• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
دلار رو به افزایش . اسکناس مرز 3400 بود امروز

ارزون نفروشین

mohamad_2468

Registered User
لایک‌ها
85
این نظر منه
من خودم اینجا چیز خاصی یاد نگرفتم

شخصا از یوتیوب یاد گرفتم این روش رو
مخصوصا پاکستانی هایی که ما فک میکنیم خیلی از اونا پیشرفته تریم ! (خدایی خیلی هوای همو دارن . بالعکس ماها خست بخرج میدیم)
میتونین تو یوتیوب پیگیر باشین . خیلی چیزا رو هم باید با ازمون و خطا بهش رسید . یه مدت بگذره همه چی دستت میاد
خوب دوست عزیز شما خسیس بازی در نیار و اگه میتونی منو راهنمایی کن !! اگه میتونی بیا اسکایپ یا یاهو ممنون میشم

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
توهم یعنی با 7 تا اکانت تو ماه اول که لول گرفتی واسشون 500-600 تا دراری از ماه های بعد هوا برنی جای تسک . زیاد جوگیر نشید !!!!

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
من خودم اینجا چیز خاصی یاد نگرفتم
بر خلاف شما، باید بگم که من از طریق همین تاپیک با این موضوع آشنا شدم، با همین تاپیک شروع کردم، سوالات ابتداییم رو با مطالعه ارسال‌های همین تاپیک رفع کردم.
(چند تا ارسال خیلی مهم و کاربردی تو همین تاپیک هست اون‌ها رو میگم به خصوص)
در ادامه با مشکلاتی هم روبرو شدم که همین‌جا سوال کردم و جواب هم گرفتم!
به همین شکل هم اگر دیدم کسی مشکلی داره که می‌تونم کمکش کنم، اون چیزی که از دستم بر میومده انجام دادم . . .

اون مورد یوتیوب را با شما موافقم، بعضی چیزا رو از طریق دیدن فیلم آموزشی خیلی سریع‌تر میشه یاد گرفت و به نتیجه رسید!
مثلا روز اول تو انجام دادن تسک‌های فیشر واقعا مونده بودم، یه فیلمی بود که طرف از انجام این نوع تسک تهیه کرده بود که با دیدن اون جواب خیلی از سوالاتم رو گرفتم!
متاسفانه در توانم نیست واگر نه خیلی دوست داشتم خودم هم از تسک‌زدن‌هام فیلم تهیه کنم شاید به درد کسی بخوره!
چون با یک فیلم چند دقیقه‌ای میشه به راحتی بسیاری از نکاتی که با کلی عکس و نوشته هم نمیشه توضیح داد رو به طرف منتقل کرد!

Last edited:

kingtm

Registered User
لایک‌ها
39
بر خلاف شما، باید بگم که من از طریق همین تاپیک با این موضوع آشنا شدم، با همین تاپیک شروع کردم، سوالات ابتداییم رو با مطالعه ارسال‌های همین تاپیک رفع کردم.
(چند تا ارسال خیلی مهم و کاربردی تو همین تاپیک هست اون‌ها رو میگم به خصوص)
در ادامه با مشکلاتی هم روبرو شدم که همین‌جا سوال کردم و جواب هم گرفتم!
به همین شکل هم اگر دیدم کسی مشکلی داره که می‌تونم کمکش کنم، اون چیزی که از دستم بر میومده انجام دادم . . .

اون مورد یوتیوب را با شما موافقم، بعضی چیزا رو از طریق دیدن فیلم آموزشی خیلی سریع‌تر میشه یاد گرفت و به نتیجه رسید!
مثلا روز اول تو انجام دادن تسک‌های فیشر واقعا مونده بودم، یه فیلمی بود که طرف از انجام این نوع تسک تهیه کرده بود که با دیدن اون جواب خیلی از سوالاتم رو گرفتم!
متاسفانه در توانم نیست واگر نه خیلی دوست داشتم خودم هم از تسک‌زدن‌هام فیلم تهیه کنم شاید به درد کسی بخوره!
چون با یک فیلم چند دقیقه‌ای میشه به راحتی بسیاری از نکاتی که با کلی عکس و نوشته هم نمیشه توضیح داد رو به طرف منتقل کرد!

فعلا که اینجا کسی مارو راهنمایی نمیکنه!

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
سلام دوستان وقتتون بخیر ، میخوام فعالیتم رو تو نئو باکس شروع کنم و تازه کار هستم، میخوام یک سرور مجازی با آی پی آمریکا بخرم و خرید زیرمجموعه و تسک رو شروع کنم
یکم راهنماییم کنین، زیرمجموعه سایت نئو باکس چطوریه؟ ارزش فعالیت و سرمایه گذاری داره اصلا میشه ازش سود کرد؟
ببینید به احتمال زیاد تو تاپیک ۵۰۰ صفحه‌ای شما نفر اولی نیستید که این سوال براتون پیش میاد! به احتمال خیلی زیاد این سوال قبل از شما برای کس دیگری هم پیش اومده!
با چند تا Search ساده تو همین تاپیک می‌تونید جوابتون رو بگیرید:
http://forum.persiantools.com/posts/10578297
این ارسال و تا چند صفحه بعدش رو مطالعه کنید جوابتون رو خواهید گرفت . . .
تسک چطوریه؟ روزی چقدر میشه درآمد کسب کرد؟
با شرایط فعلی، با یک اکانت و بدون Level میشه روزی بین ۱ تا ۲ دلار درآمد داشت، البته بیشتر هم میشه که باید وقت بیشتری بزارید و مرتب چک کنید تا تسک جدیدی اگر بیاد سریع انجامش بدید ...

