• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اولين و مهمترين چيزی که بايد بگم اينه که اين کارتون absolutely برای +18 سال هست
4_18_5.gif
. از سک... تا استفاده از مواد و موارد ديگه خلاف شرع تو اين کارتون به وفور به چشم ميخوره و بی اغراق قسمتی نيست که يه مشگلی نداشته باشه!:blink: ولی از يه طرف ديگه اين کارتون از اون کارتون هاييست که جای بحث خيلی زياد داره! و اين مواردی که گفتم اصل داستان رو در بر نميگيره و فقط به صورت مسائل جانبی کارتون در پس ضمينه انيم باقی ميمونه.
کاش می شد لیست همه کارتونای این فرمی رو چه اونایی که قراره بیان و چه اونایی که دارن میان رو داشت!;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
سلام و صد سلام بر همگي،

پيش از هر چيز با مقادير متنابهي تأخير، تولد کاپيتان 7ير (برادر متين؟) رو صميمامنه تبريک مي گم و کلي آرزوهاي خوب خوب براشون مي کنم ،

^_^
من هم تولد دوست عزیمونو تبریک میگم!
يرادر شيان جان، من تو اون رأي گيري بهترين کارتوني که ديدم شرکت نکردم چون هيچ کدوم از اونا رو واقعا نديده بودم
306.gif
این یک فاجعست !لرد سیاه عزیز ودانیل جان توضیح بدن!این چه وضعشه!;)
راستی یعنی شما تا حالا از این تاپیک کارتون نگرفتین !در اینت صورت MIDORI NO HABI و بهتون پیشنهاد می کنم باشناختی که از شما دارم مطئنم خوشتون میاد!(ناراتو هم بد نیست!)

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم بااینکه کاربر جدید محسوب می شم به خواهر فریدا بخاطر 3000 پسته شدنشون:thumbsup: تبریک می گم

در ضمن می خواستم انیمیشن دیگری رو معرفی کنم البته ببخشید اگر توضیحات کافی نیست

Divergence Eve
که در دوسری هست که سری دومش به نام Misaki Chronicles هست که هر دو 13 قسمتی هستن البته با توجه به rating سری اول مثل اینکه بهتر بوده

626.jpg

خوب فکر می کنم عکسش گویای داستانش باشه بازهم مثل همیشه.......
و اما لینکش
http://www.advfilms.com/titles/divergence

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
منم تبريك
cheering.gif
منم تبريك
cheering.gif

من هرکاری می کنم نمی تونم این لینکو دانلود کنم!لطفا یه نفر دانلودش کنه که بعدا ازش بگیرم!
http://rapidshare.com/files/28360738/Iran-Nokia_mobareze_babad_hejabi.3gp

براي منم گير كرد ! اگر همين باشه صفحه قبل يكي لينكشو گذاشته بود ...كيفيتش هم عالي بود Divx...

اینو دیدین ؟ ( حجمش فقط 3 مگه ) -----> مبارزه با . . .

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب منم مثل خواهر پانتی مونده بودم پست 3000 امم چی باشه که به اين نتيجه رسيدم از spoil بهتر چيزی پيدا نميشه:D.
اولا تبريك براي 3000 پسته شدنتون ؛
در مورد spoil هم عالي بود دستتون درد نكه :happy:

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
این یک فاجعست !لرد سیاه عزیز ودانیل جان توضیح بدن!این چه وضعشه

خواهر پرشیانا لب تر کنند اشاره ای کنند همه سفرش ها را کنار میزارم از هر انیمه دوسری براشون میفرستم
ولی تا حلا چیزی نخواستند
306.gif

-------------------------------------------------

سه هزار پسته شدن تان مبارک باشه خواهر فریدا
281.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
ميگم برادر کاکاشی و برادر شيان اگه اين همه انرژی رو اون ور خرج ميکردين تا الان 10 تا spoil تو اون يکی تاپيک نوشته بودين ... :D;)
36_11_8.gif

126fs4345839.gif
خواهر اینیکی رو بعنوان زیر میزی قبول کن :D

خوب بنا به دستور خواهر فریدا ، منم این انیمه رو میخوام Spoil کنم:happy:

Idol Master Xenoglossia

6fj7o2e.jpg

خوب این انیمه در واقع نسخه بازسازی شده یه بازی با همین نام است. این انیمه در مورد چند تا دختر مدرسه ای است که با هم خلبان ربات میشوند (خیلی جالبه که تقریبا همون داستان Evangelion رو یه جور دیگه نشون دادن;) )
همچنین 4 قسمتش پخش شده و از نوع Mecha هستش:happy:

6d02hhv.jpg

خوب در اول داستان دختری با نام هاروکا آمامی رو میبینیم که به امتحان ورودی Idol ها ( رباتها) میره. با وجود ناازمودگی و عصبی بودنش ، نامه ای رو دریافت میکنه که گواه قبولی اوست. خوب این دختر دست و پا چلفتی ما از قضای تقدیر ، وسیله ای رو توی ایستگاه قطار گم میکنه. خیلی خوش شانس بود که دختری با نام یوکیهو که وسیله رو پیدا میکنه ، خودش یکی از قبولان همون امتحان بوده ، خوب بعدا هم این دوتا با هم همکار میشن.

4y0n29i.jpg

چون هر دوتاشون یه نمه ضایع تشریف داشتند ، بجای اینکه منتظر مهمانی خوش آمدگویی بشن ، هردوتاشون تصمیم میگرن که خودشون دنبال اتاق خودشون بگردند. تابلو هستش که گم میشن. ولی در این گیر و داد ، شاهد آزمایش یکی از Idol ها میشن. خوب اینجا متوجه میشیم که در واقع Idol ها ( یا به زبان خودمون "بت" ها) بمنظور دفاع از کره زمین در مقابل شهاب سنگها ساخته شدند ( که این شهاب سنگها قبلا کره ماه بودند:wacko: ) و همچنین میفهمیم که این دختره ، هاروکا عاشق پنگوئن هاست.

4razmrm.jpg

هرچند ، هر دوی اونا توسط یک دختر دیده میشن و کم مونده بود که از منطقه دور بشن که یک دفعه یک Idol گنده از زیر آب میاد بیرون. ظاهرا این Idol بزرگ که اسمش ایمبر هستش از هاروکا خوشش اومده. خوب با دیدن این ، اون دختره دیگه که چیهایا نام داره ، Idol دیگه ای رو برای متوقف کردن ایمبر فعال میکنه. خوب اینجاش جالبه که یه جورایی این ایمبر موفق میشه هاروکا رو به بخش خلبانی خودش وارد کنه و بدون اینکه هاروکا چیزی انجام بده ، خودشو از دست Nebilum نجات میده ( آزاد میکنه) ، اینجاست که اون Idol ای که برای از بین بردن شهاب سنگها به فضا رفته بود برمیگرده ( که خلبانش دختری بنام ماکوتو هستش) و موفق میشه که Nebilum رو مجبور به عقب نشینی کنه.

4z9km68.jpg

خوب بعدا هم هر دوی دخترا یعنی هاروکا و یوکیهو خودشون Idol master میشن و در مدرسه ای که در واقع سرپوشی برای هویت واقعی اوناست ، شروع به تحصیل میکنند.

اینم عکسهایی از صحنه ها :cool: :

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
مي خوام اين انيمه رو امروز براتون اسپويل كنم:

SPOIL
-Ciel:روزي روزگاري يك گروهي تشكيل شده از مخلوقاتي غير انساني وجود داشت كه به اونها "مردمان ماه" (MOON PEOPEL) مي گفتند.
در ميان اين گروه شاهزاده پر افتخاري بود كه بهش مي گفتند: " WHITE PRINCESS".
او در سپيدي به خواب مي رفت و در سپيدي از خواب بلند م شد.يك شاهزاده واقعي كه با هيچ ناپاكي آشنايي نداشت.
اما يك تراژدي رخ داد!
-Tohno:تراژدي؟
-بله...يك مار عاشق شاهزاده شد و با شيرين زباني به شاهزاده گفت:"بانوي من،لطفا از اين نوشيدني بنوشيد تا سيراب شويد"....اما آنچه كه نوشيده شد ، اكسير مرگ بود.
اين تله اي بود تا مار به خواستش برسه ؛ ... مار شاهزاده رو براي خودش مي خواست.
اسم اون مار Rao بود....Michael Rao Baldamjohno .
و اين داستان شاهزاده اي بود كه از عرش به فرش سقوط كرد....

Young Arcueid Brunestud and Zelretch
پايان

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
من هم 3000 پستي شدن فريداي عزيز رو تبريك ميگم!
اميدوارم n پستي بشي!!!!

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
منم تبریک میگم 3000 پسته شدنه ایشان رو .
congratualtions.gif

نمیدونم چرا دیگه تحویل نمیگیره
25.gif

اینم برا یادگاری

141fs208482.jpg

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
بین انیمیشنهای طولانی
ا.ول از همه نارتو بهترین بود
بعد کینشن
بعد بلاد
بعد یویو هاکاشو و بلیچ!;)

10772

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها تورو خدا کارتون بابا لنگ دراز هم بذاريد ديگه

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می خواستمدرمورد لیست چندتا سوال کنم
اول لیست خواهر فریدا رو بچه ها منظورم برادر دنیل و دیگر دوستان دارند یا نه؟
دوم منظور از state چیه و اونایی که روی ستونهای جلوش هیچی نیست ماجراش چیه؟

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
ببينم از اين خوشحال ميشين!!! :D

خوب شد ديگه همه راحت شديم
راستي هر كي خوشحال شد از مهدي هم تشكر كنه!!!! ;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خواهر فریدا 3000 پسته شدنتون رو تبریک میگم :happy: انشاالله 3000000 پسته شدنتون رو ببینیم
elmagnifico.gif
تبریک فریدا جان بابت 3000 پسته شدن!
cancan.gif
بقیش هم همونی که کاکاشی گفتش!!!
2mo15hx.gif
تبریک خیلی صمیمانه و گرم ( مثل هوای اینجا ... ) به بهانه ی 3000 پسته شدن به خواهر فریدا
72.gif
72.gif
72.gif
سپس 3000 مين پست فريداي عزيز، بزرگ امپراتريس سلسله ي انيمه زوکي (!!) را خدمت آن بزرگ بانو تبريک عرض نموده و فرياد مي زنيم که ما بيشتر مي خوايم يالله، ما بيشتر مي خوايم يالله
kao40.gif
3000 پسته شدن ملکه والا مقاممنو رو به همه یوزرهای عزیز تبریک می گم!
من هم بااینکه کاربر جدید محسوب می شم به خواهر فریدا بخاطر 3000 پسته شدنشون:thumbsup: تبریک می گم
منم تبريك
cheering.gif
منم تبريك
cheering.gif
اولا تبريك براي 3000 پسته شدنتون ؛در مورد spoil هم عالي بود دستتون درد نكه :happy:
سه هزار پسته شدن تان مبارک باشه خواهر فریدا
281.gif
من هم 3000 پستي شدن فريداي عزيز رو تبريك ميگم!
اميدوارم n پستي بشي!!!!
منم تبریک میگم 3000 پسته شدنه ایشان رو .
congratualtions.gif
ممنون ممنون :blush::blush::blush: از همگی ممنون
23_30_126.gif

منو واقعاً ببخشين تو اين چند وقت اخير اصلاً وقت نکردم به تاپيک برسم، مشکلات آخر ترمی و امتحانی و ... داشتم:wacko:. و راستش فازه دوم امتحان کانديداييم داره از راه ميرسه و دارم روزی يه مقاله review ميکنم و خلاصه خيلی بدبختم:(. منو ببخشين ....:blush: ولی خوب امروز يه خبر خوب هم داشتم و اينکه جواب يکی از دو مقاله اي که نوشته بودم اومد و قبولش کردن که قراره تو مجله APS: American Physical Society چاپ بشه و خلاصه يه مسافرت ديگه برام جور شد به san diego.:p خلاصه من الان کلی ذوق کردم البته نه برای کنفرانس !:D برای اينکه يه بار ديگه ميتونم برم ديزنی... :lol::p

من امروز حاضر بودم به همه شيرينی بدم :D ولی خوب همه تون دورين. .. :p:D به خاطر همين فکر کردم بهتره چند تا عکس براتون بزارم و يه کم هم پر حرفی کنم شايد جبران اين چند وقته بشه ... :blush::happy:;)

بالا