برگزیده های پرشین تولز

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Asura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
منم اتفاقا همیشه از این keepvid استفاده می کنم برای دانلود کلیپ های youtube، ولی این یکی رو هر کار می کنم تا یه جاییش دانلود میشه بعد قطع میشه
dontknow2-20071027073002.gif
شاید به این خاطره که این ویدئو از googlevideo دانلود میشه نه از youtube
حالا این لینک رو هم یه امتحانی بکن!:happy::

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
شاید به این خاطره که این ویدئو از googlevideo دانلود میشه نه از youtube
حالا این لینک رو هم یه امتحانی بکن!:happy::

هر دو تا لینکی که دادی رو امتحان کردم. به جای آوردن صفحه دانلود، پیغام Please try again میده
sad.gif

Asura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هر دو تا لینکی که دادی رو امتحان کردم. به جای آوردن صفحه دانلود، پیغام Please try again میده
sad.gif
عجب شانسی داری دنی! راستش منم وقتی روی لینک دانلود کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیفته!:blush: ولی اینطوری دانلود میشه: چند ثانیه صبر کن تا لینک Click here to start download ظاهر شه(باید javascript مرورگرت فعال باشه) بعد روش کلیک راست کن و با save target as... دانلودش کن! حالا اگرم نشد این یکی لینکو امتحان کن!:blush::

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
عجب شانسی داری دنی! راستش منم وقتی روی لینک دانلود کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیفته!:blush: ولی اینطوری دانلود میشه: چند ثانیه صبر کن تا لینک Click here to start download ظاهر شه(باید javascript مرورگرت فعال باشه) بعد روش کلیک راست کن و با save target as... دانلودش کن!

من با همین روش قبلا کلیپ دانلود کردم، ولی این چند تا لینک اصلا براشون پیغام Click here to start download نمیاد!

شاید چون لینک مال youtube نیست، باید توی اون گزینه های کنار صفحه سایت دیگه ای رو انتخاب کنم؟
3114.gif
البته چند تا سایت مختلف رو امتحان کردم ولی جواب نداد ...

حالا اگرم نشد این یکی لینکو امتحان کن!:blush::

آپلود کردی؟!!!
sad24.gif

در حال دانلوده
302.gif

852.gif

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
کلیپ را دیدیم و خندیدیم
302.gif
دست دست اندر کارانی که کمک کردن ما دستمون بهش برسه درد نکنه
JC_ghey.gif

//

بعد چند ماه هوس کردم دنباله ناروتو رو ببینم که از قسمت 90 قطع کرده بودم
rainingsmile.gif

تازه متوجه شدم چقدر سری هری پاتر شبیه ناروتو ـه
shok.gif

اروچیمارو کاملا یادآور لرد ولدمورت ـه، با گذشته ای مشابه: آدم خیلی با استعدادی که به خاطر قدرت به راه خطا میره. برای به دست آوردن جوونیش، از بدن فرد دیگه ای استفاده می کنه (مثل عملیات احیای ولدمورت)، از تکنیک های ممنوع استفاده می کنه و چند تکنیک هم اختراع می کنه (در برابر جادوی سیاه که ولدمورت استفاده می کنه)، و حیوانی که احضار می کنه ماره. حتی چهره اش هم شبیه توصیفات رولینگ از چهره ولدمورت ـه (صورت رنگ پریده و چشمانی شبیه چشمان مار)

2001742776336750435_rs.jpg
2001754101036765943_rs.jpg

شباهت های دیگه هم هست ... مثلا اینکه ناروتو هم مثل هری نفرینی در وجودش داره، و پدر و مادرش رو همون اوایل تولد از دست داده، و مثل هری میل شدید به تخطی از قوانین داره، و جیرایا تا حدودی یادآور دامبلدوره. داستان انیمه هم از 11 سالگی ناروتو شروع میشه ...

scratch_one-s_head.gif

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
سلام خدمت کاربران عزیز بخش انیمیشن:)
flowerysmile.gif

مدتی بود که در فکر ایجاد یه تاپیک بودم که در اون از کارتون ها و انیمیشن های قدیمی بحث و تبادل نظر شه:)
ولی خب حقیقتا توی انتخاب اسمشون مونده بودم:D:happy:

و با صحبت هایی که با فریدای عزیز و جناب Live for what داشتم...قرار برا ین شد که این تاپیک با این اسم باشه که خب مورد توجه هر دوی این عزیزان قرار گرفت...:)

قرار بر این شده که تاپیک مشابهی رو هم در انیم پردایز بزنیم...ولی فعلا همینجا اجرا میکنیم تا ببینیم مخاطبان این تاپیک چگونه عمل میکنن:)

متاسفانه من با وجود علاقه شدیدی که به انیمیشن دارم..اما اطلاعات چندانی از این هنر ندارم که بخوام تخصصی و خوب این تاپیک رو اداره کنم...از این رو نیازمند کمک های دوستان هستیم:)
thankyou.gif

زیاد وقت دوستان رو نمیگرم..فقط بگم که در مورد کلیه کارتون ها و انیمیشن ها بحث میکنیم:)اعم از جدید یا قدیم:)

همچون:

جودی آبوت(بابا لنگ دراز) , سفیدبرفی, آناستازیا, دیو و دلبر, سیندرلا, سند باد, تام و جری, مورچه خوار, نیکو زنبور عسل, مسافر کوچولو, گارفیلد, اولیور تویست, بینوایان, سوپرمن, مردعنکبوتی, باربی, لاک پشت های نینجا, کارتون سرندیپیتی , گربه های اشرافی,آنه شرلی با موهای قرمز, شنل قرمزی, شرک و .....

و بسیاری کارتون های دیگر که بخوایم بگیم خیلی طولانی میشن:)

و جناب live for what هم اشاره بسیار خوب و بجایی کردن که:

اينكه خيلي از اينها هم هاليوودي هستند ميشه روي اين موضوع هم مانور داد!

درضمن اگه دوستان فکر میکنن که اسم بهتری رو میشه روی تاپیک گذاشت...مطرح کنن ممنون میشم:)

mahyjooon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
براي هر دهكده يك علامت هست كه اكثر اين دهكده ها مخفي هستند مثلاً دهكده Naruto اسمش Konoha و آرم آتش داره و مثلاً Garra دهكده ماسه يا شن را داره و الي آخر ميتونين توي اين سايت خيلي اطلاعات كسب كنيد
http://www.leafninja.com/country.php
خيلي جالبه سايتش...
توي اين سايت http://www.narutochaos.com/ هم مي تونين همه قسمتهاي Naruto با عكس ببينيد. اگر خواستين دانلود كنيد قسمتهايي كه الآن نمي زاره يعني Naruto Shipuuden كه 3 سال از اين ماجراها مي گذره مي تونين برين سايت isohunt.com توي قسمت search بزنيد Naruto همه قسمتها با كيفيت عالي هست كه من خودم قسمت اولشو دانلود كردم و خيلي هم جالب بود. خلاصه مورد پسند واقع شد.
اين عكس رو داشته باشين...

naruto-team-shippuden.jpg

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
یه یادی هم بکنیم از مرحوم سپهر که در یکی از آخرین اقدامات متهورانه پیش از مرگش این کارتون رو به من رسوند و اذعان داشت که از دخترای این انیمه خوشش میاد و ما نگرانیم که دختران این انیمه بخوان رو دست هایاسه جاودانی بلند شن
bye2.gif

ببینم می تونم بکشونمش اینجا یا نه
mocking.gif
veiledsmile.gif

بعد از مدتهای مدید سلام!
انگار بالاخره نتونستی سپهرو بکشونیش اینجا!
shame.gif

خب به هر حال پیرمرد خوبی بود...
icon10.gif
خدا رحمتش کنه!

راستی این هایاسه کی بید؟
1655.gif
یخورده شفاف سازی کن!
822y54j.gif

پ.ن.
BLOOD+:2 episodes to end!
13230997.gif

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
براي هر دهكده يك علامت هست كه اكثر اين دهكده ها مخفي هستند مثلاً دهكده Naruto اسمش Konoha و آرم آتش داره و مثلاً Garra دهكده ماسه يا شن را داره و الي آخر ميتونين توي اين سايت خيلي اطلاعات كسب كنيد
http://www.leafninja.com/country.php
خيلي جالبه سايتش...
اين عكس رو داشته باشين...

مرسی دوست جان
em18.gif

فقط این عکس خیلی حجم و سایزش بالاست و صفحه رو به هم ریخته، اگه ممکنه عکس رو اتچ کنین ... مرسی
4.gif

(آخرشم عکس کامل لود نشد
scratch.gif
)

//

ناروتو رو تا قسمت 135 دیدم. به شدت هیجان انگیز بود این 10 قسمت آخر
th_running1.gif

جنگ ناروتو و ساسکه توی این 7-8 قسمت واقعا جذاب ترین ماجرای کل داستان تا حالا بود
1862.gif

فکر کنم از همینجا تا شروع ناروتو شیپودن وارد فیلرهای کسل کننده بشه
1835.gif

veiledsmile.gif

بعد از مدتهای مدید سلام!
انگار بالاخره نتونستی سپهرو بکشونیش اینجا!
shame.gif

خب به هر حال پیرمرد خوبی بود...
icon10.gif
خدا رحمتش کنه!

به بــــه سلام
computer3.gif

نه پروژه شکست خورد متاسفانه. پیرنامرد خوبی بود
4fvfcja.gif

راستی این هایاسه کی بید؟
1655.gif
یخورده شفاف سازی کن!
822y54j.gif

Mitsuki Hayase ، شخصیت اصلی انیمه Kimi ga Nozomu Eien، عشق جاودانی سپهر که به خاطرش چند وقت پیش قرار بود بره ژاپن
241.gif
نمی دونم رفت یا نه ...

نامبرده در همین تاپیک به کرات به دفاع از اعمال شنیع و محیر العقول خانم هایاسه پرداخته و اذعان داشته که به ایشون علاقمنده
wassat.gif

این خانم شخصیت بسیار جالبی داره! پسری رو که بهش علاقمنده دودستی تقدیم می کنه به دوستش مبادا که قلب کوچک دوستش بشکنه
cray.gif
یه چیزی تو مایه های در پناه توی خودمون ...

kimi.jpg

سمت چپ: هایاسه - سمت راست: دوستش​

BLOOD+:2 episodes to end!
13230997.gif

تو مــــــــی تـــــونی
241.gif

وضعت از من بهتره که 3 قسمت آخر رو بعد از 3 ماه دیدم
4fvgdaq_th.gif

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
يه دست مفصلی يه هورايی يه چيزی:D ... ويلی بعد 1 سال و نيم داره يه کارتون رو تموم ميکنه!;):D
بسی ممنون!
282.gif

اما به جون برادرزادم(!
272.gif
)یک سال و نیم نیستشا!فکر کنم اردیبهشت(شایدم فروردین) امسال بود که از دانیل گرفتمش با این حساب میشه 8-7 ماه!!!
icon10.gif

به بــــه سلام
computer3.gif

نه پروژه شکست خورد متاسفانه. پیرنامرد خوبی بود
4fvfcja.gif
حقیقتا اینطور بود!
42sd09c.gif

Mitsuki Hayase ، شخصیت اصلی انیمه Kimi ga Nozomu Eien، عشق جاودانی سپهر که به خاطرش چند وقت پیش قرار بود بره ژاپن
241.gif
نمی دونم رفت یا نه ...

نامبرده در همین تاپیک به کرات به دفاع از اعمال شنیع و محیر العقول خانم هایاسه پرداخته و اذعان داشته که به ایشون علاقمنده
wassat.gif

این خانم شخصیت بسیار جالبی داره! پسری رو که بهش علاقمنده دودستی تقدیم می کنه به دوستش مبادا که قلب کوچک دوستش بشکنه
cray.gif
یه چیزی تو مایه های در پناه توی خودمون ...

kimi.jpg

سمت چپ: هایاسه - سمت راست: دوستش​
آهان!الان یه چیزایی یادم اومد!پس با این حساب سپهر باید الان ژاپن بوده باشه!
243.gif

راستی هایاسه میشه این مو بلنده دیگه؟(آخه من همیشه نو این جور موارد راستو چپو قاطی میکنم.نمیدونم راست از اون نظر یا از این نظر!!
822y54j.gif
)

(راستی گفتی در پناه تو...میدونین داستان اصلی در پناه تو چقدر با اینی که تلویزیون پخش کرده فرق میکرده..کلی جرح و تعدیلش(لغتارو دارین که!!
rock.gif
) کردن تا شده این!!!)

تو مــــــــی تـــــونی
241.gif

وضعت از من بهتره که 3 قسمت آخر رو بعد از 3 ماه دیدم
4fvgdaq_th.gif
آره...منم میدونم که میتونم!
onion021.gif

اما در مورد دومین جمله شک دارم!

ناروتو رو تا قسمت 135 دیدم. به شدت هیجان انگیز بود این 10 قسمت آخر
th_running1.gif

جنگ ناروتو و ساسکه توی این 7-8 قسمت واقعا جذاب ترین ماجرای کل داستان تا حالا بود
1862.gif

فکر کنم از همینجا تا شروع ناروتو شیپودن وارد فیلرهای کسل کننده بشه
1835.gif

راستی به نظرتون اگه من بخوام ناروتو رو ببینم چه قدر طول میکشه؟!!!
evilgrin.gif

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
آهان!الان یه چیزایی یادم اومد!پس با این حساب سپهر باید الان ژاپن بوده باشه!
243.gif

راستی هایاسه میشه این مو بلنده دیگه؟(آخه من همیشه نو این جور موارد راستو چپو قاطی میکنم.نمیدونم راست از اون نظر یا از این نظر!!
822y54j.gif
)
آره مو بلنده اس
birgits_snill.gif

(راستی گفتی در پناه تو...میدونین داستان اصلی در پناه تو چقدر با اینی که تلویزیون پخش کرده فرق میکرده..کلی جرح و تعدیلش(لغتارو دارین که!!
rock.gif
) کردن تا شده این!!!)

اینا به سریال های وطنی هم رحم نمی کنن ... یه کم بزنیم جاده خاکی
2i8d4ao.gif
حالا چی بود داستان اصلیش؟

آره...منم میدونم که میتونم!
onion021.gif

اما در مورد دومین جمله شک دارم!
با اون 7-8 ماهی که گفتی منم شک کردم
2023.gif

راستی به نظرتون اگه من بخوام ناروتو رو ببینم چه قدر طول میکشه؟!!!
evilgrin.gif

ناروتو و بلیچ رو نبین به نظرم
302.gif

//

قسمت 142 ... ناروتو شدیدا کسل کننده می شود
4fvgdaq_th.gif
با سرعت x4 می بینم این روزا ...

من اندر فسلفه خلقت ساکورا موندم! یک تکنیک هم بلد نیست این بشر! توی این 142 قسمت هیچ کار مفیدی نکرده ... بکشنش بره دیگه
inky.gif

yue bochon

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
بچه ها منم به عنوان عضو جديد بخش انيميشن ها بپيذيريد
فقط اگه ميشه يكي منو راهنمايي كنه چون زياد تو باغ نيستم :blush:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,277
باز هم بنده با آف تاپیک خدمتتون می رسم.
offtopic.gif

میگم ویلی، دنی راست میگه، داستان در پناه تو رو یه ذره بگو ببینیم چی بوده؟
1655.gif

هر چند که من از این سریال (و در کل از هر سریالی که لعیا زنگ زده توش بازی می کنه) شدید بدم میومد.
vomit.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
قسمت 142 ... ناروتو شدیدا کسل کننده می شود
4fvgdaq_th.gif
با سرعت x4 می بینم این روزا ...
اصلاً نبين به نظر من !:f34r: برو قسمت آخر ناروتو رو ببين و بعدش ناروتو شيپودن رو شروع کن.:D

من اندر فسلفه خلقت ساکورا موندم! یک تکنیک هم بلد نیست این بشر! توی این 142 قسمت هیچ کار مفیدی نکرده ... بکشنش بره دیگه
inky.gif
به جاش تو ناروتو شيپودن حسابی تلافی ميکنه:thumbsup: :cowboy:

وای که ديشب کلی کيف کردم!:devil::whistle:

(از راست به چپ ببينين)

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آره مو بلنده اس
birgits_snill.gif

ناروتو و بلیچ رو نبین به نظرم
302.gif
چشب!
243.gif

اینا به سریال های وطنی هم رحم نمی کنن ... یه کم بزنیم جاده خاکی
2i8d4ao.gif
حالا چی بود داستان اصلیش؟

باز هم بنده با آف تاپیک خدمتتون می رسم.
offtopic.gif

میگم ویلی، دنی راست میگه، داستان در پناه تو رو یه ذره بگو ببینیم چی بوده؟
1655.gif

راستش من دو سه سال پیش یه مصاحبه ای از حمید لبخنده (کارگردان در پناه تو) تو یه روزنامه ای خونده بودم(مطمئن نیستم اما فکر کنم شرق بود.
hmm.gif
).توی اون مصاحبه درباره ی درپناه تو هم حرف زده بودن.اینکه چقدر به سختی مسئولان tv ساخت این مجموعه رو قبول کردن.و اینکه بعد از ساختش دوباره چقدر مورد اصلاح و تجدید نظر قرار گرفته.گویا بیشتر اصلاحات هم برمیگشته به نقشی که پارسا پیروزفر بازی میکرده.انگار نقشش خیلی بیشتر از اینی بوده که ما دیدیم.اصلا یکی از ماجراهای اصلی سریال درباره ی خونواده ی اون بوده.خونواده ای که متشکل بوده از پدرش (با بازی داود رشیدی) و خواهرش (اگه درست یادم مونده باشه با بازی شهرزاد عبدالمجید
1655.gif
).گویا پدرش هم ازدواج مجدد کرده بود.اگه یادتون مونده باشه با پدرش مشکل و اختلاف داشت.و اینکه اینم در حقیقت مریم رو دوست داشته .در نهایت گویا کار اینم میکشیده به خودکشی و....
اصلا حمید لبخنده به خاطر اینکه احساس دین میکرده بابت این قضیه (یعنی حذف شدن نقش پارسا پیروزفر)نقش اصلی کار بعدیش(یعنی در قلب من)رو به اون داده بود.
راستش من بریده ی روزنامه ی اینو داشتم .منتهی امروز هر چقدر گشتم یابیده نشد.بازم میگردم اگه پیداش کردم این تیکه از مصاحبشو براتون میذارم.

پ.ن. الان که نگاه کردم دیدم چقذه "گویا" تو جمله هام استفاده کردم!^.^

هر چند که من از این سریال (و در کل از هر سریالی که لعیا زنگ زده توش بازی می کنه) شدید بدم میومد.
vomit.gif
به به سلام ماهی جان.خوبین؟

راستش منم چندان از لعیا زنگنه خوشم نمیاد.یه مدت واقعا نقشهای به در نخوری رو بازی کرد.ولی از حق نگذریم بعضی از نقشهای دیگشو خوب بازی کرده.مثلا همین نقش زینت توی مدار صفر درجه.انصافا نقطه ی قوت سریال برمیگشت به اون قسمتهایی که ماجرا به رابطه ی زینت و سرگرد فتاحی مربوط بود.رابطشون برخلاف بقیه ی رابطه های توی سریال خیلی خوب در اومده بود.
goodsigh2.gif
اما در کل میشه گفت که کارنامه ی کاری قابل قبولی نداره.

Asura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
inky.gif
دنی..فرار نکن!
4m9u79u.gif

کارت دارم!
4zul1t.gif

نگاش کن ==>
Sakura_naruto-61_8_13_2007.gif
دلت میاد آخه پشت سرش حرف بزنی!
Sakura_5xgmi4k.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,277
راستش من دو سه سال پیش یه مصاحبه ای از حمید لبخنده (کارگردان در پناه تو) تو یه روزنامه ای خونده بودم(مطمئن نیستم اما فکر کنم شرق بود.
hmm.gif
).توی اون مصاحبه درباره ی درپناه تو هم حرف زده بودن.اینکه چقدر به سختی مسئولان tv ساخت این مجموعه رو قبول کردن.و اینکه بعد از ساختش دوباره چقدر مورد اصلاح و تجدید نظر قرار گرفته.گویا بیشتر اصلاحات هم برمیگشته به نقشی که پارسا پیروزفر بازی میکرده.انگار نقشش خیلی بیشتر از اینی بوده که ما دیدیم.اصلا یکی از ماجراهای اصلی سریال درباره ی خونواده ی اون بوده.خونواده ای که متشکل بوده از پدرش (با بازی داود رشیدی) و خواهرش (اگه درست یادم مونده باشه با بازی شهرزاد عبدالمجید
1655.gif
).گویا پدرش هم ازدواج مجدد کرده بود.اگه یادتون مونده باشه با پدرش مشکل و اختلاف داشت.و اینکه اینم در حقیقت مریم رو دوست داشته .در نهایت گویا کار اینم میکشیده به خودکشی و....
اصلا حمید لبخنده به خاطر اینکه احساس دین میکرده بابت این قضیه (یعنی حذف شدن نقش پارسا پیروزفر)نقش اصلی کار بعدیش(یعنی در قلب من)رو به اون داده بود.
راستش من بریده ی روزنامه ی اینو داشتم .منتهی امروز هر چقدر گشتم یابیده نشد.بازم میگردم اگه پیداش کردم این تیکه از مصاحبشو براتون میذارم.

پ.ن. الان که نگاه کردم دیدم چقذه "گویا" تو جمله هام استفاده کردم!^.^

به به سلام ماهی جان.خوبین؟

راستش منم چندان از لعیا زنگنه خوشم نمیاد.یه مدت واقعا نقشهای به در نخوری رو بازی کرد.ولی از حق نگذریم بعضی از نقشهای دیگشو خوب بازی کرده.مثلا همین نقش زینت توی مدار صفر درجه.انصافا نقطه ی قوت سریال برمیگشت به اون قسمتهایی که ماجرا به رابطه ی زینت و سرگرد فتاحی مربوط بود.رابطشون برخلاف بقیه ی رابطه های توی سریال خیلی خوب در اومده بود.
goodsigh2.gif
اما در کل میشه گفت که کارنامه ی کاری قابل قبولی نداره.

سلام ویلی جان.
flowerysmile.gif

دستت هم درد نکنه.
الآن که اینها رو تعریف کردی یادم افتاد که اون موقع ها خواهرم هم یه چیزهایی راجع به این قضایا تعریف کرده بود، و راجع به خانواده پارسا. ولی این که خودکشی کرده رو من نمی دونستم! دیگه آخرشه!!
یارو لبخنده اومده پاچه خاری کنه بگه زندگی خونواده های پولدار و غربزده خوب نیست، به جای این که بهش ارتقا بدن، زدن پدر سریالش رو در آوردن!!
crazy_grin.gif

من از لعیا زنگنه از همون اولش بدم میومد! اینها اصلا بازیگر نیستند!
تا حالا گریه کردن اینها و بازی شون توی صحنه های احساسی رو دیدی؟
توی همون سریالی که گفتی یادمه یه صحنه وجود داشت که باید این می نشست پشت پیانو و توی اون صحنه دست هاش رو نشون نمی دادند! (به احتمال زیاد چون که اصلا نواختن پیانو بلد نبود و ضایع می شد!)
من اینطور شنیدم که توی دانشکده هنر دانشگاه تهران هر کس که زدن یه ساز رو بلد نباشه اصلا تحویلش نمی گیرند و مسخره اش می کنند! حالا مگه آدم توی این مملکت قحطه که این انقدر معروف شده؟
توی کشورهای پیشرفته هر کسی دقیقا سر جای خودشه! ولی توی کشور ما هیچ می دونی معیار انتخاب یه همچین آدمی چیه و کارگردان ها چه جوری بازیگر انتخاب می کنند؟ این عکس رو ببین خودت می فهمی:

(قابل مقایسه با سر و وضع خانوم توی در پناه تو!!
63.gif
)

Asura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
بچه ها منم به عنوان عضو جديد بخش انيميشن ها بپيذيريد
فقط اگه ميشه يكي منو راهنمايي كنه چون زياد تو باغ نيستم :blush:
راهنمایی در مورد چی می خواین؟ اینجا تمام تاپیک ها مشخص و منظم ان در هر موردی سوال داری بپرس دوستان جواب میدن:happy: در ضمن یه سر هم بزنید به فوروم animparadise و اونجا رو هم ببینین:happy:

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
اصلاً نبين به نظر من !:f34r: برو قسمت آخر ناروتو رو ببين و بعدش ناروتو شيپودن رو شروع کن.:D

همه همینو میگن، ولی همه خودشون نشستن دیدن همشو
f_weird.gif

راستش دلم نمیاد ناقص ببینم
302.gif
می ترسم ماجرایی داشته باشه وسطش که از دستم در بره ...

به جاش تو ناروتو شيپودن حسابی تلافی ميکنه:thumbsup: :cowboy:

وای که ديشب کلی کيف کردم!:devil::whistle:

(از راست به چپ ببينين)

اگه قرار بود توی سری اول هیچ کاری نکنه چرا اصلا یکی از شخصیتهای اصلیه؟ بهتر بود توی سری دوم که قوی شده نقشش پر رنگ میشد ...

یکی از مزیت های های بلیچ به ناروتو همینه که شخصیت های بلیچ خیلی جذاب ترن
47b20s0.gif

نه بابا بشین ببین چشب چیه
302.gif

hmm.gif
1655.gif

الان که گفتی یادم اومد، هر چند دقیقشو نمی دونستم (جریان خودکشی و اینا)

منم از لعیا زنگنه هیچ خوشم نمیاد. بسی تفلون می باشد این موجود
302.gif

دنی..فرار نکن!
4m9u79u.gif

کارت دارم!
4zul1t.gif

نگاش کن ==> دلت میاد آخه پشت سرش حرف بزنی!

چرا می زنی حالا؟!
2004104175542.gif

من با قیافه اش که مشکل ندارم (تنها حسنش قیافشه اتفاقا
302.gif
) ولی خیلی بی خاصیت بوده تا حالا. مثلا ناروتو داره جون میده، این فقط وایساده با یه حالت بسیار احساساتی میگه ناروتو ... چون هیچ کار مفیدی ازش بر نمیاد هیچ وقت
4mj4mpt.gif

راستی بلیچ و ناروتو رو دیدی؟
questionedf.gif

پ.ن.: اسمایلی ها رو تو رو خدا
25r30wi.gif

بالا