• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
امروز تولد متین ـه
octoberfest1.gif
متین جان تفلدت مبارک. ایشالا تا هزار سال دیگه یه ضرب اوشین دانلود کنی
eghfal.gif

2uf58ur.gif

اما من نه در لیست فیلم ها دیدم نه در تاپیکی که معرفی کردین:confused:

چون fate, stay, night رو قرار بود یکی از بچه ها برامون بفرسته ولی چون هنوز دستمون نرسیده توی لیست وارد نشده
birgits_snill.gif

راستی تو به من پی ام زدی ولی پی ام خودتو بستی، من نمی تونم جواب بدم
biggrin.gif
نکنه منو تو ایگنور لیستت گذاشتی؟!!
blink2.gif

در هر حال اونایی که خواستی 5-6 تا dvd میشه. آدرس کامل پستیتو بده برات می فرستم ;)

من چقدر Evil شدم امروز :lol:
اساسی تایید می شود
2i1d1co.gif
4fvfcja.gif

میگم خواهر فریدا ، این لیستهای پست اول کی Update میشه؟ من که هر وقت اومدم نگاه کردم دیدم مال 2-3 ماه گذشته است :wacko:

من خواهر فریدا نیستم ولی لیست هر وقت یه بار حسابی برسه دستمون آپدیت میشه
Ghelyon.gif

راستش این برادر لرد سیاه و دنیل جان کجان ؟ :happy:

همینجا
happy.gif

این تاینی پیک احمق چرا اینجوری شده

نمیدونم چرا اینجوری میکنه خنگول , واقعا خیلی خنگه
vahidrk.gif
, نمیفهمه این عکس ها که به جای عکس های دیگه نمایش داده میشه , پهنای باند خودش بیشتر مصرف میشه, در نتیجه پول بیشتری میده
confused0072.gif

خدایی یکی از کسایی که هر وقت پست هاشو می خونم از خنده می ترکم مهدیه
366379.gif

سر فرصت همه رو بخاطر این عمل تبعید می کنیم ...
167.gif
... به کجا ؟ ... به گفتگوی آزاد دیگه !!!..
90.gif
.... تا حواسشون بیشتر به تاپیک محبوب باشه ....:lol: :lol: :lol:

shocked015.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
من از کارای میازاکی چند تاش رو دارم اگر چیز خاصی میخواهی بگو اونارم بفرستم.

نه منم دارمشون ، میخواستیم دوبله فارسی رو به DVD اضافه کنیم:cool: ، قرار بود متین دوبله ها رو بفرسته که هنوز نیومده:happy: به هر حال خیلی ممنون از توجهتون:lol:

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
اينم برای دوستدار های کاکاشی سنسی مخصوصاً دنی::D;)

مرسی مرسی ... عالی بود
Laie_22.gif

الان داشتم قسمت آخر ناروتو رو ميديدم يه سوال برام پيش اوم: چرا کاکاشی سنسی هميشه ماسک داره؟
4_12_12.gif
سوال خوبیه
8565.gif

راستی چی شده که که ديگه هيچ کس هيچ نظری در مورد کارتون ها نميده؟!!! حالا من اين چند وقت گرفتارم نميرسم بيام اينجا سرتون رو ببرم شما ها چی؟
4_6_102.gif

...

خواهر پرشيانا و و دنيل هم مثل اينکه اينجا رو تحريم کردن ...
4_13_4.gif

من ؟
blink.gif
واسه چی؟
blink.gif
باور کن این چند هفته انقدر مشغلۀ فکری و عملی داشتم و دارم که دیگه دارم قاط می زنم جداً
wacko_mini2.gif

راستش فکر کنم همه گرفتارن و ربطی به بخش دار شدن تاپیک نداشته باشه. یه کم بگذره اینجا هم به روزهای اوجش برگرده. به خصوص که بعد چند ماه دیگه سپهر و شینوبی و ... هم بر می گردن
he.gif

خوب همه لطف کنين بگين که از اين کارتون های جديد کدوم ها رو دارين دنبال ميکنين يا دانلود ميکنين؟ :eek:من ميخوام با يه نفر بحث کنم سرشون نميدونم اصلاً کسی ميبينه يا نه؟:cool: يا اين لينک های دانلودی که من ميدم اصلاً به درد ميخوره يا اينکه من دارم بیخود ميزارمشون.:(

تو نظرت رو بده در هر حال ما استفاده می کنیم. تورنت ها رو هم بذار، چون من که همه تورنت ها رو می گیرم ذخیره سازی می کنم
mdr.gif

از جدیدها من Darker Than Black رو گرفتم ولی قسمت اولش رو فقط
meuh.gif

//

حالا در راستای نظر دادن و این حرفا
he.gif
آخرین کارتونی که دیدنش تموم شد Hana Yori Dango بود. کارتون زیبایی بود در سبک رمانتیک که چون جدی بود و از این لوس بازیای مسخره توش خبری نبود خوشم اومد. برای ارواحی که تا حدودی لطافت دارن توصیه میشه
241.gif
فقط یه 30 قسمت آخرش اضافه بود کلا، از پایانش هم هیچ خوشم نیومد
31[1].gif
ولی در کل خیلی خوف بید
hug.gif

138fs929521.jpg

انیمه ای که الان دارم می بینم Jyu Oh Sei می باشد
2qwzpqs.gif
البته همش 3 قسمتشو دیدم و زوده واسه نظر دادن، ولی کارتون جذابیه که برعکس خیلی از کارتونای (حتی معروف) دیگه از همون قسمت اول کشش و جذابیت زیادی داره و آدم کنجکاوه بقیشو ببینه. کلا من از کارتونای جدی خوشم میاد دیگه
4869.gif

300px-Jyu_oh_sei.JPG

اطلاعات تکمیلی پس از دیدن کامل کارتون
mornincoffee.gif

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
....

انیمه ای که الان دارم می بینم Jyu Oh Sei می باشد
2qwzpqs.gif
البته همش 3 قسمتشو دیدم و زوده واسه نظر دادن، ولی کارتون جذابیه که برعکس خیلی از کارتونای (حتی معروف) دیگه از همون قسمت اول کشش و جذابیت زیادی داره و آدم کنجکاوه بقیشو ببینه. کلا من از کارتونای جدی خوشم میاد دیگه
4869.gif

300px-Jyu_oh_sei.JPG

اطلاعات تکمیلی پس از دیدن کامل کارتون
mornincoffee.gif
خوبه , تو برنامه ی تابستونیم واردش می کنم ... دارم یه لیست تهیه می کنم که چه انیمه هایی تو تابستون ببینم ....
181.gif

جناب Huashan لطف کنین من یکی رو تبعید نکنین آخه من گناه دارم :blush: .
تا جایی هم که بتونم فعالیت می کنم

نه شما که حالا حالا ها باید در خدمتتون باشیم ...:happy:

27.gif

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
فریدا ZEGAPAIN رو می دونی چطوریه؟
1655.gif

ZEGAPIC328.jpg

26 اپیزود (ظاهرا 6 تاش تا حالا در اومده)

ژانر: درام، Mecha ، علمی تخیلی، عاشقانه

لینک ANN

Rating

Seen in part or in whole by 301 users, rank: #849
Median rating: Very good
Arithmetic mean: 7.9866 (Very good-.01), std. dev.: 1.7106, rank: #399
Weighted mean: 7.6745 (Very good-.32), rank: #535
Bayesian estimate: 7.64875 (Very good-.35), rank: #338​

پ.ن.: پسره یه کم شبیه ایچیگو ـه واسه همین خوشم اومد
byebye.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
میگم خواهر فکر کنم لینک Legend of condor heroes تو ایندکس تاپیک اشتباه شده:blink: یه نگاه بهش بنداز;)

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

يك اتفاقي داره توي اين تاپيك مي افته نميدونم چرا اين تاپيك داره آب ميره هر دفعه كه سر ميزنم چندتا پست پاك شدن
.
.
.
خوب كسايي كه DEATH Note نگاه ميكنن نظري ندارن به نظر من هنوز همون جذابيت وكشش رو داره با وجود اينكه من L رو دوست داشتم

راستي من هم دارم sola و هم claymore نگاه ميكنم جفتشون قشنگ هستن مخصوصا claymore توصيه ميشه
.
كسي در حال حاضر lucky star رو نگاه ميكنه يا نه ارزش ديدن داره كه وقت بزارم براي ديدنش يا نه؟

dreamsboy

Registered User
لایک‌ها
0
كسي در حال حاضر lucky star رو نگاه ميكنه يا نه ارزش ديدن داره كه وقت بزارم براي ديدنش يا نه؟

دررابطه با lucky star میشه گفت نسبت به سایر انیمه های این فصل(البته بعضی هاشون مثل darker than black و Romeo X Juliet )اثری ضعیفتره ولی خوب ژانرش کمدیه و این خودش برای وادار کردن بعضی ها برای دیدن این انیمه کفایت می کنه.استفاده اغراق آمیز از رنگهای گرم و شاد و همچنین طراحی خاص کاراکترها(به نوعی فانتزی) میتونه برای خیلی ها(نه همه) جذاب باشه.سیر داستانیش هم که بیشتر حول روابط روزمره و عادی بین کاراکترهاش هست و میشه گفت پیچیدگی خاصی از لحاظ داستانی نداره.و در کل از اون دست انیمه هایی هست که بعضی ها ممکنه به شدت ازش خوششون بیاد:specool: و بعضی ها ممکنه به شدت ازش بدشون بیاد:thumbsdow .

2a7iqhh.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اين 1-2 روز هی با خودم ميگفتم مثل اينکه من يه چيزی يادم رفته ولی نميدونستم چی!:eek::wacko: (اين چند روز اينقدر برگه tax ديدم و قبض جمع زدم و جدول کشيدم، سرم ديگه داره سوت ميکشه ... :f34r: خوش به حال تون که از اين ماجرای ماليات پرداخت کردن راحتين ...:( ) امروز داشتم هاردم رو خالی ميکردم يهو چشم به بليچ خورد، تازه دوزاری کجم افتاد که من يادم رفته بليچ ببينم!!! :blink::blink::blink::eek:

اونم چه قسمتی!:D واقعاً کارتون از اين نفس بر تر تو عمرم نديدم:D به اين ميگن مهيج ... که آدم نتونه تا يه هفته يه ديگه صبر کنه بره بشينه مانگاشو بخونه که بفهمه چی ميشه ... :p:D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
وب كسايي كه DEATH Note نگاه ميكنن نظري ندارن به نظر من هنوز همون جذابيت وكشش رو داره با وجود اينكه من L رو دوست داشتم
يه سوال : تو فيلمش L با شينيگامی دستشون يه کاسه بود و نمرد. فکر ميکنين تو کارتون L واقعاً مرده؟!!!!
راستي من هم دارم sola و هم claymore نگاه ميكنم جفتشون قشنگ هستن مخصوصا claymore توصيه ميشه
تاييد ميشه!:D
claymore خيلی توصيه ميشه ... ;)
من promo شو ديدم خوشم نيومد:f34r: دانلودش نکردم که ببينم چه جورياست:eek:. کلاً کارتون جدی رو به کارتون کمدی ترجيح ميدم.:cool:

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
من که بهت گفتم اون اينگيليسی نيست:cool:. لينک اينگيليسيش رو هم که بهت دادم:(:eek:. به حرف من گوش نميکنی اينجوری ميشه ... نوچ نوچ نوچ :p:lol:

حالا قشنگ بود؟ :rolleyes:

هنوز ندیدمش:( لامصب وقت نمیشه که:wacko:
راستی الان دسم خالیه بنظرت چی دان کنم؟:rolleyes:
راستی تو این محموله جدید که قراره بفرسی چیا هست؟کی میفرسی؟
happy093.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
میگم خواهر ، خوندن مانگا هم عالمی دارد، نه؟;)
چه جور... :D ولی يه چيزی من مانگاهای کوتاه رو بيشتر دوست دارم بخونم تا اين طولانی ها.:p يعنی اکثراً ميگردم ببينم چه چيزی کوتاه در اومده که مثلاً بشه يه شبه خوند و کامل در اومده و نبايد منتظر قسمت بعدی موند، اونو دان ميکنم و ميخونم و ميزارمش کنار ... :p آدم های بی صبر و حوصله اينجورين ... :wacko::lol:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
هنوز ندیدمش لامصب وقت نمیشه که
راستی الان دسم خالیه بنظرت چی دان کنم؟
راستی تو این محموله جدید که قراره بفرسی چیا هست؟کی میفرسی؟
nana رو بگير. خيلی تعريفشو ميکنن.;)

ليستشو ميزارم امشب (به وقت خودم):D.

وقتی بابام بياد:p (هنوز دقيق معلوم نيست:rolleyes: )

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
[
QUOTE=Daneel Olivaw;1124675]امروز تولد متین ـه
octoberfest1.gif
متین جان تفلدت مبارک. ایشالا تا هزار سال دیگه یه ضرب اوشین دانلود کنی
eghfal.gif

مرسی داداش دنی ! ایشالا خودت 1000 سال عمر کنی
232.gif

از این نفرینا هم نکن.
223.gif
دانلودش خیلی وقته تموم شده.
273.gif

متین جان تولد مبارک
drinking25.gif

میگم از کارای میازاکی چه خبر؟ فرستادیشون؟:eek:

بابک جان وقتی دستت رسید مرحله به مرحله کارو با هم انجام بدیم.

شما از اونجا و من از اینجا.یه چیزیم ازت یاد میگیرم.
287.gif

مرسی از تبریک! شب تولدم واسه عضویت تیم شنا تست میدادم.
98.gif

تبریک بگین چون سوم شدم
85.gif
البته از آخر
233.gif

راستی 15 اپیزود از Peter Pan رو گرفتم . خیلی خوب بود! اصلا فکرشو نمیکردم به این خوبی باشه.
83.gif

بر عکس سریال Aim for the Ace! که زیاد خوش ساخت نیست.هنوز منتظر خواهر جینی هستیم.قرار بود در موردش مفصل بنویسن!​

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
nana رو بگير. خيلی تعريفشو ميکنن.;)

ليستشو ميزارم امشب (به وقت خودم):D.

وقتی بابام بياد:p (هنوز دقيق معلوم نيست:rolleyes: )
باشه من دانش میکنم
فقط از کدوم فن ساب بگیرم؟LIVE EVIL یه زمانی ساب میزد که الان دیگه نمیکنه میمونه IY-F & oki
و Ureshii و KazeNoKoeFansubs و IY4Ever
بعد یه تورنت پر سید:lol:

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
طبق قولي كه دادم مي خوام انيمه 26 قسمتيه Ace o Nerae يا Aim for the Ace براتون اسپويل كنم.
SPOIL

331q7fd.jpg
يكي از منگا هاي معروف Sumika Yamamoto ‌‌(منگا بازها حسابي بايد بشناسنش:wub: )در سال 1972 مي باشد كه
بسيار موفق گرديد.
بعد ها جزو يكي از انيمه ها منحصر به فرد در TV anime در سال 1973 گرديد و به تازگي يك live-action دراما در سال 2004 براي آن ساخته اند.
سريال انيمه آن توسط Tokyo Movie Shinsha در استوديو Madhouse ساخته شده است و بر روي
Mainichi Broadcasting به شبكه هاي جهاني فرستاده شد.
زير مجموعه هاي اين انيمه:
Aim for the Ace! The Movie: Jump High, Hiromi
Shin Ace o Nerae! (新エースをねらえ!)-TV anime
Ace o Nerae! 2 (エースをねらえ!2)-OAV
Ace o Nerae! Final Stage (エースをねらえ!ファイナルステージ)-OAV​

عناوين ديگر اين انيمه:
Jenny la tennista- Italian
Jeu, Set et Match -French
Raqueta de oro or "Golden Racket" -Spanish​

داستان در مورد دختري به نام Hiromi Oka مي باشد ، دختري دبيرستاني كه در نظر دارد تا يكي از بهترين بازيكنان تنيس ژاپن و حتي دنيا شود.
در زماني كه در دبيرستان مي باشد ،شروع به بازي كرد و تقريبا توسط يكي ديگر از دختران به نام Reika Ryūzaki ، كسي كه جزو بهترين بازيكنان تنيس به حساب مي آمد و همچين ملقب به نام "Ochōfujin" به معناي "Madame Butterfly"است، حمايت مي گردد.(البته بعد ها اين وضعيت كمي تغيير مي كنه.)
در همين زمان براي تيم يه مربي جديد به نام Jin Munakata :wub: مي آيد ،كسي كه در هيرومي تواناييهايي برجسته ديد و او را تعليم داد.(مي تونيد تمام سختي هايي كه هيرومي در طي اين آموزش ها مي بيند رو احساس كنيد.)​
2ia68nr.jpg
در طول داستان شاهد خواهيد بود كه هيرومي عاشق يكي از بازيكنان تيم پسران دبيرستان Takayuki Tōdō مي شود ، اما مربي بهش اخطار مي كنه كه خودشو زياد قاطي اين ماجرا نكنه و حتي مي گه بهتره تاكايوكي رو فراموش كنه تا تمركز بيشتري روي تنيس داشته باشه.(لحظاتي كه مربي داره اينارو بهش گوشزد مي كنه واقعا چهرش آخر بي احساسيه اما موزيك متن مي تونه گريتونو در بياره :eek:hno: )
اوايل دل كندن از تاكايوكي براي هيرومي خيلي سخته اما بعدا با كمك مربي و ديگر دوستانش اين مشكلو حل
مي كنه و زندگي عاطفي خودشو از دنياي تنيس جدا مي كنه.
و...........
پايان​
اميدوارم كه خوشتون اومده باشه اما خود انيمه يه چيز ديگه ست.مي تونيد با ديدن انيمه تقريبا تمام مشكلاتي رو كه هيرومي باهاشون دستوپنجه نرم مي كنه رو واقعا احساس كنيد.گرافيك ساده اي داره اما آرامش بخش و موزيك متنش هم به نظر من عاليه.

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تبریک بگین چون سوم شدم
85.gif
البته از آخر
233.gif

بر عکس سریال Aim for the Ace! که زیاد خوش ساخت نیست.هنوز منتظر خواهر جینی هستیم.قرار بود در موردش مفصل بنویسن!​

اول تبريك براي كسب مقام سومتو :specool: و همچنين سالگرد تولدتون :)

به قولم وفا كردم البته ببخشيد كمي دير شد:blush: اما با اين حرفتون كه مي گيد که زیاد خوش ساخت نیست زياد موافق نيستم .(البته باز اين نظر منه ).
اديت:
كلك خوردم :p ،البته از آخرتونو ،همين الان ديدم .

بالا