• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خواهر فريدا
آواتورتون قشنگه(آخه من عاشق انيمه هايي كه مربوط به پري دريايي هست، هستم:wub: )
مي شه بگيد مال كدوم انيمه ست؟

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
اول تبريك براي كسب مقام سومتو و همچنين سالگرد تولدتون.:party:

به قولم وفا كردم البته ببخشيد كمي دير شد:blush: اما با اين حرفتون كه مي گيد که زیاد خوش ساخت نیست زياد موافق نيستم .(البته باز اين نظر منه ).

سلام خواهر.

خیلی ممنون از تبریکتون ولی....
233.gif

:blink: من که سوم نشدم.من از آخر سوم شدم.
286.gif

من تا حالا 4 اپیزودشو گرفتم.کارکتر سازی بسیار خوبی داره و واقعا روش کار شده.موسیقی و داستان هم به کنار.چون تا حالا خوب بوده.ولی اگر گفتم خوش ساخت نیست فقط دلیل تخصصی داره.زنده سازی(مربوط به تعداد فریم ها)یا همون فلیپ برد.شاید تمرکز نکردن روی این مورد هست که حرکات کمی خشکتر و استاپهای زیادی حس میشه.شاید بخاطر قدیمی بودن یا مربوط به هزینه ساخت بوده.
بازم میگم با با این کارکتر ساز و انیماتورش خیلی حال میکنم.Yoshio Kabashima;)

ممنون از توضیحاتتون.

راستی شما دارینش؟یا قبلا جایی دیدین؟

تا اینجا هم که دیدم سریال دخترونه ای بود.درسته؟(دو قسمتشو دیدم)​

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام خواهر.

من تا حالا 4 اپیزودشو گرفتم.کارکتر سازی بسیار خوبی داره و واقعا روش کار شده.موسیقی و داستان هم به کنار.چون تا حالا خوب بوده.ولی اگر گفتم خوش ساخت نیست فقط دلیل تخصصی داره.زنده سازی(مربوط به تعداد فریم ها)یا همون فلیپ برد.شاید تمرکز نکردن روی این مورد هست که حرکات کمی خشکتر و استاپهای زیادی حس میشه.شاید بخاطر قدیمی بودن یا مربوط به هزینه ساخت بوده.
بازم میگم با با این کارکتر ساز و انیماتورش خیلی حال میکنم.Yoshio Kabashima;)

راستی شما دارینش؟یا قبلا جایی دیدین؟

تا اینجا هم که دیدم سریال دخترونه ای بود.درسته؟(دو قسمتشو دیدم)​

حالا كه دلايلتونو گفتيد باهاتون موافقم.
من ندارمش اما چند سال پيش توي شبكه منگا ديده بودمش.(به زبان فرانسه البته)
در مورد دخترونه بودنش هم درسته اما بازم يه بار ديدنش براي آقايونم خوبه چون اصولا داستان بر پايه شخصيت سازيه نه مسايل عاطفي كه بيشتر مورد پسند بانوانه.

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0

سلام!
متین جان تولدت مبارک! :cool: ایشالا 100 سال زنده باشی و همیشه شاد:happy:

Laie_41.gif
:guitar:

اولش می خواستم تو تاپیک اوشین بهت تبریک بگم ولی دیدم اینجا تاپیک مرجعه بهتره همینجا بگم:p :happy:

راستی بابت مسابقه شنا هم بهت تبریک میگم ایشالا تو تلویزیون ببینیمت که داری تو المپیک ( اتفاقا فکر کنم این بار توی چینه و میتونی کلی سوغاتی چینی هم بیاری :lol: ) مسابقه میدی;)

دارم یه لیست تهیه می کنم که چه انیمه هایی تو تابستون ببینم ....
181.gif

منم دارم دقیقا همین کارو میکنم:happy: ;)

--------------------------

خوب . . . بعد از چند روز تونستم 4 قسمت از fullmetall alchemist رو ببینم :p ---> الانه که خواهر فریدا بیاد دعوام کنه که این چه وضع انیمه دیدنه
129fs3707231.gif
همش 4 قسمت دیدی ولش کردی
368927.gif

ولی خداییش عجب انیمه ای پیشنهاد کردی خواهر! :rolleyes: دقیقا همونیه که می خواستم :happy: منو یه جورایی یاد کیمیاگر پائولو کوئلو میندازه ---> البته اونجا به تبدیل فلزات به طلا و اکسیر جوانی قانع بودن ولی توی این انیمه کارشون خیلی خفنه :blink: (تو کار آدم :eek: :blink: و ... هستن ) .

در ضمن آواتور جدیدتونم خیلی قشنگه:D ;) ---> از اونجایی که به مرور صفحات تاپیک انیمه ها رو save میکنم (تا حالا حدودا 400 مگ شده ) کلکسیونی از آواتورهای شما توش پیدا میشه:p :happy:

--------------------------

راستی یه موضوع off topic

از اونجایی که همه بچه های این تاپیک هنرمندن این سوالو اینجا مطرح میکنم

می خواستم یه طرحی رو شروع کنم ---> با کنته و در ابعاد 50*70 cm موندم کدومشو انتخاب کنم
297.gif

خواستم نظرتونو در باره این دو تا نقاشی بدونم ( اثر مرتضی کاتوزیان) ---> بگید که کدومشو بیشتر خوشتون میاد، یا اگه هر دوشو پیشنهاد میکنید کدومشو اول تر :blink: ( چی گفتم . . . :wacko: )

نقاشی اول

نقاشی دوم

در ضمن این دو تا اثرو به خاطر حساسیتشون انتخاب کردم ولی دوست دارم یکی از آثار استاد شکیبا رو ( یه چیزی تو مایه های آواتور خواهر پرشیانا ) انتخاب کنم ولی عکس با رزولوشن بالا ازشون نیافتم که بشه پرینت کرد :( اگه کسی منبعی سراغ داره بگه چون خیلی دوست دارم روی یکی از آثار استاد شکیبا درباره Persian ٍ Empire کار کنم:p :)

و نکته آخر اینکه اینارو سیا سفید در نظر بگیرید چون با کنته می خوام بکشم;)

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست هنرمندم amaranth:
بین دو تصویر : موضوع و محتوای هر دو کار یکی هست ،ولی چون شما میخواهی کنته کار کنی سعی کن اونی که کمتر با عمق و پرسپکتیو در گیرت میکنه انتخاب کنی.
چون موضوع اصلی و قابل توجه حالت و میمیک چهره ست با کنتراست زیاد .همون اولی رو کار کن تا بیننده بیشتر به احساس کار توجه کنه تا عمق.البته این نظر منه.در ضمن تصویر اول تنوع رنگی کمتری داره و به سیاه و سفید نزدیکتره.دومی رو اگه بخواهی سیاه و سفید کار کنی ابهامات کارت(توی پلانهای پشتی)بیشتر میشه.در ضمن المانهای اضافی هم خیلی داره...

کارت که تموم شد حتما بذار ببینیم.:happy:

یادمه اون اوایل یه کار هم از خواهر فریدا دیدم.

تابلو رابین هود اگه اشتباه نکنم که با رنگ روغن کار کرده بودن.
83.gif

خواهر فریدا حتما بهتر نظر میدن.;)

در ضمن منظورم از گفتن مسابقه شنا هم بلند پروازی خودم بود که به شکست جانانه ای ختم شد .
220.gif
چون بین این همه حرفه ای دانشکده تربیت بدنی من هیچ وقت نمیتونم چیزی بشم.شکر خدا که تست بود و مسابقه رسمی نبود!:blush:

254.gif
خداحافظ ورزش حرفه ای...​

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
خداحافظ ورزش حرفه ای...​

237.gif

:blink: امروز امتحان داشتم اصلا حواسم دست خودم نبوده !!! تولدت خييييييييلي مبارك
180.gif
177.gif
178.gif
174.gif

شنا هم ميكني ؟! نميدونستم ....تو استخر اصلا حال نميده يه تريپ بيا جنوب بزنيم به آب كه بدوني شنا كردن يعني چي !

29ntu07.jpg

( از همه اساتيد و صاحب نظران معذرت ميخوام ... صد جاش نوشتم آف تاپيكه كه مشكلي پيش نياد !‌ بازم معذرت )

يه چيز ديگه اينجا داره به شدت آب ميره !!! قسم ميخورم عصر كه امدم 353 صفحه بود ! اما الان شده 349 صفحه
32.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
aiao06sij7.jpg

تفلدت مبارک باشه
36_22_9.gif

متين چند ساله شدی؟ :D

یادمه اون اوایل یه کار هم از خواهر فریدا دیدم.تابلو رابین هود اگه اشتباه نکنم که با رنگ روغن کار کرده بودن.
83.gif
وای وای تن francesco hayez تو گور لرزيد:f34r::lol:. رابين هود چيه پسر خوب! :blink::p مطالعه کنيد لطفاً

اينم نقاشی يه من بود البته من اون موقع که کشيدمش فقط يه کارت پستال 10X15 ازش داشتم و تا بزرگش کردم و اينی که الان ميبينين شد خوب خيلي lز ریزه کاری ها و ... از دست دادم:( ولی خيلی سعی کردم رنگ ها رو يکی در بيارم:) (تو کارت پستال رنگ ها خيلی غليظ تر بود!:blink: )

من با مداد رنگی اينو کار کردم نه رنگ روغن.;)

خواهر فریدا حتما بهتر نظر میدن.;)
من چی کاره بيدم ، من که از نقاشی چيزی سرم نميشه:blink: فقط کپی کن خوبی هستم! :p تو بايد نظر بدی. حالا نظرت در مورد نقاشی من چيه؟:eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خوب . . . بعد از چند روز تونستم 4 قسمت از fullmetall alchemist رو ببینم ---> الانه که خواهر فریدا بیاد دعوام کنه که این چه وضع انیمه دیدنه
129fs3707231.gif
همش 4 قسمت دیدی ولش کردی
اين
129fs3707231.gif
کوچولوئه ، با اين
36_2_49.gif
خدمت ميرسم ... :D:lol:
ولی خداییش عجب انیمه ای پیشنهاد کردی خواهر! :rolleyes: دقیقا همونیه که می خواستم :happy: ...
خوب اين يکی از بهترين کارتون هاييست که تا حالا ساخته شده ;)
در ضمن آواتور جدیدتونم خیلی قشنگه ---> از اونجایی که به مرور صفحات تاپیک انیمه ها رو save میکنم (تا حالا حدودا 400 مگ شده ) کلکسیونی از آواتورهای شما توش پیدا میشه
بالاخره من اينقدر آواتور عوض ميکنم تا مطابق سليقه همه يه چيزی توش پيدا شه ... :D:happy:
البته يه کمی هم هدف آشنايی با کارتون های جديد هم هست.راستی يه چيزی کل تاپيک رو save کردی يا فقط يه قسمتی شو؟ :eek:;)
خواستم نظرتونو در باره این دو تا نقاشی بدونم ( اثر مرتضی کاتوزیان) ---> بگید که کدومشو بیشتر خوشتون میاد، یا اگه هر دوشو پیشنهاد میکنید کدومشو اول تر :blink: ( چی گفتم . . . :wacko: )
ok من مثل متين حرفه اي نميتونم نظر بدم:( ولی اگه به من هم بود اولی رو انتخاب ميکردم:D. کمتر به محيط پرداخته و بيشتر به احساس!:happy: من اينو ترجيح ميدم. با کنته هم خوب بايد در بياد. راستی رو چه کاغذی ميکشی؟ يادمه اون موقع ها اشتنباخ کاغذ خوبی بود!:eek:

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
بازم من سوتی دادم؟
221.gif
آره مثل اینکه.
285.gif

ولی مال خیلی وقت پیش بود.یه تابلو بنام رابین هود هم هست خیلی شبیه همینه.در ضمن اصل کار که حتما رنگ روغنه .شک نکنین.ولی کارتون درسته!;)

ولی آخر شبی گمونم قاطی کردم.
219.gif
218.gif
اثر مداد توی کارتون پیداست ، منظورم اینه که کاملا معلومه مداد رنگیه.من چرا دفعه اول فکر کردم رنگ روغن کار کردین؟
113.gif

شاید عکس قبلی به این واضحی نبوده!

از اسمایلیها و عکسایی که واسه تبریک گذاشتین ممنونم.واسم خیلی ارزش دارن!
305.gif

من وارد 26 سالگی شدم
89.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
( از همه اساتيد و صاحب نظران معذرت ميخوام ... صد جاش نوشتم آف تاپيكه كه مشكلي پيش نياد !‌ بازم معذرت )
نگران نباش ماها خودمون کلی off topic ميزنيم. من خودم سر دسته همه off topic زن ها هستم!:p;)
يه چيز ديگه اينجا داره به شدت آب ميره !!! قسم ميخورم عصر كه امدم 353 صفحه بود ! اما الان شده 349 صفحه
نميخاستم تو تاپيک بگم ولی بزارين بگيم تا شايد بفهميم واقعاً چی شده؟؟؟!!! :(

خواهر ساحل عزيز از دست يه نفر (شايد من:eek: ) ناراحت شده و داره تمام پست هاشو delete ميکنه:(. خواهر حد اقل بگو چی شده؟!:(

البته ماجرا به کپی رايت سريال به سوی جنوب بر ميگرده و اينکه توی بازارچه داشتن ميفروختن!:blink:
4_2_203.gif
همون ماجرايی که منم سرش کلی عصبانی شدم
4_2_104.gif
و منجر شد به ماجرای trusted members و اين چيزا ... :(

ولی من ديشب که رفتم بخوابم ديگه نفهميدم کار به کجا کشيد. امروز صبح ديدم که پست های خواهر قيبشون زده!:eek::( حالا چی شده که خواهر اينقدر ناراحت شدن، منم نميدونم ... :(

ولی خواهر جونم آخه چرا با همه ما قهر کردی؟:(:(:( PT که بدون تو PT نيست؟ :( کجا داری ميری؟
4_9_16.gif

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
فكر كنم اشتباه اومدم آخه الان همه دارن درباره نقاشي صحبت ميكنن كه من توش هيچ سررشته اي ندارم من هميشه نقاشي هامو تو مدرسه ميدادم بقيه بكشن بعد عوضش منم به اونا توي رياضي و بقيه چيزها كمك ميكردم
هنوز هم يادم نميره كه كمترين نمره اي كه گرفتم توي درس هنر بود

در ضمن منظورم از گفتن مسابقه شنا هم بلند پروازی خودم بود که به شکست جانانه ای ختم شد .
220.gif
چون بین این همه حرفه ای دانشکده تربیت بدنی من هیچ وقت نمیتونم چیزی بشم.شکر خدا که تست بود و مسابقه رسمی نبود!:blush:

254.gif
خداحافظ ورزش حرفه ای...​

متين جون ناراحت نباش من يك بار شركت كردم و اول شدم البته از آخر ولي شنا نبود

امروز روز خيلي بدي بود ) : اميدوارم هيچ روزي مثل امروز نباشه خودتون ميدونيد چرا

خواهر ساحل عزيز از دست يه نفر (شايد من ) ناراحت شده و داره تمام پست هاشو delete ميکنه. خواهر حد اقل بگو چی شده؟!
موافقم
جواب هيچ كدوم از pm هارو هم ندادن

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
بچه ها می خواستم بدونم کسی سریال GUN X SWORD رو دید نظرش چیه اگر ندیدین و نداریم دانلودش کنیم
من دارم:D ولی همش 2-3 قسمت ازش ديدم:(. بد نيستش البته تا اينجا!;)

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0

بین دو تصویر : موضوع و محتوای هر دو کار یکی هست ،ولی چون شما میخواهی کنته کار کنی سعی کن اونی که کمتر با عمق و پرسپکتیو در گیرت میکنه انتخاب کنی.
چون موضوع اصلی و قابل توجه حالت و میمیک چهره ست با کنتراست زیاد .همون اولی رو کار کن تا بیننده بیشتر به احساس کار توجه کنه تا عمق.البته این نظر منه.در ضمن تصویر اول تنوع رنگی کمتری داره و به سیاه و سفید نزدیکتره.دومی رو اگه بخواهی سیاه و سفید کار کنی ابهامات کارت(توی پلانهای پشتی)بیشتر میشه.در ضمن المانهای اضافی هم خیلی داره...

برادر متین خیلی ممنون از نظر کارشناسانه و حرفه ایت:rolleyes: ---> معلومه این کاره ایا :cool:

البته من که به قول خواهر فریدا فعلا کپ زن خوبی هستم ( تازه هر چی فکر میکنم کپ زن خوبی هم نیستم :p :wacko: ) و هنوز دستام اونقدر قدرت نداره که به حرفم گوش کنه و اون چیزی رو که دوست دارم خلق کنه . . . تا ببینیم در آینده چه شود ;)
181.gif

کارت که تموم شد حتما بذار ببینیم.:happy:

حتما !;) فقط به این شرط که وقتی دیدیش از اینجا فرار نکنی:p :D :lol:

یادمه اون اوایل یه کار هم از خواهر فریدا دیدم.

تابلو رابین هود اگه اشتباه نکنم که با رنگ روغن کار کرده بودن.
83.gif

کارش عالی بود!;) بسی لذت بردیم از هنر ملکه:happy:

اين
129fs3707231.gif
کوچولوئه ، با اين
36_2_49.gif
خدمت ميرسم ... :D:lol:

آخ :wacko: ...
254.gif

من مثل متين حرفه اي نميتونم نظر بدم:( ولی اگه به من هم بود اولی رو انتخاب ميکردم:D. کمتر به محيط پرداخته و بيشتر به احساس!:happy: من اينو ترجيح ميدم. با کنته هم خوب بايد در بياد.

ممنون از نظرتون:)

راستی رو چه کاغذی ميکشی؟ يادمه اون موقع ها اشتنباخ کاغذ خوبی بود!:eek:
[

فابریانو;)

راستی يه چيزی کل تاپيک رو save کردی يا فقط يه قسمتی شو؟

اون اوایل که تازه اومده بودم 40 صفحه 40 صفحه save می کردم ولی از چند ماه پیش که به طور مستمر به این تاپیک سر میزنم به مرور save میکنم که تا الان تقریبا تمام تاپیک save شده :) :D

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
[بابک جان وقتی دستت رسید مرحله به مرحله کارو با هم انجام بدیم.

شما از اونجا و من از اینجا.یه چیزیم ازت یاد میگیرم.
287.gif

مرسی از تبریک! شب تولدم واسه عضویت تیم شنا تست میدادم.
98.gif

خواهش :happy: اونم رو چشمم ;) بزار برسه ، یه انجمن دوبله راه میندازیم :p :lol: یه چیزی ، تو شنارو میخوای چیکار؟ بیا تو ورزشهای دیگه ، مثل شطرنج :cool: عمرا بتونی منو شکست بدی ، چون 2 سال قهرمان ناحیه خودمون بودم;)

چه جور... :D ولی يه چيزی من مانگاهای کوتاه رو بيشتر دوست دارم بخونم تا اين طولانی ها.:p يعنی اکثراً ميگردم ببينم چه چيزی کوتاه در اومده که مثلاً بشه يه شبه خوند و کامل در اومده و نبايد منتظر قسمت بعدی موند، اونو دان ميکنم و ميخونم و ميزارمش کنار ... :p آدم های بی صبر و حوصله اينجورين ... :wacko::lol:

خدارو شکر ، میگم حالا که خواهر اینقدر مانگا میخونی ، پس چرا یه سر به تاپیک مانگا نمیزنی؟ ها؟
hitwall1.gif
گفتی برو تاپیک بزن من هستم ، تاپیکو زدم ، پس چی شد؟ کجایی؟ یا احتمالا تاپیکهای دیگرو تحریم کردی؟:eek:;)

یه چیزی ... میگم کل ایندکس تاپیک خورده بهم ، الام چیکرای میخوای بکنی خواهر؟ :(

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
نميخاستم تو تاپيک بگم ولی بزارين بگيم تا شايد بفهميم واقعاً چی شده؟؟؟!!!

