• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
با سلام
دوستان لطفا رعایت کنید بعضی از دوستان واقعا ادبیات فرومی رو رعایت نمیکنن و بسیار بد حرف میزنن
اسپم ها تا حدودی پاکسازی شد .

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
با سلام
دوستان لطفا رعایت کنید بعضی از دوستان واقعا ادبیات فرومی رو رعایت نمیکنن و بسیار بد حرف میزنن
اسپم ها تا حدودی پاکسازی شد .
دقیقا ممنون از رسیدگی

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
دوستان سلام.
من قبل از اینکه برم سربازی توی نئوباکس فعالیت میکردم.اون موقع روزی 12 دلار هم درامد داشتم.
الان اوضاع چطوریه؟ یه توضیح مختصر بدین که چطور دوباره میشه شروع کرد.قبلا یه قند شکن با آیپی مختلف میگیرفتیم الان چی باز به اون صورته؟
البته تا اینجا هم میدونم که لول دار شد و این بحثا...بیشتر در مورد شروع و قند شکن بگید.
یه توضیح کوچولو و کامل بدین ممنون میشم.:) حوصله ندارم صفحات قبلی رو بخونم :general507:
خیلی ممنون از احترامی که گذاشتین...
یه توضیح مختصر که کاری نداشت...

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
خیلی ممنون از احترامی که گذاشتین...
یه توضیح مختصر که کاری نداشت...
وقتی نوشتی حوصله نداری صفحات قبلو بخونی هیچکی هم حوصله نداره توضیح تکراری بده
شرایط مثل قبله فقط سخت تر و حساس تر شده ولی کار نشد نداره فقط هم با یک ایپی باید کار کرد تا اکانت اکتیو بشه اونم بعد حوالی ده روز

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
تونستی بزنی خیلی زود پرید لعنتی

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
من میخوام توی گوگل کروم افزونه کراود رو اضافه کنم ولی افزونه واسم غیر فعاله و نمیشه روش کلیک کرد کسی این مشکل رو داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
وقتی نوشتی حوصله نداری صفحات قبلو بخونی هیچکی هم حوصله نداره توضیح تکراری بده
شرایط مثل قبله فقط سخت تر و حساس تر شده ولی کار نشد نداره فقط هم با یک ایپی باید کار کرد تا اکانت اکتیو بشه اونم بعد حوالی ده روز
عزیز دل صفحات یکی دوتا نیست که...واسه کنکور ادم بخواد بخونه حجمش کمتر از این تاپیکه....هر دم به دقیقه نوشتن اینکه تسک اومده خسته کننده نیست ولی یه توضیح یه خطی کمر ادمو میشکونه...
عزیز کار توی نئوباکس که دیگه قیافه گرفتن نداره...

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
عزیز دل صفحات یکی دوتا نیست که...واسه کنکور ادم بخواد بخونه حجمش کمتر از این تاپیکه....هر دم به دقیقه نوشتن اینکه تسک اومده خسته کننده نیست ولی یه توضیح یه خطی کمر ادمو میشکونه...
عزیز کار توی نئوباکس که دیگه قیافه گرفتن نداره...
اینم عوض دستت درد نکنه دیدم هیچکی جوابتو نمیده دلم سوخت جواب کلی دادم همون بهتر که بری نصف تاپیکو بخونی
در ضمن معلومه سربازی اهلیت نکرده

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
اینم عوض دستت درد نکنه دیدم هیچکی جوابتو نمیده دلم سوخت جواب کلی دادم همون بهتر که بری نصف تاپیکو بخونی
در ضمن معلومه سربازی اهلیت نکرده
سربازی یادم داد با هر کس مثل خودش برخورد کنم...حالا اگه رفتار من از نظر شما وحشیانه است در برخورد خودتون تعمل کنید

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
دوستان تسک 4 دلار پرداختی داره هنوز؟

wheat

Registered User
لایک‌ها
44
دوستان سلام.
من قبل از اینکه برم سربازی توی نئوباکس فعالیت میکردم.اون موقع روزی 12 دلار هم درامد داشتم.
الان اوضاع چطوریه؟ یه توضیح مختصر بدین که چطور دوباره میشه شروع کرد.قبلا یه قند شکن با آیپی مختلف میگیرفتیم الان چی باز به اون صورته؟
البته تا اینجا هم میدونم که لول دار شد و این بحثا...بیشتر در مورد شروع و قند شکن بگید.
یه توضیح کوچولو و کامل بدین ممنون میشم.:) حوصله ندارم صفحات قبلی رو بخونم :general507:
سلام عزیز
اوضاع بد نیست ولی شاید مثل قدیم نباشه
الان باید با دوسه تا اکانت لول روزی ۱۰تا ۱۲ دلار داشته باشی(گاها خیلی بیشتر هم داری)
ولی اول از همه باید چند تا ویندوز مجازی رو سیستمت داشته باشی با هر کدوم یه حساب درست کنی آی پی هم متفاوت باشه
اگر از اختصاصی استفاده کنی که چه بهتر ولی معمولی هم کارتو راه میندازه
بعد شروع کنی به تا به لول برسی و انشاالله مشکلی پیش نیاد درامد خوبی داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا