برگزیده های پرشین تولز

مشکل نصب نشدن sql server 2008

Grafs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
سلام من بر روی سیستم برنامه اس کیو ال سرور رو ریختم ولی چون که درست نصب نشده بود و نمی توانستم در آن جدول و کواری بنویسم آن رو ان اینستال کردم گفتم دوباره نصبش کنم ولی نصب نمی شه همش پیام زیر می اید فرام ورک هم رو سیستم نصبه اصلا من نمی دانم مشکلش چیه! چی کار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید، مرسی

Grafs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
چرا کسی نیست که به سوالم جواب بده؟؟!:(

Grafs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
لطفاااااااا کمک کنید :(((( هر جوری هستش باید sql server روی سیستم نصب کنم، لطفا حتی اگه چیز کوجیکی هم برای حلش به ذهنتون میرسه بگین شاید مشکل با راه حل های کوچک حل شد :general507::oops::(:general410::general501:

blake

Registered User
لایک‌ها
531
درود دوست عزیز
سری اول که نصب کردین چه مشکلی داشت که میگین نمیتونستین کوئری بنویسید؟
بعد که برنامه رو Uninstall کردین کامل پاک شد؟؟(بعضی مواقع یه سری پلاگین و نرم افزار های کمکی از اس کیو ال باقی میمونه که باید اونا هم پاک بشه)
شما قبلا SQL Server نصب کردین یا سری قبل بار اولتون بوده؟(چون نکات ریز و خاص زیادی برای نصب کردن داره)

Grafs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
خیلی خیلی ممنونم که اومدن و پست دادین :general410:
مشکلش این بود که وقتی برنامه رو باز میکردم به سرور کانکت نمیشد و ارور میداد!
والا من تو رجیستری گشتم و با نرم افزار حذف برنامه ها هم چک کردم برنامه پاک شده بود. دیگه نمیدونم باید کجا رو چک میکردم!:general208:
بار اولم بود که نصبش میکردم موقع نصب هم برنامه کلی چیز از من می پرسید که من خودم هر چیزی به ذهنم میرسید رو میزدم که اشتباه محض کردم واقعا :general306: چون همش ارور سرور میداد مجبور شدم از سیستم حذفش کنم که گفتم دوباره البته با یک راهنمای نصب کامل نصبش کنم که الان هر کاری میکنم دیگه نصب نمیشه!:general208:

blake

Registered User
لایک‌ها
531
خواهش میکنم دوست عزیز
ببینید شما وقتی SQL نصب میکنین تنظیمات زیادی داره میتونین توی گوگل بنویسید"آموزش نصب SQL SERVER 2008" و بر اساس آموزشها به راحتی نصب کنید
اون مشکل وصل نشدن به سرور هم مشکل نبوده دوست عزیز بلکه شما باید یوزر و پسورد درست وارد کنید تا بتونید به سرور وصل بشید
توی یکی از قسمتهای اولیه نصب نرم افزار از شما یوزر و پسورد سرور رو میخواد که اگر درست وارد کرده بودین راحت میتونستین به سرور متصل بشین و کار کنید با نرم افزار
تنها پیشنهادی که میتونم بهتون بدم اینه که با نرم افزار Ccleaner تمامی نرم افزار ها و پلاگین های مربوط به SQL رو پاک کنید(توی اسم نرم افزار ها باید کلمه SQL رو نوشته باشه) و بعد یه بار توی نرم افزار Ccleaner و توی قسمت Registery دکمه Scan For Issue رو بزنین و بعد Fix Selected Issues رو بزنین و Fix All Selected Issues رو بزنید یکبار سیستم رو ریست کنین و دوباره بر اساس آموزش شروع به نصب SQL کنین
اگر هم نشد راهی بجز تعویض ویندوز به ذهن بنده نمیرسه امیدوارم که مشکلتون حل بشه
بدرود

Grafs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
آقا بسیار سپاس
همه کارهایی که گفتید رو کردم اما نصب نمیشه! :general507:والا وقت ندارم ویندوزم عوض کنم :confused:
به جز حذف برنامه از رجیستری و حذف با Ccleaner کار دیگه ای باید میکردم؟؟
نمیدونم دیگه باید چی کار کنم! :general107:
آقا الان تو رجیستری کلمه sql رو سرچ کردم تو مسیر computer\HEKY_CLASSES_ROOT\.dsr یک فایلی که Neme (defal) | Type REG_SZ | Data MSDASQL پیدا کرده پاکش کنم؟

blake

Registered User
لایک‌ها
531
آقا بسیار سپاس
همه کارهایی که گفتید رو کردم اما نصب نمیشه! :general507:والا وقت ندارم ویندوزم عوض کنم :confused:
به جز حذف برنامه از رجیستری و حذف با Ccleaner کار دیگه ای باید میکردم؟؟
نمیدونم دیگه باید چی کار کنم! :general107:
آقا الان تو رجیستری کلمه sql رو سرچ کردم تو مسیر computer\HEKY_CLASSES_ROOT\.dsr یک فایلی که Neme (defal) | Type REG_SZ | Data MSDASQL پیدا کرده پاکش کنم؟

اگر ویندوز نصب کنین 100% مشکلتون حل میشه
کار دیگه ای به ذهن من نمیرسه
بله وقتی یه نرم افزار نصب میکنین توی مسیر ریجستری پر میشه از کلید های رجیستری اون نرم افزار و تنها راه حلش همون Ccleaner و ریجستریش هست
متن ارور رو توی گوگل سرچ کنید شاید راه حلی پیدا بشه
بدرود

jamshid Programmer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و عرض خسته نباشین

بنده در نصب Sql Server2008 مشکل دارم و وسط نصب گیر میزنه بی زحمت اگه میتونیت زودتر راهنماییم کنید.

این هم نمایی از پیغام خطای نصب.
Capture.PNG

بالا