برگزیده های پرشین تولز

معرفی سیستم پاپ آپ - پاپ مستر

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
با سلام
از ساعت 2 بامداد امروز سه شنبه مورخ 3 آذرماه 1394 پس از یک هفته جبران خسارت با مبلغ 62 ریال، مبالغ به حالت قبل تغییر داده شد
توجه داشته باشید پاپ آپ اول به 22 ریال و پاپ آپ دوم به 14 ریال تغییر داده شد
امیدواریم این افزایش مبلغ یک هفته ای خسارت تمام دوستان را جبران کرده باشد
واریزی ها به روال گذشته هر روز انجام می شود.لطفا جهت تسریع در امر واریز از کارت بانک ملی استفاده کنید
پایدار باشید

aminbrlee

Registered User
لایک‌ها
15
دوست عزیز امروز رفتم درخواست وجه بدم نوشته تا اربعین نمیتونید پرداخت کنید
قضیه چیه؟ آخه اربعین چه ارتباطی به واریزی شما داره؟ داش من وقتی طلبم زیاد میشه حس میکنم ممکنه طرف در پرداختش بر به مشکل بخوره واسه همینه کد
رو بر میدارم ولی اگه غیر اینه و الکی نگران هستم اینجا اعلام کنید - تازه درخواست فعال شده الان درست نیست دوباره اینجوری بشه
لطفا اصل مشکل رو بگید اینجوری خیلی بهتره

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
دوست عزیز امروز رفتم درخواست وجه بدم نوشته تا اربعین نمیتونید پرداخت کنید
قضیه چیه؟ آخه اربعین چه ارتباطی به واریزی شما داره؟ داش من وقتی طلبم زیاد میشه حس میکنم ممکنه طرف در پرداختش بر به مشکل بخوره واسه همینه کد
رو بر میدارم ولی اگه غیر اینه و الکی نگران هستم اینجا اعلام کنید - تازه درخواست فعال شده الان درست نیست دوباره اینجوری بشه
لطفا اصل مشکل رو بگید اینجوری خیلی بهتره
دوست عزیز شما به قول خودتون از دوستان ما هستید.چطور اعتماد ندارید به ما؟به نظرم اعتماد اصل اول همکاری هست
توضیحات برای شما ارسال شد از طریق تیکت
موفق باشید

aminbrlee

Registered User
لایک‌ها
15
دوست عزیز اعتماد وجود داره ولی خوب آدم سعی میکنه ولی اومدیم بازم مشکلی پیش اومد و سایت براش مشکلی بوجود اومد ...
من کلا سعی میکنم نزارم طلبم زیاد بشه که بر به مشکل نخوریم و برای شما هم پرداختش سخت نباشه - من خودم راحتترم بزارم تا مبلغ بیشتر بشه و بعد بهم پرداخت بشه ولی چون اعتماد به اینکه اون موقع شما توان پرداخت داشته باشید رو ندارم این کار رو نمیکنم - اعتماد به شخص شما وجود داره ولی اگه توان مالی نداشته باشید چی؟

parisa_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام اگه میشه سایت من رو تایید کنید ممنون میشم

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
دوست عزیز اعتماد وجود داره ولی خوب آدم سعی میکنه ولی اومدیم بازم مشکلی پیش اومد و سایت براش مشکلی بوجود اومد ...
من کلا سعی میکنم نزارم طلبم زیاد بشه که بر به مشکل نخوریم و برای شما هم پرداختش سخت نباشه - من خودم راحتترم بزارم تا مبلغ بیشتر بشه و بعد بهم پرداخت بشه ولی چون اعتماد به اینکه اون موقع شما توان پرداخت داشته باشید رو ندارم این کار رو نمیکنم - اعتماد به شخص شما وجود داره ولی اگه توان مالی نداشته باشید چی؟
سلام
از بابت پرداخت خیال شما راحت.هر روز از تعداد آی پی های فروش رفته روز اول مبلغ کاربران کنار گذاشته می شه و تا الان هم خدارشکر مشکل واریزی وجود نداشته.

سلام اگه میشه سایت من رو تایید کنید ممنون میشم
سلام
لطفا از طریق سایت تیکت بزنید که نام کاربری شما مشخص بشه

parisa_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام
از بابت پرداخت خیال شما راحت.هر روز از تعداد آی پی های فروش رفته روز اول مبلغ کاربران کنار گذاشته می شه و تا الان هم خدارشکر مشکل واریزی وجود نداشته.

سلام
لطفا از طریق سایت تیکت بزنید که نام کاربری شما مشخص بشه

بس چرا وبلاگ منو تایید نمیکنین

http://eshgohavas.avablog.ir/

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
تمام سایت ها تایید شده و تمام درخوست های قبل از ساعت 12 شب چهارشنبه هم واریز شده
پایدار باشید

parisa_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ایا درسته که سایت شما دیگه واریزی نداره...این خطا چیه موقع وارد شدن ...اومدم ببینم سایتم تایید شده که دیدم این خطارو میده

کد خطا : 1000
توضیح : یک خطای غیر منتظره رخ داده است، در صورتی که باز هم این صفحه را مشاهده کردید، لطفا با پشتیبانی
([email protected]) تماس بگیرید.

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
ایا درسته که سایت شما دیگه واریزی نداره...این خطا چیه موقع وارد شدن ...اومدم ببینم سایتم تایید شده که دیدم این خطارو میده

کد خطا : 1000
توضیح : یک خطای غیر منتظره رخ داده است، در صورتی که باز هم این صفحه را مشاهده کردید، لطفا با پشتیبانی
([email protected]) تماس بگیرید.
دوست گرامی اینجا تاپیک سایت پاپ مستر هست به ادرس http://popmaster.ir/ و این ادرس که اشاره کردین برای ما نیست.لطفا کمی دقت کنید
ضمنا شما داخل سایت ما هیچ فعالیتی نداشتین تا این لحظه و حساب شما صفر هست
موفق باشید

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
دوست گرامی اینجا تاپیک سایت پاپ مستر هست به ادرس http://popmaster.ir/ و این ادرس که اشاره کردین برای ما نیست.لطفا کمی دقت کنید
ضمنا شما داخل سایت ما هیچ فعالیتی نداشتین تا این لحظه و حساب شما صفر هست
موفق باشید

ببخشید قصد واریز ندارید چند روزه درخواست دادم واریز نکردید

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
ببخشید قصد واریز ندارید چند روزه درخواست دادم واریز نکردید
سلام
دوست گرامی برای جواب گرفتن سریع و پیگیری دقیق از بخش پشتیبانی سئوالات موبوطه رو ارسال کنید
در حال حاضر به جز سه درخواست که شماره کارت بانکی وارد نکرده اند هیچ درخواست واریز نشده ای نداریم
لطفا در صورتی که برای شما مبلغ واریز نشده از بخش تیکت درخواست کنید تا بررسی بشه
موفق باشید

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
سلام عزیز شما ارتباطی با popupads.ir دارید؟ چون اوایل کارتون می دیدم در تمتون از ایمیل اون و شماره اون استفاده کرده بودید.
چه مشکلی براشون پیش اومده.
ضمنا پاپ مستر از لحاظ واریزی تایید میشوند.

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
سلام عزیز شما ارتباطی با popupads.ir دارید؟ چون اوایل کارتون می دیدم در تمتون از ایمیل اون و شماره اون استفاده کرده بودید.
چه مشکلی براشون پیش اومده.
ضمنا پاپ مستر از لحاظ واریزی تایید میشوند.
سلام
مدیر این سایت داخل همین فروم باید تاپیک داشته باشن و می تونید باهاشون ارتباط داشته باشید
بنده ارتباطم فقط در حد همکار هست و اطلاع دقیقی از فعالیت ایشون ندارم.
موفق باشید

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
با سلام

سیستم کسب درامد از پاپ آپ " پاپ گذر "راه اندازی شد

در این سیستم در حال حاضر فقط پاپ آپ اول به مبلغ 22 ریال فعال بوده و می توانید در کنار پاپ آپ های پاپ مستر از این سیستم استفاده نمایید

تمام فعالیت و پرداختی های این سیستم زیر نظر سایت پاپ مستر انجام خواهد شد

پایدار باشید
http://popgozar.ir/

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
بالا