• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
فکر کنم چون تو توضیحاته سایتش نوشته که در طول ده روز میشه از چند کامپیوتره مختلف استفاده کرد برا اونه ایراد نگرفته:Dاز ده روز بگذره احتماله زیاد ساسپند میکنه حسابارو.
اصلا کجا نوشته که بعد 10 روز ساپسند میکنه من که ندیدم
اینو میگی
You can only use a maximum of 3 distinct computers in a 10 days period to view advertisements. Any attempt to use more than that in that defined period will cause an account suspension.
این که اصلا معنی دیگه میده

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
اصلا کجا نوشته که بعد 10 روز ساپسند میکنه من که ندیدم
اینو میگی
You can only use a maximum of 3 distinct computers in a 10 days period to view advertisements. Any attempt to use more than that in that defined period will cause an account suspension.
این که اصلا معنی دیگه میده
اره دیگه منم طبق همین گفتم. معنیش اینه در طوله ده روز برا اکانتت میتونی حداکثر از سه کامپیوتره مجزا استفاده کنی.....

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
آقا من رو ویندوز 7 محل کارم تو نئو ثبت نام کردم و میخوام یه آی پی بگیرم و اینجا شروع به کار کنم.ساعت رو تغییر بدم حله دیگه؟لوکیشن هم رو آمریکاست

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
آقا من رو ویندوز 7 محل کارم تو نئو ثبت نام کردم و میخوام یه آی پی بگیرم و اینجا شروع به کار کنم.ساعت رو تغییر بدم حله دیگه؟لوکیشن هم رو آمریکاست
آره ساعت رو تغییر بدین بعد شروع به حل تسکهای کوییز دار کنید تا لول بگیرین

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
واقعا تسک خیلی کمه تو این چند روز
برای شما هم همینجوری؟

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
واقعا تسک خیلی کمه تو این چند روز
برای شما هم همینجوری؟
امروز روز ششم از ایجاد اکانت جدیدم بود و کلا تا الان ۱۰۰ تا فیشر زدم :( یک در میون no work میدن به خصوص موبایلی‌ها :general211:
تو اکانت‌های قبلی، روز سرازیری تسک‌ها حداقل ۱۵۰ تا فیشر رو می‌زدم :general710:
برای اکانت‌های لول‌دار هم که تسک چندانی نیست (تسک هست ۶۰ تا ولی به درد بخور نیست :D)
فقط همین تسک‌های Compare Two Images رو میزنم که اون‌ها هم کوییزشون اعصاب فراوان می‌خواد با اون همه جواب‌های غلط :general211:

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
اوضاع ضعیف و قوی شده 3تا اکانتم که امروز دیگه تسکی توش نمیاد نزدیک 200دلار توشون کار کردم که بزودی برداشت میزنم
8 تا اکانت هم که امروز فعال شده منظور اومدن تسکای مخصوص امریکاس همون کازینوها اما مقدار فیشرا کم شده کراد فلاور داره تعدیلشون میکنه مخصوصا بیشتر در حالت پخش قرار داده که روی سرورش فشار یکباره نیاد
در ضمن کراد زمان اکتیو شدن تسکای امریکا رو برا اکانتای جدید رو افزایش داده احتمالا دستی اکتیو میکنن

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
امروز روز ششم از ایجاد اکانت جدیدم بود و کلا تا الان ۱۰۰ تا فیشر زدم :( یک در میون no work میدن به خصوص موبایلی‌ها :general211:
تو اکانت‌های قبلی، روز سرازیری تسک‌ها حداقل ۱۵۰ تا فیشر رو می‌زدم :general710:
برای اکانت‌های لول‌دار هم که تسک چندانی نیست (تسک هست ۶۰ تا ولی به درد بخور نیست :D)
فقط همین تسک‌های Compare Two Images رو میزنم که اون‌ها هم کوییزشون اعصاب فراوان می‌خواد با اون همه جواب‌های غلط :general211:
کلا وضع خرابه
برا ما که نه فیشری میاد نه میشری
امروز کلا 6 دلار کار کردم:(

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
اوضاع ضعیف و قوی شده 3تا اکانتم که امروز دیگه تسکی توش نمیاد نزدیک 200دلار توشون کار کردم که بزودی برداشت میزنم
8 تا اکانت هم که امروز فعال شده منظور اومدن تسکای مخصوص امریکاس همون کازینوها اما مقدار فیشرا کم شده کراد فلاور داره تعدیلشون میکنه مخصوصا بیشتر در حالت پخش قرار داده که روی سرورش فشار یکباره نیاد
در ضمن کراد زمان اکتیو شدن تسکای امریکا رو برا اکانتای جدید رو افزایش داده احتمالا دستی اکتیو میکنن
200 دلار!!!!!!!!!!!
خیلی خوبه
تو چند روز کلا این مقدار رو بدست اوردی؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
200 دلار!!!!!!!!!!!
خیلی خوبه
تو چند روز کلا این مقدار رو بدست اوردی؟
نمیدونم اما یکی از اکانتا بیشتر از 1 ماه غیرفعال مونده بود چون هنوز تسکا توش اکتیو نشده بودن نئو هم ساسپند موقت کرده بودش که اکتیوش کردم
جالبش اینکه مقدار تسکای زده شده و بالانس این اکانت 6 دلار اختلاف دارن یعنی بالانس کمتر از تسکا هستش که نمیدونم دلیلش چیه

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
واسه منم تسکی نمیاد تازه لول یک گرفتم امروز نیم دلار هم کار نکردم به نظرتون برای افزایش درآمد داشتن 2 تا اکانت دیگه خوبه که کلن بشه 3 تا اکانت

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
واسه منم تسکی نمیاد تازه لول یک گرفتم امروز نیم دلار هم کار نکردم به نظرتون برای افزایش درآمد داشتن 2 تا اکانت دیگه خوبه که کلن بشه 3 تا اکانت
به تجربه بقیه نگاه کنی به جواب میرسی

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297

آره هرچه اکانت بیشتر درآمد بیشتر
اگه میخوای تو همون ویندوز بسازی یکی تو نئو یکی تو تسک فور دلار و یکی تو کال می داشته باشی خوبه
ولی اگه میخوای تو وین مجازی یاشه همش نئو باشه بهتره چون قیمت تسکاش نسبت به اون سایتا بیشتره

علی امیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستان سه تا فیشر بعده عمری اومده. اونم یکیش که لینکو درست میرم بوکمارک نمیشه. دومیو خواستیم حل کنیم اولین بوکمارکو که میزنم هی میگه باید اینو جستجو کنی :Dکسی راه حلی داره؟

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان این تسک ها کراوود که این مدلیه چرا واسه من تیک آخر میزنم قبول نمیکنه افزونه کراوود رو هم نصب کردم

crowed.PNG

علی امیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
صفحاته گذشته رو یه جستجو کردم یکی از رفقا گفته برا حله این مشکل باید search instant رو تو گوگل غیره فعال کرد.منظورش مرورگره گوگل کروم بوده یا خوده گوگل؟:D

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
دوستان این تسک ها کراوود که این مدلیه چرا واسه من تیک آخر میزنم قبول نمیکنه افزونه کراوود رو هم نصب کردم

مشاهده پیوست 754255
این پست رو ببینید شاید مشکلتون حل بشه:
http://forum.persiantools.com/posts/10740116/
صفحاته گذشته رو یه جستجو کردم یکی از رفقا گفته برا حله این مشکل باید search instant رو تو گوگل غیره فعال کرد.منظورش مرورگره گوگل کروم بوده یا خوده گوگل؟:D
خود سایت Google.com

علی امیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
این تسکهای compare کوییزشون سخته خدایی:(
جرأت ندارم برم سمتشون :general208:

وضعیت