برگزیده های پرشین تولز

مهاجرت به نیوزیلند ، قدم به قدم

golaroos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر همه

اگر کسانی تصمیم جدی جدی جدی برای مهاجرت به کشور نیوزیلند دارند اینجانب به عنوان مقیم و شهروند نیوزیلند می توانم برای شش نفر از دوستان محترم از طریق مراحل قانونی برای اخذ انواع ویزا شامل ویزای کار - ویزای ئانشجویی - ویزای ویزیتویری و... اقدام نمایم.

فقط خواهشمندم به دلیل وقت گیر بودن دریافت ویزا کسانی که تمامی تحقیقات خود را کرده اند و نیاز به راهنمایی ندارند در خواست خودشان را برایم به ادرس زیر ارسال کنند

[email protected]

موفق باشید

golaroos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،من ۵ سال سابقه کار تمام وقت بدون بیمه دارم ،آیا قبول میکنند،در ضمن مدرک لیسانسم مهندسی کشاورزی و فوق لیسانسم محیط زیست است،
سوال دیگه اینکه اگه برادر من دانشجویی بره برا کارشناسی ارشد،بعد فرق التحصیلی بهش اقامت میدن یا باید کار گیر بیاره؟

سلام بر همه

اگر کسانی تصمیم جدی جدی جدی برای مهاجرت به کشور نیوزیلند دارند اینجانب به عنوان مقیم و شهروند نیوزیلند می توانم برای شش نفر از دوستان محترم از طریق مراحل قانونی برای اخذ انواع ویزا شامل ویزای کار - ویزای ئانشجویی - ویزای ویزیتویری و... اقدام نمایم.

فقط خواهشمندم به دلیل وقت گیر بودن دریافت ویزا کسانی که تمامی تحقیقات خود را کرده اند و نیاز به راهنمایی ندارند در خواست خودشان را برایم به ادرس زیر ارسال کنند

[email protected]

موفق باشید

golaroos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من خودم لیسانس نرم افزارم با 2 سال سابقه. همسرم هم مثل من. سن من هم 27 ساله. هر دو منو هم تا چند وقت دیگه مدرک زبان می گیریم. می خواستم بدونم شانس موفقیت ما چقدر هست. اگر من اقدام بکنم و خانومم هم جزو درخواست ویزای من باشه ، ممکنه. یا خودش باید جدا اقدام کنه. در ضمن، عمه من هم با خانوادش 15 ساله که نیو زیاند هستن. سیتیزن شدن. ممنون

سلام بر همه

[email protected]

موفق باشید

golaroos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
می خواستم بدونم برای اینکه همسرم امتیاز بهم بده باید آیلتس چند داشته باشه؟ واینکه در چه صورتی 10 امتیاز و در چه صورتی 20 امتیاز میده. و آیا Pre Assessment واسه مدارک همسر کافیه؟
یه سوال دیگه اینکه در قسمت Division/ Class در موقع پر کردن فرم Assessmen در قسمت تحصیلات دانشگاهی چی بنویسیم؟
مرسی

سلام بر همه

[email protected]

موفق باشید

golaroos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
مدرك همسر من ليسانس علوم كامپيوتر از دانشگاه تهرانه سال 84 فارغ التحصيل شده اما سابقه كار 7.5 داره آيا 7 سال سابقه كار رو قبول مي كنن؟
همسرم 29 سالشه
مدرك خودم ليسان مهندسي مكانيك از شهيد رجايي تو تهرانه اما زبانم خوب نيست مي خواستم ببينم اگه آيلتس نداشته باشم آيا امتيازي ميارم؟

سلام بر همه

[email protected]

موفق باشید

golaroos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سوال از مدیریت محترم این بخش جهت بررسی وضعیت :

برادر من مدتی است که شدیدا خواهان گرفتن اقامت از کشورهایی نظیر استرالیا و نیوزلند و ... است - شرایطش را تقدیم می کنم ببینید آیا راهی دارد یا خیر ؟

- سن 25 سال
- مدرک فوق دیپلم عمران از دانشگاه آزاد
- مدرک MCSE +SECURITY که البته اینترنشنال است
- سابقه ی کار کامپیوتر ( با بیمه ) 2 سال
- زبان انگلیسی متوسط - در حال گذراندن کلاس جهت دریافت آیلتس

+++ سوال ها :

- اگر آیلتس را بگیرد ( حالا چه 6 و چه 6.5 ) با فوق دیپلمش یا مدرک مایکروسافتش میتونه اقدام کنه و امیدوار باشه ؟

- کلا با فوق دیپلمش میتونه اقدام کنه یا خیر ؟ یا مایکروسافتش ؟ برای هر کدوم چقدر سابقه کار لازمه ؟

- همه ی سابقه کارها حتما باید با بیمه و گواهی سازمان بیمه باشه یا میشه از یک شرکت خصوصی تهیه کنه ؟

- در کل بهتر می دانید چه اقداماتی کنه تا برای رفتن اقامت نیوزلند امیدوار باشه ؟

ممنونم

سلام بر همه

[email protected]

موفق باشید

golaroos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . من عضو جدید هستم . برای استرالیا اقدام کرده ام و مدارک و سوابق کار حسابداری من در حال بررسی است و امیدوارم جواب ارزیابی اولیه من توی آبان ماه بیاد . ولی هر کاری میکنم نمره آیلتس من از 5.5 و 6 بیشتر نمیشه . دوستان میگن بهتره بری به نیوزیلند .
45 سالمه . دوفرزند دختر دارم . با 20 سال سابق کار حسابداری که 17 سال آن مدرک بیمه دارد.
پیشنهاد شما چیه ؟

ممنون از سایت و اطلاعات خوبتون

سلام بر همه

[email protected]

موفق باشید

golaroos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ممنون از اطلاعات خوبی که بیان فرمودید, می خواستم بپرسم با توجه به شرایط بنده وضعیت کار در نیوزلند و گرفتن ویزا چطور خواهد شد......

سن 35 لیسانس کشاورزی - مدرک MCSEو MCSA و Security از ماکروسافت و دارای 8/5 سال سابقه و دارای تاییدیه از سازمان ACS استرالیا و مدرک IELTS 6.5 در سال 2008 بعلاوه مدارک دیگری مثل ایزو 9001 9002 14001 هم دارم . سابقه کار 2 سال بدون بیمه در سیستمهای چاپ فلسو هم دارم.

ممنون خواهم بود بنده را راهنمایی بفرمایید..

سلام بر همه

[email protected]

موفق باشید

golaroos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دريا
مثل دريا مواج مينويسي ولي خوب خيلي علمي هستش متشكرم
من كارمند وزارت نفت هسام با 20سال سابقه و 43 ساله متاهل و دو فرزند پسر دارم مدرك كارداني فني دارم و بيش از 1500ساعت دوره آموزشي ديدم در زمينه هاي مختلف فني و صنايع نفت زبان متوسط / چقدر شانس و امكانات برام محيا است متشكرم .

سلام بر همه

[email protected]

موفق باشید

golaroos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من تازه با اين سايت آشنا شدم . هنوز نمي دانم آيا اين قسمت فعال هست يا نه ؟
در صورتي كه فعال هست خواهش مي كنم به اين سوالاتم در رابطه با مهاجرت به نيوزيلند جواب دهيد !
ابتدا مشخصاتم را به شما معرفي مي كنم :
1 - 36 سال دارم
2 - تحصيل درمهندسي كامپيوتر از دانشگاه ....
3 - دو مدرك از وزارت كار
4 - مربي ورزش
5 - دو مدرك بين الملي
6 - 7 سال سابقه كار با بيمه ( 3 سال دولتي - 4 سال در يك شركت بين الملي مهندسي )
7 - 6 ماه كار مربيگري ورزش
8 - ثبت101 اثر از طراحي هام در كتاب خانه ملي با گواهي و شماره ملي
9 - زبان انگليسي خوب ( البته نمي دانم گرفتن ايلتس اجباري يا نه ؟)
10 - كارت مربيگري مهد كودك
11 -غير از 7 سال ، 6 سال كار طراحي و چاپ بدون بيمه ولي تمامي كارهاي چاپي ام را مي توانم از شركت معتبر تبليغاتي كه كار كردم و چاپخانه هاي مربوطه استعلام كنم و گواهي بگيرم.

سوالها ي مربوطه :
1 - آيا با همچين سابقه اي مي توانم اقدام كنم براي گرفتن ويزاي كار و اقامت و بعد تحصيل يا نه ؟
2 - شما به يكي از سوالات دوستان در اينجا نوشته بوديد فوق ديپلم را بي خيال ! واقعا بايد اينطور در نظر گرفت حتي براي مداركي كه در دنيا معتبر هستند و بين الملي و قابل ترجمه و تاييد از وزارت امور خارجه ؟
3 - من براي گرفتن مدرك از دانشگاهم چند سالي است مشكل دارم كه خود دانشگاه به من يك راه حل داده ؟ كه براي وزارت امور خارجه يك گواهي اشتغال به تحصيل بگيرم با درج تعدا د واحد هاي پاس شده كه قابل ترجمه است ؟ آيا همين هم براي من مي تواند امتياز بياورد؟
4 - من زبانم خوب است . نمي خوام وقتم در اين كلاسها تلف شود و تصميم دارم با گرفتن معلم خصوصي مخصوص گرفتن ايلتس كارم را جلو ببرم . اگر راه حل ديگري هم هست ممنون مي شوم راهنماييم كنيد .
5 - من در ابتدا مي خواهم براي كار اقدام كنم تا از لحاظ اقامت و كار موقعيت بهتري داشته باشم و بعد با توجه به در آمدم بطور جدي مي خواهم در رشته انيميشن (با توجه به رشته تحصيليم و دو مدرك معتبر هنريم ) در دانشگاه هاي آنجا مشغول شوم و همچنين در رشته ورزشيم نيز فعاليت كنم. با توجه به مشخصاتم آيا اين امتياز را مي توانم بياورم تا براي اقامتم اقدام كنم ؟ ( چون در كل نا اميد هستم :( در اين مغوله)
6 - در مورد سوابق كاري كه بيمه رد نشده است ، باز من مي توانم با گرفتن صرفا تعداد سنواتم از جاهاي ياد شده امتياز براي گرفتن كار در آنجا بياورم يا نه ؟

البته به اينجانب يك وكيل معتبر معرفي كرده اند ( از طريق فاميل دورم كه در نيوزيلند اقامت دارند ) ولي واقعيتش هزينه آن بسيار بالا است و من بعدش را نمي دانم چيكار كنم ؟( منظورم وقتي رسيدم آنجا شايد تا كار مورد علاقه ام پيدا شود و ... براي مدتي بيكار باشم و مجبور شوم مدتي از جيب بخورم )
ممنون مي شوم من را راهنمايي كنيد و به سوالتم گرچه زياد هستند به اينجانب جواب و توضيح دهيد.
با تشكر
نيوشا

سلام بر همه

[email protected]

موفق باشید

axelcrazefrog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من ۲۴ سالمه
دانشجو ساله اخر IT
از هند - دهلی
سابقه کار هم دارم ولی تو ایران
و قبل از گرفتن مدرک و بدونه بیمه ...
من میتونم از هند اقدام کنم تا ۶-۷ ماه دیگه درسم تموم میشه ... من که تو دانشگاه انگیلیسی مدرک میگیرم من هم باید ielts داشته باشم
بدم ... ؟
در ضمن علاقه دارم اونجا تحصیل کنم واسع فوق it
به نظره شما در کمترین حالت چقد هزینه بر میداره و زندگی خوب چقد هزینه بر میداره
ممنون
حامد

nz pasargad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تحصیل کار و اقامت در نیوزلند توسط شرکت بین الملی پاسارگاد / جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید [email protected] تلفن:0064211883500 ایمیل:

nz pasargad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تحصیل کار و اقامت در نیوزلند توسط شرکت بین الملی پاسارگاد / جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید [email protected] تلفن:0064211883500 ایمیل:

vet_farzad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تشكر از راهنمايي جامع و كاملتون
ميخواستم در مورد شرايط من راهنمايي كنين
28 ساله دامپزشك از دانشگاه آزاد 1 سال سابقه كار در ايران آيلتس ندارم ولي دارم آماده ميشم
اصلا كار من در نيوزلند مورد نيازه؟ برا كدوم ويزا و از كجا اقدام كنم بهتره؟ اگه اطلاعاتي در مورد مهاجرت به استراليا با اين شرايط من دارين ممنون ميشم بگين.

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
یه سوال داشتم من با فوق لیسانس کشاورزی میتونم برای دکترا بورس بگیرم اونور ؟

soleyman52

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان
من تقاضای اقامت دائم کردم و از لیست pool خارج شدم و فرم ITA برام اومده. برای fullaccess اقدام کردم و منتظر جوابم !!!
از طرفی همزمان برای پذیرش دانشگاه اوکلند اقدام کرده ام و پذیرش برام اومده.
آیا مشکلی وجود نداره که من پذیرش دانشگاه را قبول کنم در حالی که برای اقامت دائم می خواهم لاج کنم و قبل از اومدن جواب لاج توسط ویزای دانشجوئی به نیوزلند برم؟؟؟ اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا جواب بده

tmojtahedi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من کارشناسی گرافیک از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز دارم با بیش از 10 سال سابقه کار مرتبط با معدل 32/17 :D. فعالیتهای مولتی مدیا هم انجام داده ام . آیلتس 6 دارم و شوهرم هم نقشه کش صنعتی با فوق دیپلم از دانشگاه آزاد و علمی کاربردی است . ایشان هم 11 سال سابقه کار دارند . آیا می توانیم به نیوزلند مهاجرت کنیم ؟؟ در ضمن یک فرزند 7 ساله هم داریم !:rolleyes:

soleyman52

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان
من تقاضای اقامت دائم کردم و از لیست pool خارج شدم و فرم ITA برام اومده. برای fullaccess اقدام کردم و منتظر جوابم !!!
از طرفی همزمان برای پذیرش دانشگاه اوکلند اقدام کرده ام و پذیرش برام اومده.
آیا مشکلی وجود نداره که من پذیرش دانشگاه را قبول کنم در حالی که برای اقامت دائم می خواهم لاج کنم و قبل از اومدن جواب لاج توسط ویزای دانشجوئی به نیوزلند برم؟؟؟ اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا جواب بده

ممنون از اینکه ما رو تحویل گرفتید و جوابمو دادید این سایت شده فقط محل کاسبی بعضی افراد با تاسف

valiance

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام...
تا الان فقط صحبت از کار در نیوزیلند شد... من میخواستم بدونم شرایطی هست که صرفا فقط با سرمایه گذاری البته با داشتن iایلتس و مدرک لیسانس بشه اقامت یا ویزای نیوزیلند رو گرفت؟

alifcivil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

من 30 سالمه و مهندس عمران هستم با درجه کارشناسی ارشد از پلی تکنیک.... Ielts = 6.5 دارم. متاهل هستم ( خانمم لیسانس)و یک بچه 5 ماهه دارم. از نظر سابقه کار هم حدودا 4 سال تمام وقت و 3 سال هم پاره وقت ( سربازی هم تو این مدت فرض کردم.) از دوستان می خواستم راهنمایی کنند منو در :
1- بین استرالیا و نیوزلند کدوم برا شرایط من بهتره؟
2- از نظر امتیاز بندی من چند می گیرم؟
3- چگونه شروع به اقدام کنم و مراحل کار چقدر طول می کشه..؟

ممنونم می دونم که سوالاتم زیاده ولی خوشحال می شم راهنمایی بفرمایید.

بالا