• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

احمدخان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همین دیگه در کل برام 24 ساعت طول کشید حالا یه 3 4 ساعت بیشتر
اینارو تو یه روز انجام دادم البته تو سه اکانت .چون فقط یکی پی زا داشتم به همین خاطر از هر اکانتی بعد از پرداخت اون یکی اکانتا درخواست دادم
وگرنه در کل تو یه روز 31 دلار بدست آوردم
رفیق سه اکانت تو سه ویندوز؟ یا نه مثله تسک فور دلار؟عجیبه ای پی مو میزنه رومانی.اولین باره چنین چیزی میبینم.

Last edited:

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
باید خودتو فرز کنی جواب اماده که نداره فیشرا باید طبق راهنماییش انجام بشه راه دور زدن که ندارن
خودت چقدر میزنی
نه من چند وقت پیش در بعضی سایت ها روشی میگفتن که برای دو سوال اخر ترفندی داشتن و جواب رو میفهمیدن. این ترفند چیه؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
نه من چند وقت پیش در بعضی سایت ها روشی میگفتن که برای دو سوال اخر ترفندی داشتن و جواب رو میفهمیدن. این ترفند چیه؟
راست کلیک inspect بود قبلا هم پرسیده بودی

mobin-hi

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان ! من قبلا تسک میزدم و کلا به زور 5 دلار ازش درامد کردم ! خیلی تسکا کم بود

الان وضعیت چطوره ؟ روزی چقد میشه زد ؟

اگه میشه یه راهنمایی بکنید ! من قبلا که ای پی عوض کن میخریدم هر تسکی رو میزدم میگفت قبلا انجام دادی ! میشه بگین از کجا میتونم آیپی عوض کن خوب بخرم که کسی ازش تسک انجام نداده باشه ؟

ساعت های تسک رو اگه میشه بگین کی ها چه تسک هایی میاد ؟؟

:D

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
سلام دوستان ! من قبلا تسک میزدم و کلا به زور 5 دلار ازش درامد کردم ! خیلی تسکا کم بود

الان وضعیت چطوره ؟ روزی چقد میشه زد ؟

اگه میشه یه راهنمایی بکنید ! من قبلا که ای پی عوض کن میخریدم هر تسکی رو میزدم میگفت قبلا انجام دادی ! میشه بگین از کجا میتونم آیپی عوض کن خوب بخرم که کسی ازش تسک انجام نداده باشه ؟

ساعت های تسک رو اگه میشه بگین کی ها چه تسک هایی میاد ؟؟

:D
علیک سلام
توی خصوصی هم پرسیدی همینجا جواب میدم
اول صبح تسکای کازینو میاد بقیش هم پخشه باید حساب جدید توی مجازی بسازی بعد 1 هفته برات تسکای فیشر زیاد میاد چند بار این موردو گفتم صفحات قبل
قندشکن چند سروره لازمه که باید سعی کنی از خارجیا بخری که مطمئن تره و قابل معرفی نیست

mobin-hi

Registered User
لایک‌ها
7
میشه طرز کار با ویندوز مجازی رو توضیح بدید ؟ یا اگه لینک صفحه رو دارید بدین! آخه 350 صفحه بخوام بگردم خیلی سخته:(

pes1374

Registered User
لایک‌ها
35
الان من 4تا اکانت بسازم و بدونه لاگین بعده 7 8 روز لاگین کنم به اکانت تسکا میان؟
یوسف دسته خودتو میبوسه سوال :D

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
میشه طرز کار با ویندوز مجازی رو توضیح بدید ؟ یا اگه لینک صفحه رو دارید بدین! آخه 350 صفحه بخوام بگردم خیلی سخته:(
طرز کارشو توی گوگل سرچ کن بعد روش ویندوز نصب کن کار کنی دستت میاد

mobin-hi

Registered User
لایک‌ها
7
قضیه این 7 و 8 روز چیه ؟ باید اول با یه آیپی ثابت اکانت درست کرد و یه هفته بعد تسک زد ؟ ایپی هم نباید تغییر کنه ؟

واسه ویندوز مجازی باید چه ویندوزی نصب کرد ؟ توی هر ویندوز با یه آیپی متفاوت باید با یه اکانت دیگه تسک زد ؟

VMware Workstation برای اینکار مناسبه ؟ (ویندوز مجازی)

بعدش این آیپی عوض کن های خارجی رو چجوری باید خرید ؟ قیمتش چقدره ؟ من که هر چی گشتم کمتر از 20 تومنی پیدا نکردم ! یا همش همینجوریه ؟ بعدش آیپی باید اختصاصی باشه ؟

Last edited:

parsa789

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
هر ویندوز اکانت کرود جدا میخواد؟
با آی پی ایران ثبت نام کنیم؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
قضیه این 7 و 8 روز چیه ؟ باید اول با یه آیپی ثابت اکانت درست کرد و یه هفته بعد تسک زد ؟ ایپی هم نباید تغییر کنه ؟

واسه ویندوز مجازی باید چه ویندوزی نصب کرد ؟ توی هر ویندوز با یه آیپی متفاوت باید با یه اکانت دیگه تسک زد ؟

VMware Workstation برای اینکار مناسبه ؟ (ویندوز مجازی)

بعدش این آیپی عوض کن های خارجی رو چجوری باید خرید ؟ قیمتش چقدره ؟ من که هر چی گشتم کمتر از 20 تومنی پیدا نکردم ! یا همش همینجوریه ؟ بعدش آیپی باید اختصاصی باشه ؟
با Oracle VM VirtualBox ویندوز xp نصب کن بقیش راحته
هر اکانت ایپی جدید لازمه
انقدر سوال تکراری نپرسید سرچ کنید

mobin-hi

Registered User
لایک‌ها
7
الان کلا تو چه سایت هایی تسک میزنید ؟ بهترین کدومه ؟

من فقط تسک4 دلار رو بلدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا