• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کننده سخت افزار در پرشین تولز - WWW.PCMAXHW.COM

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام دوست عزیز.
قیمت این تبلت فراموش کردید.:D
در صورت موجود بودن قیمت تمام شده رو لطف کنید. می‌خوام بررسی کنم که همین رو بگیم یا آیپد. سپاس.

درود بر شما

شرمنده دوست گرامی فراموش کردم , قیمت ارسال شد

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
نکته :

کالاهایی که تحت گارانتی ما تهیه میکنید جعبه دستگاه رو حتما جهت استفاده از گارانتی نگه دارید - در زمان مهلت تست هیچ محدودیتی جهت پیچ کردن قطعات وجود نداره برام جالبه چند مورد از دوستان تماس گرفتن گفتن اقا اگر ما گرافیک خریدیم و در زمان مهلت تست پیچ شده بود و در اخر کار نکرد چی میشه ؟ جوابم اینه این حرفای من در اوردی دلالا هست که به فراوونی حتی تو همین پی تی هم میبینیم ! و هیچ ارزش نداره و تنها دلیلش فرار از مسئولیت هست ! چه هراز تومن سود داشته باشه چه 100 هزار تومن وظیفه فروشنده هست

ما بهترین گارانتی ممکن برای مشتری ها فراهم میکنیم - دستگاهی که از ما میخرید رو سیستم پیچ کنید ( هیچ دلیل موجهی جهت پیچ نکردن وجود نداره مثل اینه که کارت گرافیک با دست تو کیس نگه دارید ! یا مثلا واتر کولر بگیرید رادیات با یه دست بگیرید بلاک هم با اون یکی دست ! بله این قانون من در اوردی بازار سخت افزار ایرانه !!! البته ناگفته نمونه همچین مشکلی برای شخص منم پیش اومده چندین سال پیش تو ولیعصر سر خرید یه کارت گرافیک ! )

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
دوستان گلم جهت اطلاع باید بگم :

کارت های گرافیک جدید 980Ti و R9 Fury X هم موجود شده اکثر برند ها ولی چون اوایل عرضه هست قیمتاشون بالاست من خیلی واضح شفاف با اینکه جنس در دسترسم هست میگم نخرید اقا جان نخرید قیمت پایین میاد (اون شخصی هم که براش مهم نیست چند تومن بالا پایین میگیره لذتش میبره , دیگه از این واضح تر بگم ؟ ) , یه نکته دیگه ای هم که باید بگم بیشتر از 10 بار من اینجا تاکیید کردم بازم میگم ما در حجم زیادی از یه کالا نمیاریم گاهی اوقات حتی مجبوریم از کالای به خصوصی فقط یک عدد بیاریم جهت نمونه و بار ها پیش اومده همون کالا هم اصلا فروش نرفته , ما در بعضی از موارد در توانمون هست کالا رو با قیمت پایینتر از بازار بفروشیم و در بعضی از موارد ممکنه همون کالا حتی در هر پارت بیشتر از 100 عدد ازش وارد بازار بشه خب قطعا اگر ما هم در اون حجم کالا رو وارد بازار کنیم قیمت تموم شدش خیلی پایینتر هست تا اینکه ازش 10 عدد بیاریم جهت فروش من این موارد بارها خیلی واضح اینجا توضیح دادم ولی متاسفانه برای دسته ای از دوستان انگار غیر قابل درک بوده مارکت همینه من یه روز قیمت پایین میدم فردا روز ممکنه شخص X بیاد قیمت شکنی کنه ما هم نهایت سعیمون رو میکنیم کالا رو پایینترین قیمت ممکن بفروشیم ولی در مواردی نمیتونیم ! بخش زیادی از کالاها هم تو ایران فقط توسط ما فروخته میشه , به این میگن رقابت سالم که منم همیشه حمایت میکنم

دیگه از این واضح تر من نمیتونم توضیح بدم که برای شخصی قابل درک نباشه !

Mahdiar_M5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
با سلام، قيمت كارت msi 980 ti gaming رو مي خواستم اگه موجود باشه، با سپاس

e.mehdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام.
جناب آشوری درباره ی تفاوت پلاگین پاورهای کورسیر می تونید یه توضیحی به من بدین!
مثلن پلاگین KR, NA, EU, UK, JP, CN, AU فرقشون در چیه که باعث اختلاف قیمت هاشون میشه؟

Last edited:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام.
جناب آشوری درباره ی تفاوت پلاگین پاورهای سری جدید کورسیر - HXi و AXi - می تونید یه توضیحی به من بدین؟

درود بر شما

خب تفاوت اصلی 2 سری اینه که سری AXI مدیریت انرژی دیجیتاله ولی سری HXI انالوگ هست و تنظیمات بیشتر در Corsair Link به شما میده خلاصه کنم ( البته من تا به حال موفق نشدم با Corsair Link کار کنم ! ) سری AXI بیشتر به هارد کورها پیشنهاد میدم مدیریت بهتری در ولتاژ , شدت جریان برق در هر رشته کابل و..... ولی مشکل اصلی همشون ( نمیشه گفت مشکل کمی حساسیت در نظر بگیرید ) اینه که تا پاور به لود 40% نرسه فن دستگاه شروع به چرخش نمیکنه این مسعله کمی برای کاربرایی که حساس هستن جالب نیست , خودم قبلا AX1200i داشتم ولی رو پلتفرم بعدیم که الان دارم از سری RM استفاده میکنم در کل همین سری RM هم کافیه اگر حساسیت به خرج ندید , و پولش برای باقی قطعات نگه دارید

Last edited:

e.mehdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
درود بر شما

خب تفاوت اصلی 2 سری اینه که سری AXI مدیریت انرژی دیجیتاله ولی سری HXI انالوگ هست و تنظیمات بیشتر در Corsair Link به شما میده خلاصه کنم ( البته من تا به حال موفق نشدم با Corsair Link کار کنم ! ) سری AXI بیشتر به هارد کورها پیشنهاد میدم مدیریت بهتری در ولتاژ , شدت جریان برق در هر رشته کابل و..... ولی مشکل اصلی همشون ( نمیشه گفت مشکل کمی حساسیت در نظر بگیرید ) اینه که تا پاور به لود 40% نرسه فن دستگاه شروع به چرخش نمیکنه این مسعله کمی برای کاربرایی که حساس هستن جالب نیست , خودم قبلا AX1200i داشتم ولی رو پلتفرم بعدیم که الان دارم از سری RM استفاده میکنم در کل همین سری RM هم کافیه اگر حساسیت به خرج ندید , و پولش برای باقی قطعات نگه دارید

البته سوالمو ویرایش کردم تا منظورمو برسونم، مدار دیجیتال و آنالوگ مد نظرم نیست، اینکه انتهای پارت نامبر یک مدل به اختصار علائمی رو می نویسن مثل: KR Plug, NA, EU Plug, UK, JP, CN, AU ، این ها به چه معنیه و چه فرقی دارن که قیمتشون متفاوت میشه؟؟ هدف از سوالم این بود.

Last edited:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
البته سوالمو ویرایش کردم تا منظورمو برسونم، مدار دیجیتال و آنالوگ مد نظرم نیست، اینکه انتهای پارت نامبر یک مدل به اختصار علائمی رو می نویسن مثل: KR Plug, NA, EU Plug, UK, JP, CN, AU ، این ها به چه معنیه و چه فرقی دارن که قیمتشون متفاوت میشه؟؟ هدف از سوالم این بود.

این موردی که فرمودید کابل برقی که همراه دستگاه هست مختص همون منطقست مثلا اگر نوشته UK Plug یا EU Plug کابل برقش 2 شاخه مثل برق خودمون هست , هیچ تفاوتی هم با هم ندارن به جز همون مورد

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
Last edited:

doflamingo

Registered User
لایک‌ها
25
خب قربان با توجه به اینکه شما دستتون توی کارهفکر میکنید کی قیمت های 980 ti برسه به حد نرمال؟
یک ماه صبر کنیم کافیه؟
و فکر میکنید برای مثال یه کارتی مثل 980ti g1 حدودا چقدر میشه قیمتش؟

Supra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یک عدد کیس Corsair 750D حدودا 2 هفته ی پیش به آقای اشوری زاده برای واردات درخواست شد امروز به دست ما رسید.
با تشکر

Last edited:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
خب قربان با توجه به اینکه شما دستتون توی کارهفکر میکنید کی قیمت های 980 ti برسه به حد نرمال؟
یک ماه صبر کنیم کافیه؟
و فکر میکنید برای مثال یه کارتی مثل 980ti g1 حدودا چقدر میشه قیمتش؟

درود بر شما

اگر منتظر هستید قیمت به حد نرمال برسه مثل سری قبل 780Ti دوستانه بگم بعد از تابستون هست ( حتی ممکنه تا زمستان هم طول بکشه ) ولی تا یک ماه اینده قیمت از چیزی که الان هست پایینتر میاد

یک عدد کیس Corsair 750D حدودا 2 هفته ی پیش به آقای اشوری زاده برای واردات درخواست شد امروز به دست ما رسید.
با تشکر

درود بر شما

ممنونم از خریدتون دوست گرامی

• Like
Reactions: a13

ALIFANI13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کارت های asus وinno 3d ichill gtx 980tiرو کی میارید وقیمت

Amir-H-A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام کارت
asus strix 980 ti dc III oc
ZOTAC GTX 980 Ti AMP! Extreme Edition
ای وی جی ای 980 تی آی کلس فیلد ای سی ایکس 2 +
و 980 تی آی اینو 3 دی بلک رو کِی و حدودا با چه قیمتی میارید؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
کارت های asus وinno 3d ichill gtx 980tiرو کی میارید وقیمت

سلام کارت
asus strix 980 ti dc III oc
ZOTAC GTX 980 Ti AMP! Extreme Edition
ای وی جی ای 980 تی آی کلس فیلد ای سی ایکس 2 +
و 980 تی آی اینو 3 دی بلک رو کِی و حدودا با چه قیمتی میارید؟

وقت بخیر

ایسوس و کلاسیفاید هنوز عرضه نشده , زوتک و اینو هم کار نمیکنم

Amir-H-A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
وقت بخیر

ایسوس و کلاسیفاید هنوز عرضه نشده , زوتک و اینو هم کار نمیکنم

عزیز مثل اینکه نسخه ایسوز 5 روز پیش عرضه شده
http://www.inet.se/produkt/5411453/asus-strix-gtx-980-ti-directcu-iii-oc-6gd5-gaming
این یه سایت سودانی
این نسخه خیلی بهتر از جی 1 و ام اس آی هست ولی خب مهم تاریخ وارد شدنش به ایرانه وگرنه اگر بخواد دو ماه سه ماه دیگه وارد شه خب نسخه جی 1 (یا ام اس آی ) نسخه بهتری هست

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
عزیز مثل اینکه نسخه ایسوز 5 روز پیش عرضه شده
http://www.inet.se/produkt/5411453/asus-strix-gtx-980-ti-directcu-iii-oc-6gd5-gaming
این یه سایت سودانی
این نسخه خیلی بهتر از جی 1 و ام اس آی هست ولی خب مهم تاریخ وارد شدنش به ایرانه وگرنه اگر بخواد دو ماه سه ماه دیگه وارد شه خب نسخه جی 1 (یا ام اس آی ) نسخه بهتری هست

وقت بخیر

اینکه کارت تو بعضی از مارکت ها یافت میشه چیز جدیدی نیست ولی اگر قیمت مناسب براتون مهمه باید صبر کنید در غیر این صورت انتخاب با خودتون هست

بالا