• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
یوسف جان جواب سوالم رو ندادی

یه سوال دیگه این که بعد از ساخت اکانت کرواد باید تسکی انجام بدیم یا نه فقط قوانینشو تایید کنیمو به مدت یک هفته لاگین نکنیمو به حال خودش بزاریمش تا تسکا سرازیر بشن؟
دوستمون که جواب داد میشه توی اون مدت هم توش تسک زد ولی کمه در ضمن خودم هم با 4 اکانت تسک4دلار حدود 35 دلار تسک زدم اونم که فقط کازینو میومد و تسکای فیشر خبری نبود خیلی کم

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
تسک زنای گرامی اعلام وجود کنید انقدر سکرت نباشید روزانه بیشتر از 1000 نفر این تاپیک میان کمتر از 5 نفر پست میدن جای تاسف داره
البته بعضیا که پست میدن از روی حسادته که ضعف نفس دارن خود دانید ماها که داریم پیشرفت میکنیم

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
راستی چند روز پیش یکی از حسابام حدود 30-40 دلار توش بود دیدم شده 71 دلار تعجب کردم رفتم توی هیستوری نئو و کرواد نگاه کردم چیزی ثبت نشده بود احتمال میدم کرواد جایزه ای داده بود
نمیدونم شاید رو حساب تسکای 4 سنتی که تعدادی خوب حل کرده بودم این کارو کرده بود هنوز برام مساله عجیبه

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
من تازه دارم شروع میکنم. اکانتم امروز مشکل پیدا کرد تیکت زدم درست شد. الان 3 روز میشه دارم کار میکنم فقط با یه ای پی و یه اکانت نئو و کراد. امروز برام تسک های 10 سنتی اومد. هر چقدر بگذره بیشتر هم میشه؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
من تازه دارم شروع میکنم. اکانتم امروز مشکل پیدا کرد تیکت زدم درست شد. الان 3 روز میشه دارم کار میکنم فقط با یه ای پی و یه اکانت نئو و کراد. امروز برام تسک های 10 سنتی اومد. هر چقدر بگذره بیشتر هم میشه؟
چه مشکلی که با تیکت حل شد؟
بعد 1 هفته برات زیاد میشه که سریعتر از نفس کشیدن باید همشو بزنی که یهو خراب نشن و نپرن

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
چه مشکلی که با تیکت حل شد؟
بعد 1 هفته برات زیاد میشه که سریعتر از نفس کشیدن باید همشو بزنی که یهو خراب نشن و نپرن
کانترم کار نمیکرد تیکت زدم درست شد.
فقط مسئله ایمه که کی سر بزنم؟ بیشتر تسک ها صبح ها میاد؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879

علی امیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
Last edited:

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
دوستان این ghostryچه کاری میکنه به چه دردی میخوره؟تعجبه میرم اکانت بسازم تویه کراود دکمه فعاله ولی عمل نمیکنه.با موزیلا -کروم.اکسپلورر-اپرا هم امتحان کردم همونه.مشکل کجاست؟؟؟
این لینکو کسی میتونه باهاش تو کراود ثبت نام کنه؟
با آی پی خارجی امتحان کن با آی پی ایران کار نمی کنه.

Last edited:

علی امیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با آی پی خارجی امتحان کن با آی پی ایران کار نمی کنه.[/QUO

با ای پی خارجی هم کار نمیکنه نمیدونم چه مشکلی داره.
داداش اگر برات امکان داره برو به این لینک ای پیتم خارجی کن.هیچکدوم از قسمتارو پر نکن فقط برایه امتحان. اون کریت اکانته پایینو کلیک کن ببین میره برا ثبت نام یا نه؟اگه کلیک کردیو واکنش نداد پس مشکل همگانیه.

Last edited:

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
معلوم نیست اوضات چطوزه
فعلا که اوضاع ضعیف.حالا تو ویندوز مجازی اکانت ساختم ببینیم بعددیک هفته تسک میاد یانه
خودکار تسک میدن یا اول اکانتو بررسی میکنن؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
فعلا که اوضاع ضعیف.حالا تو ویندوز مجازی اکانت ساختم ببینیم بعددیک هفته تسک میاد یانه
خودکار تسک میدن یا اول اکانتو بررسی میکنن؟
مگه لوله که بررسی کنن سیستمشون اینجور تنظیم شده

علی امیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با مجازی حل شد.حالا خوبه قبلا با ای پی ایرانم تو کراود ثبت نام کرده بودما. اما تازگیا انگار نمیشه.ویندوز مجازی باید سیستمت لا اقل هشت گیگ رم با سی پیوi7داشته باشه وگرنه اعصاب خرد کنه. چون خیلی کند میشه.

Last edited:

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
با مجازی حل شد.حالا خوبه قبلا با ای پی ایرانم تو کراود ثبت نام کرده بودما. اما تازگیا انگار نمیشه.ویندوز مجازی باید سیستمت لا اقل هشت گیگ رم با سی پیوi7داشته باشه وگرنه اعصاب خرد کنه. چون خیلی کند میشه.
با سیستم معمولی هم راحت کار میکنه فقط خوب باید تنظیم بشه که تجربیه در ضمن طبق تجربم توی وین 8.1 بهتر کار میکنه هنگشم کمتره قبلا رم سیستمم 4گیگ بود معمولی اجرا میشد تازگی 8 گیگ کردم راحت و روون با 2 وین مجازی کار میکنم

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
چرا تسکا کم شده؟ واسه همه همین طوره یا برای من اینجوریه؟ به خاطر اون تعطیلیه که بالای کراود پبغامش میاد؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
چرا تسکا کم شده؟ واسه همه همین طوره یا برای من اینجوریه؟ به خاطر اون تعطیلیه که بالای کراود پبغامش میاد؟
صبا کازینو میاد که روزی 3-4دلار درمیاد اون تعطیلی هم تاثیری نداره فقط به تیکتا جواب نمیدن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا