• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کننده سخت افزار در پرشین تولز - WWW.PCMAXHW.COM

bahman1963

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
هارد Samsung SSD EVO 850 250GB دارید؟ قیمت چنده ؟' گارانتی دارد؟
باکس هارد با ابعاد کوچک(micro 1.8 m.sata/Sata III USB3) برای نصب ssd بالا دارید؟ قیمت چنده؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام
هارد Samsung SSD EVO 850 250GB دارید؟ قیمت چنده ؟' گارانتی دارد؟
باکس هارد با ابعاد کوچک(micro 1.8 m.sata/Sata III USB3) برای نصب ssd بالا دارید؟ قیمت چنده؟

وقت بخیر

موجود نیست

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
دوستانی که منتظر کارت های نسل جدید AMD بودن یه سری از مدل ها شرکتمون اعلام موجودی کرده به زودی لیست میشه از برند XFX و میتونید سفارش بدید

R9 390X
R9 390
R9 380

alifoxx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
دوست عزیز کارت گرافیک gtx980 رفرنس چه مدلهایی دارید؟

hamidaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
کارت های GTX 750 TI & R7 265
موجود دارید؟قیمت؟

mspersian

Registered User
لایک‌ها
113

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام
دوست عزیز کارت گرافیک gtx980 رفرنس چه مدلهایی دارید؟

وقت بخیر

رفرنس تموم شده صبر کنید به زودی کاستوم کولر ها رو لیست میکنم با قیمت خیلی پایینتر از بازار کشور

سلام
کارت های GTX 750 TI & R7 265
موجود دارید؟قیمت؟

وقت بخیر

موجود نیست

سلام
آیا این تبلت و لوازم جانبیش رو دارین؟
nVidia Shield
لینک
NVIDIA® SHIELD™ Tablet (32GB, 4G LTE) – Unlocked

وقت بخیر

تبلت شیلد الان تموم شده ولی کنسولش میتونم براتون بیارم

Last edited:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
پیشنهاد ویژه - مدت زمان محدود - حتما قیمت با بازار مقایسه کنید !

تحویل فوری به تعداد در انبار ایران

کیس های برند Corsair به همراه 2 عدد فن رایگان !!!

Corsair Graphite 780T Full Tower White + 2 Corsair Air SP120 High Performance Edition
Corsair Graphite 760T Full Tower White + 2 Corsair Air SP1200 High Performance Edition

--------------------------------

فروش تمامی تجهیزات برند Corsair | کیس های 760T , 780T به همراه 2 فن رایگان با قیمت عالی |

Last edited:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
و باز هم برای اولین بار در سراسر کشور ! کارت های گرافیک نسل جدید AMD

نکته : باز هم مثل هر محصولی که جدید وارد بازار میشه ممکنه در اینده قیمت کالا افت کنه چون ما تقریبا با عرضه جهانی کالا موجود کردیم - و بر خلاف تمامی فروشگاه دار ها یا شرکت های داخل ایران سیستم فروش ما فرق میکنه تبلیغ کاذب برای کالایی که از قیمت واقعیش بیشتره نمیکنیم این مورد به وضوح میتونید صفحات قبل ببینید که برای ایتم های جدیدی که لیست کردیم با اینکه اگر میفروختیم به نفع ما تموم میشد ولی پیشنهاد دادم که صبر کنید قیمتش به زودی افت میکنه بخوایم واقعیت در نظر بگیرید هیچ شخصی - هیچ موسسه ای - هیچ فروشگاهی - هیچ شرکتی به اندازه ما تو این زمینه با مشتری سر نخریدن کالای جدید رو راست نبوده ! اگر میدونید قیمت مناسب هست میتونید بخرید و لذت ببرید اگر هم فکر میکنید قیمت بالاست میتونید صبر کنید ببینید در اینده قیمت افت میکنه یا خیر , خیلی واضح و شفاف شرایط توضیح دادم که برای تمامی افراد قابل درک باشه

XFX Radeon R9 390X 8GB Double Dissipation

XFX Radeon R9 390 8GB Double Dissipation

XFX RADEON R9 380 4GB DOUBLE DISSIPATION

فایل های ضمیمه

• XFX R9 390X.jpg
    XFX R9 390X.jpg
    316 KB · نمایش ها: 19
  • XFX R7 370.jpg
    XFX R7 370.jpg
    264.7 KB · نمایش ها: 14

farid23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام.واسه یه موردی سواله.اگه جواب بدین ممنون میشم.همیشه بخاطر نمایندگیها و دلال بازیها اولش قیمت جنس سر به فلک میکشه بعد از یه سال قیمت تقریبا نزدیک به قیمت دلاریش میشه.یعنی این وسط واسطه ها و دلال ها دارن سود میکنن.

حالا سوالم اینه وقتی شما میگین که دارین بدون واسطه کالایی رو وارد میکنید و از این حرفا،چرا باید قیمت شما هم اولش اون بالا بالا ها باشه بعد از چند ماه حالت معقول پیدا کنه؟

foa.neh

Registered User
لایک‌ها
68
R7 240 ddr5 موجود دارید؟

atabaksh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای آشوری خبری از evga 980ti هست؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام.واسه یه موردی سواله.اگه جواب بدین ممنون میشم.همیشه بخاطر نمایندگیها و دلال بازیها اولش قیمت جنس سر به فلک میکشه بعد از یه سال قیمت تقریبا نزدیک به قیمت دلاریش میشه.یعنی این وسط واسطه ها و دلال ها دارن سود میکنن.

حالا سوالم اینه وقتی شما میگین که دارین بدون واسطه کالایی رو وارد میکنید و از این حرفا،چرا باید قیمت شما هم اولش اون بالا بالا ها باشه بعد از چند ماه حالت معقول پیدا کنه؟

درود بر شما

بنده در جایگاهی نیستم که بتونم این سوال جواب بدم و از این مساعل هم تا حدی که میتونم دوری میکنم , قیمت بالا بالای ما هم خوشبختانه در اکثر موارد اختلاف زیادی با بازار داخلی داشته ولی متاسفانه مسعله اینه اکثر کاربرا نه تنها تو فروم بلکه تو کل کشور , اگر 100 تا ایتم در سایت ما باشه 99 تاش قیمت ما از بازار پایینتر باشه ولی کافیه یک ایتم حدودی قیمت بالاتر باشه چشم خودشون رو همه چیز میبندن و ما رو گران فروش خطاب میکنن پیشنهاد من به همه اون دسته افراد که چنین ذهنیتی دارن اینه اگر گرونه نخرید ! صفحات قبل هم مشاهده کنید بار ها پیش اومده تاکیید کردم ایتم جدید داشتم برای فروش گفتم نخرید , که بعدا ارزون میشه دلیل چرا و چگونه منم مثل شما روندی که همیشه باهاش رو به رو هستیم و متاسفانه راه حلی هم براش وجود نداره

و منم ترجیح میدم مباحث قیمتی تو تاپیک جریان نداشته باشه , اختیار به عهده کاربره

R7 240 ddr5 موجود دارید؟

وقت بخیر

موجود نیست

آقای آشوری خبری از evga 980ti هست؟

وقت بخیر

چرا تعدادی موجود بود که سفارشی فروش رفت به زودی دوباره موجود میشه

farid23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
درود بر شما

بنده در جایگاهی نیستم که بتونم این سوال جواب بدم و از این مساعل هم تا حدی که میتونم دوری میکنم , قیمت بالا بالای ما هم خوشبختانه در اکثر موارد اختلاف زیادی با بازار داخلی داشته ولی متاسفانه مسعله اینه اکثر کاربرا نه تنها تو فروم بلکه تو کل کشور , اگر 100 تا ایتم در سایت ما باشه 99 تاش قیمت ما از بازار پایینتر باشه ولی کافیه یک ایتم حدودی قیمت بالاتر باشه چشم خودشون رو همه چیز میبندن و ما رو گران فروش خطاب میکنن پیشنهاد من به همه اون دسته افراد که چنین ذهنیتی دارن اینه اگر گرونه نخرید ! صفحات قبل هم مشاهده کنید بار ها پیش اومده تاکیید کردم ایتم جدید داشتم برای فروش گفتم نخرید , که بعدا ارزون میشه دلیل چرا و چگونه منم مثل شما روندی که همیشه باهاش رو به رو هستیم و متاسفانه راه حلی هم براش وجود نداره

و منم ترجیح میدم مباحث قیمتی تو تاپیک جریان نداشته باشه , اختیار به عهده کاربره
اگر میدونستم که با سوال کردنم شما رو ناراحت میکنم عمرا نمیپرسیدم.سوالی بود که ذهنمو درگیر کرده بود.من خودم از مشتریاتون هستم و اگه این ذهنیت رو نسبت به شما داشتم هیچوقت ازتون خرید نمیکردم.

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
اگر میدونستم که با سوال کردنم شما رو ناراحت میکنم عمرا نمیپرسیدم.سوالی بود که ذهنمو درگیر کرده بود.من خودم از مشتریاتون هستم و اگه این ذهنیت رو نسبت به شما داشتم هیچوقت ازتون خرید نمیکردم.

نه خواهش میکنم هیچ ناراحتی به وجود نیومده شاید ری اکشن مشتری ها به حرفای بنده به این صورت باشه ولی من چیزی که مشتری میخواد بشنوه نمیگم به جاش واقعیت شفاف توضیح میدم

بالا