برگزیده های پرشین تولز

من از ماه می پارسال 3000 یورو توسط برنامه نویسی برای خارجیها درآوردم. هر سوالی دارید بپرسید.

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
از من پیرمرد به شما نصیحت، کار پروژه ای گرفتن و فریلنسری و این مدل کارها، علاوه بر اینکه اعصابتون رو خرد میکنه، در بلندمدت بازدهی اقتصادی خوبی هم نداره. متاسفانه ایرانی و خارجی هم نداره
من که با مشتریهام دوست شدم و توی دیسکورد همش باهشون چت میکنم. خیلی لذت بخشه کار باهشون. چه هندی باشن چه غربی. نمیدونم چرا شما اعصابتون خرد شده.

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,558
من که با مشتریهام دوست شدم و توی دیسکورد همش باهشون چت میکنم. خیلی لذت بخشه کار باهشون. چه هندی باشن چه غربی. نمیدونم چرا شما اعصابتون خرد شده.
حالا کم کم اعصابت خرد میشه. ذات کار پروژه ای همینه:D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,723
افتک گچ کاره برای همین پروژه ای که کار میکنن کارگر و مهندس و .. هی میزنن تو سرش که هوی عامو کارو زودتموم کن برای همین دل خوشی نداره از این سبک

street design

Registered User
لایک‌ها
555
رو بحث طراحی وب ( فرانت ) و بک اند ( جاوا اسکریپت ) کار میدن ؟
فریلنسری میشه کار کرد ؟
البته شما انگلیسیتم حتما خیلی قویه و این خودش یه مزیت هست ...

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,658
افتک گچ کاره برای همین پروژه ای که کار میکنن کارگر و مهندس و .. هی میزنن تو سرش که هوی عامو کارو زودتموم کن برای همین دل خوشی نداره از این سبک
افتک نقاش ساختمونه دو تا هم شاگرد داره, هیچ وقت هم نمی مونن میگن این پیرمرده مشکل داره

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
رو بحث طراحی وب ( فرانت ) و بک اند ( جاوا اسکریپت ) کار میدن ؟
فریلنسری میشه کار کرد ؟
البته شما انگلیسیتم حتما خیلی قویه و این خودش یه مزیت هست ...
آره اما باید قیمتت رو بیاری پایین چون از هر 10 فریلنسر 8 تاش یا استک مین کار میکنه یا استک مرن.

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
سلام
توی 10 ماه 3000 تا درآوردید به نظرتون یه مقدار کم نیست؟ یعنی میافته ماهی 9 میلیون، الان یه برنامه نویس زپرتی frontend توی شرکتای ایرانی اینقد میگیره!

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
پی پل اکانت ایرانی های خارج نشین که اقامت دائم دارن هم مسدود میکنه
کافیه توی دونیت یا پرداخت ها یک خط پیغام فارسی بنویسید
مشکوک میشه به بهانه تامین مالی تروریست و تحریم و... پول ها رو بلوکه نگه میداره تا تکلیفش مشخص بشه
کارمزدشم مقداری زیاده
###
کسی فریلنسری بجز برنامه نویسی کار کرده؟
پی پال با ایرانی ها مشکل نداره با ارتباط مالی با داخل ایران مشکل داره
چندین نفر از دوستان خودم که کشورهای مختلف زندگی می کنن سال هاس دارن استفاده می کنن، اگر به موردی مشکوک بشن توضیح می خوان
مثلا یک دامینی بود کلمه پرشین داشت تو مزایده دامین برنده شدیم پرداخت که شد اکانت رفت on hold و درخواست توضیح کردن و صاحب حساب گفت این دامنه ارتباطی با ایران نداره و قصد راه اندازی سایتی در مورد زبان فارسی داریم اونام اکانت رو به حالت عادی برگردوندن

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,723
سلام
توی 10 ماه 3000 تا درآوردید به نظرتون یه مقدار کم نیست؟ یعنی میافته ماهی 9 میلیون، الان یه برنامه نویس زپرتی frontend توی شرکتای ایرانی اینقد میگیره!
زپرتی فرانت ماهی نه میگیره؟

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
زپرتی فرانت ماهی نه میگیره؟
آره دیگه، الان فریمورک vue با همه‌ی مخلفاتش (Nuxt و ...) سر یکماه میشه یاد گرفت، مثل ری‌اکت پاره کن نیست، همین فریمورک رو توی جابینجا دستمزد از 8 و 9 شروع میشه میره بالا!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,723
آره دیگه، الان فریمورک vue با همه‌ی مخلفاتش (Nuxt و ...) سر یکماه میشه یاد گرفت، مثل ری‌اکت پاره کن نیست، همین فریمورک رو توی جابینجا دستمزد از 8 و 9 شروع میشه میره بالا!
ویو خالی نه تومن نمیدن
سنیور گو و سی++ انقدر میدن :دی

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
ویو خالی نه تومن نمیدن
سنیور گو و سی++ انقدر میدن :دی
فقط ویو خالی رو نه میدن، هر چیزی غیر از این بلد باشی نرخش میاد پایین:p

سالاد یادش رفت البته بدون قاشق :D
یعنی چی؟ گیراییم خیلی پایینه:( البته فقط تو این زمینه پایینه، ویو رو توی 15 روز یاد میگیرم:cool:

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,831
میگن مشتری ای که سفیدی دندون رو ببینه ، بعدش میخواد سرخی نون رو ببینه. ترجیحا" با مشتری هاتون قاطی نشید

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,403
مرسی که به اشتراک گذاشتین
اینجا دیگه به نظرم جای اسپم و لوزر بازی نیس

بالا