برگزیده های پرشین تولز

مووبل تايپ 3 (Movable Type 3)

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از aaber_piade :
آقا من اعتراض دارم :))

نه احسان من باور نمیکنم.. اخه چرا؟ چرا زير قولت زدی؟

من به Mena جونم میگم! (الکی)

مخلصيم :)

يه بحث ديگه هم كه زياد روش تاكيد دارن اينه كه امكانات براي كساني پلاگين مي سازين بيشتر شده و پلاگين ها نويس دستشون باز تره.. البته من كه سر در نميارم ولي لابد مسئله مهميه ديگه :)
ببين احسان زودتر يه اسكرين شات ميذاري وگرنه به Mena جون عابر ميگم. :hmm:
بهار بي وفا!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
گذاشتن اسكرين شات يه نمه بدقولي هست اخه.. بابا اينا تعهد گرفتن كه ملت چيزي نگن.. كار درست نيست اخه.. اخيرا هم درخواستشون رو تكرار كردن..

I'd like to remind everyone that this alpha test is private and it is very important not to publicize your alpha sites, or to talk publicly about the features of the new version.

This implies that you shouldn't list your alpha site address, or anyone else's, with any public service. Linking between alpha sites is OK, and putting a link to your alpha site here or in the bug database is OK, but other than that, your alpha site address should not appear anywhere outside the alpha test.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
خداييش راست مي گن ديگه :lol:
شما كاري كه مي كني يه نمه ديگه صبر كن تا نهايي در بياد

iranmehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نقل از azemati :
چه ربطي داره عزيز؟! هر كه كامنتش بيشتر! برفش بيشتر؟
به نظر من اصلا و ابدا اين طور نيست.

ببخشيد! برفرض که من نادرست برداشت کرده باشم. اين مثال شما به آنچه من گفتم چه ربطی دارد؟ :rolleyes:

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
ببخشيد! برفرض که من نادرست برداشت کرده باشم. اين مثال شما به آنچه من گفتم چه ربطی دارد؟

اينم حرفيه! منم ميخواستم همينو بگم :)

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
خيلي كه ساده و قابل فهمه ! مشكل كجاست؟

root

Registered User
لایک‌ها
2
از انجايي كه در ايران كلا از قانون كپي رايت خصوصا نرم افزاري رعايت ميشه !
قرار دادن اسكرين شات عملا كاريست خلاف شئونات اسلامي !‌
فلذا عاجزانه خواهشمنديم ما كاربران اينترنتي ايراني كه چنين عملي انجام ندهيد :blink:

iranmehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نقل از azemati :
خيلي كه ساده و قابل فهمه ! مشكل كجاست؟
خواهش می‌کنم اگر توانستيد يکم توضيح بدهيد. چون براستی من ربط آن را درنمی‌يابم! :wacko:

** آقا احسان (صاحب سايت)، اگر شد سپاسگزار می‌شوم پاسخ پرسش من را بدهيد. :)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
درباره‌ی درخواست تست، اينگونه که من دانستم آنچه برايشان مهم است بيشتر تعداد کامنت‌ها است و کسانی مانند من که شمار کامنت‌های وب‌لاگشان کم است، نمی‌توانند درخواست بدهند و يا اگر بدهند، آشکار نيست درخواستشان پذيرفته شود.
دقیقا همینطوره... توی فرمی هم که برای درخواست دسترسی به نسخه آلفا میفرستادی سوالاتش همش در مورد تعداد کامنت و نظرتون در مورد اونا بود.
یعنی تقریبا غیر از تغییرات کوچکی که در بخش آرشیو و ظاهر ایجاد شده ، اصلا تفاوت در سیستم مدیریت comment ها است.

والا اینا خواستن که عکس جایی نره. مگرنه من که بدم نمیاد. اینم اضافه کنم که از تاریخ اول آپریل هیچ تغییری در پیشرفت پروژه انجام نشده و فعلا در حال بررسی باگهای گزارش شده هستن!

iranmehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
براستی دست شما درد نکند که پاسخ داديد. :)

گويا بايد پرسش اصلی خودم را يکبار ديگر می‌نوشتم. چون برای گذشته است:

همانگونه که می‌دانيد برخی از آنهايی که quick links خود را از روی روش مارک پاسکال درست‌کرده‌اند با pingToRebuild.cgi مشکل دارند.

من می‌خواستم بدانم آيا در نسخه‌ی تازه امکانی برای ساختن quick links و يا پينگ کردن يک وب‌لاگ ديگر در زير مجموعه‌ی يک برنامه‌ی ام تی، هست يا نه؟

اکنون چنانچه به درخواست تهيه‌کنندگان برنامه از شما به رازداری‌تان خدشه وارد نمی‌شود :) و اگر می‌توانيد خواهش می‌کنم اين را که گفتم ببينيد و بگوييد. تا من با خيال راحت بروم و در انجمن ام تی برای نسخه‌های آينده درخواست چنين چيزی را بدهم. چون اگر در اين نسخه همچين امکانی را داشته باشد، آبرو ريزی می‌شود.

شايد با حمايت نيازمندان و دل‌دادگان ام تی آنرا پذيرفتند. ;)

پ‌ن: می‌گويم آيا بگمان شما نيازی هست ام تی بطور پيش‌فرض چنين امکانی را داشته باشد؟

بالا