برگزیده های پرشین تولز

من بدون پول چجوری شروع کردم و ادامه دادم - الان باید چکار کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
@robocop-game

چند تا سوال میکنم شما جواب بدید. من سوال هامو یکجا مطرح نمیکنم چون بسته به جواب هایی که میدید فرق میکنه

گیمر هستید ؟‌ منظورم از گیمیر بودن این هست که واقعا به گیم و بازی های MMORG وارد باشید . فقط لطفا جواب میدید من رو منشن کنید که متوجه بشم

بله گیمر هم هستم
البته گیم من بیشتر ریترو گیمر هست
علاقه زیادی به تاریخچه کنسول ها و گیم ها دارم
از نسل ابتدایی تا نسل ۶ و ۷
@drdexter

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
بله گیمر هم هستم
البته گیم من بیشتر ریترو گیمر هست
علاقه زیادی به تاریخچه کنسول ها و گیم ها دارم
از نسل ابتدایی تا نسل ۶ و ۷
@drdexter

من صحبتم روی گیم های رترو نیست اصلا.
تا حالا بازی های سبک MMORG رو بازی کردی ؟ عموما تحت موبایل .
از زبان انگلیسی چقدر میدونی ؟

ya3ya6

Registered User
لایک‌ها
755
یه دوستی هم گفت حسابداری بازار نداره جکی خنده دار گفته. شما اگر تو این رشته تخصص و مهارت خوبی داشته باشی بهترین بازار کار داره ولی باید درس بخونید و از لحاظ فنی قوی باشید.
ببخشید اگه من رو میگید، من گفتم: "حسابداری رو نمیدونم، ولی فک نمیکنم بازارش خوب باشه.". شما این رو میخونید: "حسابداری بازار نداره؟؟؟" اونوقت جک هم هست و بهش میخندید؟ :rolleyes::confused:
من رو این حساب گفتم که قبلا بعضی هارو میشناختم که بدون اینکه رشته شون حسابداری باشه، بعنوان حسابدار با حقوق کم تو شرکت های ایرانی کار میکردن. اونارو گفتم که احتمالا توی بازار جهانی کار پیدا نمیکنن. به قول شما اگه تخصص داشته باشه طرف خیلی هم بازارش خوبه.
اطلاعاتم تو زمینه حسابداری خیلی خیلی کمه، واسه همین گفتم نمیدونم.
@tpshd سلام، دوستمون میگه حسابداری بازارش خیلی خوبه اگه متخصص باشی/

Last edited:

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
استارتر عزیز میتونم بپرسم شما کارشناسی چه رشته ای رو دارین ؟
والا اومدم تو تاپیک که منم همون اسنپ رو پیشنهاد بدم که دیدم چند نفر گفتن و شمام نظرتونو دربارش گفتین
همون حرف خودتونه که گفتین خیلی از ده شصتی ها این مشکلو دارن این روزا . مخصوصا اگه مدرک بالا ( کارشناسی یا کارشناسی ارشد ) گرفته باشن و خدمت سربازی هم مجبور بودن برن ، الان سنشون بالاست ولی کاری هم نیست ( خود منم تقریبا همین جوریم )
متاسفانه جوری شده برای اینکه کاری با مدرکت ارتباط داشته باشه بخوای پیدا کنی باید پارتی داشه باشی ، مگه اینکه یه رشته ای بخونی که خیلی بخوانش مثل پرستاری
با این وضع بیماری که کار پیدا کردن سخت تر هم شده
امیدوارم وضع هممون بهتر شه
ممنون

komeyl67

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
87
سلام خدمت استارتر محترم و تمام دوستانی که در تاپیک شرکت کردن. @robocop-game
انشالله هر چه زودتر مشکلات حل میشه و شما به درآمد ثابت مورد نظرتون میرسید.
چون دیدم اهل مطالعه کتاب و تحقیق هم هستین، من 6 صفحه اول از کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» رو براتون عکس گرفتم، امیدوارم هم شما و هم بقیه دوستان مطالعه کنن.

فایل های ضمیمه

• a.jpg
    a.jpg
    145.4 KB · نمایش ها: 27
  • b.jpg
    b.jpg
    167.2 KB · نمایش ها: 25
  • c.jpg
    c.jpg
    96.9 KB · نمایش ها: 15
  • d.jpg
    d.jpg
    146.7 KB · نمایش ها: 18
  • e.jpg
    e.jpg
    174 KB · نمایش ها: 21
  • f.jpg
    f.jpg
    145.8 KB · نمایش ها: 20

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من صحبتم روی گیم های رترو نیست اصلا.
تا حالا بازی های سبک MMORG رو بازی کردی ؟ عموما تحت موبایل .
از زبان انگلیسی چقدر میدونی ؟

بازیا تحت موبایل نه بازی نکردم متاسفانه
البته یه ایده ای درباره یه بازی برای موبایل دارم
باید ببینم چی میشه

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
بازیا تحت موبایل نه بازی نکردم متاسفانه
البته یه ایده ای درباره یه بازی برای موبایل دارم
باید ببینم چی میشه

من منظورم اصلا ساخت بازی نیست . شما کلا منظور من رو متوجه نشدید . زبان رو هم نگفتید چه مقدار بلد هستید ؟

ya3ya6

Registered User
لایک‌ها
755
نه . گفتم برای کسی خریدم
چند سال ‌‌‌‌‌پیس از یه کیوسک روزنامه فروشی از میدون انقلاب خریدم
باید ببینم چیزی مثل اون پیدا میشه
سلام. اینو ببینید مجله های craft ئه، شاید به کار بیاد:
این دو تا اسکرین شات:
1586697796773.png1586697841688.png
یادمه کتابخونه ها هم برا هنر های دستی کتاب داشتن، مثلا عروسک، مادرم قبلا درست میکرد قشنگ بودن.
سایت

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من منظورم اصلا ساخت بازی نیست . شما کلا منظور من رو متوجه نشدید . زبان رو هم نگفتید چه مقدار بلد هستید ؟

تو ضمیمه ای که شما میگید آشنایی ندارم
زبانم متأسفانه آشنایی ندارم

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
شاید روشش پشمکی نبوده
وقتی میگم پشمکی بود مطمئن باش که پشمکی بود ,
اون زمان همه بازیهای کامپیوتر رایتی بود , دوستم مغازه فروش بازی کامپیوتر زده بود درصورتیکه حتی بلد نبود با کامپیوتر دیسک رایت بزنه !!:D

به نظرم شما از اون شخصیت ها هستی که تا به طرف مقابلت ثابت نکنی اشتباه میکنی و شما درست میگی ول کنی نیست!!:D چون من هرچی میگم شما یه مثنوی هفتاد من دلیل برهان براش میاری!!

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
وقتی میگم پشمکی بود مطمئن باش که پشمکی بود ,
اون زمان همه بازیهای کامپیوتر رایتی بود , دوستم مغازه فروش بازی کامپیوتر زده بود درصورتیکه حتی بلد نبود با کامپیوتر دیسک رایت بزنه !!:D

به نظرم شما از اون شخصیت ها هستی که تا به طرف مقابلت ثابت نکنی اشتباه میکنی و شما درست میگی ول کنی نیست!!:D چون من هرچی میگم شما یه مثنوی هفتاد من دلیل برهان براش میاری!!
اسم اینجا تالار گفتگو هستش یعنی کاربرا با هم صحبت میکنن ، یعنی کاری که من با شما کردم و هر دو طرف باید فرهنگ گفتمان رو داشته باشن !
تک تک حرفایی میزنم برای بعضیا میتونه ارزشمنده و صحبت کلیشه ای و بی ارزش نمیکنم .
بخیال دادا،حوصله بحث با هرکسی رو ندارم:D تاپیک بنده خدا رو هم خراب نکنیم
جو پی تی متاسفانه از اول که یادم میاد همین بوده الانم همینه! شما راست میگی من اشتباه ;)

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
نه . گفتم برای کسی خریدم
چند سال ‌‌‌‌‌پیس از یه کیوسک روزنامه فروشی از میدون انقلاب خریدم
باید ببینم چیزی مثل اون پیدا میشه
اسمشو می دونی؟ چه تاریخی بود؟
منو با خبر کن. چیزای خوبی برای تولید و فروش باشه، منم هستم.

number-one

Registered User
لایک‌ها
322
سلام
خدا پدرتون و همه اسیران خاک رو رحمت کنه

نمیتونم به شما کاری رو پیشنهاد بدم ، چون هر کس باید دنبال علایق خودش باشه و البته همه به یک اندازه توانایی ندارن
مثلا شاید یکی به شما بگه سوپر مارکت نونش تو روغنه ، ولی شما بعد از کلی هزینه از پس اداره اش بر نیای و آخر بگی بازار کساد بود !

من خودم سابقا خیلی دنبال شروع کار تازه بودم ، وقتی هم که با اینترنت و سایت آشنا شدم برای هر ایده ای تقریبا یک دامنه ثبت کردم
الان کلی دامنه دارم که اگر هم بخوام نمی تونم همش رو اجرایی کنم

چیزی که الان بهش رسیدم رو به عنوان تجربه میگم ، شاید بدرد بخوره

برای یک زندگی خوب و راحت یک سری کلیشه ها رو از ذهنتون بیرون کنید حتما نیاز نیست تو شهر خونه داشته باشید ( میتونید مسکن مهر بخرید ولی تو برنامه هاتون برای خرید باشه در هر صورت بعد بیاین سمت شهر )
درس خوندن که اصلا ملاک نیست هر جایی هستی به نظرم اگر هدفت از ادامه تحصیل صرفا اینه که بریم بخونیم حالا ببینیم چی پیش میاده حتی اگر وسط تحصیل هستی بیا بیرون و وقتت رو هدر نده
من خودم کاری رو میپسندم که دستم زیر سنگ کسی نباشه ، هر چند الان مشغولم ولی این دلیل نمیشه که الان یهویی بیام بیرون و استعفا بدم ( البته این یهویی رو خیلی لفتش ندید)
اوضاتون سرو سامون گرفت و تونستید قسط ها رو صاف کنید فکر تسویه باشید

کار هم ماشالله زیاده و از اون بیشتر ایده ولی به دو تا چیز بستگی داره ، اول طرفش دوم بازار

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
سلام به همگی
....

همه کارها اگه راه درست بخواید برید توش سختی زیاد داره اگر بخواید نتیجه خوب بگیرید. واقعا بدون صبر و سختی و مشقت فراوان هیچ نتیجه خوبی نمیگیرید مگر بخواید راه خلاف برید که از موضوع اینجا خارجه. من فقط از نظر خودم میتونم بهتون پیشنهاد کنم اصلا دنبال این کارها نرید، چون بنظرم آخرش خسر دنیا و الآخره میشید (یعنی دو سر سوخت). اصلا دور دستفروشی، کپی بازی و فیلم غیر اوریجینال، سایت فیلم و دانلود، خرید و فروش و آوردن جنسهای قاچاقی و ... این قبیل کارها رو خط بکشید.

بگزارید این جو کرونا بگذره و بعدش آگهی های کار رو دنبال کنید بخصوص تو همشهری و از پادویی تو *شرکت معتبر* شروع کنید. قطعا حداقل حقوق وزارت کار رو باید بهتون بدند که حدود 1900 هست و بیش از خواسته شما است. با جون و دل کار کنید و مطمین باشید رشد و ارتقا پیدا میکنید. به نظرم پادویی یا هر کار دیگه ای مثل راننده اسنپ نه تنها عار نیست، بلکه هر کسی که کار شرافتمندانه انجام بده تو هر زمینه ای، قطعا پیشرفت داره و اوضاعش مطمینا درست پیش میره.

دکتر جان کسی رو دارم که شبانه روزی بازی MMORG میزنه با زبان خوب، میتونه درآمد کسب کنه؟ بنده خدا دانشجو است، من خوردم سررشته تو این چیزا ندارم ولی اگه راهنمایی دارید بفرمایید بهش بگم نیاز داره، چون نمیتونه بخاطر دانشجو بودن کار ثابت پیدا کنه. ثواب داره.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوست عزیز
نمیدونم مشکلت چیه که همه ش از اینجور تاپیک ها میزنی و نمیدونم چرا بعد از یه مدت تاپیک هات بسته میشه!
الان داشتم بررسی میکردم و اگه اشتباه نکنم این چهارمین تاپیک شماست با دقیقا همین موضوع و حتی متن تکراری
خیلی جالبه که از سال 2017 تا حالا رشد نکردی و تو همون 30 سالگی موندی و از همون موقع هم داری ماهی 200 300 تومن در میاری
درکل هدفت از ایجاد اینجور تاپیک ها هنوز واسه م کاملا مشخص نیست ولی به نظر میرسه دنبال این هستی که ملت بیان برات دل بسوزونن و بهت ایده بدن و توام بری ایده هاشونو اجرا کنی و دوباره بعد یه مدت بیای اینجا و ناله کنی که آی مردم من فلانم و من بیسارم و دوباره روز از نو و روزی از نو .....
اگه هدفت همین باشه (که خب مسلما تاییدش هم نمیکنی) این کار اسمش یه جورایی گداییه و با یه مقدار چاشنی دزدی
انشاالله که دوستان از این به بعد و مخصوصا در برابر یوزرهایی مثل شما یکم بیشتر دقت کنن و ایده ها و افکارشونو راحت بیان نکنن، البته من مخالف کمک کردن به افراد مستعد نیستم ولی توی این دوره و زمونه خیلی سخت میشه اینجور آدما رو از افراد شیاد تشخیص داد

باشد که رستگار شوی :از این شکلکا که یه انگشت نشون میده:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا