• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
ادامشه ؟
ببینم بعد اون قسمت اخر seri ,که چیز جدیدی ازش پخش نشد ؟ شد ؟
nud.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ادامشه ؟ببینم بعد اون قسمت اخر seri ,که چیز جدیدی ازش پخش نشد ؟ شد ؟
نه ديگه همون 95 قسمت سريال و 3 تا فيلمش هست. چيزه ديگه اي ازش بيرون ندادن :(:(:(

البته فکر کنم اگه بخوان ميتونن کنشين رو دوباره از اون دنيا (يا بهتر بگم از تو گور) بيارن اين دنيا و ادامه ش بدن!:p

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

bdaycake.gif

تولد ين ين عزيز مبارک باشه
birthday.gif

anime_birthday.jpg

اميدوارم شنگوی عزيز هر چه زودتر گرفتاريهاش بر طرف بشه و به جمع ما برگرده :happy:​

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

bdaycake.gif

تولد ين ين عزيز مبارک باشه
birthday.gif

anime_birthday.jpg

اميدوارم شنگوی عزيز هر چه زودتر گرفتاريهاش بر طرف بشه و به جمع ما برگرده :happy:​

تولد ملکه عزیزمون ملکه گروه یین نازنین رو به کلیه دوستان تبریک می گم!
vishenka_19.gif

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
نه ديگه همون 95 قسمت سريال و 3 تا فيلمش هست. چيزه ديگه اي ازش بيرون ندادن :(:(:(

البته فکر کنم اگه بخوان ميتونن کنشين رو دوباره از اون دنيا (يا بهتر بگم از تو گور) بيارن اين دنيا و ادامه ش بدن!:p
Spoiler
argh.gif
slider_furious.gif

من فیلم هاشو ندیده بودم
punish2.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
Spoiler
argh.gif
slider_furious.gif

من فیلم هاشو ندیده بودم
punish2.gif
نه بابا spoil کجا بود :cool:، همه فيلم ها داستان هاشون متفاوته. نگران نباش فقط ترتيب ديدن فيلم ها هم مهمه.
يادت باشه اول اعتماد و خيانات رو ببين.;)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
نه بابا spoil کجا بود :cool:، همه فيلم ها داستان هاشون متفاوته. نگران نباش فقط ترتيب ديدن فيلم ها هم مهمه.
يادت باشه اول اعتماد و خيانات رو ببين.;)
خوب گفتی کنشین میمیره , این اسپویل نیست پس چیه
oregonian_bash.gif

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
==========================================
یه انیمه جدید بود که تو عکسش 1 دختر خوشگل بود که 1 دوربین دستش بود(چقدر اطلاعات مفید دادم:D ؟)

اسمش چیه؟
تو لیست درخواستی ها هست؟
:lol: :cool:

دوستان کسی جواب سوال منو نمیدونه؟:( :eek:

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
نینا مرد؟
فکر کنم آخر داستان با استفاده از سنگ مخصوص دوباره خوب شد!!:blink: آره؟یا اشتباه میکنم؟

ای خواهر مهسا! آخه چرا لو دادی ؟!
slider_swear2.gif

آخه این جه وضه لو دادنه - -> ات ورداشتی آخرشو لو دادی
slider_furious.gif

من همش 10 قسمتشو دیده بودم:( ---> خیلی سرعتم تو انیمه دیدن بالا بود حالا که میدونم چی میشه دیگه خدا به داد برسه!
.
.
.
البته خودم همین حدسو میزدم ;) ولی حالا که دیگه مسجل شده برام باید . . . ---> ولی خوب اشکال نداره انیمش انقدر جذاب هست که با اینکه میدونم بشینم تا آخرشو ببینم :happy: :cool:

سلام
فكر ميكنم جواب شما توي اين پست باشه

اديت:لينك تصحيح شد

خوب اون لینکی که برادر میثم کزاشته ظاهرا اشتباه شده;) اینو داشته باش :​

بله شما در مورد کیمرا حدستون درسته ، مال یونان باستان بود ، ولی کلا کیمرا به موجود زنده ای که از ترکیب چند موجود زنده دیگه بوجود اومده باشه میگن;)

اساتید بزرگوار از راهنماییتون کمال تشکرو دارم!:)

------------------

راستی یه موضوع OffTopic

اینو دیدین ؟ ( حجمش فقط 3 مگه ) -----> مبارزه با . . .

وااقعا که شرم آوره!
97.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
ای خواهر مهسا! آخه چرا لو دادی ؟!
slider_swear2.gif

چیزی رو لو نداده برادر ;) این نینا کوچولو داستانها دارد:wacko: تو برو راحت نگاه کن ، آخرشم درست نمیشه:f34r: ، خیالت از این بابت تخت باشه:happy:​

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
چیزی رو لو نداده برادر ;) این نینا کوچولو داستانها دارد:wacko: تو برو راحت نگاه کن ، آخرشم درست نمیشه:f34r: ، خیالت از این بابت تخت باشه:happy:
تاييد ميشه، چيزی spoil نشده.;)

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خیلی وقت پیش از یه سایت که دی وی دی می فروخت (خارج) انیمیش هایی که میومد رو نگاه میکردم و عکساشو نگه می داشتم امروز که داشتم نگاه می کردم چشمم به چند مورد خورد که اینجا ندیدم یک از اونها

Dirty Pair
شاید دیده باشید

dirtypair_01.jpg

منم چون ندیدم نمی دونم خوبه یا نه
لینکش که توضیحات بیشتر توش باشه در زیر میزارم

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=57

فایل های ضمیمه

• 3B000056VSE.01.jpg
    3B000056VSE.01.jpg
    49.7 KB · نمایش ها: 3
  • B00005Y3UN2.01.jpg
    B00005Y3UN2.01.jpg
    48.3 KB · نمایش ها: 2

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
در حال تماشای Honey and Clover ... بانمکه و شیرینه ... جالبی اش اینه که تا الان که من 4 قسمت رو دیدم هیچ اتفاق خاصی نیفتاده
garfield.gif
... ولی همین everyday life شون هم قشنگه ...
download.aspx

Hamido-san

Registered User
لایک‌ها
0
اين post رو اول فقط تو topic "آيا با اعدام ساكوراي خون آشام موافقيد!؟" گذاشته بودم ( اينم لينکش تو همون topic ) ولی دستور از بالا ( farida-onee-chan ) اومد که اينجا هم copy ش کنم
sweat.gif
:

با عرض konbanwa خدمت همگی onee-sama ها و onii-sama های گرامی

اينجانب بدينوسيله رسما دفاع از متهم رديف اول اين دادگاه، سرکار خانم Haruno Sakura-san رو به عهده ميگيرم :graduated

قبل از هر چيز لازم به ذکر ميدونم که اعلام کنم اين post شامل مقادير متنابهی SPOILER هست و اينکه بنده موکل خودم رو بی گناه ميدونم و در صورت موافقت ايشون اقدام به اقامه دعوی عليه کليه کسانی که لقب "خون آشام" رو به ايشون نسبت دادن خواهم کرد... :hmm:

کيفرخواست تنظيم شده توسط دادستان کل، جناب shian شامل 6 مورد اتهام هست که راجع به هر يک به شرح زير توضيح خواهم داد :

1. ضرب و شتم و تحقير مكرر روباهی "مظلوم" به اسم Naruto :

مورد بالا جزو مشکوک ترين موارد اتهامی هست که بنده در تمام مدت وکالتم با اون برخورد کردم...
اولا که جناب roku-daimei Naruto-sama انسان تشريف دارن، نه روباه
nono.gif
... البته در زمان کودکی يک روباه 9 دم رو ( احتمالا در حين صرف ramen ) قورت دادن که روباه مذکور چون غير قابل هضم بوده در حال حاضر هم در داخل شکم ايشون هست و اگر روباه خشن و خطرناکی نبود ايشون رو به جايگاه شهود دعوت ميکردم
ثانيا همونطور که مستحضر هستيد، جناب Naruto-sama يک shinobi هستن ( که به هيچ وجه جزو موجودات مظلوم جامعه به حساب نميان، به جز Hyuuga Hinita-san و Haku-san که تنها shinobi های "مظلوم" عالم بشريت هستن )
در رابطه با ضرب و شتم و تحقير Naruto-sama هم عرض شود که اين عمل زشت در گذشته به کررات توسط اکثريت قريب به اتفاق اهالی دهکده konoha انجام ميشده ( طبق اسناد به جا مونده از اون دوران ظاهرا روباه 9 دم وسيله تمرين hokage ها بوده و اهالی از دست Naruto-sama که روباه رو قورت داده بوده حسابی دلگير بودن ) و اين عادت رو به فرزندانشون هم انتقال دادن... بنابراين اين اتهام فقط متوجه موکل بنده نيست و حتی اخيرا ايشون با وجود برخورداری از قدرت بدنی بالا، در حال ترک اين عادت هستن...

2. بی استفاده بودن و "ساسوكه ساسوكه" كردن

البته Uchiha Sasuke-kun از جمله نينجا های خائن اجتماع به حساب مياد و تحت پيگرد قانونی هم قرار داره
167.gif
... اما طبق قانون، تکرار يک کلمه بصورت دو بار پشت سر هم به هيچ عنوان جرم محسوب نميشه، حتی اگر کلمه مورد نظر اسم يک shinobi خائن باشه
اتهام "بی استفاده بودن" هم کاملا بی اثاث هست : از طرفی موکل بنده يکی از دلايل مهم پيروزی Naruto-sama در نبرد با Gaara-sama و متعاقبا "مهربون" شدن kazekage Gaara-sama هستن و طبق شهادت kakashi-san خودمون هم اخيرا Sakura-san يکی از خطرناک ترين تبهکاران عضو گروه Akatsuki رو تحويل قانون دادن

3. گاز گرفتن ناجوانمردانه يك نينجای sound كه دليل اصلي جنگ بين sound و sand با konoha شد !

توجه داشته باشيد که حمله گروه های sound و sand به دهکده شلمرود :blink: ببخشيد، دهکده konoha رو Orochimaru ی ملعون طرح ريزی و اجرا کرده بود و "گاز گرفتن" مذکور هم در خاک دهکده konoha و جهت دفاع از وطن صورت گرفته
angelic002.gif

در مورد "ناجوانمردانه" بودن اين حرکت هم استناد می کنم به کتاب قانون "فن shinobi زنی پيشرفته" که توسط داوران اين مبارزات استفاده ميشه : "در مبارزه shinobi ها استفاده از هر وسيله ای برای حمله يا دفاع مجاز هست، از جمله دندان، ناخون، دمپايی، سنجاق سر، spoiler و حتی shanar-no-jutsu و تنها مواردی که با کارت زرد مجازات ميشن cursed seal درجه 2 و قرص قرمز رنگ هستن"
biggrin.gif

4. زشتي مفرط ! و بد لباس بودن !!

اين يکی از اتهاماتی هست که بنده شخصا باهاش مشکل دارم ! به نظر بنده Sakura-san گذشته از ظرافت های شخصيتی شون جزو "خوش رنگ ترين" کاراکتر های اين دهکده هستن و منم اگه جای Naruto-sama بودم و همچين همکلاسی داشتم يک دل نه صد دل عاشقش می شدم
از طرفی هم دهکده konoha مدتهاست که پايبند قوانين حقوق بشر هست و انتخاب لباس رو به سليغه افراد واگذار کرده و افراد "بد لباس" رو هم مجرم به حساب نمياره ( چه برسه به حکم اعدام )

5. نقض حقوق Hinata-san و مانع شدن در رسيدن ايشون به Naruto-sama
6. دزديدن عشق دوستش Ino-san ( که منظور همون Sasuke-kun هست )

هر چند من در اين دو مورد هيچ دفاع محکمه پسندی ندارم، اما از طرفی رسيدگی به شکايات مربوط به امر ازدواج به عهده دادگاه خانواده هست، نه دادگاه جنايی، و از طرفی هم آقا کاريش نميشه کرد !! دخترا هميشه از اين بلا ها سر دوستاشون ميارن
اگر هم اتهامی هست بايد متوجه Ino-san باشه که با وجود داشتن توانايی "انتقال ذهن" اقدام به قهر و کتک کاری با موکل بنده کرده

در انتها عرض کنم که برخی عناصر مشکوک به تازگی عکس هايی رو منتشر کردن ( مبنی بر اينکه Kakashi-san از موکل بنده "رشوه" گرفته تا در اين دادگاه شهادت دروغ ارائه بده، و يا اينکه Sakura-san با تبهکاران حرفه ای مثل Uchiha Itachi در ارتباط هست
read.gif
) و اين عکس ها رو از طرق مختلف به دست شهود اين دادگاه رسوندن...

518853untitled-1.gif

طی بررسی های کارشناسانه عزيزان در واحد تحقيق و بررسی ANBU از اونجايی که استيل نقاشی اين عکس ها با استيل anime و manga تفاوت داره مشخص شد که عکس های مذکور توسط kawarimi no jutsu يا همون replacement technique تهيه شدن و ساختگی هستن !

همونطور که ملاحظه کردين موکل بنده از تمامی اين ادعا ها مبراست، بنابراين با توجه به موارد بالا در اينجا از هيئت منصفه دادگاه تقاضای برائت و اعاده حيثيت موکلم Haruno Sakura-san رو دارم :happy:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
با عرض konbanwa خدمت همگی onee-sama ها و onii-sama های گرامی

اينجانب بدينوسيله رسما دفاع از متهم رديف اول اين دادگاه، سرکار خانم Haruno Sakura-san رو به عهده ميگيرم :graduated
تکنیک هوادارن متهم مبنی بر از نفس انداختن برادر شیان از طریق وکیل اول (کاکاشی!)و سپس زدن ضربه نهایی از طریق وکیل دوم قطعا شکست می خوره!;)

قبل از هر چيز لازم به ذکر ميدونم که اعلام کنم اين post شامل مقادير متنابهی SPOILER هست و اينکه بنده موکل خودم رو بی گناه ميدونم و در صورت موافقت ايشون اقدام به اقامه دعوی عليه کليه کسانی که لقب "خون آشام" رو به ايشون نسبت دادن خواهم کرد... :hmm:

اگه من قراتر بود بترسم که از تهدیدات حضوری موکلتون می ترسیدم!مدرک شماره پنج تقدیم هایت منصفه می شه!
اینم مدرک جرمه تا کاکاشی پاکش نکرده بازرمش!
2yluryd.jpg

1. ضرب و شتم و تحقير مكرر روباهی "مظلوم" به اسم Naruto :

مورد بالا جزو مشکوک ترين موارد اتهامی هست که بنده در تمام مدت وکالتم با اون برخورد کردم...
اولا که جناب roku-daimei Naruto-sama انسان تشريف دارن، نه روباه
nono.gif
... البته در زمان کودکی يک روباه 9 دم رو ( احتمالا در حين صرف ramen ) قورت دادن که روباه مذکور چون غير قابل هضم بوده در حال حاضر هم در داخل شکم ايشون هست و اگر روباه خشن و خطرناکی نبود ايشون رو به جايگاه شهود دعوت ميکردم
ثانيا همونطور که مستحضر هستيد، جناب Naruto-sama يک shinobi هستن ( که به هيچ وجه جزو موجودات مظلوم جامعه به حساب نميان، به جز Hyuuga Hinita-san و Haku-san که تنها shinobi های "مظلوم" عالم بشريت هستن )
در رابطه با ضرب و شتم و تحقير Naruto-sama هم عرض شود که اين عمل زشت در گذشته به کررات توسط اکثريت قريب به اتفاق اهالی دهکده konoha انجام ميشده ( طبق اسناد به جا مونده از اون دوران ظاهرا روباه 9 دم وسيله تمرين hokage ها بوده و اهالی از دست Naruto-sama که روباه رو قورت داده بوده حسابی دلگير بودن ) و اين عادت رو به فرزندانشون هم انتقال دادن... بنابراين اين اتهام فقط متوجه موکل بنده نيست و حتی اخيرا ايشون با وجود برخورداری از قدرت بدنی بالا، در حال ترک اين عادت هستن...
دوستان توجه کنن که وقتی ساکورا ناراتو رو می زنه!موجود ملوس درون شکم ایشون هم اسیب می بینه بویژه در صورت مرگ یا ضربه مغزی ناراتو!که این اقدانم علیه محیط زیسته . جز نقض حقوق محیط زیسته!;)

. بی استفاده بودن و "ساسوكه ساسوكه" كردن

البته Uchiha Sasuke-kun از جمله نينجا های خائن اجتماع به حساب مياد و تحت پيگرد قانونی هم قرار داره
167.gif
... اما طبق قانون، تکرار يک کلمه بصورت دو بار پشت سر هم به هيچ عنوان جرم محسوب نميشه، حتی اگر کلمه مورد نظر اسم يک shinobi خائن باشه
اتهام "بی استفاده بودن" هم کاملا بی اثاث هست : از طرفی موکل بنده يکی از دلايل مهم پيروزی Naruto-sama در نبرد با Gaara-sama و متعاقبا "مهربون" شدن kazekage Gaara-sama هستن و طبق شهادت kakashi-san خودمون هم اخيرا Sakura-san يکی از خطرناک ترين تبهکاران عضو گروه Akatsuki رو تحويل قانون دادن
همین ارتباطش با گارا شباهت بسیار زیادی با ارتباط عروس رییس سازمان سیا با بن لادن داره !(یه وقت دیدن مایل مور ایت=نبار رفت سراغ ساکورا!)

کيفرخواست تنظيم شده توسط دادستان کل، جناب shian شامل 6 مورد اتهام هست که راجع به هر يک به شرح زير توضيح خواهم داد :

3. گاز گرفتن ناجوانمردانه يك نينجای sound كه دليل اصلي جنگ بين sound و sand با konoha شد !

توجه داشته باشيد که حمله گروه های sound و sand به دهکده شلمرود :blink: ببخشيد، دهکده konoha رو Orochimaru ی ملعون طرح ريزی و اجرا کرده بود و "گاز گرفتن" مذکور هم در خاک دهکده konoha و جهت دفاع از وطن صورت گرفته
angelic002.gif

در مورد "ناجوانمردانه" بودن اين حرکت هم استناد می کنم به کتاب قانون "فن shinobi زنی پيشرفته" که توسط داوران اين مبارزات استفاده ميشه : "در مبارزه shinobi ها استفاده از هر وسيله ای برای حمله يا دفاع مجاز هست، از جمله دندان، ناخون، دمپايی، سنجاق سر، spoiler و حتی shanar-no-jutsu و تنها مواردی که با کارت زرد مجازات ميشن cursed seal درجه 2 و قرص قرمز رنگ هستن"
biggrin.gif
توجه هایت منصفه رو به پرنده مشابه در مورد سگ کیبا که در اون پرونده سگ مزبور به خاطر گاز گرفتن به مکرگ محکوم شده بود و تنها پس از درمان قطعی هاری مداوا شده بود جلب می کنم در ضمن احتمال مداوای هاری ساکورا وجود نداره پس لطفا دستور اعدام نامبرده رو زودتر صادر کنید!
2
. زشتي مفرط ! و بد لباس بودن !!

اين يکی از اتهاماتی هست که بنده شخصا باهاش مشکل دارم ! به نظر بنده Sakura-san گذشته از ظرافت های شخصيتی شون جزو "خوش رنگ ترين" کاراکتر های اين دهکده هستن و منم اگه جای Naruto-sama بودم و همچين همکلاسی داشتم يک دل نه صد دل عاشقش می شدم
از طرفی هم دهکده konoha مدتهاست که پايبند قوانين حقوق بشر هست و انتخاب لباس رو به سليغه افراد واگذار کرده و افراد "بد لباس" رو هم مجرم به حساب نمياره ( چه برسه به حکم اعدام )
ظرافیت شخصیتی و ساکورا!:blink:
خوش رنگ بودن نامبرده قویا تکذیب می شه به علاوه نامبرده بخاطر فرم صورت اسب مانندش به هیچ وجه زیبا نیست!

5. نقض حقوق Hinata-san و مانع شدن در رسيدن ايشون به Naruto-sama
6. دزديدن عشق دوستش Ino-san ( که منظور همون Sasuke-kun هست )

هر چند من در اين دو مورد هيچ دفاع محکمه پسندی ندارم، اما از طرفی رسيدگی به شکايات مربوط به امر ازدواج به عهده دادگاه خانواده هست، نه دادگاه جنايی، و از طرفی هم آقا کاريش نميشه کرد !! دخترا هميشه از اين بلا ها سر دوستاشون ميارن
اگر هم اتهامی هست بايد متوجه Ino-san باشه که با وجود داشتن توانايی "انتقال ذهن" اقدام به قهر و کتک کاری با موکل بنده کرده

در انتها عرض کنم که برخی عناصر مشکوک به تازگی عکس هايی رو منتشر کردن ( مبنی بر اينکه Kakashi-san از موکل بنده "رشوه" گرفته تا در اين دادگاه شهادت دروغ ارائه بده، و يا اينکه Sakura-san با تبهکاران حرفه ای مثل Uchiha Itachi در ارتباط هست
read.gif
) و اين عکس ها رو از طرق مختلف به دست شهود اين دادگاه رسوندن...

دو مورد مورد اشاره رو در دادگاه خانواده پس از اتمام سری جدید برسی می کنیم!

همونطور که ملاحظه کردين موکل بنده از تمامی اين ادعا ها مبراست، بنابراين با توجه به موارد بالا در اينجا از هيئت منصفه دادگاه تقاضای برائت و اعاده حيثيت موکلم Haruno Sakura-san رو دارم :happy:[/QUOTE]
طی بررسی های کارشناسانه عزيزان در واحد تحقيق و بررسی ANBU از اونجايی که استيل نقاشی اين عکس ها با استيل anime و manga تفاوت داره مشخص شد که عکس های مذکور توسط kawarimi no jutsu يا همون replacement technique تهيه شدن و ساختگی هستن !
توطئه!مدارک دستکاری کردن می خوان ساکورات رو نجات بدن من اعتراض دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
بابا جون من بیخیال شید :wacko: این بحث جاش تو همون تاپیک محاکمه بهتر بود;)

بالا