برگزیده های پرشین تولز

معتبر ترین سایت های سرمایه گذاری

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با سلام ،برداشت امروز بنده چند ساعتی هست به ولتم واریز نشده از سایت کوینکس پرو،آیا مشکلی برای پرداختها بوجود اومده؟! هش انتقال سایت هم این هست
https://blockchain.info/tx/10c12be79389665d0a61f7b1d17f6a16d04ee06fd2756c232f9664553dc27a67

لطفا در پست خود این سایت بذارید تا تاپیک ها بهم نریزه و ادرسی که دادید درست نیست و مشکل دارد اگه واریز کرده باشه و کانفریم نخورده باشه مشکل از سایت کوینیکس نیست و از بلاک چین هست که گاها ساعت ها طول میکشه من سابقه دارم بیست و چهار ساعت طول کشیده کانفریم بشه

sj56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام ،در این پست سایتهای معتبر و جدید دیگه ای که خودتون اقدام کردین رو نمیذارین، و این پست رو آپدیت نمیکنین؟ برای اطلاع از سابتهای خوب و معتبری که اقدام کردین که اسناد خودتون رو هم ببینیم،به غیر از اون سایت که خارجی هست و فقط بنر سایتها وجود داره، جای دیگه ای هم هست که سر بزنیم؟ ممنون

yarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سایت ZOOO از صبح امروز دچار مشکل شده . البته با توجه به پیامش مشکل فنی به نظر میرسه ، ولی ممکن هم هست که بای بای باشه ...

yarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مشکل برطرف شد ظاهرا آپدیت امنیتی داشته اند :"
We made update of our security that`s why some contries did not have access to the site. Now it is working.
"

yarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با احترام به دوست عزیز نویسنده این تاپیک ، باید عرض کنم در سایت CMETRADES بسیار با احتیاط و مقادیر پایین سرمایه گذاری نمایید ، سرمایه بالا را بر نمی گردانند. در مقادیر بالا لیمیت برداشت روزانه می گذارند و عملا برداشت شما را محدود می نمایند.

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سلام ببخشيد چرا لينك سايت ها براي من نمايش داده نميشن؟

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
تاپیک ریپورت اسکم شد

بالا