• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دارم ولی شما هم دارید بخاطر همین نگفتم اما تصمیم دارم سریال fate stay night رو دانلود کنم

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
دارم ولی شما هم دارید بخاطر همین نگفتم اما تصمیم دارم سریال fate stay night رو دانلود کنم
برادر کارتون هايی که ما داريم رو ديگه دانلود نکنين:p اونايی ک نداريم رو بگيرين. يه تاپيک برای همين منظور زديم که بچه ها با هم چک کنن که چيز تکراری کسی دانلود نکنه. يا اگه کسی چيزی ميخواد اونجا بزاره که ما براش دانلود کنيم.:happy:
خلاصه fate stay night رو دانلود نکنين. موجود هست.;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
[Shinsen-Subs]​_Jigoku​_Shoujo​_Futakomori​_-​_24​_[149F70B6].avi
[Shinsen-Subs]​_Jigoku​_Shoujo​_Futakomori​_-​_25​_[BF5A1865].avi

19665.jpg

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
لينکشو من پيدا کرده بودم ولی عجيبه هر چی الان ميگردم نيست:blink:. مثل اينکه برش داشتن!:eek: حالا باز نگاه ميکنم پيداش کردم برات ميفرستم.;)

خواهر مگه نخریدینش! آقای محمودی و دوستشون هم مشارکت داشتن.!!:blink:

تورنتش هم که فقط تا قسمت 15 اومده و هیچ سیدر و پیری نداره.:f34r:

مثل حنا که مدتهاست فقط 11 اپیزودش اومده!:hmm:​

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برادر کارتون هايی که ما داريم رو ديگه دانلود نکنين:p اونايی ک نداريم رو بگيرين. يه تاپيک برای همين منظور زديم که بچه ها با هم چک کنن که چيز تکراری کسی دانلود نکنه. يا اگه کسی چيزی ميخواد اونجا بزاره که ما براش دانلود کنيم.:happy:
خلاصه fate stay night رو دانلود نکنين. موجود هست.;)

اما من نه در لیست فیلم ها دیدم نه در تاپیکی که معرفی کردین:confused:

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25

origin دانش تموم شد 700 مگ بود دیشب گذلشتم دان کرد
jigoku هم دان کردم 1 قسمت از انیمه بیشتر نمونده کلا 26 تا قسمته نمیدونم سری اولشم رو هم بگیرم یا نه؟
یا برم یه چیز دیگه دان کنم
راستی قسمت دومByousoku 5 Centimeter نیومد؟خیلی دارن طولش میدن:wacko: اسم این قسمتش Cosmonaut :(
میگم این پست 5274 جون میده واسه QUOTE کردن
grinning-smiley-047.gif

master.

Registered User
لایک‌ها
15
سلام و ممنون :happy:

راستش نميدونم کجاا رو چک کردين ولی سری های FF رو ما کامل داريم:D، 2 سری سريال و 3 تا فيلم. اگه ميخواين با برادر دنيل يا لرد سياه تماس بگيرين.;)

راستی اين مک کراس که ميگين چيه؟ ميتونين اسم اينگيليسی شو بنويسين؟ :eek:

راستش این برادر لرد سیاه و دنیل جان کجان ؟ :happy: در ضمن من گشتم بخدا اینو ندیدم ... به ه رحال چشم ..ممنونم از راهنماییتون ..
والله مک کراس همون دژ فضایی خودمونه که قدیما از شبکه دو پخسش میشد ...ریک هانترو مکس و لیزا هایزو اینا (اسامی دقیقا خاطرم هست ...) الان تا شماره چهارشم هست .. اما لینیکی ازش پیدا نکردم هر جا رفتم فقط برای فروش بود تا اینکه فک کنم یه جا اگه اشتباه نکردهباشم سریال مک کراس 40 یا 60 قسمتیش تو یه تورنت پیداکرده بودم که در بدر دنبال مس میگشتم که دنلود کنه با قیمت خوب کنار بیاییم ( یک سال و اند پیش ) نبود ..و یا اکه بود قیمتها فضایی بود ... این بود که اونم رفت جزو ارزوهامون ... :( macross اینه اگه اشتباه نکردهباشم ... یه وال پیپرشم میزارم ببینی ...

اینم از لیزا هایز کنار ریک هانتر
3cb08950c15af76b0dc1b7db0e81c2b4.jpg.php

مابقی وال پیپر ها تو بخش خودش ..

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
میگم خواهر فریدا ، این لیستهای پست اول کی Update میشه؟ من که هر وقت اومدم نگاه کردم دیدم مال 2-3 ماه گذشته است :wacko:

اینم از لیزا هایز کنار ریک هانتر
مابقی وال پیپر ها تو بخش خودش ..

اون php. آخر لینکی که گزاشتی رو بردار که تصویری که میزاری نمایش داده بشه ( آخر لینکت باید jpg. باشه;) )

راستی من یه سوال دارم ، حالا که همه چیز برای خودش تاپیک داره ، تو این تاپیک باید در مورد چی صحبت کنیم؟:eek: انیمه که در کل بخش مطرحه ، بغیر از این میمونه Spoil کردنو ، معرفی انیمه و چند تا چیز دیگه که ... :f34r: اگه اینجوری پیش بره ، این تاپیک از دوران اوجش دور میشه ها :eek: :rolleyes: چاره ای بیندیشید ;)

دنی جان چه خبر؟ کجایی؟ میگم ایندفعه چی داری برام؟ جواب PM چی شد؟

فعلا

master.

Registered User
لایک‌ها
15
ممنون از تذکرت .. نه اونو اگه بردارم کل فرمت صفحه بهممیخوره :دی
بار دیدنش برین تو تاپیک مربوطه ... :دی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
قسمت 20 اونجلیون هستم ... فوق العاده ... واقعا از بهترین ها ... فریدا من یادم رفت که تو مشکلت با این سری چی بود ؟ ظاهرا می گفتی کم تحرکه
1655.gif
، درسته ؟
کدومش ، سریش یا فیلمش :wacko: خودشم تحلیل کارشناسانه یادت نره
حتما ... پتانسیل بالایی واسه تحلیل داره !! ...
rollingf.gif

راستی تورنت Melancholy of Haruhi Suzumiya رو کسی از اپیزود 14 تا 25 داره ؟
14 تاس ... همونطور که فریدا گفت ...

راستی این سفارش من هم بود ... خدا خیرت بده ...
computer2.gif

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
قسمت 20 اونجلیون هستم ... فوق العاده ... واقعا از بهترین ها ... فریدا من یادم رفت که تو مشکلت با این سری چی بود ؟ ظاهرا می گفتی کم تحرکه
1655.gif
، درسته ؟

rollingf.gif

computer2.gif
تو ANN زده 25 تاست
blink.gif

باورت میشه هنوز خودم ندیدمش:wacko:
حالا این سریال های جدیدی که دان کردم رو میدم دنیل واسه همتون بزنه;)
فعلا

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
والله مک کراس همون دژ فضایی خودمونه که قدیما از شبکه دو پخسش میشد ...ریک هانترو مکس و لیزا هایزو اینا (اسامی دقیقا خاطرم هست ...) الان تا شماره چهارشم هست .. اما لینیکی ازش پیدا نکردم هر جا رفتم فقط برای فروش بود تا اینکه فک کنم یه جا اگه اشتباه نکردهباشم سریال مک کراس 40 یا 60 قسمتیش تو یه تورنت پیداکرده بودم که در بدر دنبال مس میگشتم که دنلود کنه با قیمت خوب کنار بیاییم ( یک سال و اند پیش ) نبود ..و یا اکه بود قیمتها فضایی بود ... این بود که اونم رفت جزو ارزوهامون ... :( macross اینه اگه اشتباه نکردهباشم ...

در پستهای 70، 71 و 72 معرفی شده و در این پست http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1106806&postcount=4780 به طور خلاصه توضیحاتی دادم.

در سریال MACROSS کسی بنام ریک هانتر وجود ندارد و اسم او هیکارو ایچیجو است. در نتیجه مکراس با روبوتک که در ایران به اسم دژ فضایی پخش شده فرق دارد.
اگر به لیست ابتدای تاپیک مراجعه کنید این سریال موجود است.

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
1655.gif
، درسته ؟
rollingf.gif

دقیقا همینطوره که میگی ، من خواستم یه تحلیلی ازش بکنم ، ندونستم از کجاش باید بگم ، برا همین نگفتم که یکی پیدا بشه ( خدایا شکرت) بگه منم تایید کنم ;)

خواهر فریدا هم بزار End Of Evangelion رو ببینه ، اونم گرفتار میشه ;) :happy:

به قسمت 25-26 نگاه نکن :cool: اینو از من بعنوان یکی که این انیمه رو 7 بار دیده بپزیر ، دلیلشو بعدا میگم ;)

داشتم پست های جدیدو با Sharingan میخونمدم ، خوردم به این پست برادر شیان کور شدم
blind.gif
:lol:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
1655.gif
، درسته ؟

rollingf.gif

computer2.gif
این evanglion رو منم یه اپیسودشو دیدم خوشم نیومد
mf_ymca.gif

زیاد از انیم های که توش سوار روبوت میشن خوشم نمیاد , یه جورایی مسخره به نظر میاد
confused0072.gif

البته , ناگفته نمونه که درست کردن این نوع انیم ها فوق العاده سخت تر از بقیه انیم ها هست
2lcmff6.gif

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
د

blind.gif
این برادر شیان هرچندبار یه بار این جا پست میده , معمولا لینک رای گیری میزاره (با فونت گنده :blink: ) :D
بهروز هم الان اگه بیاد ببینه بهش گیر میده :D

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
دقیقا همینطوره که میگی ، من خواستم یه تحلیلی ازش بکنم ، ندونستم از کجاش باید بگم ، برا همین نگفتم که یکی پیدا بشه ( خدایا شکرت) بگه منم تایید کنم ;)

خواهر فریدا هم بزار End Of Evangelion رو ببینه ، اونم گرفتار میشه ;) :happy:

به قسمت 25-26 نگاه نکن :cool: اینو از من بعنوان یکی که این انیمه رو 7 بار دیده بپزیر ، دلیلشو بعدا میگم ;)

blind.gif

قسمت25-26 وحشتناکه End of Evangelion پایان بهتری است.

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
میگم من یه پیشنهاد دارم ، چطوره تاپیکی برای معرفی بهترین صحنه های انیمه ها بزنیم ، نظرتون چیه؟:eek:

بالا