Last edited:

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان وضعیت درآمدتون چه طوره روزی چند دلار؟؟؟؟؟؟؟؟ با چند اکانت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اکانت لول دار کسی میفروشه؟؟؟؟؟؟؟؟ قیمت بده

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوستان وضعیت درآمدتون چه طوره روزی چند دلار؟؟؟؟؟؟؟؟ با چند اکانت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اکانت لول دار کسی میفروشه؟؟؟؟؟؟؟؟ قیمت بده
لول گرفتن زیاد سخت نیست به شخصه توی 10 روز فقط کویز مقاله میزدم که تونستم لول 1و2 ر و بگیرم هنوز مقاله نیومده وگرنه لول 3 هم میگرفتم
درامد هم فعلا اوضاع نرمال نشده مثل سابق نیست که روزی 20-30 دلار بزنم فعلا با احتیاط باید کار کرد همین چند اکانته بودنا باعث شده کراد خودشو با فیسبوک یکی کنه

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
لول گرفتن زیاد سخت نیست به شخصه توی 10 روز فقط کویز مقاله میزدم که تونستم لول 1و2 ر و بگیرم هنوز مقاله نیومده وگرنه لول 3 هم میگرفتم
درامد هم فعلا اوضاع نرمال نشده مثل سابق نیست که روزی 20-30 دلار بزنم فعلا با احتیاط باید کار کرد همین چند اکانته بودنا باعث شده کراد خودشو با فیسبوک یکی کنه

خوبه من که هر چی خواسم تسک مقاله بزنم باز اشتباه میشد و نمیتونستم لول بگیرم

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
خوبه من که هر چی خواسم تسک مقاله بزنم باز اشتباه میشد و نمیتونستم لول بگیرم
خب دقت بالایی میخاد سریع نمیشه زد اشتباه هم میگرفت از اونجایی که مطمئن بودم درست زدم از لیستش گزینه مرتبط رو انتخاب میکردم

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
44 سنتی رو بزنین

تشخیص مقاله اسونه ولی بعضی وقتا گیرای بیخودی میده . مثلا در مورد یاهو

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
وضع خیلی خراب شده.قبلا کراد یه هفته تسک های بزرگ چهار پنج دلاری میداد یه هفته هم کوئیز های 20 سنتی که راحت 40 -50 دلار میشد.بچه های قدیمی قبلا هم اینطور شده؟ بعد چه مدت اوضاع درست شده؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
توی عالم لول هم تسک درست حسابی نیستش بعضی وقتا فقط تسکای سوروی راحت میاد که ارزش بالایی دارن بقیه کویزه که زدنشون جگر زیادی میخاد ریسکش بالاس
یکی تشخیص بیزینس و لوکیشن بود که طبق توضیحش دیدم راحته زدم دوتا اشتباه گرفت 60% اکسپل کرد جوابای عمدی توشون زیاده نمیشه با درصد اکارسی زیاد بازی کرد

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
توی عالم لول هم تسک درست حسابی نیستش بعضی وقتا فقط تسکای سوروی راحت میاد که ارزش بالایی دارن بقیه کویزه که زدنشون جگر زیادی میخاد ریسکش بالاس
یکی تشخیص بیزینس و لوکیشن بود که طبق توضیحش دیدم راحته زدم دوتا اشتباه گرفت 60% اکسپل کرد جوابای عمدی توشون زیاده نمیشه با درصد اکارسی زیاد بازی کرد
در بین کوییزها هم مورد خوب پیدا میشه مثلا امروز صبح یک سری تسک ۶ سنتی لول ۲ اومد با عنوان :
Identify Attributes - Glass Shape
تو هر صفحه تسک ۵ تا سوال بود، که توش تصویر یک آینه رو میداد و شما باید از بین چند گزینه مثل " گرد، بیضی، مربع، مستطیل و ... " شکل آینه رو مشخص میکردی، به همین سادگی!
هر تسکش ۳۰ ثانیه هم طول نمی‌کشید، که البته من خیلی دیر رسیدم و چندتا بیشتر نشد بزنم و نابودش کردن!
بعدش هم یک کوییز مشابه اومد راجع به بالش و این‌چیزا :
Identify Attributes - Pillows - Contrasting Backing L3
که این یکی رو حدود ۷۰ تسکش رو زدم که بیشتر از این‌ها میشد زد ولی خب ماشاا... تعداد کاربر زیاده و تسک خوب به سرعت نابود میشه
هر تسکش حدود ۴۰ ثانیه زمان می‌برد . . .

Last edited:

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوستان توی نئو وقتی میخام کلیکارو بزنم ارور میده از دیروز همینطوریه تایم زون هم عوض کردم نشد کسی راه حلی داره؟
You still have to wait 30 seconds before the next advertisement

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
اکانت دیگه اکتیو شد
129 Available Jobs

وقتی اکانت اکتیو میشه و فیشر میاد چند دلار میزنید؟؟؟؟؟؟؟ من فیشر آمریکا 10 دلار حدودا میزنم واسه انگلیس هم چند تا میاد و اونا رو هم میزنید؟؟؟؟؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
وقتی اکانت اکتیو میشه و فیشر میاد چند دلار میزنید؟؟؟؟؟؟؟ من فیشر آمریکا 10 دلار حدودا میزنم واسه انگلیس هم چند تا میاد و اونا رو هم میزنید؟؟؟؟؟
با این اکانت 12 دلار زدم کشور دیگه بزنیم اکانت میپوکه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا