• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
نميخاستم تو تاپيک بگم ولی بزارين بگيم تا شايد بفهميم واقعاً چی شده؟؟؟!!! :(

خواهر ساحل عزيز از دست يه نفر (شايد من:eek: ) ناراحت شده و داره تمام پست هاشو delete ميکنه:(. خواهر حد اقل بگو چی شده؟!:(

البته ماجرا به کپی رايت سريال به سوی جنوب بر ميگرده و اينکه توی بازارچه داشتن ميفروختن!:blink:
4_2_203.gif
همون ماجرايی که منم سرش کلی عصبانی شدم
4_2_104.gif
و منجر شد به ماجرای trusted members و اين چيزا ... :(

ولی من ديشب که رفتم بخوابم ديگه نفهميدم کار به کجا کشيد. امروز صبح ديدم که پست های خواهر قيبشون زده!:eek::( حالا چی شده که خواهر اينقدر ناراحت شدن، منم نميدونم ... :(

ولی خواهر جونم آخه چرا با همه ما قهر کردی؟:(:(:( PT که بدون تو PT نيست؟ :( کجا داری ميری؟
4_9_16.gif

خواهر من معمولا فقط اینجا خواننده هستم و تو چیزی تخصص ندارم معمولا اظهار نظر نمیکنم..:D واقعا فقط یه ببینده صرف انیمه هستم بدون هیچ احساسی:eek::lol:

خوب.. اون تیکه بالا نشون میده فقط امدم اینو بگم:

من قبول دارم همه این وقایع از چشم من دیده میشه و حقم دارن دوستان ناراحت بشن.. خیلی از این اهمال کاریا در مورد خیلی از سریالها از جانب من بوده و 100%قبول دارم این مطلبو..

ولی سر این جریان اخیر یه نکته به ذهنم امد.. ساحل عزیز اون اولین روزایی که اینجا عضو شده بود از من خواست چیزی واسش بفرستم... من حاضر کردم و خواستم بفرستم که یهو یکی از دوستان همینجا پیغام داد مگه قرار نشد برای غریبه نفرستی.. نمیخوای همه دنیا این سریالو بیارن بازارچه بفرشون؟:blink: ما رو انداخت تو شک.. منم از 1 طرف این میگفتن نره وجدانم میگفت بدوش.. اون بار اولین و اخرین باری بود که درخواست یکی رو قبول نکردم .. حتی روم نشد بگم نمیتونم بفرستم..:(

از اون به بعد 14 ماه هیچ کدوم از سریالها رو از دوستان نگرفتم.. تا سر یه اتفاق کوچیک دوباره چند تا سریال رو یه دوستی برام فرستاد..

از اون به بعد هم فقط سریالهایی که خودم گرفته بودم با ترس و لرز قاطی اون سریالها برای باقی دوستان فرستادم.. تا رسید به جریانات فعلی و بخش مشارکت..

همیشه بخاطر داشتم این اصل مهم رو که کسی که انقدر احمقه برای سریالی که دوستش داره حاضر نیست 5 تا ریزالت اول یه جستجوی ساده رو نگاه بندازه همون بهتر که بره و اون سریال رو بخره... خیلی ارزشمند تره که دوستانی که اینجا میان و لالای صحبت دوستان میفهمن چیزی موجوده و شیر میشه و تقاضای اون رو میکنن به مرادشون برسن تا اینکه بخاطر سواستفاده بعضی افراد بخوایم چیزی رو جلو بکشیم که روش باید از روز اول فکر میکردیم..

خلاصه هر کدوم از بزرگوارانی که کمک کردن برای تهیه مجموعه ها و نیتشون در اختیار جمع قرار دادن مجموعه ها بطور عام نبوده مسئولیتشو از چشم من ببین و اگه نفرینی هم مارو فراموش ننکن ولی یادشون نره که فرض کنند سریالی فقط به 10 نفر بطور خاص داده بشه و فقط 10 نفر ازش بهره ببرند هیچ کار بزرگی انجام نشده در مقابل اینکه 2000 نفر از طریق سالم و 8000 نفر ناسالم همون سریال رو دریافت کنند..
مخصوصا سریالهایی که جنبه عام تری دارند و از راه غیر طبیعی( اکثر سریالهای مشگل دار این مجموعه خریداری نشدن بلکه دانلود شدن توسط استاتید طبعا) هم تهیه شدن و اگر قرار باشه عادلانه نگاه کنید تهیه کننده اون سریال از من و شما خیلی محق تره تو این قضایا..:)

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
خلاصه هر کدوم از بزرگوارانی که کمک کردن برای تهیه مجموعه ها و نیتشون در اختیار جمع قرار دادن مجموعه ها بطور عام نبوده مسئولیتشو از چشم من ببین و اگه نفرینی هم مارو فراموش ننکن ...

