• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arasdeco`

Registered User
لایک‌ها
55
سلام به همه
هر کسی اموزش متنی(همراه با تصویر ) یا ویدئویی بزار بزاره همه استفاده کنن
یه برنامه تغییر ای پی تقدیم ش میکنم که امکان تغییر ای پی به خیلی از کشور ها رو داره با سرعت های مختلف شاید بعضی ها این برنامه رو داشته باشن !!!!؟؟؟
راستی ای پی ها اشتراکی ه و چند نفر با همین برنامه تسک میزنن ولی خوبیش به اینه که از هر ایپی چند تا داره و 1000000% رایگان ای داستان شامل کسایی که کامل راه نمایی میکنن هم میشه
نمیدونم این برنامه الان به درد میخوره یا نه ؟
سال گذشته به خاطره راهنمایی های بچه های قدیمی تر تونستم یه مبلغی از این کار دربیارم و یه کارو کاسبی باهاش راه بندازم لطفا تا اون جا که ممکن به روفقا کمک کنید
برای اینکه جواب همه روی دوش قدیمی تر ها نباشه جواب تازه وارد ها رو اماتورها بدن لطفا
اگه ایرانی ها تسکارو نزنن مطمن باش هندی ها پاکستانی ها.... میزن

Last edited:

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
تبریک میگم خیلی سخت بود نه؟؟

اگر اشتباه نکرده باشم باید 100 تا تسک اکوریسی باید حل کرده باشی!!!! ولی ترکیبی از همه اکوریسی ها نه فقط (نویسنده ها)

اگه میخوای لول بگیری نه مشکلی نیست و لی اگر به زبان انگیلیسی تسلط داری دنبال لول باش !!!!اگر نه بیخیال شو چون گوگل کرم کارتو راه نمیندازه!! بعضی موقع ها لازمه به نتیجه اکورس معترض باشی باید تیکت بزنی و حق خودتو بگیری و خیلی چیزای دیگه

باز میشن بستگی به لولی داره که شما گرفتی

ممنون دوست عزیز
این گوگل کروم که گفتی کجا کاربرد داره؟من دارم با موزیلا کار میکنم فرقی داره؟قبلا کازینو ها رو با کرم میزدم.ولی خدایی یاد کازینها بخیر چی مشد همون طوری تا الان ادامه داشت

arasdeco`

Registered User
لایک‌ها
55
ممنون دوست عزیز
این گوگل کروم که گفتی کجا کاربرد داره؟من دارم با موزیلا کار میکنم فرقی داره؟قبلا کازینو ها رو با کرم میزدم.ولی خدایی یاد کازینها بخیر چی مشد همون طوری تا الان ادامه داشت
خوب برا ترجمه کردن دیگه!!!

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
با وین مجازی چند تا اکانت بسازی دیگه نیاز به لول گرفتن نیست؟

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
آقا یوسف بحث تنبلی و ... نیست خودت میدونی پیدا کردن آموزش ها تو این تاپیک خیلی سخت هست مخصوصا با این سرعت اینترنت من خیلی از صفحه رو خوندم شاید تو هر 5 صفحه یه پستی باشه که یه ذره به درد بخوره بیشتر جنگ و دعوا بوده به نظرم اگه یه تاپیک دیگه ایجاد بشه و تو پست اولش آموزشهای لازم داده بشه بهتره این تاپیک دیگه خیلی قاطی پاتی شده

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
سلام به همه
هر کسی اموزش متنی(همراه با تصویر ) یا ویدئویی بزار بزاره همه استفاده کنن
یه برنامه تغییر ای پی تقدیم ش میکنم که امکان تغییر ای پی به خیلی از کشور ها رو داره با سرعت های مختلف شاید بعضی ها این برنامه رو داشته باشن !!!!؟؟؟
راستی ای پی ها اشتراکی ه و چند نفر با همین برنامه تسک میزنن ولی خوبیش به اینه که از هر ایپی چند تا داره و 1000000% رایگان ای داستان شامل کسایی که کامل راه نمایی میکنن هم میشه
نمیدونم این برنامه الان به درد میخوره یا نه ؟
سال گذشته به خاطره راهنمایی های بچه های قدیمی تر تونستم یه مبلغی از این کار دربیارم و یه کارو کاسبی باهاش راه بندازم لطفا تا اون جا که ممکن به روفقا کمک کنید
برای اینکه جواب همه روی دوش قدیمی تر ها نباشه جواب تازه وارد ها رو اماتورها بدن لطفا
اگه ایرانی ها تسکارو نزنن مطمن باش هندی ها پاکستانی ها.... میزن
خب که چی میگی یکی بیاد چند ساعت وقت و انرژیشو بزاره آموزش تصویری درست کنه که بهش یک برنامه قندشکن بدی هدفت چیه چی عایدت میشه معلم خصوصی نمیخای؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
آقا یوسف بحث تنبلی و ... نیست خودت میدونی پیدا کردن آموزش ها تو این تاپیک خیلی سخت هست مخصوصا با این سرعت اینترنت من خیلی از صفحه رو خوندم شاید تو هر 5 صفحه یه پستی باشه که یه ذره به درد بخوره بیشتر جنگ و دعوا بوده به نظرم اگه یه تاپیک دیگه ایجاد بشه و تو پست اولش آموزشهای لازم داده بشه بهتره این تاپیک دیگه خیلی قاطی پاتی شده
هیچکی به خودش زحمت نمیده بره تاپیک جدید بزنه و توش آموزش بزاره چون اموزشا توی اینجا و سایتای دیگه موجوده این تاپیک دیگه جای اموزش نداره سوالات فنی و نکات پرسیده و جواب داده میشه

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
نگفتید بدن لول و وین مجازی میشه کاری کرد؟

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
هیچکی به خودش زحمت نمیده بره تاپیک جدید بزنه و توش آموزش بزاره چون اموزشا توی اینجا و سایتای دیگه موجوده این تاپیک دیگه جای اموزش نداره سوالات فنی و نکات پرسیده و جواب داده میشه
داش یوسف یه سوال داشتم .ویندوز مجازی نصب کردم
حالا آی پی چطور تغییر کنه برای نئوباکس
IP Address:
176.110.109.80
اینترنت رو قط میکنم و دوباره وصل
IP Address:
176.110.109.105

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
داش یوسف یه سوال داشتم .ویندوز مجازی نصب کردم
حالا آی پی چطور تغییر کنه برای نئوباکسذر
IP Address:
176.110.109.80
اینترنت رو قط میکنم و دوباره وصل
IP Address:
176.110.109.105
درسته

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
یه سوال دیگه این که بعد از ساخت اکانت کرواد باید تسکی انجام بدیم یا نه فقط قوانینشو تایید کنیمو به مدت یک هفته لاگین نکنیمو به حال خودش بزاریمش؟

علی امیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
بلاخره تونستم نئوباکس ثبت نام کنم.هر ایمیلی میزدم میگفت معتبر نیست آخر یه ایمیل جدید ساختم.شاید تو این چند سال با همه ایمیل هام تو نئو ثبت نام کرده بودم:D

توی کراود هم با آی پی آمریکا ثبت نام کردم و تازه دستم اومده این تسک های که در مورد مقاله و نویسندش هست رو حل کنم.
چند تا سوال داشتم:
چند تا از این تسک ها باید حل کنم و اکوریسی باید چند بشه تا لول بگیرم؟
من ویندوز مجازی نصب نکردم با همین ویندوز خودم دارم کار میکنم مشکلی نیست که؟
بعد از اینکه لول بگیرم بقیه تسک ها باز میشن؟
آقا یوسف شما توی نئو چند تا حساب دارید؟چه جوری؟
ممنون
سلام یه توضیح مختصر مفید در مورد حله اون نویسنده ها بدی ممنون میشم.اقا این کلیکس افیکس اولین برداشت چقدره؟ دومی چقدر؟در نهایت حداقل برداشتش چقدره؟ممنون از همی دوستان.

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
سلام یه توضیح مختصر مفید در مورد حله اون نویسنده ها بدی ممنون میشم.اقا این کلیکس افیکس اولین برداشت چقدره؟ دومی چقدر؟در نهایت حداقل برداشتش چقدره؟ممنون از همی دوستان.
اولین برداشت 10 دلار و پس از آن 1 دلار

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
منم از قبل فکر ایجاد تاپیک جامع بودم که سایتها و آموزشها کنار هم باشن سرفرصت که اوضاع تسکا بهتر بشه من یا یکی از بچه ها استارت تاپیک جدید رو میزنه یا پست اول این تاپیک ویرایش میشه

این جملات رو شما گفتید درسته؟

علی امیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اولین برداشت 10 دلار و پس از آن 1 دلار
ممنون. اقا یه مشکل عجیب دارم الان . تویه کلیک افیکس ثبت نام کردم. بعد میخوام برم تسک بزنم باید تو کراود ثبت نام کنم. تکمیل میکنم.بعد دکمه اخرو میزنم ثبت نام نمیشه تو کراود.علت چیه؟

علی امیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
خدایی غیر از اقا امید و داش یوسف کسی کمکه درست حسابی نمیکنه.همین الان از این جناب که انطظاره کمک از بقیه داره یه توضیح خاستم جوابی نداد. بعد انطظاره راهنماییم داره....

علی امیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
یه سوال دیگه این که بعد از ساخت اکانت کرواد باید تسکی انجام بدیم یا نه فقط قوانینشو تایید کنیمو به مدت یک هفته لاگین نکنیمو به حال خودش بزاریمش؟
نه داداش باهاش تسک بزن. منظور اینه بعد از گذشت یک هفته تسکا بیشتر میشن.

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
خدایی غیر از اقا امید و داش یوسف کسی کمکه درست حسابی نمیکنه.همین الان از این جناب که انطظاره کمک از بقیه داره یه توضیح خاستم جوابی نداد. بعد انطظاره راهنماییم داره....

من هنوز نمیدونم راهی که دارم میرم درست هست یا نه
پست شما رو کس دیگه ای نقل قول کرده بود فکر کردم جواب کامل داده چون نخوندم پست ایشون رو
من خودم از یوتیوب کلیپ گرفتم فهمیدم چه جوریه اگه در مورد موضوع خاصی مطلبی باشه میشه مقاله زیرش هم نوشته by ... که اسم نویسنده هست ازت میپرسه که درسته یا نه
اگه عکس،خبری یا کلیپی باشه بزن no

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
این حرفای سخیف چیه میزنید ریپورت شدید راه دوستان تو لاک رفته رو نرید عاقبت نداره

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
این حرفای سخیف چیه میزنید ریپورت شدید راه دوستان تو لاک رفته رو نرید عاقبت نداره
یوسف جان جواب سوالم رو ندادی

یه سوال دیگه این که بعد از ساخت اکانت کرواد باید تسکی انجام بدیم یا نه فقط قوانینشو تایید کنیمو به مدت یک هفته لاگین نکنیمو به حال خودش بزاریمش تا تسکا سرازیر بشن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا