برگزیده های پرشین تولز

مشکل انجمن www.tt.tuningtalk.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
من هم خیلی وقت عضو بودم توش سه سال پیش که ترکید یوزر من هم از بین رفت و پارتی نداشتیم درست نکردنش ولی همزمان بودن کسانیکه پارتی داشتند وقت گذاشتن براشون و یوزرشون برگشت.
این مشکل سرورهاشون همیشگی بوده و هر از گاهی میترکه
ولی خب بانک اطلاعاتی خوبی برای خودرو به صورت فارسیه.

almaseraga

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من هم خیلی وقت عضو بودم توش سه سال پیش که ترکید یوزر من هم از بین رفت و پارتی نداشتیم درست نکردنش ولی همزمان بودن کسانیکه پارتی داشتند وقت گذاشتن براشون و یوزرشون برگشت.
این مشکل سرورهاشون همیشگی بوده و هر از گاهی میترکه
ولی خب بانک اطلاعاتی خوبی برای خودرو به صورت فارسیه.

من 9ساله فعالیت دارم تی تی
برا من هم بدون مشکل برگشت فقط عکس پروفایلم پاک شد که خیلی دوسش داشتم
ولی اینجا دیگه دعوا برا چیه؟
بس کنین لطفا حاشیه نرین
یک سایت شاخص دچار مشکل شده که ایشالا برمیگرده.دیگه حاشیه برا چیه

Moriss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من 9ساله فعالیت دارم تی تی
برا من هم بدون مشکل برگشت فقط عکس پروفایلم پاک شد که خیلی دوسش داشتم
ولی اینجا دیگه دعوا برا چیه؟
بس کنین لطفا حاشیه نرین
یک سایت شاخص دچار مشکل شده که ایشالا برمیگرده.دیگه حاشیه برا چیه

با چه ادرسی وارد سایت میشین؟ برا من که باز نمیشه!

yoosefheidari

Registered User
لایک‌ها
42

mehdi-psp

Registered User
لایک‌ها
153
امیدوارم مشکلشون زودتر حل بشه و برگردن ، چون واقعا کار راه انداز بود و من به شخصه جواب خیلی از سوالهام رو از اون سایت گرفته بودم .

این بحث حق عضویت هم به نظرم ایده خوبیه ، با یه عدد معقول میشه حق عضویت گرفت که هم کاربرها راضی باشن هم مشکل مالی سایت حل بشه .

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,822
متاسفانه بعد از تلگرام این اتفاقات برای فروم های زیادی افتاد. از سال 2009 در انجمن DVB5 مدیر هستم و چندین ماهه عملا" سایت رو هواست.
همین اتفاق برای تیونینگ تاک ! هم افتاد... توی تی تی هم عضویت دارم یه سه چهار سالی ....
امیدوارم هرچه زودتر حل شه . انجمن با ریشه ایه تی تی : )

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده یکی از مدیران فروم تی تی هستم که بنا به اطلاع رسانی تعداد از کاربران از ایجاد این پیج و تعدادی از تاپیک های مشابه که دوستان پیگیر وضعیت فروم تیونینگ تالک هستند لازم دونستم در این مورد اطلاع رسانی کنم.
ضمن تشکر از نگرانی تعدادی از عزیزان لازم به توضیح است که فروم تی تی با مشکلات همیشگی که ناخواسته و همواره با اون دست به گریبان بوده مواجه شده که ریشه اون هم گستردگی حجم و محتوای اون هست که هر ساله در زمان تمدید با مشکل مواجه میشه. همونطور که سابقا کاربران شاهد بودند بارها هم با قالب های جدید سعی بر بروز رسانی فروم گرفته شد که باز هم حجم محتوا باعث شد مشکلاتی از این دست بوجود بیاد و به ناچار سایت به قالب سابق برگرده.
این اتفاق اخیر هم که غیر منتظره بوجود آمد از همین موضوع ریشه میگیره و بدلیل عدم اطلاع از اقدام سرور پشتیبان فرصتی باقی نگذاشت تا اطلاع رسانی صورت بگیره و سایت بصورت غیر منتظره از دسترس خارج شد.... در مورد اقدامات و تصمیماتی که صورت میگیره نمیتونم کامل توضیح بدم چون مطلب طولانی میشه. ولی چکیده کلام اینه که سایت دوباره به فعالیت خودش با همون محتوای سابق برمیگرده منتها زمان قطعی پایان آپدیت فعلا مشخص نیست. چنانچه روند آپدیت سایت به حالت قابل پیشبینی برگشت و یا زمان آن مشخص شد از طریق همین تاپیک و سایر فروم های مرتبط اطلاع رسانی خواهد شد.

پایدار باشید
سلام
زمان درست شدن مشخص نیست؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
انجمن خوبیه:general401::general401:
من سال 95 ثبت نام کرده بودم ماشین..سوالمو اونجا پرسیدم راهنمایی کردن.
خاطره خوبی ازش دارم:general504:

super_man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من هم هر موقع مشکل ماشین داشتم یه سر میزدم به تیونیگ تاک واقعا حیفه بسته بشه
خیلی وقت و انرژی بابتش صرف شده بود
بعد هم کلیه مطا لب فنی بود نه حرف سیاسی داشت و نه مشکلی از نظر کپی رایت و اینا

اگر مشکل مالی بود با یه مبلغ خیلی جزئی برای عضویت سالانه کلیه مشکلات حل بود.
چون تعداد اعضاش قابل توجه هست و همه با رقبت پرداخت می کردند

mse5602

Registered User
لایک‌ها
81
سلام
چندین ساله عضو تی تی بودم، برای مشکلات عجیب و غریب خرید، تعمیر، نگه داری، ارتقا، تغییر تو ماشین که برای ما فراوان وجود داره، همیشه راهگشا بود. به فروم و مدیرانش که دسترسی نداریم، اما با بالا بودن همین تاپیک صدا به گوششون می رسه
امیدوارم زودتر مشکلات حل بشه و این ویکی پدیای غنی خودروی فارسی برگرده. من هم از پرداخت حق عضویت استقبال میکنم. البته این حرف ها نیازمند تصمیم مدیران و بالا اومدن سایت و یه افکار سنجی تو خود فروم هست. تو جاهای خیلی کوچکتر شاهد بودم بعد از بحرانی شدن وضعیت تبلیغ، ابتدا با حق عضویت اختیاری بعد اجباری 3-4 ساله که فعال موندن

sasan hatami

Registered User
لایک‌ها
3
اینجا اسپل نوشتاری هست نه گفتاری دوست عزیز.... در پاسخ شماباید بگم سابقا مدیر بودین ! تازه اگه بودین... حتما یک مشکلی بوده که دیگه نیستید و اگه بودین باید بدونید که مدیران سابق محرم نیستند! شما چون قبلا مدیر بودین پس نباید حساسیتی از جهت لو رفتن آیدیتون داشته باشید پس شما آیدی تونو اینجا معرفی بفرمایید تا رزومه و بک آ‍پ کل فعالیتتونو اینجا بذارم.

به هرحال خبر جدید جهت کاربران پیگیر وضعیت تی تی بودند اینکه الان میتونم بهشون بگم که متاسفانه حدود یک ماه دیگه این مشکل ادامه خواهد داشت و خوشبختانه اینکه با کارایی که داره انجام میشه دیگه این مشکل هر ساله برای تمدید پیش نخواهد آمد.
درود بر شما
یک کانال هم در تلگرام راه افتاده جهت اطلاع رسانی در مورد وضعیت تیونینگ تاک،اون رو شما راه انداختید؟تو همون کانال وضعیت سایت اعلام میشه؟

داخل کانال فقط یک پست با این محتوا هست:

"با سلام خدمت کاربران محترم فروم تیونینگ تالک.
این کانال جهت آگاهی از شرایط و تغییرات بوجود آمده در فروم تیونینگ تالک ایجاد میگردد.
پس آگاهی و انتشار لینک این کانال اطلاع رسانی صورت خواهد پذیرفت.

با سپاس از شکیبایی شما
۱۵ آبان ۱۳۹۷"

سپاس

RM123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام خدمت تمام بچه های پی تی و تی تی .گفته دوستان کاملا صحیح و به جا بود . تی تی و خیلی از انجمن های دیگه مدت هاست که چراغشون رو به خاموشی رفته و کاری هم نمیشه کرد . نسل جدید دنیای اینترنت به سرعت تغییر ذائقه می دن و بسیار هنر می خواد تا همراه و همپای تغییرات اومد . که در ۹۰٪ هم چنین چیزی پیش نمیاد . ( ماها هم که فسیل شدیم و دیگه صدامون در نمیاد:D)
ایده فروش حق اشتراک و دریافت هزینه های سایت به طور مستقیم از کاربران با اینکه حرکتی حرفه ای و اصولی نیست ولی ممکنه باعث جبران بخشی از هزینه های سایت بشه
اما این رو هم در نظر داشته باشید . فلسفه این سایت که خیلی از کاربران قدیمی و مدیران سایت بر اساس اون فعالیت می کردند و به اون افتخار می کردند اشتراک گذاری رایگان تجربه ها بود. اینکه اطلاعاتی که سال ها صرف تولید اون کردیم با این نیت که به یکی مثل خودمون کمک کنیم رو محدود کنند و با پرداخت پول دوباره در اختیار خودمون قرار بدن . یه جورایی خیانت به زحمت های خیلی از دوستان فعال تو تی تی و نا امید کردن اون درصد کمیه که توان پرداخت اشتراک رو ندارن
دوستان اشتباه برداشت نکنید . حتی اگه من هم مدیریت سایت رو به عهده داشتم حتما حتما حق اشتراک رو اجباری می کردم ولی امیدوارم مدیران عزیز فعلی اگر تصمیم به دریافت هزینه ها به صورت مستقیم از کابران داشتند حتما دسترسی رایگان به مطالب قدیمی رو مد نظر قرار بدن ، به احترام به تمام ساعت هایی که در اون سایت برای کمک به همدیگه صرف کردیم و به احترام اون درصدی که توان پرداخت ندارن و ناامیدانه بین صفحه های مجازی دنبال راه چاره ای می گردند.
بسیار خوشحال شدم این صفحه رو پیدا کردم امیدوارم سایت هرچه سریعتر بالا باید.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
این سایت هنوز مشکل داره؟ الان چندین هفته هست باز نمیشه برای من.....

چه جور سایتی اخه 1 ماه یا بیشتر تعطیل میشه و هیچ کاری براش نمیکنن؟!

King PDA

Registered User
لایک‌ها
28
حالا گذشته از همه این حرفا
یه سایت تخصصی دیگه دارین جایگزین بشه حداامکان ؟

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
حالا گذشته از همه این حرفا
یه سایت تخصصی دیگه دارین جایگزین بشه حداامکان ؟
به جرات میگم هیچ سایتی نیست که بتونه 30 درصد تی تی هم جایگزینش بشه.
اطلاعات فوق العاده ای توش بود...
انگار دیگه تو سرچ گوگل هم نمیادش:(
فقط خدا کنه برگرده

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
از مدیران تیونینگ تالک کسی اینجا نیست یه خبری بهمون بده؟

Aali3267

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من خودم از مدیران قدیمی تیونینگ تاک بودم
شما که اسم تیونینگ تاک رو درست تلفظ نکردید چجوری اونجا مدیر بودید؟
شما آیدیتون چی بوده که مدیر بودید؟
سلام، آقا فرزاد منهم یادمه شما در فوروم رنو با همین آیدی مدیر بودید. خبری از راه اندازی مجدد)حتی با حق عضویت( نیست؟ بقول دوستمون آدم وقتی که تیونینگ تاک بسته است خمار میشه؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
درصورتی که TT برنگرده از دوستان کسی موافق هست یه فروم مشابه بزنیم؟ سایت از من محتوا از دوستان/

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا