• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
باز ما نبودیم 44 سنتی اومد؟:D

از بیکاری یه دونه اکانت جدید دیگه رو هم به 3 تا لول رسوندیم:D

saeedsubaro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این تسک های مقاله رو چند بار میشه کمپلت کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (چند بار میشه انجام داد)
و بعد از حالت کوییز مد اگه اشتباه بزنی ایراد میگیره ؟؟؟؟؟؟

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
عدد زیر ستون Tasks مشخص کننده تعداد تسک هایی است که از هر جاب میتونید انجام بدید به عبارتی تعداد دفعاتی که می تونید انجامش بدید . . .
مثلا اگر نوشته 50 یعنی حداکثر 50 صفحه (تسک) از اون جاب رو میتونید انجام بدید . . .
بعد از کوییز مد هم باید دقت کنید اشتباه نزنید تا ایراد نگیره . . .

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
شما هر کوییزی رو که شروع میکنین صفحه اولش رو به تعداد سوالی که داره واستون تست کوییز در نظر میگیره . مثلا مقاله صفحه اولش 10 کوییز محسوب میشه اما از صفحه دوم ؛ هر صفحه رو که کامل کنین یک کوییز در نظر گرفته میشه

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
دوستان چرا بعد از یک ماه و نیم هنوز اکانتم تسک نداره
فقط دیروز چند تا کوییز زدم.دیروز فیس بوک خواست ولی امروز یه دونه تسک بود بازش کردن یس بوک نخواست اصلا ولی تسک هم خراب بود همون میلیون دولار
ای پی هم اختصاصی هست ولی هنوز خبری نشده

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
۲ تا از اکانتای لول‌دارم ۲ روزه که نه فیشر میاد و نه کازینو . . . کلا تسک بدون لول فقط کوییز مقاله میاد و بس :general112:
یعنی لیمیت شدم ؟
فقط هم با یک آی‌پی تسک زدم توشون، چه دلیلی می‌تونه داشته باشه آیا ؟ :general405:

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان این تسک ثبت میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بزنم لول بگیرم

jhgjg.JPG

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
۲ تا از اکانتای لول‌دارم ۲ روزه که نه فیشر میاد و نه کازینو . . . کلا تسک بدون لول فقط کوییز مقاله میاد و بس :general112:
یعنی لیمیت شدم ؟
فقط هم با یک آی‌پی تسک زدم توشون، چه دلیلی می‌تونه داشته باشه آیا ؟ :general405:
من یکی از اکانت که کمپلت میداد دیدم فایده نداره با ای پی کشور دیگه زدم الان فیشر نمیاد واسش . فقط تسک لول دار میاد که هم زمان میزنم که کمپلت نده
چند روزیه اصلا کازینو نزدم نمیدونم میاد یا نه . همون موقع هم که فیشر میومد کمپلت میداد
بدون لول ای پی عوض کنی کلا میخشکه! با لول فقط تسک لول دار میاد . در کل تاثیرش رو بدون لول هاست

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
من یکی از اکانت که کمپلت میداد دیدم فایده نداره با ای پی کشور دیگه زدم الان فیشر نمیاد واسش . فقط تسک لول دار میاد که هم زمان میزنم که کمپلت نده
چند روزیه اصلا کازینو نزدم نمیدونم میاد یا نه . همون موقع هم که فیشر میومد کمپلت میداد
بدون لول ای پی عوض کنی کلا میخشکه! با لول فقط تسک لول دار میاد . در کل تاثیرش رو بدون لول هاست
جالب این‌جاست که من اصلا آی‌پی عوض نکردم نمی‌دونم چرا باید این‌طوری بشه . . . :general602:

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
124 سنتی ای پی انگلیس رو بزنید :D
کشورای دیگه میزنی اکانت لیمیت نمیشه؟ دوستانی که لول دارن تست کردن بگن چند روزه این کارو کردن برا اکانتشون مشکلی پیش نیومده؟

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
کشورای دیگه میزنی اکانت لیمیت نمیشه؟ دوستانی که لول دارن تست کردن بگن چند روزه این کارو کردن برا اکانتشون مشکلی پیش نیومده؟
2 ماهی میزنم چیزی نشده تا الان !!

saeedsubaro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

منم با 3 تا کشور زدم مشکلی نداشتم بعضی وقتا تسک های خیلی خوبی میاد

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
2 ماهی میزنم چیزی نشده تا الان !!
مگه 1 ماه پیش نبود که اکانتارو بن میکردن چندتا حساب خودم که بن شدن اونوقت این اکانتت سالم مونده عجیبه
حالا چه تسکایی برات اومدن چه کشورایی زدی بالاترین قیمتها چیا بودش؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا