برگزیده های پرشین تولز

معرفی Siemens CX75

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از azadiphone :
هاها شما درست ميگي . ببخشيد
13.GIF
71.GIF
71.GIF
71.GIF

تكنولوژي از سوني طراحي از اريكسون ديگه اگه به يه آدم كور هم بگيد قبول ميكنه SE سرتره

همينكه در طراحي كسي رو دست SE بلند نشده يعني موفقيت ..... تا چه رسد به امكانات بينظيرش :happy:

به زودي با ورود سريهاي جديدتر SE شاخ نوكيا هم به اميد خدا شکسته خواهد شد :cool:

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از siavash8027 :
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: اين شد يه مقايسه خوب ما كه نميخواهيم نظرمون رو به كسي تحميل كنيم .
درسته كاملا مشخصه كه k750i بهتره ولي يادمون باشه cx75 حدود 250000 ولي k750i حدود 350000 در ضمن داريم يك گوشي چيني رو با يك گوشي آلماني مقايسه ميكنيم
من در تاپيك خودم يك مقاسه هم با s700 ميدم كه اينجا بحث منحرف نشه

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از siavash8027 :
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: اين شد يه مقايسه خوب ما كه نميخواهيم نظرمون رو به كسي تحميل كنيم .
درسته كاملا مشخصه كه k750i بهتره ولي يادمون باشه cx75 حدود 250000 ولي k750i حدود 350000 در ضمن داريم يك گوشي چيني رو با يك گوشي آلماني مقايسه ميكنيم
اگه ميشه يك مقايسه هم با S700 بديد

عزيز جان اين بحث تكراري ( چيني و آلماني ) ديگه قديمي شده شما خودت خوب ميدوني كه اينا همش بازي كردن با

اسم هست و چين الان خودش داره به آلمان صادر ميكنه در ضمن تفاوت قيمت هم طبيعي هست چراكه اينا اصلا تو

يك رنج نيستن كه شما مقايسه ميكني

مثل اين ميمونه كه شما يه دوربين ديجيتال 12 مگاپيكسلي رو با يه دوربين 3.1 مگا پيكسل مقايسه كني ;)

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از calligrapher :
عزيز جان اين بحث تكراري ( چيني و آلماني ) ديگه قديمي شده شما خودت خوب ميدوني كه اينا همش بازي كردن با

اسم هست و چين الان خودش داره به آلمان صادر ميكنه در ضمن تفاوت قيمت هم طبيعي هست چراكه اينا اصلا تو

يك رنج نيستن كه شما مقايسه ميكني

مثل اين ميمونه كه شما يه دوربين ديجيتال 12 مگاپيكسلي رو با يه دوربين 3.1 مگا پيكسل مقايسه كني ;)

يعني اختلاف اينقدر زياده :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: نه بابا حالا قبول كردم k750i بهتره ديگه ... ;)

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از siavash8027 :
حرف شما كاملا صحييح . من فقط گفتم خوبه اگه يه مقايسه اي بين اين گوشي و s700 و k750i داشته باشيم
در ضمن شما به اين نكته توجه كن كه زيمنس در ايران متاسفانه هميشه كم طرفدار بوده در حالي كه بيشتر سيستم هاي مخابراتي و ماهواره اي جهان رو ( منظورم رسيور نيست ها باز نگيد نوكيييييياااااااا ) :D زيمنس ميسازه و من احساس ميكنم اين تاپيك داره از بحث اصليش ( مقايسه /) منحرف ميشه :hmm:
عزبز جان از اين گوشي صحبت كن چيكار داري كه زيمنس لوازم مخابراتي يا ماهواره درست ميكنه. خوب الكاتل هم كلي شبكه و دستگاههاي مخابراتي ميسازه و تو خود ايران هم به وفور نصب شده. اصلا نوش جونشون. ما ميخواهيم بدونيم اين گوشي چند مرده حلاجه و بقيه دوستان را يه راهنمايي صحيح بكنيم.
دوست من
بابا من كه با شما دعوا ندارم
شايعه هم نشنيدم امروز رفتم تو سايت زيمنس براي گوشي خودم چشمم به اين افتاد گفتم تو اين سايت معرفي كنم چون داره يواش يواش تبديل به سايت نوكيا ميشه :( . از اونجا كه نميخوام اين تاپيك ( k750i ) رو منحرف كنم اگه سوالي يا صحبتي داشتي باي اونور بگو بعد هم آره درسته تو جعبش مموري نيست و يك نگاه به قيمت ها بنداز 220000 كجا 350000 كجا ؟؟؟؟؟؟؟ :) :)
صلح :thumbsup:

نوكرتم 220 كه حدود قيمت گوشي خودت sx1 هستش. چرا كفر ميگي
32.GIF
. فكر نميكنم زير 290 پيدا بكنيد. ضمنا اگر پيدا كردي مطمئن باش قيمتش با 10 تومن اختلاف معادل با S700i خواهد بود(اس700=289 تومان) . و من شخصا حتي تا 40 تومن اختلاف به جهت بسياري از مزاياي مقايسه‌اي اس700 را ترجيح ميدم با اينكه خيلي از مارك زيمنس آلمان خوشم مياد. اما اين مقايسه قيمتي شما كردي من 10 تا سي‌ايكس75 ميخرم

http://www.gsmarena.com/compare.php...3&idPhone1=1099 = مقايسه S700 با CX75

<!-- / message --><!-- edit note -->

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اكثر سيستمهاي ماهواره اي دنيا يا زيمنس هستش يا تلكام
هر چند خارج از بحثه و لي بايد خدمت شما دوست عزيز عرض كنم كه صحبت ما سر گوشيهاي موبايل زيمنس هست نه تكنولوژي زيمنس ....بله من گوشي هاي معمولي تله كام رو واقعا قبول دارم همچنين زيمنس رو و به نظر من محصولاتي مثل پاناسونيك و ...بايد جلوي اينا بوق بزنه من خودم براي خونه يه تله كام دارم و اگه پولم مي رسيد يه زيمنس مي گرفتم :rolleyes: ولي عزيز جان در بحث گوشي هاي موبايل فعلا رو دست نوكيا نيومده در مورد شناخت و كارائي گوشي همون سايت gsmarena رو نگاه كنيد ميبينيد كه ملت مخصوصا در اروپا چه امتيازي به 6230 دادند سواي اينكه تا 8 ماه گوشي رتبه 1 اروپا و سايت gsmarena بوده و يكي از پر طرفدارترين گوشي ها در انگلستان مي باشد و رتبه 2 پرفروشترين گوشي در سال 2004 ...اين از اين مطلب ....ولي سواي تمام اين مسائل :
كيفيت يه گوشي نه در مشخصاتش در يك سايت بلكه بعد از چندين ماه كار كردن دست يه يوزر حرفه اي مشخص ميشه كه گوشي چيكاره است زياد به مشخصات توجه نكن ( البته زياد) گوشي هاي نوكيا ( اكثرا) فوق العاده بازده اي خوبي در دراز مدت دارند و كمتر گوشي به پاي اونا ميرسه حالا 6230 كه يكي از با كيفيت ترين گوشي هاي اين كمپاني بوده دور و اطراف من دوستان زيادي هستند كه گوشي هاي مختلفي دارند منم 6230 دارم به جرئت ميگم تمام اون گوشي ها يه جائي لنگ مي زد وبقول معروف از يه جائي شون اب ميچيكه از سمبيني بگير تا جاوائي و... ولي اين 6230 نه ...فقط بحث پخش mp3 اون نيست كه فوق العاده است بلكه كلا گوشي استيبل و با ثباتي است نه هنگ تو كارشه نه گيري بلكه مثل ساعت تيسوت كار ميكنه :)
جديدا همين ديروز مجله اي ديدم دست يكي از دوستان بنام عصر ارتباط كه ويژه نامه اي براي خريد موبايل بود اگه ديديد اين مجله رو بخونيد و در رتبه بندي گوشي ها از حيث كارائي زيبائي و آنتن دهي يه نگاهي بكنيد 6230 رو ميبينيد و خلاصه از اونائي كه با اين گوشي كار كردن بپرسيد جواب خودتونو خواهيد گرفت .

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از azadiphone :
عزبز جان از اين گوشي صحبت كن چيكار داري كه زيمنس لوازم مخابراتي يا ماهواره درست ميكنه. خوب الكاتل هم همينطوره . اصلا نوش جونشون. ما ميخواهيم بدونيم اين گوشي چند مرده حلاجه و بقيه دوستان را يه راهنمايي صحيح بكنيم.
دوست من

قكر نميكنم زير 290 پيدا بكنيد. ضمنا اگر پيدا كردي مطمئن باش قيمتش با 10 تومن اختلاف معادل با S700i خواهد بود. و من شخصا حتي تا 40 تومن اختلاف اس700 را ترجيح ميدم با اينكه خيلي از مارك زيمنس آلمان خوشم مياد
<!-- / message --><!-- edit note -->

من در مورد كمپاني زيمنس كه چي ميسازه صحبت رو شروع نكردم شما يك نگاه به بالا بنداز يك دوستي :hmm: به نام cesoot اين بحث رو آغاز كرد . به روي چشم در مورد گوشي هم بيشتر صحبت ميكنم اگه سوالي داري بپرس . در مورد قيمت هم من با توجه به قيمت اروپا گفتم . چون اين گوشي تازه اومده تو سايت هاي ايراني چيزي نديدم . اجازه بديد شنبه تحقيقات ميكنم قيمت و گارانتي و .. رو خدمت شما ميگم ;) ولي در مورد قيمت با شما موافق هستم بايد در حدود قيمت s700 باشه

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
گوشي خوبيست ولي بالاترين امكانات يك جاوا رو سوني اريكسون k750 داره . لطفا اصلاح كن .

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طبق آخرين تحقيقات گوشي CX75 داراي voice dialing - voice command - voice memo ( شماره گري صوتي - فرمانبري صوتي و ضبط خبرنگاري ) ميباشد در صورتي كه در سايت معتبر www.gsmarena.com اين امكانات را براي اين گوشي ذكر نكرده است . البته اگر نداشت جاي تعجب بود گفتم دوستان اشتباه نكنند ;)
اينجور كه من دستگيرم شد اين گوشي هنوز به بازارهاي جهاني عرضه نشده و فقط براي تست آنتن و مشكلات احتمالي بيت افراد خاص در داخل آلمان توزيع شده و احتمالا در روزهاي آينده به طور وسيع عرضه ميشود ( قبلا به دليل مشكل نرم افزاري خط توليد گوشي براي مدتي مسدود ماند ولي زيمنس اعلام كرده مشكل كاملا برطرف شده و گوشي در حال انجام تست هاي پاياني قبل از عرضه هست ) وضعيت فعلي گوشي : Comming Soon

arash8867

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يادمان باشد اولين كاري كه يك موبايل انجام ميدهد برقراري تماس تلفني است كه در اين زمينه siemens از panasonicهم كم مياره(سيستم موبايل siemens مخصوص آلمان است وانقدر siemensآنجا طرفدار دارد كه حتي اسمse را هم نشنيده اند چه برسه به اينكه بگن كدوم بهتر است!!!!!!!!!!!!!)
124.gif

arash8867

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از siavash8027 :
اگه ميشه يك مقايسه هم با S700 بديد
SL55وقتي اومد 360000 بود اين چطوري 250000 باشد.

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من به شما به عنوان یه طرفدار زیمنس احترام میذارم اما زیمنس عملا در حال از دست دادن جایگاه خودش در عرصه تولید گوشی های موبایل ـه و تصمیم مدیرانش برای فروش بخش موبایل نشون دهنده هوش بالا و دید آینده نگر اوناس.
این گوشی ای که شما در موردش صحبت کردی نه تنها بهترین گوشی Java2 نیست، بلکه یکی از معمولی ترین هاشونه. دوست دارم به من بگین که تفاوت این گوشی با S65 (که حدود یک سال و نیم قبل معرفی شده بود)، به جز امکان پخش MP3 در چیه؟
اما جالبه بدونین که CX75 حدود دو هفته اس که به صورت پراکنده در بعضی کشورها توزیع شده و همون طور هم که قبلا اشاره کرده بودم، به شدت فروش پایینی داشت. تا جایی که به خاطر این عدم استقبال زیمنس بلافاصله 10% قیمت این گوشی و M75 رو کاهش داد و خط تولید M75 رو متوقف کرد تا از overStock اون جلوگیری کنه.

در ضمن پیشنهاد مقایسه این گوشی با گوشی های همرده اش می تونه خیلی جالب باشه. من که مشتاقانه منتظر دیدن نتایج این مقایسه هام. :)

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از arash8867 :
يادمان باشد اولين كاري كه يك موبايل انجام ميدهد برقراري تماس تلفني است كه در اين زمينه siemens از panasonicهم كم مياره(سيستم موبايل siemens مخصوص آلمان است وانقدر siemensآنجا طرفدار دارد كه حتي اسمse را هم نشنيده اند چه برسه به اينكه بگن كدوم بهتر است!!!!!!!!!!!!!)
124.gif

اين حرف شما رو اصلا قبول ندارم مقايسه زيمنس با پاناسونيك يك كج دهني بزرگ به زيمنس هست . من تا به حال فقط از گوشي زيمنس استفاده كرده ام و هيچ وقت در آنتن دهي مشكلي نداشتم
درسته كه اينجا ( در ايران و كلا آسيا ) طرفدارانش اندك هستند ولي اين گوشي در اروپا طرفداران زيادي داره
به خصوص گوشي Siemens SL45i در كشور هاي اروپايي بسيار فراوان هست و همانطور كه همه مي دانند متاسفانه گوشي هايي با دروبين فلان و صفحه فلان و .. . (كلان گوشي هاي رنگي و پر زرق و برق ) براي كشور ها و مردماني مثل ما توليد ميشه شما كافيه 1 بار به يك كشور اروپايي بريد يا اصلا تو اين فيلمها دقت كنيد گوشي هاي كه حتي اگر به ما مجاني هم بدهند دست نميگيريم را استفاده مي كنند .
متاسفانه متاسفانه شركت نوكيا از ( خودمو ميگم ) من كوتاه فكر تر پيدا نكرده و با تاسيس 100 ها نمايندگي رسمي در ايرن بازار خوبي براي گوشي هاش درست كرده و با تبليقات گسترده گوشي هاش را به ما ميفروشه . فكر كرديد چرا نوكيا هر روز يك گوشي ميزنه برا ايراني جماعت . واقعا سياست هاش مزخرفه مردمي از ما سطحي نگر تر پيدا نكرده و از اون سر دنيا اومده اينجا داره برا ما روزي 1 مدل گوشي ميزنه چون براش سود داره . متاسفانه وقتي ميبينم بعضي افراد هم كوركورانه حمايتش ميكنند اعصابم خورد ميشه . :(
صفحه اول همين تاپيك يكي اومده ميگه 6230 اين گوشي رو ميخوره :hmm: بابا كو دليلت كو مدركت كو مقايست ؟
خوب اصلان بخوره به درك مگه زيمنس ماله بابامه . وقتي اين طرفداري هاي الكي رو ميبينم اعصابم به هم ميريزه .
شركت هايي مثل زيمنس و سوني اريكسون واقعا سياست هاي قشنگي دارن هر چند مدت يكبار يك گوشي با قابليت هاي جديد رو عرضه ميكنند به بازار كه واقعا روش كار شده ولي نوكيا گوشي را صداي زنگش رو 20 پلي زياد ميكنه به عنوان مدل جديد ميكوبه تو سره ما واقعا از سادگي مردم اعصابم خورد ميشه .
ميگن زيمنس داره ادغام ميشه . خوب بشه . مگه سوني و اريكسون نشدند الان هم موفقند .
شما يك نگاه به كساني كه نوكيا دارند بندازين . با كمي فكر ميفهمين چي ميگم كسي كه از كار اين شركت سر در مياره كه نميره نوكيا بخره . برعكس همه كاسب ها نوكيا دارند اونم چي 6600 يارو اصلان نميدونه سيمبيان چي هست رفته 6600 گرفته .

به هر حال من قصد داشتم دوستان بيان نظرشون را در مورد اين گوشي ها ( تو اين رده ) بگن و هنوز هم همينو ميخواهم اگه بعضي ها اجازه بدن

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از xPlod :
من به شما به عنوان یه طرفدار زیمنس احترام میذارم اما زیمنس عملا در حال از دست دادن جایگاه خودش در عرصه تولید گوشی های موبایل ـه و تصمیم مدیرانش برای فروش بخش موبایل نشون دهنده هوش بالا و دید آینده نگر اوناس.
این گوشی ای که شما در موردش صحبت کردی نه تنها بهترین گوشی Java2 نیست، بلکه یکی از معمولی ترین هاشونه. دوست دارم به من بگین که تفاوت این گوشی با S65 (که حدود یک سال و نیم قبل معرفی شده بود)، به جز امکان پخش MP3 در چیه؟
اما جالبه بدونین که CX75 حدود دو هفته اس که به صورت پراکنده در بعضی کشورها توزیع شده و همون طور هم که قبلا اشاره کرده بودم، به شدت فروش پایینی داشت. تا جایی که به خاطر این عدم استقبال زیمنس بلافاصله 10% قیمت این گوشی و M75 رو کاهش داد و خط تولید M75 رو متوقف کرد تا از overStock اون جلوگیری کنه.

در ضمن پیشنهاد مقایسه این گوشی با گوشی های همرده اش می تونه خیلی جالب باشه. من که مشتاقانه منتظر دیدن نتایج این مقایسه هام. :)

شما خودت گفتي MP3 - بازي هاي جاوا سه بعدي - دوربين 3.1 مگاپيكسل - ساپورت مموري كارت
به نظر اين تفاوت ها ارزش ارائه يك گوشي جديد رو داره
در ضمن اين گوشي هنور به بازار عرضه نشوده . تو سايت زيمنس و تمام سايت هاي موبايل نوشته comming soon
پس شما چطور يه همچين چيزي رو ميگي ؟؟؟؟؟

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از arash8867 :
SL55وقتي اومد 360000 بود اين چطوري 250000 باشد.
من قيمت رو بر اساس 210 يورو احتمالي تو سايت زيمنس گفتم و اينو قبلا هم گفتم

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قبول دارم كه قسمت دوم عنوان اين تاپيك ( بالاترين امكانات يك جاوا ) فعلا در اختيار SE K750i هست
منطق چيز خوبيه :happy:
دوستان و مديران اگه كسي براي تغيير نام و حذف قسمت اول ميتونه كاري بكنه من استقبال ميكنم
بابا ما كه دزد نيستيم :) K750i بالاترين امكانات يك جاوا

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان دارم مطلب جمع ميكنم يك مقايسه كامل با Nokia 6230 انجام بدم اگر كسي مطلبي داره بگه

Z-Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از siavash8027 :
سلام
اين هم جديد ترين گوشي زيمنس كه به تازگي وارد بازارهاي اروپا شد . با وجود اين گوشي ديگه گوشي هايي مثل K700i , s700 و همينطور 6230 , 6230i و ساير گوشي هاي جاوا حرفي براي گفتن ندارند . :)
طراحي زيبا و امكانات فوق العاده اين گوشي سبب شده گوشي سريعا در تمام كشور ها طرفداران زيادي پيدا كنه

امكانات :
دوربين 1.3 مگا پيكسل با 4X زوم و فيلمبرداري بدون محدوديت - صفحه نمايش بزرك با كيفيت بالا 262,144 colours
MP3 player بسيار عالي - پشتيباني از كارت هاي حافظه MMC - بلوتوث و اينفرارد - طراحي زيبا و منحصر به فرد
پشتيباني فايل هاي ACC با كيفيت بالا - پخش MP3 به جاي زنگ - داراي راديو ( مشكوك )

اطلاعات به نقل از سايت زيمنس :
Weight : 98 g
L x W x H : 110 x 48 x 19 mm
Display : TFT, 132 x 176 pixels, 262.144 colors
Video supported formats : 3GP - AMR - NB - MPEG 4
Audio supported formats : MP3 - AAC

اطلاعات بيشتر : Siemens Mobile

cx75_4.jpg

مهم ترين خصوصيت اين گوشي نسبت به بقيه : پشتيباني كارت حافظه MMC - دوربين 1.3 مگا پيكسل

حالا كي ميگه زيمنس نبايد گوشي بسازه ؟؟؟؟ :)

دوست عزيز يه نگاهي به مدلهاي W600 , S600 از Sony Ericcson بنداز :cool:

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از siavash8027 :
شما خودت گفتي MP3 - بازي هاي جاوا سه بعدي - دوربين 3.1 مگاپيكسل - ساپورت مموري كارت
به نظر اين تفاوت ها ارزش ارائه يك گوشي جديد رو داره
در ضمن اين گوشي هنور به بازار عرضه نشوده . تو سايت زيمنس و تمام سايت هاي موبايل نوشته comming soon
پس شما چطور يه همچين چيزي رو ميگي ؟؟؟؟؟
زیاد موافق ادامه دادن این بحث به شکل فعلی ش نیستم. نظرات ـه از این دست (مقایسه غیر مستدل کمپانی ها) کمکی به پیش برد موضوع (معرفی Siemens CX75) نمی کنه.
در مورد مقایسه اش با S65، دوربین S65 رزولوشنی برابر 1.2 MP داشت یعنی: 1280*960 که عملا تفاوتی با دوربین 1.3 MP این گوشی (1280*1024) نداره. S65 هم کارت حافظه داشت (داره!) و بازی های سه بعدی رو پشتیبانی می کنه. عملا تنها تفاوت همون قابلیت پخش MP3 ـه که چندان هم جالب نیست چون قابلیت پخش در backGraound رو نداره.
تمام کمپانی ها چند هفته قبل از شروع رسمی فروش یه گوشی، اون رو به صورت آزمایشی و برای محک بازار در چند کشور توزیع می کنن. همون طور که K750 یک ماه قبل از توزیعش در کشورهای جنوب شرقی آسیا موجود بود. اون خبر هم به نقل از Mobile-Review بود که خود Eldar نوشته بوده ش پس در صحت اش شک نکنید.

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
سیاوش عزیز، من بی صبرانه منتظر مقایسه این گوشی با 6230i و 6230 به عنوان گوشی همرده CX75 هستم.
در ضمن عنوان تاپیک رو هم اصلاح کردم.

بالا