برگزیده های پرشین تولز

معرفی سیستم پاپ آپ - پاپ مستر

seomanager

Registered User
لایک‌ها
179
با سلام
متاسفانه روز سه شنبه 19 آبان 1394 حوالی ساعت 23:20 دقیقه شب طی اقدامی عیجب کل سرور ریموت دیتا بیس سایت پاپ مستر از دسترس خارج شد
با تیکت هایی که به شرکت هاست دی ال داشتیم مشخص شد هارد سرور دچار مشکل شده و حتی هارد بک آپ سرور هم به مشکل خورده
به ناچار سایت از دسترس خارج شد و به گفته دیتا سنتر هارد ها برای بررسی بیشتر و بازیابی اطلاعات به چند شرکت معتبر ارسال شدند ولی متاسفانه برگشت اطلاعات غیر ممکن بود و تمامی اطلاعات به گفته دیتا سنتر از دست رفت.نکته عجیب تر اینکه هارد پشتیبان که روزانه داخل آن از اطلاعات سایت بک آپ تهیه می شد هم به همراه هارد اصلی به مشکل خورده بود.
اخرین بک آپ موجود از این دیتا بیس (تیرماه 1394 ) را برگشت دادیم روی سرور ولی متاسفانه اطلاعات ثبت نام و اطلاعات درآمد ها،واریز و ... بیشتر کاربران ازدست رفته است.
طی این 3 روز تلاش کردیم که حداقل اطلاعات درآمد کاربران و اطلاعات ثبت نام را برگردانیم ولی متاسفانه جوابی نگرفتیم.
درآمد تمام کاربران به همراه واریزی ها در حال حاضر صفر هست و از صفر سیستم فعالیت را آغاز کرده است.
توجه داشته باشید هدف ما جبران خسارت وارده به شما دوستان هست ولی قطعا این امر تمام و کمال شدنی نیست و انتظار ما از شما دوستان مساعدت و همکاریست.
ما نیز همچون شما ضرر کرده ایم و با توجه به اینکه هاستینگ و دیتاسنتر هیچ گونه مسئولیتی را قبول نکردند تمام خسارت هارا از جیب خود پرداخت خواهیم کرد
از آنجایی که تمام کاربران حداکثر یک هفته بعد از فعالیت در سایت درخواست واریز ارسال می کردند،تصمیم برآن شد با افزایش دوبرابری درآمد ها به مدت یک هفته بخشی از خسارت دوستان را جبران کنیم.این افزایش دوبرابری از چند روز آینده انجام می شود تا تمام کاربران فعال از وضعیت سایت اطلاع داشته باشند.تاریخ جبران خسارت متعاقبا اعلام خواهد شد

لطفا به دوستانی که از طریق شما با این سایت آشنا شده اند اطلاع رسانی کنید تا مجدد ثبت نام و فعالیت کنند

در صورتی که فکر می کنید خسارت وارده به شما از این راه جبران نمی شود برای ما از طریق تیکت توضیحات ارسال کنید
توجه داشته باشید بیشترین موجودی و کمترین موجودی کاربران در سایت تا چند ساعت قبل از حذف اطلاعات،مانیتور می شد و از سقف بیشترین موجودی کاربران اطلاع داشتیم.
به هرحال این مشکل برای هر سایت بزرگ و کوچکی ممکن است اتفاق بیافتد.امیدواریم همچون سابق در کنار ما باشید.

حذف تمامی اطلاعات به دلیل مشکلات فنی بوده و عمدا انجام نشده است.به هرحال پوزش مارا پذیرا باشید...

پاپ مستر

بسیار ناراحت کننده هست این موضوع.
از هاستینگی مثل هاست دی ال بعید بود که نتونه این مشکل را برطرف کنه.
انشالله که مشکلتون به طور کامل برطرف بشه و وبمستر های عزیز هم این مشکل را درک کنند.
بنده در گذشته یکی از مشتریان شما بودم.

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
تکلیف کسانی مثل من که چند وقته با شما همکاری نمیکنیم اما توی پنل موجودی داشتیم و به حد نصاب واریز نرسیده بود که برداشت کنیم چی میشه؟الان من پنلم رو چک کردم تمامی وبلاگهام و مشخصاتم بود اما موجودیم صفر شده
سلام
دوست گرامی متاسفیم از این بابت.واقعا تمام وضعیت سایت بهم ریخته و امکان بازیابی درآمد ها نیست.اطلاعات ثبت شده شما هم از بک آپ تیر ماه 94 برگشت داده شده.موجودی خودتان را از بخش تیکت برای ما ارسال کنید.فاکتور های پرداختی تماما موجود هست و امیدواریم بخشی از خسارت دوستان رو بتونیم جبران کنیم
پوزش مارو پذیرا باشید
موفق باشید

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
بسیار ناراحت کننده هست این موضوع.
از هاستینگی مثل هاست دی ال بعید بود که نتونه این مشکل را برطرف کنه.
انشالله که مشکلتون به طور کامل برطرف بشه و وبمستر های عزیز هم این مشکل را درک کنند.
بنده در گذشته یکی از مشتریان شما بودم.
بله متاسفانه از هاستینگی مثل هاست دی ال بعید بود که هم بک آپ و هم اطاعات رو روی یک سرور نگهداری کنه!!!
به هرحال ممنون از دلگرمی شما
موفق باشید

Moderatorx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام , واسم عجیبه که سایت ما روی سروری هست که پاپ مستر هست ولی ما هیچ مشکلی نداشتیم در این چند روز گذشته!!
و با این صحبتتون هم کاملا مشکل دارم "ما نیز همچون شما ضرر کرده ایم و با توجه به اینکه هاستینگ و دیتاسنتر هیچ گونه مسئولیتی را قبول نکردند تمام خسارت هارا از جیب خود پرداخت خواهیم کرد"
چرا از هاست دی ال و آسیاتک شکایت نمیکنید!!؟
و در آخر هم اینکه ما دقیقا یک روز قبل از اینکه سایتتون به مشکل بخوره درخواست واریز دادیم به مبلغ 90 هزار تومان ... الان تکلیف ما چیه!؟

alirezas666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
هاست دی ال دقیقا همین بلا رو سر ویبی ایران اورد تمام فایل های پیوستشون حذف شد

Last edited:

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
سلام , واسم عجیبه که سایت ما روی سروری هست که پاپ مستر هست ولی ما هیچ مشکلی نداشتیم در این چند روز گذشته!!
و با این صحبتتون هم کاملا مشکل دارم "ما نیز همچون شما ضرر کرده ایم و با توجه به اینکه هاستینگ و دیتاسنتر هیچ گونه مسئولیتی را قبول نکردند تمام خسارت هارا از جیب خود پرداخت خواهیم کرد"
چرا از هاست دی ال و آسیاتک شکایت نمیکنید!!؟
و در آخر هم اینکه ما دقیقا یک روز قبل از اینکه سایتتون به مشکل بخوره درخواست واریز دادیم به مبلغ 90 هزار تومان ... الان تکلیف ما چیه!؟
سلام
دوست گرامی شاید اگه مطلب رو کامل و با دقت می خوندین عیجب نبود براتون.اسکریپت سایت ما روی سروری هست که گویا با سایت شما مشترکت هست ولی دیتا بیس سایت ما به دلیل استفاده و مصرف بالا ریموت شده و داخل سرور مجزایی قرار داره.به همین دلیل اسکریپت ما همچنان سرجا هست و مشکلی نداره .ولی کل دیتا بیس سایت ما از دست رفته.برای این موضوع هم بزودی اسکرین های تیکت رو قرار میدیم و خودتون هم می تونید از هاست دی ال استعلام کنید
برای شکایت هم متاسفانه کاری از پیش نمی بریم.چیزی که به ما اعلام کردن اینه قوانین کل دیتا سنتر ها مشترک هست و متاسفانه مسئولیتی رو قبول نمی کنن
شما اگه می تونید راهنمایی کنید که شکایت کنیم و حقمون رو بگیریم!!
در مورد درخواست واریز هم لطفا تیکت بزنید وضعیت کاربری شمارو ببینیم.انشالا بخشی از خسارت رو جبران می کنیم
موفق باشید

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
هاست دی ال دقیقا همین بلا رو سر ویبی ایران اورد تمام فایل های پیوستشون حذف شد
نمی شه به جرات حرفی زد ولی اولین بار نیست همچین مشکلاتی برای سایت ها بوجود میاد.حتی برای سایت های بزرگی مثل بلاگفا که چند مدت سایتشون از دسترس خارج بود و...
امیدواریم دوستان شرایط فعلی رو درک کنند