تو این یه مورد خاص که اگه کسی بخواد مقصر باشه منم نه تو :blink: :(

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

حالا ما یه بار امدیم نقش شهرام جزایری بازی کنیما..:happy:

والا تو که متهم ردیف اولی.. برات اعدام بریدن.
crazy.gif
poki-20070211044135.gif

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
حالا ما یه بار امدیم نقش شهرام جزایری بازی کنیما..:happy:

والا تو که متهم ردیف اولی.. برات اعدام بریدن.
crazy.gif
poki-20070211044135.gif

شهرام جزایری با طعم فردین البته
2i1d1co.gif

والا من اینکاره نبودم اغفالم کردن
127fs4555773.gif

راستی دنیل من کارای جالبی دستم رسیده.نمیخوای یه لیست جدید از خودت در وکنی؟

اونوخ میگم پستای منو نمی خونی بگو نه
m2.gif
:D

تو هر زمانی که آپدیتی داشتی به من بگو وارد می کنم. لیست جدید رو هم تو همین هفته میذاریم پس زود بهم خبر بده ;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
من قبول دارم همه این وقایع از چشم من دیده میشه و حقم دارن دوستان ناراحت بشن.. خیلی از این اهمال کاریا در مورد خیلی از سریالها از جانب من بوده و 100%قبول دارم این مطلبو..
اول اينکه آواتور نو مبارک باشه ولی قبلی خشگل تر بود!:D:p

ديگه اينکه چرا فکر کردی از چشم تو ميبينيم؟:blink: تو و دنيل و ... داره پدرتون در ميآد شب و روز رايت ميکنين. حالا کی اومده به جای اينکه از شماها تشکر کنه، گناه چيزی رو بندازه گردن شماها؟!!!:blink::eek::hmm: (من نبودم)

منم اينجا يه چيزی اضافه کنم. توی تاپيک مشارکت وقتی قوانين جديد وضع شد، يکی lز مواردش اين بود که يا چيزی رو ندين يا اگه ميدين بين همه پخش ميشه و اين ميدونيم در نهايت يعنی رسيدن به دست يه فروشنده!:wacko:

(يه چيزه ديگه هم بگم وسط اين حرفم، اگه کسی بخواد ناراهت بشه خوده تو از همه بايد بيشتر ناراهت ميشدی که نشدی!) اسم ميبرم که بدونين بيخود نميگم. آقای حامد خطر دقيقاً فردای روزی که از برادر رکس سريال جواهری در قصر رو گرفتن و توی تاپيک هم از برادر تشکر کردن، برای من و شايد خيلی از دوستان ديگه offline گزاشتن به اين مضمون:
hamed khatar (2/12/2007 2:54:30 AM): براي خريد سريال جواهري در قصر با بهترين کيفيت و زير نويس انگليسي پي ام بدهيد و يا به اين ايميل تماس بگيريد [email protected]
ميخوام بگم که اين ماجرا سر همه مون اومده و مزه اش رو هم چشيديم ولی خوب واقعاً چه کاری از دست کسی بر ميآد؟! فرض کنيم فقط به دوستامون بديم. دوستامون هم فقط به دوستاشون بدن، ... آخر سر بازم ميرسه دسته فروشنده ...

وقتی من از اين ماجرا ناراحت شده بودم بعضی از بچه ها به من گفتن خوب اصلاً چيزی نفرست! ولی من خودم روز اول اين پيشنهاد رو دادم که من که دارم چرا بقيه بچه هايی که دوست دارن و تهيه اش براشون سخته نتونن استفاده کنن؟! حالا سوء استفاده يه عده نبايد باعث بشه که من کاری رو که ميخواستم بکنم رو نتونم بکنم. پس شرايط رو سخت تر کرديم...

ولی وقتی مدير ها فکر کردن و اون جمله رو تو شرايط گذشتن به همين دليل بوده که فکر ميکردن يه روزی يه همچين اتفاهی ميافته. منم به شخصه وقتی قوانين رو خوندم گفتم باشه به جهنم فيلم ها و سريال ها, بزار هر کی هر کاری دوست داره باهاشون بکنه، ميخواد بفروشه هم بفروشه ولی کارتون هام برام عزيزن، اونا نه ... پس کارتون هام رو برای مشارکت ندادم و فقط بين شماهايی که اينجا هستين داره پخش ميشه.

اين همه داستان براتون گفتم که بگم ناراحتی از اين موضوع کاملاً طبيعی هست ولی چيزی بوده که ميدونستيم و بايد آمادگی پذيرشش رو هم داشته باشيم.

مخصوصاً تو جامعه ايرانی که کلاه برداری رو زرنگی ميدونن و خيال ميکنن: بقيه چقدر احمقن و چقدر راحت سرشون کلاه گزاشتيم و از بقل زحمت بقيه يه سودی رفت تو جيب خودمون ...

اين ماجرا تقصير هيچ کدوم از ماها نيست، ندونم کاری يه بعضی از افراد ديگه باعث اين قضيه شده ...

و اما ناراحتی ساحل جون از اينجا شروع شده ولی فکر کنم پاک کردن پست ها دليل ديگه اي داشته باشه ...

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
اول اينکه آواتور نو مبارک باشه ولی قبلی خشگل تر بود!:D:p

ديگه اينکه چرا فکر کردی از چشم تو ميبينيم؟:blink: تو و دنيل و ... داره پدرتون در ميآد شب و روز رايت ميکنين. حالا کی اومده به جای اينکه از شماها تشکر کنه، گناه چيزی رو بندازه گردن شماها؟!!!:blink::eek::hmm: (من نبودم)

منم اينجا يه چيزی اضافه کنم. توی تاپيک مشارکت وقتی قوانين جديد وضع شد، يکی lز مواردش اين بود که يا چيزی رو ندين يا اگه ميدين بين همه پخش ميشه و اين ميدونيم در نهايت يعنی رسيدن به دست يه فروشنده!:wacko:

(يه چيزه ديگه هم بگم وسط اين حرفم، اگه کسی بخواد ناراهت بشه خوده تو از همه بايد بيشتر ناراهت ميشدی که نشدی!) اسم ميبرم که بدونين بيخود نميگم. آقای حامد خطر دقيقاً فردای روزی که از برادر رکس سريال جواهری در قصر رو گرفتن و توی تاپيک هم از برادر تشکر کردن، برای من و شايد خيلی از دوستان ديگه offline گزاشتن به اين مضمون:
ميخوام بگم که اين ماجرا سر همه مون اومده و مزه اش رو هم چشيديم ولی خوب واقعاً چه کاری از دست کسی بر ميآد؟! فرض کنيم فقط به دوستامون بديم. دوستامون هم فقط به دوستاشون بدن، ... آخر سر بازم ميرسه دسته فروشنده ...

وقتی من از اين ماجرا ناراحت شده بودم بعضی از بچه ها به من گفتن خوب اصلاً چيزی نفرست! ولی من خودم روز اول اين پيشنهاد رو دادم که من که دارم چرا بقيه بچه هايی که دوست دارن و تهيه اش براشون سخته نتونن استفاده کنن؟! حالا سوء استفاده يه عده نبايد باعث بشه که من کاری رو که ميخواستم بکنم رو نتونم بکنم. پس شرايط رو سخت تر کرديم...

ولی وقتی مدير ها فکر کردن و اون جمله رو تو شرايط گذشتن به همين دليل بوده که فکر ميکردن يه روزی يه همچين اتفاهی ميافته. منم به شخصه وقتی قوانين رو خوندم گفتم باشه به جهنم فيلم ها و سريال ها, بزار هر کی هر کاری دوست داره باهاشون بکنه، ميخواد بفروشه هم بفروشه ولی کارتون هام برام عزيزن، اونا نه ... پس کارتون هام رو برای مشارکت ندادم و فقط بين شماهايی که اينجا هستين داره پخش ميشه.

اين همه داستان براتون گفتم که بگم ناراحتی از اين موضوع کاملاً طبيعی هست ولی چيزی بوده که ميدونستيم و بايد آمادگی پذيرشش رو هم داشته باشيم.

مخصوصاً تو جامعه ايرانی که کلاه برداری رو زرنگی ميدونن و خيال ميکنن: بقيه چقدر احمقن و چقدر راحت سرشون کلاه گزاشتيم و از بقل زحمت بقيه يه سودی رفت تو جيب خودمون ...

اين ماجرا تقصير هيچ کدوم از ماها نيست، ندونم کاری يه بعضی از افراد ديگه باعث اين قضيه شده ...

و اما ناراحتی ساحل جون از اينجا شروع شده ولی فکر کنم پاک کردن پست ها دليل ديگه اي داشته باشه ...

pray.gif
البته حامد از من نگرفته خواهر.. ولی فرقی نداره.. چه قلی کچل یه کچل قلی..
4fvfcja.gif
grinning-smiley-047.gif

ولی من قبول دارم وضع همه سریالها یکسان نبوده.. انیمه ها کلا شرایطشون متفاوته.. شما یه سری سریالها مثه جواهری یا شرلوک هلمز یا بسوی جنوب رو مخاطب عام باید فرض کنی.. شما ندی دست فروشنده بالاخره میرسه دستش.. چون همه مردم تفکرشون مثه افرادی که اینجا میچرخن نیست..

پس منم مطمئنا خودمو عذاب نمیدم.. اونی که واقعا بخواد بگرده و پیدا کنه میاد راغ ادم اهلش و سریالها رو میگیره..;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان دقت كنن اينكه تو همين فروم خودمون فيلمي رو كه يكي شير كرده رو بشه (با خيال راحت!)فروخت خيلي توهين اميزه!;)

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
خب!
من هم مانند وحید بیشتر اینجا خواننده هستم!
چندتا توضیح کوچیک میدم و به خواننده بودن خودم ادامه میدم!
خب مقصر نه وحید و دنیل هستن و نه هیچ کس دیگه!
هر دو هم اینکاره نبودن و هر دو رو من اغفال کردم!
21.gif

بنابراین اگر اشکالی هم باشه متوجه من هستش ولی بار ها بارها درخواست شد که دوستان نظراتشون رو بگن که خیلی کم اتفاق افتاده!
همونطور که بارها درخواست کردم اگر خلافی از کسی سر زد خبر بدید که فقط یک مورد گزارش شد که من برخورد کردم
در مورد خواهر ساحل هم تمام تلاشم در طی چند روز اخیر روی برگردوندن ایشون و رفع سو تفاهم بوده!
خب تا به حال حرکتهایی شده که نتیجه اون زمان میخواد
و به کمک تمام دوستان هم احتیاج هست!
در نهایت از تلاشهای این دو بزرگوار (وحید و دنیل) بسیار تشکر میکنم!
از بلند نظری صاحبان اصلی سریالها و مخصوصآ خواهر yen yen هم بسیار متشکرم
و خواهش میکنم در صورتی که نظر سازنده ای دارید به بخش انتقادات و پیشنهادات قسمت مشارکت هم سر بزنید!
امیدوارم به زودی خبر خوش هسته ای نه ببخشید خبر خوب فرومی برای همه شما داشته باشم!
23.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
بازم آپديت شد:p:

ليست چيزايی که رايت شده;):
Horatio Hornblower 6
Mars 21
Forbidden Love 11
Hana Kimi 10
Black Cat 13-23
Kiba 43-51
Angel Snactuary 3
Gravitation 13, OVA
Magic Knight Rayearth 25
Trigun 26 (-24,45)
Zero no Tsukaima 13
Soul Taker 13
Ayashi no Ceres 24
The 12 Kingdoms 45
Tenshi na Konamaiki 50
Stormy Night
Ah! my Goddess 24 ,OVAs
Air 13, OVAs
City Hunter 19
Meteor Garden 31
Love Hina 25
Love Hina Again 3
A chinese ghost story
The Third 6-24
Little Prince 26
Secret Army 12
Sinbad 50
Full House Season 1
Condor Hero 21-23, 52
Tom & Jerry Vol:1-12, Movies
Khargoosh e mobaarez
Dr. Quinn Season 1: 9
Dr. Quinn Season 2: 6
Dr. Quinn Season 3: 7
Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou 5, 7-11
Night Head Genesis 24
Afro Samurai 5
Black Lagoon 13-23, 24 nist!!!
Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto 19 -21
D.Gray Man 26-28
Saiunkoku Monogatari 28-39
Water Marjin (Liang Shan Po) 26
Busou Renkin - 26
Red Garden 17-22
Code Geass 18-23, Extras
انتخاب سر آشپز :D
Hunter X Hunter , OVAs 62-8-8-13
Gundam Seed Stargazer 3
Fantastic Children 26
Makai Senki Disgaea 12
Full Metal Panic OVA

چيزايی که قراره رايت شه:

Hana Yori Dango Manga
Guyver 26
Glass Fleet 26, Extra
Tsubasa Chronicles 24, Movie
XXXHolic 26, Movie
Snake & crane secret
Dragon lee vs the 5 brothers
Shogun's ninja
shaolin vs ninja
Shaolin chastity
yamato nadeshiko shichi henge ناقسی نداره؟ :blink:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
دوستان دقت كنن اينكه تو همين فروم خودمون فيلمي رو كه يكي شير كرده رو بشه (با خيال راحت!)فروخت خيلي توهين اميزه!;)
درسته ولی راه حلش چيه؟:eek: دنبال يه راه حل باشين.:rolleyes:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
بنابراین اگر اشکالی هم باشه متوجه من هستش ولی بار ها بارها درخواست شد که دوستان نظراتشون رو بگن که خیلی کم اتفاق افتاده!
و خواهش میکنم در صورتی که نظر سازنده ای دارید به بخش انتقادات و پیشنهادات قسمت مشارکت هم سر بزنید!
من که هميشه نظرم رو گفتم :D
امیدوارم به زودی خبر خوش هسته ای نه ببخشید خبر خوب فرومی برای همه شما داشته باشم!
23.gif
4_1_204.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خوب حالا يه کم از اين بحث بيايم بيرون به بحث کارتونی بپردازيم:D.