رفتن قدیمی ها خیلی درد ناکه ، نکنه خواهر پرشیانا در همین رابطه است که کم پست میزنند

خواهر ساحل در این مدت مسائل زیادی را تحمل کردند

امیدوارم که تجدید نظر کنند و برگردند .
:( :( :(

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
نميخاستم تو تاپيک بگم ولی بزارين بگيم تا شايد بفهميم واقعاً چی شده؟؟؟!!! :(

خواهر ساحل عزيز از دست يه نفر (شايد من:eek: ) ناراحت شده و داره تمام پست هاشو delete ميکنه:(. خواهر حد اقل بگو چی شده؟!:(

کی جرات کرده خواهر ساحلو ناراحت کنه ؟!
97.gif

اگه دستم بهش برسه
276.gif
167.gif

راستی الان رفتم به تاپیک اوشین سر بزنم دیدم تمام پست های خواهر ساحل اونجا هم پاک شده و فقط همین یکیش مونده ---> تنها پست باقیمونده که احتمالا اینم به زودی پاک میشه

آخه من چرا زودتر این تاپیکو save نکردم :(

آخه چرا :( . . . تازه همین چند وقت پیش بود که خواهر ساحل 1000 پسته شده بودا :( . . .

البته ماجرا به کپی رايت سريال به سوی جنوب بر ميگرده و اينکه توی بازارچه داشتن ميفروختن!:blink:
4_2_203.gif
همون ماجرايی که منم سرش کلی عصبانی شدم
4_2_104.gif
و منجر شد به ماجرای trusted members و اين چيزا ... :(

البته فکر نکنم فقط این موضوع باشه :hmm: حتما یه چیز خیلی مهمتری پیش اومده ... چون این موضوع که متاسفانه خیلی وقته خیلیا رو از جمله شما ناراحت کرده که با اقدام به موقعتون تا حدودی جلوش گرفته شد

---> در مورد جواهری در قصر هم همین مساله پیش اومد یه عده از بچه ها نشستن وقت گذاشتن تا زیرنویس فارسی بدن بیرون برای استفاده همه . . . ولی متاسفانه یه عده با قیمتای نجومی شروع کردن به فروختن این سریال با زیرنویس فارسی
97.gif
:hmm:​

ولی خواهر جونم آخه چرا با همه ما قهر کردی؟:(:(:( PT که بدون تو PT نيست؟ :( کجا داری ميری؟
4_9_16.gif

کاملا تایید میشه !:(

اصلا شاید یه سوء تفاهمی چیزی پیش اومده که بشه حلش کرد :( :eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
باشه من دانش میکنم
فقط از کدوم فن ساب بگیرم؟LIVE EVIL یه زمانی ساب میزد که الان دیگه نمیکنه میمونه IY-F & oki
و Ureshii و KazeNoKoeFansubs و IY4Ever
بعد یه تورنت پر سید:lol:
يه لينک batch داده بودم برای چند قسمت اول;)، فعلاً اينو بگير برای بقيه اش اون موقع يه فکری ميکنيم ... :D

hv276

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه

من چند وقت پیش یه تبلیغ از یه انیمیشن دیدم که فکر می کنم کاره آخره میازاکی بود اگه کسی اسمشو می دونه لطف کن بگه و اکه داستانش روهم میدونه به صورت خلاصه بگه من که بی صبرانه منتظم ببینمش

با تشکر lee

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام به همه
من چند وقت پیش یه تبلیغ از یه انیمیشن دیدم که فکر می کنم کاره آخره میازاکی بود اگه کسی اسمشو می دونه لطف کن بگه و اکه داستانش روهم میدونه به صورت خلاصه بگه من که بی صبرانه منتظم ببینمش
با تشکر lee
منظورتون اينه؟ :eek: Gedo Senki / Tales From Earthsea

البته بايد اصلاح کنيم که اين کار ميآزکی بزرگ نيست بلکه کاره پسرش هست;). هنوزم خبری از تورنتش نيست.:(

بالا