Moderatorx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوست گرامی شاید اگه مطلب رو کامل و با دقت می خوندین عیجب نبود براتون.اسکریپت سایت ما روی سروری هست که گویا با سایت شما مشترکت هست ولی دیتا بیس سایت ما به دلیل استفاده و مصرف بالا ریموت شده و داخل سرور مجزایی قرار داره.به همین دلیل اسکریپت ما همچنان سرجا هست و مشکلی نداره .ولی کل دیتا بیس سایت ما از دست رفته.برای این موضوع هم بزودی اسکرین های تیکت رو قرار میدیم و خودتون هم می تونید از هاست دی ال استعلام کنید
برای شکایت هم متاسفانه کاری از پیش نمی بریم.چیزی که به ما اعلام کردن اینه قوانین کل دیتا سنتر ها مشترک هست و متاسفانه مسئولیتی رو قبول نمی کنن
شما اگه می تونید راهنمایی کنید که شکایت کنیم و حقمون رو بگیریم!!
در مورد درخواست واریز هم لطفا تیکت بزنید وضعیت کاربری شمارو ببینیم.انشالا بخشی از خسارت رو جبران می کنیم
موفق باشید
در حال حاضر که نمیشه نه وارد شد نه عضو شد... منم نمیگم خدای نکرده شما دارید دروغ میگید! اما حداقل باید نصف پورسانت کسانی مثل ما که درآمدشون بالا بود رو پرداخت کنید بقیش رو هم سعی کنید با افزایش قیمت پاپ اپ ها در آینده جبران کنید

Moderatorx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد شکایت هم راستش خودم تجربشو ندارم اما یه سر بزنید به پلیس فتا حتما راهنماییتون میکنن
چون این مشکل واقعا چیز الکی ای نیست که ازش ساده گذشت!!

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
در حال حاضر که نمیشه نه وارد شد نه عضو شد... منم نمیگم خدای نکرده شما دارید دروغ میگید! اما حداقل باید نصف پورسانت کسانی مثل ما که درآمدشون بالا بود رو پرداخت کنید بقیش رو هم سعی کنید با افزایش قیمت پاپ اپ ها در آینده جبران کنید
مشکل عضویت حل شد.مجدد اقدام کنید.بعد از عضویت تیکت بزنید سایت شما بررسی می شه و برای جبران خسارت شما تصمیم گرفته می شه
حتما قید کنید ازکاربران پرشین تولز هستید

Moderatorx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل عضویت حل شد.مجدد اقدام کنید.بعد از عضویت تیکت بزنید سایت شما بررسی می شه و برای جبران خسارت شما تصمیم گرفته می شه
حتما قید کنید ازکاربران پرشین تولز هستید
تیکت ارسال شد

aminbrlee

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
من در تاریخ 94/08/19 مبلغ 78 هزار تومان رو درخواست وجه دادم بگید کی پرداخت میکنید ؟؟؟ برای اثبات حرفم میتونید از popupads که قبلا دست شما بوده که همیشه با هم درخواست وجه شما و اون سایت رو میزدم تحقیق کنید و همچین واریزیهایی که شما تقریبا هر 5 تا ده روز یک بار برام میزدین . حقیقتا تو این چند روزه هم به دلیل اعتمادمون بوده که من کد شما رو حذف نکردم - یه سوال اومدیم دوستی دیگه نخواست با شما کار کنه یا تو همون قطعی سایت کد شما رو حذف کرده بود یا کلا میخواست این کار رو کنار بزاره تکلیف حقش چی میشه؟ لا اقل مقداری از پول رو بر گردونید که اذهان بد نشه در ارتباط باهاتون من شخصا با این روش شما مشکل دارم - در ضمن شما بهتر بود یه متخصص میگرفتین برای کار پشتیبانی - اگر هم شما نسخه پشتیبانی دارید از دیتا بیس خیلیا منجمله من میتونن براحتی جداول دیتابیس رو بازیابی کنند لطفا پاسخ بدین

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
من یک ماه پیش ثبت نام کردم یعنی یک ماهه شما بک آپ نگرفتی ؟؟؟
من چهار پنج هزار تومن بیشتر نداشتم اما همین درآمد کم بعد یک سال پول هاستم میشد
به نظر درآمد دو برابری در یک هفته ضرر یک ماهه رو جبران میکنه ؟ البته احتمالا اونم باز میکشی بالا

aminbrlee

Registered User
لایک‌ها
15
the boy عزیز سلام
داداش من ایشون رو میشناسم هر چی باشن پول خور نیستن من ماههاست که با ایشون ارتباط دارم و یه جورایی دوستیمخیالتون ازین بابت راحت باشه

دلیل من از شما قانع کننده تره دوست عزیز فرضا شما نخواین دیگه با ایشون کار کنید تکلیف پولتون چی میشه - راه کار من اینه که اگه اعتمادی هست بینتون بهشون بگید چقدر بوده مبلغش چون مشکل سایت به ماها نباید ارتباطی داشته باشه -
من مبلغیو که بالا ذکر شد درخواست داده بودم که فرداش بجای واریز سایت پایین رفت امیدوارم این پول واریز بشه اثباتشم واریزیهای گزشته ایه که داشتم ممنونم

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
به نظر درآمد دو برابری در یک هفته ضرر یک ماهه رو جبران میکنه ؟ البته احتمالا اونم باز میکشی بالا

گفتن که هارد بک اپ هم دچار مشکل شده

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
من در تاریخ 94/08/19 مبلغ 78 هزار تومان رو درخواست وجه دادم بگید کی پرداخت میکنید ؟؟؟ برای اثبات حرفم میتونید از popupads که قبلا دست شما بوده که همیشه با هم درخواست وجه شما و اون سایت رو میزدم تحقیق کنید و همچین واریزیهایی که شما تقریبا هر 5 تا ده روز یک بار برام میزدین . حقیقتا تو این چند روزه هم به دلیل اعتمادمون بوده که من کد شما رو حذف نکردم - یه سوال اومدیم دوستی دیگه نخواست با شما کار کنه یا تو همون قطعی سایت کد شما رو حذف کرده بود یا کلا میخواست این کار رو کنار بزاره تکلیف حقش چی میشه؟ لا اقل مقداری از پول رو بر گردونید که اذهان بد نشه در ارتباط باهاتون من شخصا با این روش شما مشکل دارم - در ضمن شما بهتر بود یه متخصص میگرفتین برای کار پشتیبانی - اگر هم شما نسخه پشتیبانی دارید از دیتا بیس خیلیا منجمله من میتونن براحتی جداول دیتابیس رو بازیابی کنند لطفا پاسخ بدین
سلام.از بابت مبلغ لطفا تیکت بزنید.تصمیم برای مبلغ شما گرفته می شه و از شما شناخت داریم.همون طور که خیلی از دوستان تیکت زدن و گفتن این مقدار موجودی داشتیم.بالاخره یه مدل رضایتشون رو گرفتیم.البته با استناد به واریزی ها.چون اسکرین واریزی ها تماما روی سیستم ذخیره شده.دوستانی هم که گفتن قصد همکاری نداریم مبلغشون تا حدودی واریز شده.از بابت بک آپ هم متاسفانه ما خیالمون از هاست دی ال راحت بود که گویا این بار اشتباه می کردیم!هارد دست خودشون هست و هیچ جوابی جز اینکه "اطلاعات قابل بازیابی نیست" به ما ندادن!حتی ما تیکت زدیم که حاضریم کل مبلغ بازیابی رو بدیم اطلاعات برگرده ولی گفتن نمی شه و مشکل مالی نیست.مشکل سخت افزاریه!

دوست عزیز لحن جالبی نیست.بنده نه پول کسی رو خوردم و نه بعد از این قصد حروم خوری دارم!لطفا تیکت بزنید حساب شما جای 5 تومن 10 تومن شارژ بشه!!اما مشکلی که شما دارید اینه روز اول قوانین سایت رو دیدین.حد نصاب واریز ما 10 هزار تومان هست.به نظر شما با نبود مشکل هم می تونستین پولتون رو برداشت کنید؟!
با تمام این تفاسیر از چند روز اینده مبلغ حد نصاب رو هم کم می کنیم تا حق دوستانی مثل شما گردن ما نباشه!
منتظر تیکت شما هستم!

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
با سلام من یوزر قدیمی هستم ایا به کل دیتابیس رفته یا یوزر های قدیمی برگشتن الان؟

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
با سلام من یوزر قدیمی هستم ایا به کل دیتابیس رفته یا یوزر های قدیمی برگشتن الان؟
سلام
متاسفانه اطلاعات ثبت نام کاربرانی که از تاریخ 6 تیرماه 1394 به بعد ثبت نام کردن حذف شده و قبل از این تاریخ موجود هست.اما اطلاعات مالی کل کاربران حذف شده.چه جدید و چه قدیمی

aminbrlee

Registered User
لایک‌ها
15
ممنونم بابت رسیدگیتون - ثابت کردین بهترینید - با تشکر از اینکه مشکل رو حل کردید

aminbrlee

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
امروز جمعه هست ما منتظریم - با تشکر

بالا