• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
دوستان لول دار میشه راهنمایی کنید که چه تست هایی رو زدید که لول گرفتین؟؟؟ من الات ۲ هفتس هرچی میزنم حساب نمیکنه!!! خشته شدم خداییش!!!

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
همون سوال های که نویسنده رو مشخص میکنی رو زدم البته میشه گفت هرچی میزدیم ثبت نمیکرد فقط این آخرین سری رو زدم لول گرفتم.

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
مشاهده پیوست 741524 خوب به سلامتی یک اکانت لول دار دیگه!
اون سوال دومی خیلی کیف میده :D اونو جواب بده راحت فقط آخرین سوالش رو جواب نده چون میگه اگه اینو میخونی جوابشو نده.
------------------
راستی چطوری 2 تا اکانت کرودفلاور کار میکنی ؟ چون هر نئوباکس به یدونه کرود وصل میشه و نئوباکس هم تشخیص میده 2 تا اکانت باشی.
لطفا یکم راهنمایی کن تا من هم 2 تا اکانت داشته باشم.

Last edited:

wheat

Registered User
لایک‌ها
44
دوستان من دوتا اکانت رو دوتا ویندوز مجازی دارم که تو دوتا اکانت کراود به مرحله لول رسیدم ولی این پیغام ؛
Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up.
نمیذاره که لول بگیرم٫هیچ فلگ یا مشکلی هم بابت پراکسی ندارم٫ بنظرتون مشکل ازکجاست راهی هست حلش کنم؟

به نظر خودم چون مستقیم از خود کراد تسکهارو میزنم اینطور شده چون اصلا تو نئوباکس نمیرم فقط واسه کلیک کردن تبلیغات
اگر بخاطر اینه که ازتو نئوباکس نمیزنم که درستش کنم

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
دوستان من دوتا اکانت رو دوتا ویندوز مجازی دارم که تو دوتا اکانت کراود به مرحله لول رسیدم ولی این پیغام ؛
Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up.
نمیذاره که لول بگیرم٫هیچ فلگ یا مشکلی هم بابت پراکسی ندارم٫ بنظرتون مشکل ازکجاست راهی هست حلش کنم؟

به نظر خودم چون مستقیم از خود کراد تسکهارو میزنم اینطور شده چون اصلا تو نئوباکس نمیرم فقط واسه کلیک کردن تبلیغات
اگر بخاطر اینه که ازتو نئوباکس نمیزنم که درستش کنم
خیر، مشکل شما این نیست که مستقیم با کراد کار میکنید. حتما" یک جایی ، هویت ایرانی شما لو رفته!

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
دوستان کازینو ها هم میان مثل قبل؟چه ساعتی؟لول میخواد؟

wheat

Registered User
لایک‌ها
44
خیر، مشکل شما این نیست که مستقیم با کراد کار میکنید. حتما" یک جایی ، هویت ایرانی شما لو رفته!
ممنون٫حالا امیدی هست که بتونم لول بگیرم با این شرایط؟

لطفا دوستان اگر ممکنه از طریق خصوصی به من یه جای خوب واسه گرفتن آی پی اختصاصی معرفی کنن٫احتمالا مشکل اکانت هام بخاطر آیپی باشه
یه دنیا ممنون

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
دوستان کازینو ها هم میان مثل قبل؟چه ساعتی؟لول میخواد؟
ساعت 5-6 صبح فک کنم میاد و لول هم نمیخواد ولی من کلا 1 دلار بیشتر نتونستم ازش در بیارم چون نیومده تموم میشه.

pes1374

Registered User
لایک‌ها
35
بالاخره تسک ها ثبت شد .
تسک کویز دارو واسه من زده 8 تا حالا نمیدونم این کدومو حالا ثبت کرده .دقت هم زده 87 این همه زدم زیره 90 نبوده دقتم حالا اینا چجور حساب میکنن خدا داند

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
کدوم یکی از دوستان بود که از Auto hotkey نصب کرده بود و استفاده میکرد ؟ من نصبش کردم ولی یکم پیچیدست و نتونستم تنظیمش کنم، ممنون میشم بگی چطوری میشه بهش دستورات رو داد.

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
اختیار دارید قربان، درس پس میدیم پیش اساتید!

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
کدوم یکی از دوستان بود که از Auto hotkey نصب کرده بود و استفاده میکرد ؟ من نصبش کردم ولی یکم پیچیدست و نتونستم تنظیمش کنم، ممنون میشم بگی چطوری میشه بهش دستورات رو داد.
بعد از نصب برنامه یک فایل با نام AutoHotKey توی My Documents یا یه همچین جایی ایجاد میشه:
2015-01-16 09_14_35.png
اون فایل رو با notepad باز کنید و دستور زیر رو به انتهاش اضافه کنید:
کد:
::fis::fisher investments
این دستور عبارت fis رو با fisher investments جایگزین می‌کنه . . . برای عبارات بعدی هم دوباره همین رو اضافه کنید و قسمت‌های مربوطه رو به دلخواه تغییر بدید.
بعد فایل رو ذخیره کنید و notepad رو ببندید و روی فایل کلیک کنید تا اجرا بشه. بعد از اجرا آیکون سبز رنگ توی نوار ابزار ظاهر میشه:
2015-01-16 09_15_39.png
الان یعنی اسکریپت آماده است! با کلیک راست روی همین آیکون و انتخاب گزینه Edit دوباره notepad باز میشه و میتونید تغییرات رو انجام بدید. فقط بعد از هر تغییر و ذخیره کردن اسکریپت باید یک بار اون رو Reload کنید.
موفق باشید!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا