برگزیده های پرشین تولز

معرفی سیستم پاپ آپ - پاپ مستر

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
با سلام و خسته نباشید , ما چند هفته ای با شما کار کردیم ولی متاسفانه در چند روز اخر شاهد این بودیم که بدون باز شدن پاپ اپ شما کانال تلگرام باز میشه تو هر بار رفرش کردن سایت
آیا هنوز هم سیستم شما اینطوریه یا خیر؟

دوستانی که این مشکل رو داشتن بی زحمت نظر خودشون رو اعلام کنند.

alirezas666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
چرا سایت دوباره خراب شده؟
تمام اطلاعات پاک شده؟
من 31000 تومن موجودی دارم
و یه تبلیغ 6000 تایی

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
چرا سایت دوباره خراب شده؟
تمام اطلاعات پاک شده؟
من 31000 تومن موجودی دارم
و یه تبلیغ 6000 تایی
سلام
چه مشکلی هست روی سایت؟کاملا پایدار هست و مشکلی نیست.در صورتی که مشکلی هست تیکت بزنید.
اگر با همین یوزر داخل سایت ما عضو هستید خدمتتون عرض کنم موجودی 324657 ریال شما و تعداد 3811 آی پی از 6000 آی پی خریداری شده شما سرجا هست و هیچ اطلاعاتی حذف نشده
بخشی از اطلاعات سایت به دلیل فشار سرور کش شده و تمام درآمد ها بدون تغییر روی سایت موجود است.ضمنا از بابت اطلاعات خیال شما و بقیه دوستان راحت.
تمام اطلاعات روزانه روی دو سرور همزمان در حال بک آپ گیری است
موفق باشید

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
اطلاعیه سایت :

سلام
به دلیل فشار سرور بخشی از اطلاعات قدیمی از سایت کش شده و از روی نمودار حذف شد که این اطلاعات شامل اطلاعات درامد نبوده و مشکلی از بابت درآمد وجود ندارد

در همین راستا روز جمعه اختلالی در شمارش آی پی های موبایل بوجود آمد که برای جبران این مشکل آی پی موبایل از ساعت 4 بامداد تا 24 روز شنبه 4 اردیبهشت ماه با مبلغ 30 ریال محاسبه خواهد شد

دوستانی که کد همکاری را از روی سایت خود برداشته اند لطفا مجدد کد را قرار دهند

از بابت مشکل بوجود آمده پوزش میطلبیم

موفق باشید

پاپ مستر

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
سلام

متاسفانه به دلیل مشکلات فنی درآمد روز گذشته به جای ریال با واحد تومان شمارش شده

از ساعت 1 بامداد روز دوشنبه 6 اردیبهشت تا ساعت 2:15 به مدت یک ساعت 15 دقیقه سایت غیر فعال شد و بزودی پس از رفع مشکل خسارت دوستان جبران خواهد شد

ضمنا درآمد روز گذشته هم اصلاح خواهد شد و پس از رفع مشکل امکان درخواست واریز فعال خواهد شد

پوزش مارا پذیرا باشید

پاپ مستر

Last edited:

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
با سلام

با توجه به مشکلات پیش امده در چند روز گذشته و قطعی یک ساعته روز گذشته تصمیم بر آن شد از ساعت 15:30 دقیقه روز دوشنبه 6 اردیبهشت تا ساعت 24 همان روز مبلغ پاپ آپ اول 25 ریال و مبلغ پاپ آپ دوم 15 ریال شمارش شود

امیدواریم خسارت شما جبران شود

بزودی با حمایت شما عزیزان شاهد افزایش قیمت پاپ آپ و کسب در آمد شما خواهیم بود

پایدار باشید

پاپ مستر

alirezarz62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تایید میشن 2 ماهه از این سایت استفاده میکنم و درامد بسیار خوبی داشتم
ولی یکم تسویه حسابشون دیرتر شده پنجشنبه صبح درخواست واریز دادم هنوز واریز نشده در صورتی که قبلا زیر 24 ساعت واریز میشد!

mehran0098

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من که 6 ماه استفاده میکنم بهترین شمارش داره همم در سریع ترین تایم تصفیه میزنه

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
سلام. من توی همه سیستم های پاپ آپ عضو هستم و استفاده کردم. پاپ مستر یکی از سه تای برتر توی شمارش آی پی هست.سایت های زیادی توی پاپ مستر داشتم و دارم.
تنها ایرادی که دارد در مورد واریز درامدهاست. قبلا زیر 24 ساعت واریز میشد اما متاسفانه به تازگی طول میکشه. تیکت هم زدم نوشتین 2 تا 48 اما الان 48 ساعت داره نزدیک میشه ولی هنوز درامد بنده واریز نشده.
یوزر : cafepars

در هر صورت راضی هستیم از پاپ مستر

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
سلام. من توی همه سیستم های پاپ آپ عضو هستم و استفاده کردم. پاپ مستر یکی از سه تای برتر توی شمارش آی پی هست.سایت های زیادی توی پاپ مستر داشتم و دارم.
تنها ایرادی که دارد در مورد واریز درامدهاست. قبلا زیر 24 ساعت واریز میشد اما متاسفانه به تازگی طول میکشه. تیکت هم زدم نوشتین 2 تا 48 اما الان 48 ساعت داره نزدیک میشه ولی هنوز درامد بنده واریز نشده.
یوزر : cafepars

در هر صورت راضی هستیم از پاپ مستر
سلام
ممنون از حسن اعتماد شما و بقیه دوستان
در مورد بحث واریز لازم دونستم توضیحی بدم.بعد از بروزرسانی بخش مالی سایت که هفته گذشته انجام شد تعداد درخواست ها به شدت بالا رفت که واریزی این تعداد درخواست با توجه به محدودیت های روزانه بانکی کمی زمان بر بود
به هرحال در حال حاضر تمام تلاش ما انجام تراکنش کمتر از 24 ساعت است
امیدواریم رضایت داشته باشید

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
شمارش خوب ... پرداخت سریع ...
راضی ام از پاپ مستر ..

savalan22

Registered User
لایک‌ها
33
بنده هم قبلا از این سایت زیاد استفاده میکردم هم شمارش و هم واریزی شون خوب بود
ولی جدیدا کانال تلگرام باز میشه اضافه براون پاپ اپ و اصلا بهش اشاره ی نشده و جای خاصی هم تو سایت نیست این مورد رو غیرفعال کنیم.
و همین باعث شد قید این سیستم رو بزنیم

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
بنده هم قبلا از این سایت زیاد استفاده میکردم هم شمارش و هم واریزی شون خوب بود
ولی جدیدا کانال تلگرام باز میشه اضافه براون پاپ اپ و اصلا بهش اشاره ی نشده و جای خاصی هم تو سایت نیست این مورد رو غیرفعال کنیم.
و همین باعث شد قید این سیستم رو بزنیم
سلام
دوست گرامی ظاهرا اشنایی با سیستم ندارید
از بخش کد تبلیغات تیک غیر فعال کردن این نوع تبلیغ موجود است
ضمنا برای لود این تبلیغ مبلغ مازاد بر درامد به پنل شما اضافه می شود.از صفحه بخش مالی قسمت "درآمد از تبلیغات موبایل" قابل مشاهده است
و اینکه می توانید مشکلات این چنینی را از طریق تیکت بررسی نمایید
موفق باشید

asdf1368

Registered User
لایک‌ها
110
پرداخت جدید . ممنون :)

عزيز،
وضعیت درخواست واریز شما: پرداخت شد.
اطلاعات مبلغ واريزي به شرح ذيل ميباشد :
مبلغ واريزي : 105122 ریال
توضيحات : تسويه حساب شماره پيگيري تراکنش :شماره پیگیری: 95568

hojatalimohhamadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
کارشون درسته و پرداخت سریع انجام میدن حدودا 800 900 تومنی داشتم از این سیستم

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
پرداخت جدید . ممنون :)

عزيز،
وضعیت درخواست واریز شما: پرداخت شد.
اطلاعات مبلغ واريزي به شرح ذيل ميباشد :
مبلغ واريزي : 105122 ریال
توضيحات : تسويه حساب شماره پيگيري تراکنش :شماره پیگیری: 95568
کارشون درسته و پرداخت سریع انجام میدن حدودا 800 900 تومنی داشتم از این سیستم
سلام
ممنون از لطف شما.تمام سعی ما این هست سریعترین پرداخت رو بین سیستم های پاپ اپ داشته باشیم.امیدواریم رضایت داشته باشید

شما تبلیغ تلگرام هم دارین تو پاپ اپ هاتون؟
بله دوست عزیز.ولی امکان غیر فعال کردن تبلیغ هم وجود داره.مشکلی بود تیکت ارسال کنید

Nima.s

Registered User
لایک‌ها
273
سلام

من از امروز صبح کد هر 24 ساعت یبار را تو سایت گذاشتم !
از صبح تا حالا 3 بار برای خودم فعلا پاپ آپ باز شده و تو آخرین بار سه تا پاپ آپ همزمان باز شد !
تو سایت هیچگونه کدی هم نیست که با این کد بهم بخورند !

یه ضرب المثل هست که میگه هر ارزونی بی دلیل نیست ! اینجام باید گفت هر شمارش خوبی بی دلیل نیست !
امیدوارم مدیر محترم این سایت کاربران رو هالو فرض نکنه و با صداقت کامل در راه راست کسب درآمد نماید .

با تشکر

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
سلام

من از امروز صبح کد هر 24 ساعت یبار را تو سایت گذاشتم !
از صبح تا حالا 3 بار برای خودم فعلا پاپ آپ باز شده و تو آخرین بار سه تا پاپ آپ همزمان باز شد !
تو سایت هیچگونه کدی هم نیست که با این کد بهم بخورند !

یه ضرب المثل هست که میگه هر ارزونی بی دلیل نیست ! اینجام باید گفت هر شمارش خوبی بی دلیل نیست !
امیدوارم مدیر محترم این سایت کاربران رو هالو فرض نکنه و با صداقت کامل در راه راست کسب درآمد نماید .

با تشکر
سلام
ما همیشه از انتقاد سازنده استقبال می کنیم.و این ادعا رو هم نداریم بهترین هستیم و یا بدون مشکل هستیم
اما خیلی از دوستان که تازه با سایت ما اشنا شدن مثل شما کم لطفی می کنند و فکر می کنند ما اینجا نشستیم تا از حساب شما پول کسر کنیم و پول روی پول خودمون بذاریم!
دوست عزیز اینکه سایت شما در جه وضعیتی هست باید بررسی بشه و نمی شه همین طوری نظر داد.اما کمی با مسائل فنی اشنایی داشته باشید متوجه می شید خیلی وقتا مشکل از خود شما هم میتونه باشه.به عنوان مثال کوکی مرورگر شما فعال نباشه با هر بار لود این صفحات هم لود می شن!
روی مرورگر های قدیمی معمولا کد ها باهم لود می شن و....
به هرحال پیشنهاد می کنیم با هر سیستمی که کار می کنید و این چنین مشکلات رو می بینید در مرحله اول از پشتیبانی مشکل رو پیگیری کنید.در کنارش هم از چندنفر کمک بگیرید ببینید همچین مشکلی روی سایت هست یا فقط برای شما هست
اگر مشکل جدی بود اونوقت می تونید انتقاد هم کنید
بازم دوست داشتین می تونید از طریق سایت پیگیری کنید.مشکلی باشه و ضرر و زیانی هم به شما رسیده باشه قطعا جبران می شه!
موفق باشید

بالا