• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کننده سخت افزار در پرشین تولز - WWW.PCMAXHW.COM

stockrayaneh.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام. بنده اگه خودم خرید کنم شما میتونید حمل و تحویلشو انجام بدید؟ هزینه ش چقد میشه ؟ حدود 14کیلو میشه

valve_110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من این مدل کارت رو میخوام میتونید برام تهیه کنید : Sapphire R9 280X Toxic

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام. بنده اگه خودم خرید کنم شما میتونید حمل و تحویلشو انجام بدید؟ هزینه ش چقد میشه ؟ حدود 14کیلو میشه

وقت بخیر

بله دوست عزیز تماس بگیرید 09368268100

سلام من این مدل کارت رو میخوام میتونید برام تهیه کنید : Sapphire R9 280X Toxic

وقت بخیر

موجود نیست

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
اس اس دی های سامسونگ با 1 سال گارانتی تعویض بی قید و شرط ! کالای شما مشکلی پیدا کنه بدون سوال با کالای نو براتون تعویض میشه

هر 2 مدل به تعداد تحویل فوری از هفته اینده موجوده

SAMSUNG 850 PRO 128GB

SAMSUNG 850 PRO 256GB

watchdogs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام قیمت این 3 مدل رو می خوام

1. MSI R9 290X LIGHTNING

2. MSI Radeon R9 290X GAMING

3. GIGABYTE GV-R929XOC

none.gif

John Marston

Registered User
لایک‌ها
220
اگه این مونیتور 2 ماه پیش بود، من 6200 تومن تو خرج نمیفتادم.
نوش دارم بعد مرگ سهراب

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
اگه این مونیتور 2 ماه پیش بود، من 6200 تومن تو خرج نمیفتادم.
نوش دارم بعد مرگ سهراب

درود بر شما جناب کریمی عزیز

اگر یادتون باشه 2 ماه پیش در مورد 4K صحبت کردیم حتی پیشنهاد دادم دست نگه دارید واسه خریدش , همچین روزی پیش بینی میکردم:D

الان Samsung 50HU7000 Ultra HD 4K هم دارم واسه فروش ( 50 اینچ ) قیمتش خیلی عالیه در میاد 3.940.000

خودم هم از همین مدل دارم استفاده میکنم خیلی عالیه

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
سلام عزیز هزینه ارسال TV به استان تهران چقدر در میاد آیا گارانتی داره

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام عزیز هزینه ارسال TV به استان تهران چقدر در میاد آیا گارانتی داره

نه گارانتی نداره , قبل از ارسال خودم تست میکنم با عکس براتون میفرستم که مطمعن بشید مشکلی نداره , اگر هم اشنایی داشته باشید حضوری تحویل میدم و تست میکنم

هزینه ارسال هم مطمعن نیستم ولی فکر کنم 150 , 200 تومنی بشه با باربری البته اگر همین تی وی تو تهران هم پیدا بشه که بعید میدونم , قیمت ما حداقل 1500 تا 2 میلیون ارزونتره

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
ممنون از پاسخ سریعتون. ینی به شرط اینکه هیچ اشکالی نداشته باشه نظیر پیکسل سوخته ٬ مشکل در صدا و ... ارسال میشه. منظور این هست خودتون همه موارد رو به دقت چک می کنید و ارسال می کنید.:) عزیز نهایتا هزینه ارسال از ۲۰۰ که دیگه بیشتر نمیشه. اگه اینطور باشه باتوجه به اینکه فرد شناخته شده ای هستید خرید از شما جزو گزینه ها بنده محسوب میشه . فقط لطف کنید قسمت TV رو به سایتتون اضافه کنید مطمئنا با قیمتای خوبی که می دید مشتری زیادی خواهید داشت. دیگه طرف حسابتون عموم مردم میشه نه قشر خاص حرفه ای.
امیدوارم تو کارتون موفق باشید.

leaderr

Registered User
لایک‌ها
33
قطعات سنگینی با پست سفارشی بفرستید ارزونتره درمیاد ولی یه کم بیشتر طول میکشه.البته نميدونم توی بندرعباس بزارن با سفارشی بفرستن یا نه که با سفارشی نهایت 70 تومن میوفته

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
ممنون از پاسخ سریعتون. ینی به شرط اینکه هیچ اشکالی نداشته باشه نظیر پیکسل سوخته ٬ مشکل در صدا و ... ارسال میشه. منظور این هست خودتون همه موارد رو به دقت چک می کنید و ارسال می کنید.:) عزیز نهایتا هزینه ارسال از ۲۰۰ که دیگه بیشتر نمیشه. اگه اینطور باشه باتوجه به اینکه فرد شناخته شده ای هستید خرید از شما جزو گزینه ها بنده محسوب میشه . فقط لطف کنید قسمت TV رو به سایتتون اضافه کنید مطمئنا با قیمتای خوبی که می دید مشتری زیادی خواهید داشت. دیگه طرف حسابتون عموم مردم میشه نه قشر خاص حرفه ای.
امیدوارم تو کارتون موفق باشید.

شما فردا صبح با بنده تماس بگیرید تا قیمت دقیق بهتون بگم چون باید زنگ بزنم باربری , بله همه موارد تست میکنم خیالتون راحت

قطعات سنگینی با پست سفارشی بفرستید ارزونتره درمیاد ولی یه کم بیشتر طول میکشه.البته نميدونم توی بندرعباس بزارن با سفارشی بفرستن یا نه که با سفارشی نهایت 70 تومن میوفته

متاسفانه پست بندرعباس بسته های سنگین اصلا تحویل نمیگیره , البته من تو پست مرکزی دیدم کارمندای خود پست که سهمیه دارن لباسشویی هم فرستادن به تهران !!!!!!

Danitondar

Registered User
لایک‌ها
211
تلوزیون 46 هم پیدا میشه 4K؟ ، این میز ما با کمد های کنارش بزرگتر جا نمیشه :D
ضمنا بندرعباس مغازه دارید شما یه سر خدمت برسیم؟

parsa3060

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
57
قیمت هاتون بسیار مناسب هستند

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
تلوزیون 46 هم پیدا میشه 4K؟ ، این میز ما با کمد های کنارش بزرگتر جا نمیشه :D
ضمنا بندرعباس مغازه دارید شما یه سر خدمت برسیم؟

در حال حاضر 49 اینچ ال جی هست با 50 اینچ سامسونگ سری 7000 , 55 اینچ سری 8000 هم داره برام میرسه 3D 4K هم هست

ما تو زمینه تی وی از قدیم کار میکنیم ولی به صورتی هست بار که از امارات میاریم بین مغازه دارهای بندرعباس پخش میکنیم یعنی حتی قبل از اینکه بار به دست ما برسه همشون از قبل به مغازه دار فروخته شده , الان هم تصمیم گرفتم یه سری از مدل ها رو اینترنتی بفروشم , اگر بندرعباس اشنایی دارید میتونید قبلش با بنده هماهنگ کنید که حضوری تست کنم و تحویل بدم

Danitondar

Registered User
لایک‌ها
211
در حال حاضر 49 اینچ ال جی هست با 50 اینچ سامسونگ سری 7000 , 55 اینچ سری 8000 هم داره برام میرسه 3D 4K هم هست

ما تو زمینه تی وی از قدیم کار میکنیم ولی به صورتی هست بار که از امارات میاریم بین مغازه دارهای بندرعباس پخش میکنیم یعنی حتی قبل از اینکه بار به دست ما برسه همشون از قبل به مغازه دار فروخته شده , الان هم تصمیم گرفتم یه سری از مدل ها رو اینترنتی بفروشم , اگر بندرعباس اشنایی دارید میتونید قبلش با بنده هماهنگ کنید که حضوری تست کنم و تحویل بدم
خودتون اگر یه مغازه راه بندازید با اینکه دردسر داره با این قیمت فروش مصرف کنندتون خیلی بالا میره چون ظاهرا قیمت خوبی به مغازه دار ها میدید ولی متاسفانه گرون میدن به مصرف کننده.

اگر بندرعباس اشنایی دارید
همشهری هستیما :D

بالا