برگزیده های پرشین تولز

معتبر ترین سایت های سرمایه گذاری

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام به همه دوستان عزیز انجمن پرشین تولز
در این پست واسه شما عزیزان قصد دارم معتبر ترین سایت های اینترنتی برای سرمایه گذاری رو بهتون معرفی کنم که قابلیت اطمینان بالاتری دارند و پرداختی های سریع دارند

قبل از هر چیز توجه کنید من یک شخص حرفه ای در سرمایه گذاری های اینترنتی هستم و حدود دوسال هست که کسب درآمد های خوبی از این سیستم ها کسب کرده ام و اگر در این پست سایتی رو معرفی میکنم حتما خودم چندین و چندین بار برداشتی داشتم که براتون معرفی میکنم پس میتونید به این سایت ها بیشتر از دیگر سایت ها اظمینان کنید

نکته دوم اینکه اکثر این سایت ها با حساب های پرفکت مانی و بیت کوین و PAYEER کار می کنند که هر سه برای ایران قابل دسترس هست و خوشبختانه تحریم نشده ایم

نکته سوم اینکه سرمایه گذاری در اینترنت همیشه با ریسک مواجه هست و نه تنها در این سایت ها حتی در سایت های کلیکی و .... هم همیشه ریسک داریم یعنی در کل کسب درآمد اینترنتی با ریسک مواجه هست چون اگه فردا سایت از دسترس خارج شد شما نمیتونید هیچ کاری کنید این قانون نه تنها در مورد سایت های سرمایه گذاری بلگه در مورد همه سایت ها صادق هست چه بسا سایت های کلیکی زیادی هستند که اسکم شده اند

نکته چهارم همیشه به میزانی سرمایه گذاری کنید که اگه اخیانا سایت از بین رفت به خاطر اون پول حسرت نخورید البته سایت های زیر معتبرند و پشت من دعا می کنید که به پول های بالا رسیدید

در ادامه و در پست های آتی این تاپیک به معرفی این سایت های معتبر سرمایه گذاری می پردازم و به صورت کامل توضیح می دهم

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18

اولین و معتبر ترین سایت سرمایه گذاری جهان که میخواهیم معرفی کنم براتون سایت ZOOO هست که بیش از 800 روز از فعالیتش می گذرد و همچنان به پرداخت ها خود ادامه می دهد و میتوان که بهترین سایت سرمایه گذاری هم همین سایت هست
اطلاعات زیر تا تاریخ 21/1/1396 است و هر هفته بروز رسانی میشه

درحال پرداخت
ریسک سرمایه گذاری : پایین
میزان فعالیت من در سایت : 95روز
میزان سرمایه گذاری : 250 دلار
سود دریافتی از سایت :1019 دلار ( از طرح اولیه سایت که 75 روزه هست با 50٪ Compounding که از این مقدار 769 دلار دریافت کرده ام و 250 دلار دوباره سرمایه گذاری کرده ام
کمترین مقدار سرمایه گذاری در سایت : 50 دلار
کمترین مقدار سود دهی سایت : 2.5 ٪ روزانه برای 75 روز ( یعنی اگه شما 50 دلار سرمایه گذاری کنید بعد از 75 روز میتونید 143.75 دلار دریافت کنید البته سود به صورت روزانه وارد حسابتون میشه و در اخرین روز 50 دلار سرمایه گذاریتون هم واریز برگشت داده میشه حسابتون)
کمترین میزان برداشت : محدودیت ندارد
نوع برداشت از سایت : به صورت اتوماتیک می باشد و به محض درخواست برداشت پول به حساب شما واریز می گردد .
پشتیبانی سایت : بسیار عالی و سریع
حساب های بانکی فعال در سایت : پرفکت مانی - بیت کوین - PAYEER و ADVCASH

Last edited:

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18

دومین سایت معتبر برای سرمایه گذاری مطمئن سایت CMETRADES می باشد که یکی برترین سایت های سرمایه گذاری دیگر می باشد عمر این سایت بیش از 490 روز هست و یکی از معتبر ترین سایت های سرمایه گذاری است این سایت بعد از سایت ZOOO که در بالا معرفی کردم برترین سایت سرمایه گذاری هست

اطلاعات زیر تا تاریخ 21/1/1396 است و هر هفته بروز رسانی میشه

درحال پرداخت
ریسک سرمایه گذاری : پایین
میزان فعالیت من در سایت : 170 روز
میزان سرمایه گذاری از جیب:):):) : 200دلار
سود دریافتی از سایت :13000 دلار ( از طرح اولیه شروع کردم و پس از اطمینان به سایت به در طرح های VIP شرکت کردم و میزان خروجی من از سایت 11000 دلار می باشد ):general601::general601::general601:
کمترین مقدار سرمایه گذاری در سایت : 10دلار;)
کمترین مقدار سود دهی سایت : 2.1٪ روزانه برای 20 روز ( یعنی اگه شما 10دلار سرمایه گذاری کنید بعد از 20 روز میتونید 14.2 دلار دریافت کنید به عبارتی 42 درصد سود میده برای 20 روز البته سود به صورت روزانه وارد حسابتون میشه و در اخرین روز 10دلار سرمایه گذاریتون هم واریز برگشت داده میشه حسابتون)
کمترین میزان برداشت : محدودیت ندارد:)
نوع برداشت از سایت : به صورت دستی می باشد و بعد از درخواست حداکثر تا 24 ساعت پرداخت میگردد البته نهایتا 10 ساعته پرداخت میکنند و کامل مطمئن هست :general601::general601:
پشتیبانی سایت : بسیار عالی و سریع:general601:
حساب های بانکی فعال در سایت : پرفکت مانی - بیت کوین - PAYEER

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
سلام. لطفا سند سرمایه گذاری و برداشت تون رو بزارید

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام. لطفا سند سرمایه گذاری و برداشت تون رو بزارید

سلام معضرت میخوام دیر شد نیومده بودم نت بفرمایید تمامی سایت هایی که در اینجا معرفی خواهم کرد درصد ریسک پایین دارند ;););););)
2bzn_dgv.png

sj56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام ،راه ارتباطی با شما جهت همکاری همین جا هست یا از طریق تلگرام هم میشه؟ این پی وی تلگرامه منه ممنون میشم از اون طریق ارتباط داشته باشیم،Suport96SJ
سلام معضرت میخوام دیر شد نیومده بودم نت بفرمایید تمامی سایت هایی که در اینجا معرفی خواهم کرد درصد ریسک پایین دارند ;););););)
2bzn_dgv.png

sj56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام ،راه ارتباطی با شما جهت همکاری همین جا هست یا از طریق تلگرام هم میشه؟ این پی وی تلگرامه منه ممنون میشم از اون طریق ارتباط داشته باشیم،Suport96SJ@

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با سلام ،راه ارتباطی با شما جهت همکاری همین جا هست یا از طریق تلگرام هم میشه؟ این پی وی تلگرامه منه ممنون میشم از اون طریق ارتباط داشته باشیم،Suport96SJ@
در تلگرام پیام داده شد

sj56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض سلام ،در تلگرام هم این سوال رو پرسیدم،شرمنده،دیدم اونجا دیر سر میزنین،اینجا مزاحم شدم
برام خیلی جالبه،سایتهایی که شما معرفی کردید،مدت فعالیت خودتون نسبت به اکثر سایتهای هایپ خیلیه،با توجه به اینکه فرمودین بعد از اطمینان و چندین برداشت معرفی میکنید،خیلی خوبه ولی اکثر سایتهایی که من تا الان کار کردم عمر کوتاهی داشتند و اسکم شدند،اینقدر تجربه دارید که سایتهای با عمر بالا رو معرفی کنید،که اگه اینطور باشه عالیه، راستش من تا الان در هایپ ضرر کردم،میتونید شما در این حیطه کمکم کنید تا بتونم با راهنماییها و تجربه شما انشالله سود کنم و دعا گوتون باشم؟ ممنون میشم جوابهای لازمم رو بفرمایید،با سپاس فراوان،خدا یار و نگهدارتان

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
معضرت میخوام یکم دیر جواب میدم دیر به دیر سر میزنم این انجمن به خاطر اون شرمنده بله معمولا عمر زیاد در سایت ها معمولا یعنی امکان ریسک بیشتر ولی این دو سایت با توجه به سودی که می دهند میتونند هنوز ادامه داشته باشند

معمولا در سایت ها با توجه به میزان سودی که می دهند عمر سایت رو میشه تشخیص داد سایت zooo از نظز من هنوز میتونه 100 روز اینا هم عمر کنه و سایت cme trad هم عمر زیادی داره و پشتیبانی و خوبه داره که نشون میده هنوز میخوان ادامه بدن
این دو سایت بالا و سایت هایی که در ادامه میخوام معرفی کنم براتون میتونن براتون سود آور باشند

البته هایپ همیشه ریسک داره و نمیشه گفت که این سایت صد در صد تا فلان زمان فعالیت میکنه شخصی که در هایپ کار میکنه باید همیشه ریسک از دست دادن پول رو قبول کنه

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با عرض سلام ،در تلگرام هم این سوال رو پرسیدم،شرمنده،دیدم اونجا دیر سر میزنین،اینجا مزاحم شدم
برام خیلی جالبه،سایتهایی که شما معرفی کردید،مدت فعالیت خودتون نسبت به اکثر سایتهای هایپ خیلیه،با توجه به اینکه فرمودین بعد از اطمینان و چندین برداشت معرفی میکنید،خیلی خوبه ولی اکثر سایتهایی که من تا الان کار کردم عمر کوتاهی داشتند و اسکم شدند،اینقدر تجربه دارید که سایتهای با عمر بالا رو معرفی کنید،که اگه اینطور باشه عالیه، راستش من تا الان در هایپ ضرر کردم،میتونید شما در این حیطه کمکم کنید تا بتونم با راهنماییها و تجربه شما انشالله سود کنم و دعا گوتون باشم؟ ممنون میشم جوابهای لازمم رو بفرمایید،با سپاس فراوان،خدا یار و نگهدارتان

اگر میخواهید به سایت هایی که معتبر تر از بقیه هستند ددسترسی داشته باشید تو آدرس زیر به صورت آپدیت روزانه قرار می دم و میتونی دسترسی پیدا کنی سایت هایی که تو سایت زیر هستند کاملا پرداختی دارند و میتونی در هر کذومشون سرمایه گذاری کنی
http://www.neoptc.ir/page/TOPHIYP

sj56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
معضرت میخوام یکم دیر جواب میدم دیر به دیر سر میزنم این انجمن به خاطر اون شرمنده بله معمولا عمر زیاد در سایت ها معمولا یعنی امکان ریسک بیشتر ولی این دو سایت با توجه به سودی که می دهند میتونند هنوز ادامه داشته باشند

معمولا در سایت ها با توجه به میزان سودی که می دهند عمر سایت رو میشه تشخیص داد سایت zooo از نظز من هنوز میتونه 100 روز اینا هم عمر کنه و سایت cme trad هم عمر زیادی داره و پشتیبانی و خوبه داره که نشون میده هنوز میخوان ادامه بدن
این دو سایت بالا و سایت هایی که در ادامه میخوام معرفی کنم براتون میتونن براتون سود آور باشند

البته هایپ همیشه ریسک داره و نمیشه گفت که این سایت صد در صد تا فلان زمان فعالیت میکنه شخصی که در هایپ کار میکنه باید همیشه ریسک از دست دادن پول رو قبول کنه
با عرض سلام و تشکر
۱، اگر امکان داره برای اطلاع از سایتهای معتبر و جدیدی که معرفی میکنید،از طریق تلگرام یا اگر کانالی دارید،بفرمایید و اطلاع رسانی بفرمایید،خیلی بهتره،چون افراد در روز چندین بار به تلگرام سر میزنن و زودتر و آسونتر مطلع میشن
۲، ضمنا برای پشتیبانی و حمایت هم اگر کسی در مورد اقدام در سایتهایی که شما معرفی میکنید،نیاز به حمایت داشته باشه،خیلی خوب میشه که از طریق تلگرام بتونید در روز و اسرع وقت راهنمایی و حمایتشون کنید،با تشکر

sj56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر میخواهید به سایت هایی که معتبر تر از بقیه هستند ددسترسی داشته باشید تو آدرس زیر به صورت آپدیت روزانه قرار می دم و میتونی دسترسی پیدا کنی سایت هایی که تو سایت زیر هستند کاملا پرداختی دارند و میتونی در هر کذومشون سرمایه گذاری کنی
http://www.neoptc.ir/page/TOPHIYP
با سلام و تشکر
به این سایتی که فرمودین سر زدم،بعضی از اونها مثل بیت سیلور که عدم پرداخت دارند! که در سایتهای دیگه اعلام شده!

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با سلام و تشکر
به این سایتی که فرمودین سر زدم،بعضی از اونها مثل بیت سیلور که عدم پرداخت دارند! که در سایتهای دیگه اعلام شده!

ببیند متاسفانه ایرانی ها وقتی میخوان عضو سایت ها بشن تموم تلاششون اینه که احیاننا زیر مجموعه نشند و طرز فکرشون اینه که چرا به یکی دیگه سود بدم آخه این واقعا برام ثابت شده :general705::general705::general705::general705::general310:
به همین دلیل اگه دقت داشته باشید تموم سایت رو انگلیسی نوشتم و تنها چیزی که فارسی هست یه تاریخ شمسی هست من این صفحه رو تو سایت های کلیکی خارجی تبلیغ میکنم و از طریق اونم زیر مجموعه خوبی میگیرم که سرمایه های خوبی هم میذارن
ولی اینکه سایت هاش معتبره بگم که من ازشون دریافتی دارم و تو تمومشون سرمایه گذاشتم و برداشت میکنم و بر اساس برداشت هام این سایت ها رو معرفی کردم البته علاوه بر برداشت های خودم سایت هایی مثل hothiyp و list4hiyp , goldpol و allhyipmonitors هم بررسی میکنم و ثبت میکنم

از بیت سبلور هم دو روز پیش برداشت زدم پرداخت کرده اگه اسکم شده باشه هم خیلی جدید هست :(:(

sj56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض سلام و تشکر، در مورد اینکه فرمودید ایرانیها سعی میکنند کمیسیون معرفی شما رو ندن متاسفم، ولی بنده اینطوری نیستم، برای جلب اطمینان و اقدام بیشتر افراد اگر شما محبت کنید بعد از معرفی هر سایت معتبری،اسناد دپو و برداشتهاتونم بذارید، افراد بیشتر مطمئن میشن برای اون سایت و اینکه وضعیت هر روز سایتهایی که معرفی کردید رو مثل در حال پرداخت با سند بذارین،خیلی خوب میشه،الان من برای اون سایت دوم راغب هستم که اقدام کنم، ولی مطمئن نیستم که پرداختی داره که امشب دپو کنم یا نه،من معرفی چند نفر رو دارم آنالیز میکنم که معرفی هاشون چقدر نتیجه داره،اگر شما هم هر چه بهتر در ارائه خدمات و معرفی سایتها بهتر عمل کنید،طبیعتا اعتماد افراد بیشتر میشه و اقدامات بیشتری در رابطه با سایتهایی که معرفی میکنید،انجام میدن، باز هم عرض میکنم که اگه از طریق تلگرام هم بتونید اطلاع رسانی و حمابت کنید، در کار معرفی و اقدام افراد موثره،با تشکر

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
برداشت جدید من در 23 آپریل یا همون سه اردیبهشت که دیروز میشه پرداخت بعد از 8 ساعت از درخواستم واریز شد ;););)

cme1.png

sj56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برداشت جدید من در 23 آپریل یا همون سه اردیبهشت که دیروز میشه پرداخت بعد از 8 ساعت از درخواستم واریز شد ;););)

مشاهده پیوست 1008148
با عرض سلام و تشکر،من تو این سایت ثبت نام کردم ولی متاسفانه، با کاربری و پسی که زدم هر کار میکنم وارد نمیشه،ظاهرا قسمت نیست،ممنون میشماز طریق تلگرام هم سایتهای معتبر که تشخیص میدین ارزش ریسک و عمر بالایی دارند رو معرفی کنید،با تشکر

sj56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
2bzn_dgv.png
با عرض سلام و تشکر
ممنون که اسناد فعالیت خودتون رو جهت اطمینان خاطر دوستان ارائه میکنید،امیدوارم در مورد سابتهای دیگری که به نظر شما معتبر و دارای ارزش ریسک هستند همهم ارائه نمایید و این اقدامتون تداوم داشته باشد،با تشکر

sj56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به این پست هم سر بزنید یه سایت هم اونجا معرفی کردم که برای مدت کوتاهی خوبه ولی عمرش به این سایت ها نمیرسه و 40 روز اینا فعالیت خواهید کرد

https://forum.persiantools.com/threads/سایت-جدید-با-درآمد-خوب-بیت-کوین.863111/
با سلام ،برداشت امروز بنده چند ساعتی هست به ولتم واریز نشده از سایت کوینکس پرو،آیا مشکلی برای پرداختها بوجود اومده؟! هش انتقال سایت هم این هست
https://blockchain.info/tx/10c12be79389665d0a61f7b1d17f6a16d04ee06fd2756c232f9664553dc27a67

بالا