته های شما میتونه متفاوت باشه . :)

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43
حالا شما به بزرکواری خودتون ببخشید ما رو ! فقط اگر میدونید بگید که از کجا میشه مودم ایسوس با پورت اترنت با قیمت خوب خرید ؟ ممنون:rolleyes::D:blush:

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
حالا شما به بزرکواری خودتون ببخشید ما رو ! فقط اگر میدونید بگید که از کجا میشه مودم ایسوس با پورت اترنت با قیمت خوب خرید ؟ ممنون:rolleyes::D:blush:
مودم ASUS Am602 هم خروجی USB داره هم Lan مودم ADSL2+ هم هست .

برای توضیحات بیشتر برید به این ادرس

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43
این برای مودم بهترین انتخابه دیگه ؟ درسته ؟ البته در محدوده ی 50 تومن منظورمه . :eek:

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
تو پاساژ ولیعصر ظاهرا مارک های micronet و smc هم دارن فکر کنم در حدود 40 تا 46 باشه.

kongkido

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.آقا زنگ زدم و آسياتك گفت ؛ وصل كرديم ولي هر كاري ميكنم مودم روشن نميشه .نه چشمك ميزنه ونه روشن ميشه فقط مال يو اس بي روشنه.بچه هاي فني ميگن كه احتمالا رانژه نشده ولي مسؤل ثبت نام ميگه كه رانژه شده.لطفا راهنمايي كنيد.مودم هم سالمه و از نوع كورسس هست.با تشكر

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
سلام.آقا زنگ زدم و آسياتك گفت ؛ وصل كرديم ولي هر كاري ميكنم مودم روشن نميشه .نه چشمك ميزنه ونه روشن ميشه فقط مال يو اس بي روشنه.بچه هاي فني ميگن كه احتمالا رانژه نشده ولي مسؤل ثبت نام ميگه كه رانژه شده.لطفا راهنمايي كنيد.مودم هم سالمه و از نوع كورسس هست.با تشكر

اگه اصلا چراغ لینکت چشمک هم نمیزنه مودمت سوخته!

بالا