• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
چرا که نه اما چند پروفایل بسازی مدیریتش بهتره اینی که گفتی فقط کش و کوکیا رو ذخیره نمیکنه فایده خاصی نداره
امن ترین راه وین مجازیه
روش خودم 1 وین برا تسک فور دلار هستش که داخلش چند پروفایل دارم برا نئو هم هر اکانت 1 وین
تو یه وین مجازی چندتا اکانت دارین باهم میزنین دیگه؟
آی پیاشو چطوری جدا میکنین؟

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
دوستان به زمان خودمون چه ساعتی میشه ؟ 6 صبح ؟!
Next cashout available on 6th February, 2015 (06:07 PM)

mahyar0181

Registered User
لایک‌ها
330
می خوام چندتا اکانت درست کنم . کدوم سایت بهتره و به پرو*کسی گیر نمیده . 2 -3 تا معرفی کنید . ممنون
(پرداختی هم پیزا و پرفکت فرق نمیکنه)

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
دوستان قضیه پسورد این نظر سنجی چیه؟چیکار باید کرد؟;)

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
این پیغام there is no task ....
دیگه خستم کرد روزی 200 تا فیشر میاد 190 تاش این طوریه رفته رو اعصابم

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
دوستان من آی‌پی کراد و نئوباکسم برای هر اکانت یکییه یعنی با همون آی‌پی اختصاصی آمریکایی که تو کراد تسک میزنم با همون هم نئو رو ثبت نام کردم و تبلیغ می‌بینم
چند روز پیش مهلت یکی از آی‌پی‌ها تموم شد و دیگه هم قصد ندارم تمدیدش کنم فقط یادم رفت نئوی اون آی‌پی رو برداشت بزنم!
یه ۱۰ دلاری توش مونده می‌خواستم ببینم راهی هست که این رو یک جوری بگیرمش
الان ۲ تا دیگه آی‌پی دارم ولی اون‌ها هم هر کدوم نئوی خودشون رو دارند
تا ده روز هر روز با ای پی ایران لاگین کن اون چهار تا تبلیغ نارنجیو کلیک کن. بعدشم درخواست برداشت بده.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
تا ده روز هر روز با ای پی ایران لاگین کن اون چهار تا تبلیغ نارنجیو کلیک کن. بعدشم درخواست برداشت بده.
اکانت با آی‌پی آمریکا ساخته شده و تمام فعالیت یک ماهش هم با همون آی‌پی آمریکا بوده . . .
الان کشور رو عوض کنم مشکلی پیش نمیاد ؟!

نه اون 53 سنتی
فکر کنم ادامه یک نظرسنجی قبلی باشه که توش باید ایمیل رو میدادیم و خودشون یک پسورد می‌فرستادن برای بعضی‌ها تا تو سری بعدی شرکت کنند . . .

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
اکانت با آی‌پی آمریکا ساخته شده و تمام فعالیت یک ماهش هم با همون آی‌پی آمریکا بوده . . .
نه مشکلی نداره.

فکر کنم ادامه یک نظرسنجی قبلی باشه که توش باید ایمیل رو میدادیم و خودشون یک پسورد می‌فرستادن برای بعضی‌ها تا تو سری بعدی شرکت کنند . . .
مشکل نداره.طبقه گفته من عمل کنی حله.

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114

بله.ولی حیف لول سه ندارم اونو بزنم.خیلی خوب بود حیف :general107:

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان من لول 1 دارم منظور از این گزینه آخر چیه که باید تیک بخوره باید تسک کوییز دارم بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

LEVEL.PNG

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
دوستان من لول 1 دارم منظور از این گزینه آخر چیه که باید تیک بخوره باید تسک کوییز دارم بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشاهده پیوست 754775
دوست عزیز!
احتمال خیلی زیاد، منظورش اینه که آی پی شما شناسایی شده و شما لول یک رو هم با عنایت آقایون دارید و هر لحظه ممکنه همون رو هم از دست بدید!

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324

مشاهده پیوست 754775
من هم یکی از اکانت‌هام که با آی‌پی اختصاصی لول یک گرفته بود به همین شکل بود . . . الان لول ۳ داره . . .
شما دقتت چنده؟ احتمال زیاد دقتت زیر ۹۰ درصد هستش!
اگر این طوره باید کوییز‌های بیشتری (ترجیحا کوییز‌های لول‌دار) با دقت بالا (ترجیحا ۱۰۰درصد :D) انجام بدید تا لول‌های بعدی رو بگیرید . . .
برای من که به این شکل بوده . . . لینک
موقع لول‌گیری خیلی مهمه که از همون اول دقت رو بالای ۹۰ نگه‌دارید تا مستقیما لول ۲ یا حتی ۳ به شما داده بشه و این مشکلات پیش نیاد.

Last edited:

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
دوست عزیز!
احتمال خیلی زیاد، منظورش اینه که آی پی شما شناسایی شده و شما لول یک رو هم با عنایت آقایون دارید و هر لحظه ممکنه همون رو هم از دست بدید!
داخل قوانین زده میتونه اکانت توسط ادمین به این درد دچار بشه یعنی ادمین به طور دستی بعضی اکانت ها رو بررسی میکنه و اگه ببینه تسک های زیادی رو خراب کردید شما رو از داشتن لول های بعدی منع میکنه یا لولتون رو میگیره.
الان یکی از اکانت های من هم اینطوری شده البته دقتش روی 74 %

تیکت زدم جواب گرفتم درجا :
Hi ,

Thanks for writing in.

The message “Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up.” means that our system would like you to work on more Jobs without getting expelled before you can move to the next Level.

In short, keep tasking and try not to get expelled from Jobs so that your statistics improve in the long run, which, in turn, will help you Level up.

To respond to this ticket message, click Reply, type REOPEN TICKET, type your message and click Send.

Sincerely,

The Community Support Team

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا