• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کننده سخت افزار در پرشین تولز - WWW.PCMAXHW.COM

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
درود
تشکر بابت گارانتی خوب محصولات، تعویض بدون کوچکترین بهانه تراشی
فقط تنها نکته منفی پرداخت هزینه پست رفت و برگشت بود که با توجه به رسیدگی و تعویض محصول در زمان تعیین شده کاملا قابل چشم پوشی هست!
ممنون:general601:

درود بر شما

خواهش میکنم اقای رادان , گارانتی ما کاملا تضمین شدست و به جرات میتونم بگم بهترین گارانتی ممکن در سراسر کشور ارائه میدیم

والا هزینه ها حمل و نقل طبق سیستم کاری همه جا به همین صورت هست چون ما گاهی اوقات سودمنون حتی از هزینه پست هم کمتره و در اکثر موارد اصلا برامون به صرفه نیست که 2 برابر سودمون برای کالا تحت گارانتی هزینه کنیم و مورد بعدی هم اون کالای خرابی که ما بعدا جایگزین از شرکت میگیرم هم برامون هزینه برداره به صورتی که بنده الان برای کالای شما مبلغ کامل دستگاه به شرکت پرداخت کردم و وقتی کالا خراب بعد از چند ماه بهشون برگشت بزنم اون هزینه ای که پرداخت کردم برمیگرده چون بر فرض مثال یک دستگاه واتر کولر اگر با پست هم ارسال بشه به شرکتمون حداقل هم قیمت خود دستگاه فقط پستش میشه یعنی در بک گراند هزینه های زیادی برامون داره ولی خب خوشحالم که راضی هستید به امید معاملات بیشتر , موفق باشید

KoenigTiger

Registered User
لایک‌ها
217
درود بر شما

خواهش میکنم اقای رادان , گارانتی ما کاملا تضمین شدست و به جرات میتونم بگم بهترین گارانتی ممکن در سراسر کشور ارائه میدیم

والا هزینه ها حمل و نقل طبق سیستم کاری همه جا به همین صورت هست چون ما گاهی اوقات سودمنون حتی از هزینه پست هم کمتره و در اکثر موارد اصلا برامون به صرفه نیست که 2 برابر سودمون برای کالا تحت گارانتی هزینه کنیم و مورد بعدی هم اون کالای خرابی که ما بعدا جایگزین از شرکت میگیرم هم برامون هزینه برداره به صورتی که بنده الان برای کالای شما مبلغ کامل دستگاه به شرکت پرداخت کردم و وقتی کالا خراب بعد از چند ماه بهشون برگشت بزنم اون هزینه ای که پرداخت کردم برمیگرده چون بر فرض مثال یک دستگاه واتر کولر اگر با پست هم ارسال بشه به شرکتمون حداقل هم قیمت خود دستگاه فقط پستش میشه یعنی در بک گراند هزینه های زیادی برامون داره ولی خب خوشحالم که راضی هستید به امید معاملات بیشتر , موفق باشید
درود
یعنی نپتونی که 469 الآن برای فروش دارید و بخریم ممکن هست به یه همچین دردسر هایی بندازه مارو و شمارو؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
درود
یعنی نپتونی که 469 الآن برای فروش دارید و بخریم ممکن هست به یه همچین دردسر هایی بندازه مارو و شمارو؟

وقت بخیر

بنده در مورد روند تعویض کالا تحت گارانتی توضیح دادم , الان برداشت شما از کدوم بخش حرف من دردسر امیز یا دردسر ساز بوده ؟ یا اینکه اصلا کامنت بنده رو نخوندید یا اینکه یه خط خوندید بعد باقی خودتون کامل کردید به نتیجه رسیدید , خوشحال میشم توضیح بدید تا دوستان هم از نظر شما استفاده کنن

KoenigTiger

Registered User
لایک‌ها
217
وقت بخیر

بنده در مورد روند تعویض کالا تحت گارانتی توضیح دادم , الان برداشت شما از کدوم بخش حرف من دردسر امیز یا دردسر ساز بوده ؟ یا اینکه اصلا کامنت بنده رو نخوندید یا اینکه یه خط خوندید بعد باقی خودتون کامل کردید به نتیجه رسیدید , خوشحال میشم توضیح بدید تا دوستان هم از نظر شما استفاده کنن
به تصریح در مورد نپتون عرض شد و اینکه مشکل مربوط به چه بخش بوده؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
به تصریح در مورد نپتون عرض شد و اینکه مشکل مربوط به چه بخش بوده؟

مشکل مربوط به نویز بالای پمپ دستگاه بود که توسط ما تعویض شد نا گفته هم نمونه نپتون 280 کلا نویز بالایی تولید میکنه که تقریبا در تمام ریویو ها بهش اشاره شده ولی خب این دستگاه نویزش عادی نبود که نادیده گرفته بشه و بنده هم در مورد همین مشکل تماس گرفتم اواژنگ که کلی معطل کردن اخر گفتن شامل گارانتی نمیشه ! یعنی اگر دستگاه ایشون تحت گارانتی به قولی اصلی اواژنگ بود ( تایتیل فروش واتر کولر مستر تو خیلی از سایت ها ) یا باید با همین مشکل سر میکردن یا زیر قیمت میفروختن و جایگزین تهیه میکردن ایشون حتی فرمودن که یکی از 2 فن دستگاه هم موقع تغییر دور صدا میده ولی در تست ما همچین چیزی نبود ولی بنده جهت محکم کاری هر 2 فن دستگاه هم براشون تعویض کردم

مدت زمان گارانتی ما کمتره ولی در عوض طول 1 سال بهترین گارانتی ممکن ارائه میدیم و به جرات میگم نمونه گارانتی ما در سراسر کشور وجود نداره ! حالا انتخاب با خودتون هست

KoenigTiger

Registered User
لایک‌ها
217
مشکل مربوط به نویز بالای پمپ دستگاه بود که توسط ما تعویض شد نا گفته هم نمونه نپتون 280 کلا نویز بالایی تولید میکنه که تقریبا در تمام ریویو ها بهش اشاره شده ولی خب این دستگاه نویزش عادی نبود که نادیده گرفته بشه و بنده هم در مورد همین مشکل تماس گرفتم اواژنگ که کلی معطل کردن اخر گفتن شامل گارانتی نمیشه ! یعنی اگر دستگاه ایشون تحت گارانتی به قولی اصلی اواژنگ بود ( تایتیل فروش واتر کولر مستر تو خیلی از سایت ها ) یا باید با همین مشکل سر میکردن یا زیر قیمت میفروختن و جایگزین تهیه میکردن ایشون حتی فرمودن که یکی از 2 فن دستگاه هم موقع تغییر دور صدا میده ولی در تست ما همچین چیزی نبود ولی بنده جهت محکم کاری هر 2 فن دستگاه هم براشون تعویض کردم

مدت زمان گارانتی ما کمتره ولی در عوض طول 1 سال بهترین گارانتی ممکن ارائه میدیم و به جرات میگم نمونه گارانتی ما در سراسر کشور وجود نداره ! حالا انتخاب با خودتون هست
بسیار هم عالی
ممنون با توضیحات

RONIN021

Registered User
لایک‌ها
74
دوست عزیز گارانتی ایشون تضمینی هست، اصلا نگران نباشید، شامل گارانتی شدن فقط به دلیل صدای واتر تو ایران یعنی کشک!
خود آواژنگ کاملا میدونه تعدادی از واتر ها با پمپ معیوب تولید می شوند و این شانس بد مصرف کننده هست که یکی از این مدل ها رو تهیه کند، هر چند کولر مستر RMA بسیار خوبی داره اما این دلیل نمیشه که در داخل کشور هم شما روی این مورد حساب کنید، پس دوباره میگم چیزی به اسم گارانتی معتبر در کشور نداریم! حالا میخواد اسم معتبری هم داشته باشه;)
قدرت خنک کنندگی این محصول به حدی عالی هست که با سیستم های میلیونی Custom رقابت می کند.:)

mshirzad14323

Registered User
لایک‌ها
29
سلام هانی جان خوبی آقا رم ترایدنت اکیس 2400 دی دی آر 3 ماژول 8 گیگابایت و 16 گیگابایت موجود دارید ؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

shogunate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام و درود

جناب آشوری قیمت یک 5820K چقدر در میاد - اصلاً موجود دارید ؟ توی سایت قیمت پردازنده ندیدم من

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام و درود

جناب آشوری قیمت یک 5820K چقدر در میاد - اصلاً موجود دارید ؟ توی سایت قیمت پردازنده ندیدم من

درود بر شما

نه متاسفانه پردازنده خرید تکش به صرفه نیست در حال حاضر فقط G3258 تحویل فوری دارم

farshadfard

Registered User
لایک‌ها
10
قسطی میدید
دست دوم میدید
قیمت این چنده GSkill RipjawsX 2*4GB DDR3 1600

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
قسطی میدید
دست دوم میدید
قیمت این چنده GSkill RipjawsX 2*4GB DDR3 1600

وقت بخیر

نه دوست گرامی , دسته دوم هم کار نمیکینم , رم هم متاسفانه موجود نیست تو بازار هست میتونید تهیه کنید

XertioN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
G1 Gaming 970 تحویل فوری دارین چقدر در میاد؟
یه سوال شما این هارو وارد میکنید MADE IN کجا هستن

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
G1 Gaming 970 تحویل فوری دارین چقدر در میاد؟
یه سوال شما این هارو وارد میکنید MADE IN کجا هستن
وقت بخیر

تحویل فوری موجود دارم 1.450 تومن

همون جنسی که تو بازار هست مال ما هم همون هست هیچ فرقی نمیکنه فقط قیمت ما خیلی پایینتره همشون هم چینی هست چه ایران , چه خارج از ایران چه ایالات متحده همشون چین هست

وقت بخیر

خرید اینترنتی انجام نمیدیم دوست عزیز

shogunate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
چرا من نميتونم امتياز بازرچه بدم :d يه خريد اينترنتي از آقاي آشوري عزيز كرديم گفتيم يه تشكري لاقل بكنيم

هنوز براي من نه پيام خصوصي نه امتياز فعال نشده :دي

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
چرا من نميتونم امتياز بازرچه بدم :d يه خريد اينترنتي از آقاي آشوري عزيز كرديم گفتيم يه تشكري لاقل بكنيم

هنوز براي من نه پيام خصوصي نه امتياز فعال نشده :دي

درود بر شما

ممنونم محبت دارید

فکر کنم باید حداقل 70 تا 80 تا پست ارسال کرده باشید تا اکتیو بشه

بالا