برگزیده های پرشین تولز

معرفی Siemens CX75

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اين هم جديد ترين گوشي زيمنس كه به تازگي وارد بازارهاي اروپا شد . با وجود اين گوشي ديگه گوشي هايي مثل K700i , s700 و همينطور 6230 حرفي براي گفتن ندارند . :)
طراحي زيبا و امكانات فوق العاده اين گوشي سبب شده گوشي سريعا در تمام كشور ها طرفداران زيادي پيدا كنه

امكانات :
دوربين 1.3 مگا پيكسل با 4X زوم و فيلمبرداري بدون محدوديت - صفحه نمايش بزرك با كيفيت بالا 262,144 colours
MP3 player بسيار عالي - پشتيباني از كارت هاي حافظه MMC - بلوتوث و اينفرارد - طراحي زيبا و منحصر به فرد
پشتيباني فايل هاي ACC با كيفيت بالا - پخش MP3 به جاي زنگ - داراي راديو ( مشكوك )

اطلاعات به نقل از سايت زيمنس :
Weight : 98 g
L x W x H : 110 x 48 x 19 mm
Display : TFT, 132 x 176 pixels, 262.144 colors
Video supported formats : 3GP - AMR - NB - MPEG 4
Audio supported formats : MP3 - AAC

اطلاعات بيشتر : Siemens Mobile

cx75_4.jpg

مهم ترين خصوصيت اين گوشي نسبت به بقيه : پشتيباني كارت حافظه MMC - دوربين 1.3 مگا پيكسل

حالا كي ميگه زيمنس نبايد گوشي بسازه ؟؟؟؟ :)

arash8867

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از siavash8027 :
سلام
اين هم جديد ترين گوشي زيمنس كه به تازگي وارد بازارهاي اروپا شد . با وجود اين گوشي ديگه گوشي هايي مثل K700i , K550 , K750 و همينطور 6230 , 6230i و ساير گوشي هاي جاوا حرفي براي گفتن ندارند . :)
طراحي زيبا و امكانات فوق العاده اين گوشي سبب شده گوشي سريعا در تمام كشور ها طرفداران زيادي پيدا كنه

امكانات :
دوربين 1.3 مگا پيكسل با 4X زوم و فيلمبرداري بدون محدوديت - صفحه نمايش بزرك با كيفيت بالا 262,144 colours
MP3 player بسيار عالي - پشتيباني از كارت هاي حافظه MMC - بلوتوث و اينفرارد - طراحي زيبا و منحصر به فرد
پشتيباني فايل هاي ACC با كيفيت بالا - پخش MP3 به جاي زنگ - داراي راديو

اطلاعات به نقل از سايت زيمنس :
Weight : 98 g
L x W x H : 110 x 48 x 19 mm
Display : TFT, 132 x 176 pixels, 262.144 colors
Video supported formats : 3GP - AMR - NB - MPEG 4
Audio supported formats : MP3 - AAC

اطلاعات بيشتر : Siemens Mobile

cx75_4.jpg

مهم ترين خصوصيت اين گوشي نسبت به بقيه : پشتيباني كارت حافظه MMC - دوربين 1.3 مگا پيكسل

حالا كي ميگه زيمنس نبايد گوشي بسازه ؟؟؟؟ :)
1.اولا كه اين گوشي ر ا با k700 و 6230 مقايسه نمي كنن...
2.اين ازk750i چي كم داره

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از arash8867 :
1.اولا كه اين گوشي ر ا با k700 و 6230 مقايسه نمي كنن...
2.اين ازk750i چي كم داره

به هر حال من خواستم اطلاعات اين گوشي و ورود اون رو اعلام كنم
شما اگه ميدوني با چي مقايسه ميشه بسم الله
حالا اگه همين گوشي رو نوكيا زده بود 50000 تا تاپيك در موردش مي زدند ها
اين كمپاني زيمنس براي همون كشور هاي اروپايي خوبه ما بايد بريم محصولات پر زرق و برق نوكيا رو مصرف كنيم . :(

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
زيمنس يك رقيب خيلي جددي برا اين گوشي زده به نام CX75 تو صفحه اصلي يك تاپيك در موردش زدم
بد نيست اگه يك مقايسه انجام بشه . شانس اوردين كه زيمنس تو ايران طرفداراش كم هستند وگرنه اين CX75 با اين قيمت پوز سوني اريكسون k750i را ميزد تا حالا كه پوز k700i رو زده . نوكيا كه اصلا در حد سوني اريكسون و زيمنس نيست . حالم به هم ميخوره از اين نوكيا : ميره كيفيت دوربين 6230 رو زياد ميكنه 100 هزار تومن بيشتر ميفروشه فكر كرده مردم خر هستند :hmm:

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
عزيز جان اين گوشي بايد بره جلوي 6230 بوق بزنه :) وقتي اومد كارائيشو ديدي ميفهمي تو كارائي كمتر گوشي به 6230 رسيده اينو به نقل از خيلي از يوزر ها ميگم چه در ايران چه در اكثر كشورها كه گزارش اونا رو مي خوندم .....اين از اين :)

حالا كي ميگه زيمنس نبايد گوشي بسازه ؟؟؟؟

من هنوزم ميگم زيمنس بايد بره كتري برقي بسازه :lol: :lol: :lol:

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
حاجي نوكيا هم پس بايد بره آب بجوشونه واسه زيمنس اكثر سيستمهاي ماهواره اي دنيا يا زيمنس هستش يا تلكام

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از siavash8027 :
سلام
زيمنس يك رقيب خيلي جددي برا اين گوشي زده به نام CX75 تو صفحه اصلي يك تاپيك در موردش زدم
بد نيست اگه يك مقايسه انجام بشه . شانس اوردين كه زيمنس تو ايران طرفداراش كم هستند وگرنه اين CX75 با اين قيمت پوز سوني اريكسون k750i را ميزد تا حالا كه پوز k700i رو زده . نوكيا كه اصلا در حد سوني اريكسون و زيمنس نيست . حالم به هم ميخوره از اين نوكيا : ميره كيفيت دوربين 6230 رو زياد ميكنه 100 هزار تومن بيشتر ميفروشه فكر كرده مردم خر هستند :hmm:
عزيز جان
اگر امكانات اين گوشي را در نظر بگيري صرف نظر از دوربين مگاش تا حد SE k500i و كمي خوش‌بينانه‌تر k700i كه يك سال پيش به بازار عرضه شده اند قابل مقايسه است. اخه اين گوشي با 14 مگ رم را چطوري با كا750 مقايسه كنيم
39.GIF
77.GIF
24.GIF

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از cesoot :
عزيز جان اين گوشي بايد بره جلوي 6230 بوق بزنه :) وقتي اومد كارائيشو ديدي ميفهمي تو كارائي كمتر گوشي به 6230 رسيده اينو به نقل از خيلي از يوزر ها ميگم چه در ايران چه در اكثر كشورها كه گزارش اونا رو مي خوندم .....اين از اين :)

من هنوزم ميگم زيمنس بايد بره كتري برقي بسازه :lol: :lol: :lol:

6230 با اون صفحه كوچيكش فقط يه MP3 player هست . ولي اين گوشي : 1 - دوربينش 6230 رو ميخوره 2 - راديو داره 3 - از نظر زيبايي 6230 بايد بره بوق بزنه خيلي زشته - 4 - ساخت يك كشور اروپايي هست
بعد هم من از نوكيا حالم به هم ميخوره چون مردم رو احمق تصور كرده مثلا ميره كيفيت دوربين يك گوشي رو 5. مگاپيكسل افزايش ميده و 100 هزار تومن مياره رو گوشي :eek: و ميده تو بازار و متاسفانه مردم بعضي كشورها از جمله بعضي مردم ايران ميرن و ميخرن :( :(
در ضمن شما گفتي 6230 بهتره كو دليلت كو مدركت ؟؟؟؟؟؟ رو هوا يه چيزي گفتي رفتي
همينه ميگم اين نوكيايي ها متعصب هستند ديگه بدون منطق فقط بگين نوكياااااااااا :wacko:
برو هر وقت دليل پيدا كردي برگرد من دلايل برتري CX75 نسبت به 6230 را گفتم .
حالا اگه اين اسمش نوكيا بودا الان 1000 تا تاپيك داشتيم كه آآآآآآآآآىىىىىىىى Nokia CX70
اون گزارش رو هم كژآدرس بده ما ببينيم .

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از azadiphone :
عزيز جان
اگر امكانات اين گوشي را در نظر بگيري صرف نظر از دوربين مگاش تا حد SE k500i و كمي خوش‌بينانه‌تر k700i كه يك سال پيش به بازار عرضه شده اند قابل مقايسه است. اخه اين گوشي با 14 مگ رم را چطوري با كا750 مقايسه كنيم
39.GIF
77.GIF
24.GIF

عزيزم با اطلاعات صحبت كن
اين گوشي تا 2gb مموري كارت MMC ساپورت ميكنه

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
آقا در زمان انتخابات رياست جمهوري بعداز اينكه خوب اين تبليغاتشون را نگاه كردم به اين فكر افتادم كه اگر اين (8 نفر - 1 نفر) را در يك ميكسر با هم قاطي كنند ازش يه آدم در مياد كه شايد!!! بدرد اين كار بخوره (رضايي هم از اول نخودي بود و كنار كشيد)
39.GIF

الان هم به اين فكر افتادم كه اين ديزاين و ظرافت موتورولا و سامسونگ با سيستم عاملهاي نوكيا و آي‌مت با دوربين و مانيتور و باطري و كيفيت پخش MP3 سوني‌اريكسون با سخت افزار و كيفيت استحكام زيمنس با آنتن دهي و سگ جوني الكاتل را باهم قاطي كنند: يه موبايل از توش در ميآد كه با هر قيمتي شده تمامي مردم دنيا يه دونه ازش ميخرند (صايران هم از اول نخودي بود و كنار كشيد)
77.GIF
25.GIF

البته بگذريم كه سرويسهاي مخابرات ايران لياقت يه همچين گوشي را ندارد

mansourlatifi__________________
:mario: شايد وقتي ديگر :mario:
آقا حالا اينقدر سر و صدا راه انداختي بگو قيمت CX75 تو ايران چنده؟

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از siavash8027 :
عزيزم با اطلاعات صحبت كن
اين گوشي تا 2gb مموري كارت MMC ساپورت ميكنه
عزيز جان داخليشو ميگم 14 به 38ته . تازه تو پكش كارت مموري نداره ولي 750 يه 64 داره
تازه اگر با اس700 هم مقايسه كني هم از لحاظ قيمت و هم مشخصات يه سر و گردن كم مياره . اين هم مقايسه:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=693&idPhone1=1099
پس بهتره با چيزي مقايسه نكني و فقط اون تعريفاتي كه ازش شنيدي را منعكس كنيد

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من
بابا من كه با شما دعوا ندارم
شايعه هم نشنيدم امروز رفتم تو سايت زيمنس براي گوشي خودم چشمم به اين افتاد گفتم تو اين سايت معرفي كنم چون داره يواش يواش تبديل به سايت نوكيا ميشه :( . از اونجا كه نميخوام اين تاپيك ( k750i ) رو منحرف كنم اگه سوالي يا صحبتي داشتي باي اونور بگو بعد هم آره درسته تو جعبش مموري نيست و يك نگاه به قيمت ها بنداز 220000 كجا 350000 كجا ؟؟؟؟؟؟؟ :) :)
صلح :thumbsup:

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از azadiphone :
عزيز جان داخليشو ميگم 14 به 38ته . تازه تو پكش كارت مموري نداره ولي 750 يه 64 داره
تازه اگر با اس700 هم مقايسه كني هم از لحاظ قيمت و هم مشخصات يه سر و گردن كم مياره . اين هم مقايسه:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=693&idPhone1=1099
پس بهتره با چيزي مقايسه نكني و فقط اون تعريفاتي كه ازش شنيدي را منعكس كنيد

كاشكي اين سايتي كه لينك دادي رو اول خودت هم يك نگاه ميكردي
بابا امتياز CX70 بيشتر از S700 هست در ضمن من فكر نميكنم cx70 چيزي از s700 كمتر داشته باشه و تنها تفاوتش هم با k750i شما دوربينش هست كه با توجه به قيمت ها از كنار اون ميشه رد شد :happy: :happy: :rolleyes:

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شنبه سر راه ميرم جمهوري قيمت و گارانتي و همه رو در ميارم و مينويسم ولي حدود 230 - 250 بايد باشه

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . راستش وقتي داشتم اين تاپيك رو مي خوندم ياد User Review هاي GSMArena افتادم . طرفدارهاي نوكيا به سوني اريكسون بد و بيراه مي گفتن و طرفدارهاي سوني اريكسون به نوكيا . يادمه يكبار يكي از طرفدارهاي سوني اريكسون نوشته بود ، نوكيا يا شبيه آجر گوشي توليد مي كنه ، يا هموزن آجر . طبعا طرفدارهاي نوكيا هم به سوني اريكسون بد و بيراه مي گن . هر چند كه منظورم اين نيست كه در اين تاپيك خيلي حرف از بد و بيراه به ميون اومده ، اما مطمئنم تا قيامت هم اگه بشه ، بحث سر اينكه اين گوشي از اون يكي بهتر يا بدتره ، ادامه خواهد داشت . يا مثلا نوكيا بهتره يا سوني اريكسون يا زيمنس .
اينكه بعضي از دوستان ميگن مثلا 6230 توي طراحي بايد بره بوق بزنه ، كاملا به سليقه افراد ربط داره . از دوستاي من هستند كساني كه واقعا 6230 رو دوست دارند . اگه از بحث نخواهم خارج شم ، بايد بگم كه هر چند كه اين دستگاه ، در ظاهر ، امكانات خوبي رو در اختيار كاربر مي ذاره ، اما نميشه دستگاههاي ديگه رو مثل SE K750i كه واقعا دستگاه بسيار خوبي هستش رو ناديده گرفت .

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Pda :
سلام . راستش وقتي داشتم اين تاپيك رو مي خوندم ياد User Review هاي GSMArena افتادم . طرفدارهاي نوكيا به سوني اريكسون بد و بيراه مي گفتن و طرفدارهاي سوني اريكسون به نوكيا . يادمه يكبار يكي از طرفدارهاي سوني اريكسون نوشته بود ، نوكيا يا شبيه آجر گوشي توليد مي كنه ، يا هموزن آجر . طبعا طرفدارهاي نوكيا هم به سوني اريكسون بد و بيراه مي گن . هر چند كه منظورم اين نيست كه در اين تاپيك خيلي حرف از بد و بيراه به ميون اومده ، اما مطمئنم تا قيامت هم اگه بشه ، بحث سر اينكه اين گوشي از اون يكي بهتر يا بدتره ، ادامه خواهد داشت . يا مثلا نوكيا بهتره يا سوني اريكسون يا زيمنس .
اينكه بعضي از دوستان ميگم مثلا 6230 توي طراحي بايد بره بوق بزنه ، كاملا به سليقه افراد ربط داره . از دوستاي من هستند كساني كه واقعا 6230 رو دوست دارند . اگه از بحث نخواهم خارج شم ، بايد بگم كه هر چند كه اين دستگاه ، در ظاهر ، امكانات خوبي رو در اختيار كاربر مي ذاره ، اما نميشه دستگاههاي ديگه رو مثل SE K750i كه واقعا دستگاه بسيار خوبي هستش رو ناديده گرفت .

حرف شما كاملا صحييح . من فقط گفتم خوبه اگه يه مقايسه اي بين اين گوشي و s700 و k750i داشته باشيم
در ضمن شما به اين نكته توجه كن كه زيمنس در ايران متاسفانه هميشه كم طرفدار بوده در حالي كه بيشتر سيستم هاي مخابراتي و ماهواره اي جهان رو ( منظورم رسيور نيست ها باز نگيد نوكيييييياااااااا ) :D زيمنس ميسازه و من احساس ميكنم اين تاپيك داره از بحث اصليش ( مقايسه /) منحرف ميشه :hmm:

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از siavash8027 :
كاشكي اين سايتي كه لينك دادي رو اول خودت هم يك نگاه ميكردي
بابا امتياز CX70 بيشتر از S700 هست در ضمن من فكر نميكنم cx70 چيزي از s700 كمتر داشته باشه و تنها تفاوتش هم با k750i شما دوربينش هست كه با توجه به قيمت ها از كنار اون ميشه رد شد :happy: :happy: :rolleyes:
هاها شما درست ميگي . ببخشيد
13.GIF
71.GIF
71.GIF
71.GIF

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از azadiphone :
هاها شما درست ميگي . ببخشيد
13.GIF
71.GIF
71.GIF
71.GIF

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: اين شد يه مقايسه خوب ما كه نميخواهيم نظرمون رو به كسي تحميل كنيم .
درسته كاملا مشخصه كه k750i بهتره ولي يادمون باشه cx75 حدود 250000 ولي k750i حدود 350000 در ضمن داريم يك گوشي چيني رو با يك گوشي آلماني مقايسه ميكنيم
اگه ميشه يك مقايسه هم با S700 بديد

بالا