• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

UltraAvatar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام بر همه
من 4 ماه پیش تسک زنی رو ول کردم لول 1 م داشتم . الان بعد از این همه مدت لاگ این کردم دیدم که لول 2 هم به من دادن اکیروسی هم 87 رفتم دیدم یه تسکی که مربوط میشه به 1 سال پیش ماینر فلگ کرده جلوش هم نوشته Disputed درصورتی که من این کارو نکردم o_O
حدود 100 تا تسک دارم که فیشر توشون پیدا میشه اما همشون سالم نیست خلاصه تکلیف این اکانت چیه
این اکانتو یه سال و نیم پیش درست کردم زمانی که با 10 تا کشور مختلف تسک میزدیم :D

راستی Tasks4dollars يه ماهه كه پرداختاش انجام نشده اسکم شده ایا ؟

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
ن 4 ماه پیش تسک زنی رو ول کردم لول 1 م داشتم . الان بعد از این همه مدت لاگ این کردم دیدم که لول 2 هم به من دادن اکیروسی هم 87 رفتم دیدم یه تسکی که مربوط میشه به 1 سال پیش ماینر فلگ کرده جلوش هم نوشته Disputed درصورتی که من این کارو نکردم o_O
حدود 100 تا تسک دارم که فیشر توشون پیدا میشه اما همشون سالم نیست خلاصه تکلیف این اکانت چیه
این اکانتو یه سال و نیم پیش درست کردم زمانی که با 10 تا کشور مختلف تسک میزدیم :D
اکانت شما Minor Flag گرفته به همین خاطر لول ۳ رو دریافت نخواهد کرد. ولی تسک‌های لول ۱ و ۲ به همراه فیشر و ... رو خواهد داشت.
اگر حوصله‌اش رو داشته باشید می‌تونید اکانت جدید بسازید و ظرف کمتر از یک هفته هم لول‌هاش رو بگیرید!

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
مگه 1 ماه پیش نبود که اکانتارو بن میکردن چندتا حساب خودم که بن شدن اونوقت این اکانتت سالم مونده عجیبه
حالا چه تسکایی برات اومدن چه کشورایی زدی بالاترین قیمتها چیا بودش؟
میگم که بعد یه مدت همه تسکا کم کم به سمت کوییز رفتن اوایل سوروی زیاد میومد ولی الان همش کوییز میاد که انجامشون واقعا وقت گیره و نمیصرفه !!! مثلا اوایل برای انگلیس یه بار 200 سنتی اومد یه بار 400 سنتی و چندین بار 60 سنت و 178 سنت و .... مثل همون آمریکاست کوییزاش فقط سورویاش فرق داره که با تغییر آی پی در طول روز میشه زدشون آی پی آلمان هم داره و شاید هلند باید چک کنی در طول روز !!! کلا بعد از ماه اول من دیگه حوصلم نگرفت کوییزاشو بزنم الانم فقط سوروی میزنم گاه گداری کوییز !!!

dariosh780

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
I sent a general email concerning payment. I was not able to get last payment because of changes in address and location. I relocated to the UK from Poland.
All payment will be processed at the beginning of next month. After which our task rate would be increased to 80%.
Sorry for the delay .
Thanks for ur support.
Admin
دوستان این جوابه ادمینه تسک فور دلاره برایه عدم پرداخت .

peymanfm7

Registered User
لایک‌ها
94
دوستان من درباره تسک زیاد چیزی نمیدونم میشه بگید از کجا باید شروع کنم یاد بگیرم؟
چجوری حساب پیزا بسازم؟
درآمد ماهیانش حدودا چقده؟

UltraAvatar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
اکانت شما Minor Flag گرفته به همین خاطر لول ۳ رو دریافت نخواهد کرد. ولی تسک‌های لول ۱ و ۲ به همراه فیشر و ... رو خواهد داشت.
اگر حوصله‌اش رو داشته باشید می‌تونید اکانت جدید بسازید و ظرف کمتر از یک هفته هم لول‌هاش رو بگیرید!
درسته ولي نميشه مثلا تيكت بزنم چون نوشته Disputed منم این کارو نکردم بعد تسکش مربوط میشه به 1 سال پیش

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
دوستان من درباره تسک زیاد چیزی نمیدونم میشه بگید از کجا باید شروع کنم یاد بگیرم؟
چجوری حساب پیزا بسازم؟
درآمد ماهیانش حدودا چقده؟
شما همین پست رو زیر و رو کنی همه چیز دستت میاد.چون توضیح دادن در مورد همه چیز خیلی سخت و طولانیه.شما شروع کن هر جا مشکل داشتی دوستان راهنمایی میکنند.در امد ثابتی نداره که بگیم ماهی انقدر داره.یه ماه دیدی بالای 500 دلار زدی یه ماه هم 50 دلار هم نزدی.ولی به طور میانگین خوبه

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
درسته ولي نميشه مثلا تيكت بزنم چون نوشته Disputed منم این کارو نکردم بعد تسکش مربوط میشه به 1 سال پیش
مشکلی نداره شما می تونید دوباره خودتون تیکت بدید و بگید Flag رو بررسی کنند . . .
Issue Type رو Minor Flag انتخاب کنید . . . ID اون جاب رو هم تو قسمت مربوطه بنویسید . . .
فقط ممکنه کمی طول بکشه جواب بدن به همین خاطر میگم اکانت جدید بسازید احتمالا زودتر به نتیجه برسید . . .
این هم متن نمونه :
HTML:
I would like to dispute a flag that has been placed on my account. My ID and the ID of the job are listed above. Thanks for your help!

alijjus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان من دارم در میکروورکرز کار میکنم اما زبانم خوب نیست و همه جاب هارو خراب میکنم کسی هست راهنمایی کنه و بگه که چطوری میشه جاب ها اسون گیر اورد یا اینکه شما چطوری انجام میدین زیر مجموعه هست گروهی هست چیه خلاصه؟!!!

کسانی هم که درامد دارند و مشکل نقد کردن من واستون نقد میکنم خیلی راحت تاییده خونه یا هر چیزی و نقد کردن پولش فقط به منم کمک کنید تا ازش درامد بگیرم

غیر از این سایت سایت دیگه ای هست که راحت تر باشه کار هاش؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دو روزه O.P.E.N.V.P.N رو قطع کردن یا وصل نمیشه اگه هم وصل بشه صفحه نمیاره همه رو از نون خوردن ساقط کردن واقعا که!!!!!!

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دلار پیزا الان چنده؟
میهن پی 2700 میخره !
با IranVisacart صحبت کن ببین چند میخره قیمتاش نسبت به دوستان دیگه مناسبتره البته قیمت بدون فی رو بگیر
قیمت گرفتی به منم پ.خ بده

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
ایشون هم با فی 3000 تومان میخرن ولی سعی کنید بیشتر بفروشین دلار رفته بالا دیگه ;) مگه میشه به این راحتیا دلار درآورد
guitar_lover_asl

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
Survey for academic research - less than 10 minutes to complete
89 سنتی - لول 2
کسی آخر نظرسنجی کدی گرفت ؟
برای من که کد نداد !

usef8000

Registered User
لایک‌ها