• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوستانی که سوال دارن همینجا بپرسن چون خصوصی جواب نمیدم یا بنده یا دوستان دیگه جواب میدیم

danlod98

Registered User
لایک‌ها
29
الان سایت neobux دیگه کتر سود میده یا به کسانی که سرمایه گذاری می کنن مثل سایت های هایپ داره سود مشخص شده و با کار شما در تسک فقط شاید یک مقدار قضیه متفاوت باشه .
در کل الان دیگه نئوباکس با صرف این همه وقت دیگه درآمد خوبی نداره با اینکه من خودم لول گلد با 400 رفرال بودم اما بازم بی فایده بود .

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
الان سایت neobux دیگه کتر سود میده یا به کسانی که سرمایه گذاری می کنن مثل سایت های هایپ داره سود مشخص شده و با کار شما در تسک فقط شاید یک مقدار قضیه متفاوت باشه .
در کل الان دیگه نئوباکس با صرف این همه وقت دیگه درآمد خوبی نداره با اینکه من خودم لول گلد با 400 رفرال بودم اما بازم بی فایده بود .
400 تا که چیزی نیست بنده خدایی با 2000 رفرال میگفت روزی 10 دلار سود داره

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
خب پس لطفا اینجا جواب اون خصوصی که فرستادم بگین ؟ ؟
سوالتو همینجا خلاصه بزار هر کی خاست جواب میده در ضمن سوالات ابتدایی نپرسید چون جوابشون توی اموزشها و خود تاپیک هستش

mobin-hi

Registered User
لایک‌ها
7
اینم سوالم :

گفتین که آیپی عوض کن معرفی نمیکنید ! خب اگه میشه حداقل بگید دنبال چه نوع آی پی عوض کنی با آیپی چه کشوری بگردم ! میدونم آمریکا و انگلستان و اینا تسک زیاد دارن ولی کدومش بیشتره ؟

تو گوگل مثلا چی سرچ کنم ؟ حدود قیمتش چند دلاره و اینکه باید با پیپال خرید ؟
آیپی اختصاصی باید بگیرم ؟ چند تا آیپی عوض کن بخرم کافیه ؟

mobin-hi

Registered User
لایک‌ها
7
شرمنده حوصله جواب به اینجور سوالارو ندارم بقیه جواب بدن
زیر ابتداییه پیش دبستانیه

دادش خیلی خودتو گرفتیا !! -- لطفا در مطالب ارسالی ادب و احترام را رعایت فرمایید --( ویرایش شد )

اینفدر مردمو مسخره نکن ! نمیخوای جواب بدی هیچی ننویسی بهتره ! خوبه مدیر سایت نیستی :eek:

Last edited by a moderator:

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
دادش خیلی خودتو گرفتیا !!

اینفدر مردمو مسخره نکن ! نمیخوای جواب بدی هیچی ننویسی بهتره ! خوبه مدیر سایت نیستی :eek:
هرکسی جای یوسف بود حوصله پاسخ دادن به اون جور سوال ها رو نداشت

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297

mobin-hi

Registered User
لایک‌ها
7
مدیر جان بجای اینکه پستامو حذف کنی کلا خودمو بن کن راحت شی :general210:

اینجا سوال که نمیشه پرسید !

اینجا فقط جای آدم های بسیار بسیار حرفه ای و متخصص مثل یوسفه ;) o_O;);)

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,092
مدیر جان بجای اینکه پستامو حذف کنی کلا خودمو بن کن راحت شی :general210:

اینجا سوال که نمیشه پرسید !

اینجا فقط جای آدم های بسیار بسیار حرفه ای و متخصص مثل یوسفه ;) o_O;);)
داداش باید خودت دنبالش بری
ما ایرانیا نمیتونیم به هم کمک کنیم فقط موفقیت هامون رو تو سر هم میزنیم -_- مخاطب خاص!

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دادش خیلی خودتو گرفتیا !! -- لطفا در مطالب ارسالی ادب و احترام را رعایت فرمایید --( ویرایش شد )

نه دوست عزیز قضیه گرفتن نیست بلکه ظرفیته شما اول باید اموزشها رو بخونی و خود تاپیکو بگردی بعد مساله ای بود بیای بپرسی همین
معلومه لحن جوابت تند بود که ویرایش کردن پس خودتو کنترل کن

mobin-hi

Registered User
لایک‌ها
7
یعنی جواب سوالی که شما ها میتونین تو یه لحظه بگین من بشینم از 357 صفحه پر از مطالب بی ربط به سوال من پیدا کنم ؟

حداقل بیاین پست اول تاپیک رو آپدیت کنید توش نکات رو بنویسید !

اینجا کسی که جواب نمیده ! نمیدونم چرا ! مگه به سوالات جواب بدین درآمد شما کم میشه که خسیس بازی در میارین ؟
:eek::eek::eek:

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
یعنی جواب سوالی که شما ها میتونین تو یه لحظه بگین من بشینم از 357 صفحه پر از مطالب بی ربط به سوال من پیدا کنم ؟

اینجا کسی که جواب نمیده ! نمیدونم چرا ! مگه به سوالات جواب بدین درآمد شما کم میشه که خسیس بازی در میارین ؟

داداش باید خودت دنبالش بری
ما ایرانیا نمیتونیم به هم کمک کنیم فقط موفقیت هامون رو تو سر هم میزنیم -_- مخاطب خاص!

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY
آره متاسفانه یه عده ای هستن در این تاپیک که راهنمایی نمیکنن و یه تازه وارد که چیزی نمیدونه بپرسه یا خیلی گنگ و کلی جوابش رو میدن یا میگن برو چهارصد صفحه این تاپیک رو بخون (یا هی بشین سرچ کن تا شاید جوابت رو گیر بیاری)
بندگان خدا حق دارن سرشون شلوغه بیکار نیستن که جواب بدن
من نمیدونم شایدم به ضرر اونا باشه که کسی یاد بگیره
اما یه چیزیو مطمئنم که از راهنمایی کردن نفعی بهشون نمیرسه یعنی زیرمجموعه گیری نداره وگرنه حتما بیشتر تازه واردین رو تحویل میگرفتن
در کل این تاپیک بیشتر شده محلی برای نمایش و اعلام درآمد روزانه افراد و برخلاف عنوان تاپیک به اون صورت خبری از راهنمایی نیست

mobin-hi

Registered User
لایک‌ها
7
نکنه بخاطر ویی پیی ان اینکارو میکنن ؟ معرفی هم نمیکنن وی پی اان که یهو نریم از ویی پیی ان اونا تسک بزنیم بازار اونا کساد شه :general710:

احمدخان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

رفیق من خودم رفتم کله تاپیکو هر چند تا صفحه ای هست رو خوندم. بنده خدا یوسف هم که نمیتونه همش جوابه تکراری بده.هر کسی باشه خسته میشه.

bnmnb

Registered User
لایک‌ها
83
شما از آمریکا بگیر
تو گوگل هم اینو سرچ کن : ip for sale یا کلمه چیز پی ان رو به انگلیسی سرچ کن بعد از یکی از سایتها خرید کن
اگر می خوای چندتا یوزر در سایت نئو داشته باشی باید از برنامه vmware چند تا سیستم عامل نصب کنی و با ip های محتلف ثبت نام کنی

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879

قضیه خساست نیست تنبلی بعضیاس در حالی که جوابت توی همین 357 صفحه پر از مطالب بی ربط که گفتی هستش
وقتی خودت تلاش نمیکنی میخای بقیه تلاش کنن جوابتو بدن خجالت بکش

fatyy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام به همگی.
آقا کجایین؟ پیداتون نیست؟
چند وقته از تسک مسک هم خبری نیست! وضعیت شماها چجوریاس؟
چقدر تسک زدین؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا