• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
این تاپیک چرا هنوز فعاله؟مگه هنوز هم میشه 100 دلار ماهیانه ازش گرفت؟دیگه تسک فیشر و کازینو نیست که

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام دوستان
نرم افزاری برای موبایل اندروید موجوده که آی پی کشورهای مختلف جهت تسک های کازینو داشته باشه؟؟
من فقط ای پی انگلیس رو دارم.میشه بفرمایید چه ساعتی تسک کازینو و فیشر می آد؟
ممنون

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
این تاپیک چرا هنوز فعاله؟مگه هنوز هم میشه 100 دلار ماهیانه ازش گرفت؟دیگه تسک فیشر و کازینو نیست که
خودتو اپدیت کنی میشه پستها رو بخون حساب دستت میاد

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
سلام دوستان
نرم افزاری برای موبایل اندروید موجوده که آی پی کشورهای مختلف جهت تسک های کازینو داشته باشه؟؟
من فقط ای پی انگلیس رو دارم.میشه بفرمایید چه ساعتی تسک کازینو و فیشر می آد؟
ممنون
برنامه هستش اما با پی سی راحت و سریع میشه زد کازینو اول صبح حوالی 6 میاد

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
خب این طور که بوش میاد میشه یه کارایی کرد باید امروز بشینم تمام صفحات قبلی رو بخونم البته دو سه صفحه قبل که فقط جنگ و جدل بود.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
جنگ و جدل که دیگه چیز عادی اینجا شده با فعالیت خوب ماهی 200 تا 500 دلار میشه کار کرد به شخصه ماه قبل حدود 400 دلار تسک زدم الحمدلله
البته دوستان دیگه هم از درامدشون بگن خوشحال میشم مطمئنا اینجا هیچکی چیزی نمیگه که به ضررش باشه

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
اقا اگه یه موقع ریــدی تسک رو اشتباه زدی بعد بگه your accuracy us too low هیچ راهی نداره دوباره بزنی؟:D

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
جنگ و جدل که دیگه چیز عادی اینجا شده با فعالیت خوب ماهی 200 تا 500 دلار میشه کار کرد به شخصه ماه قبل حدود 400 دلار تسک زدم الحمدلله
البته دوستان دیگه هم از درامدشون بگن خوشحال میشم مطمئنا اینجا هیچکی چیزی نمیگه که به ضررش باشه
امروز 30 دلار تو کلیک اف ایکس و تسک فور دلار زدم
تو چطور یوسف؟

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
توی نئو میخوام ثبت نام کنم هر نام کاربری،ایمیل و حساب پیزا وارد میکنم همه رو میگه معتبر نیست

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
ببخشید من 2 تا مشکل دارم.
اول بگم که تازه کارم و خیلی اطلاعاتی ندارم. قبلا توی نئو با بخش کلیکیش کار میکردم. الان میخوام تسک بزنم. دیشب 2 تا تسک زدم یکیش خب اول کار بود نمیدونستم چجوریه Accurancy 50% شد. تسک بعدیو که زدم 90% شد. بعد حالا امروز صبح اومدم میبینم همونی که دیشب 90% بوده الان شده 70%!!! بعدم میگه Accurancy کمه و نمیتونی تسک رو انجام بدی! باید چیکار کنم الان؟
و سوال بعدی اینکه چجوری با 2 تا سایت یا چند تا سایت کار کنم؟ چون وقتی میخوام از یه سایت دیگه یه تسک مشابه رو بزنم میگه این تسک رو از سایت دیگه زدی!!! چه کنم؟
ممنون

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
امروز 287 تسک زده شد که شد 30 دلار+7دلار هم در نئوی دیگر تسک زده شد که جمعا مساوی 37 دلار رکورد جدید

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوستان لطف دارن که بنده رو نقد میکنن لطفا از جو مثبت به منفی تنزل نکنید چون خودتون زیر سوال میرید و حرفایی بهتون میچسبونن که لایق ادمی نیست

fatyy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دیگه نمیدونم باید چکار کنم؟1
هر چی ip می خرم، به اسم خصوصی می خرم ولی اشتراکی از آب درمیاد!!!
متاسفانه تمام چیز پی ان ها و آی پی های مثلا" اختصاصی، بین تسک زن ها به اشتراک گذاشته شده!!!
تمام رمز و راز این کار تو داشتن یک آی پی کاملا" مخصوص به خودته! چیزی که پیدا کردنش خیییییییییلی سخته!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا