برگزیده های پرشین تولز

مشکلات میهن وب هاست و درخواست راهنمایی برای انتفال

ehsanled

Registered User
لایک‌ها
85
اصلا هم تایید نمیشه، کیفیت سرویس ها و پشتیبانی شون فوق العاده هست و اکثر مشتریان واقعیشون هم راضی هستن (مشتریهای واقعیشون نه کسایی که الکی میان اینجا نظر میذارن و بعد تبلیغ هاستینگ خودشون که عمدتا کل داراییشون یه هاست ریسلر و نهایتش یه وی پی اس هست رو میکنن) ، این شرکت به قدری بزرگ و قدرتمند هست که دیتاسنتر اختصاصی خودش رو راه انداخته که توی ایران انگشت شمار هستن همچین شرکت هایی، مثه هاست ایران و...
دوست عزیز شاید برای شما خوب بوده باشه ولی همه افراد اینو نمیگن.
من هاستینگ ندارم و خداروشکر اندازه خودمم پول دارم به اندازه ای که میتونم کل تشکیلات میهن وبهاست رو یکجا بخرم.
من چندین ساله که وبمستر هستم و با میهن وب هاست هاست ایران برتینا و خیلی شرکت های دیگه کار کردم

tolin

Registered User
لایک‌ها
37
خب ببینید اینکه در بین ده ها هزار مشتری پنج شش نفر ناراضی باشن یا مشکلی براشون پیش بیاد کاملا طبیعی هست و همه جای دنیا هم این اتفاق میفته اما اینکه بیایم یک طرفه به قاضی بریم و چون مثلا برای یدونه هاست ما یه مشکل کوچکی پیش اومده انگشت اتهام رو به سمتشون بگیریم و بگیم کلا اینجورین اونجورین اصلا منصفانه و منطقی نیست. ضمنا تصور بنده اینه که شما از عظمت و دامنه گسترده فعالیت های این شرکت ها خبر ندارید که چنین اظهار نظری می کنید. با اینحال کمی منصف باشیم و نقدهامون منصفانه باشه. یا علی

elco

Registered User
لایک‌ها
211
اصلا هم تایید نمیشه، کیفیت سرویس ها و پشتیبانی شون فوق العاده هست و اکثر مشتریان واقعیشون هم راضی هستن (مشتریهای واقعیشون نه کسایی که الکی میان اینجا نظر میذارن و بعد تبلیغ هاستینگ خودشون که عمدتا کل داراییشون یه هاست ریسلر و نهایتش یه وی پی اس هست رو میکنن) ، این شرکت به قدری بزرگ و قدرتمند هست که دیتاسنتر اختصاصی خودش رو راه انداخته که توی ایران انگشت شمار هستن همچین شرکت هایی، مثه هاست ایران و...
مطمعن باش هیچکدوم از شرکت های رقیب نمیان اینجا بد یکی دیگرو بگن
این دوستانی هم که میبینی تبلیغ خودشونو میکنن از این فصلیا هستن که میان و میرن نمیشه اسم هاستینگ روشون گذاشت
میهن وب هاست یه زمانی بله خوب بود اما برای تست کافیه بری یه تیکت بزنی 24 ساعت بعد تازه میگن بله جانم ؟ !!!!

فعلا تو هاست اشتراکی نت افراز و سرور پارس عالیه تو سرور هم پارس پک و پارس دو

بالا