drycleanonly.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
از روي منگا يه OVAساخته شده كه 3 اپيزوده. و تنها يك قسمت از منگاي vol-20 رو نشون مي ده.(بيشتر براي معرفي داستان ساخته شده تا نشان دادن جزئيات اون.
جينی جون دستت بابت همه spoil ها درد نکنه:happy:. ميگم من نميدونستم که همه مانگا رو کارتون نکردن:blink:. الان که اينو گفتی بر اين شدم برم بشينم مانگا رو کامل بخونم:D. ممنون:happy:

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
بازم آپديت شد:p:

ليست چيزايی که رايت شده;):

Magic Knight Rayearth 25

سلام!

میبینم که انیمه درخواستی منم تو لیستتون هست :D :happy:

فقط یه سوال توی لیست انیمه ها جلوی این کارتون نوشته ---> 48+3 پس چرا این 25 نوشتین شما؟!
297.gif

[/RIGHT]
لرد سياه با عرض پوزش فراوان pm تون لای فروندها pm ديگه مدفون شده:(:eek:، :blush::blush::blush:

خدا بده برکت:p :lol:

----------------------------------

در مورد انیمه fullmetall alchemist چند تا نکته و سوال به نظرم رسید :

اول اینکه پسوند های san- و chan- که بعد از اسما میاد به معنی آقا و خانومه؟:p

بعد اینکه این دختر کوچولوئه که اسمش Nina بود چه قدر حیف شد مرد!:( به قول شما حرفه ایها خیلی کاوایی بود، مخصوصا صداش ---> ای پدر بیرحم !:hmm: ورمیداری بچتو با سگت به یه chimera تبدیل میکنی ؟؟!!!:eek: :blink:
97.gif

اگه دستم بهت برسه!
167.gif

و نکته ی دیگه اینکه این موجودات Transmute شده که به اسم Chimera تو این کارتون ازشون نام میبرن همون موجودات افسانه ای یونان هستن که سر شیر، بدن بز و دم مار دارن؟:blink:

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام!

----------------------------------

بعد اینکه این دختر کوچولوئه که اسمش Nina بود چه قدر حیف شد مرد!:( به قول شما حرفه ایها خیلی کاوایی بود، مخصوصا صداش ---> ای پدر بیرحم !:hmm: ورمیداری بچتو با سگت به یه chimera تبدیل میکنی ؟؟!!!:eek: :blink:
97.gif

اگه دستم بهت برسه!
167.gif

و نکته ی دیگه اینکه این موجودات Transmute شده که به اسم Chimera تو این کارتون ازشون نام میبرن همون موجودات افسانه ای یونان هستن که سر شیر، بدن بز و دم مار دارن؟:blink:

ژاپنی دوستان از من بهتره پس من جواب نمیدم

نینا مرد؟
فکر کنم آخر داستان با استفاده از سنگ مخصوص دوباره خوب شد!!:blink: آره؟یا اشتباه میکنم؟

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

از تمام اساتید .دوستان فعال . دوستان و... اعلام حمایت میشه
==========================================

استاد رکس آواتار نو مبارک:D :happy:

==========================================
یه انیمه جدید بود که تو عکسش 1 دختر خوشگل بود که 1 دوربین دستش بود(چقدر اطلاعات مفید دادم:D ؟)

اسمش چیه؟
تو لیست درخواستی ها هست؟
:lol: :cool:

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2

97.gif

اگه دستم بهت برسه!
167.gif

و نکته ی دیگه اینکه این موجودات Transmute شده که به اسم Chimera تو این کارتون ازشون نام میبرن همون موجودات افسانه ای یونان هستن که سر شیر، بدن بز و دم مار دارن؟:blink:​

خوب اون لینکی که برادر میثم کزاشته ظاهرا اشتباه شده;) اینو داشته باش :​

بله شما در مورد کیمرا حدستون درسته ، مال یونان باستان بود ، ولی کلا کیمرا به موجود زنده ای که از ترکیب چند موجود زنده دیگه بوجود اومده باشه میگن;)

بالا