برگزیده های پرشین تولز

onemohsen

Registered User
لایک‌ها
48
لطفا قيمت بسته اورجينال با كپي به همراه اطلاعات کامل بسته براي من هم ارسال كنيد.

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
نمونه که تو پست اول گذشاتین نحوه دانلودش به چه صورته ؟!

compute_iman

Registered User
لایک‌ها
40
نمونه که تو پست اول گذشاتین نحوه دانلودش به چه صورته ؟!
روی لینک کلیک کنید و گزینه "دانلود با تاخیر و محدود" رو انتخاب کنید بعد از 45 ثانیه گزینه "ایجاد لینک" رو می زنید و از لینکی که میده دانلود میکنید.

saeed31861

Registered User
لایک‌ها
24
برای منم لطفا بفرستید

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk 2

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
روش audiolingual در سال های 1960 تا 1970 مطابق با تئوری اسکینر ایجاد شده اما امروزه دانشمندان زیادی ضعف های این روش رو مشخص کردن و اون رو مورد نقد قرار داده اند. در کل این روش دیگه به عنوان یک متد اصلی برای تدریس استفاده نمیشه و فقط به عنوان دریل در بهخشی از اموزش های روزمره استفاده میشه
بهترین و کمتر نقد شده ترین روش تدریس زبان دوم استفاده از TASK هستش که میتونید برای دریافت اطلاعاتی در این مورد به کتاب TASK BASED LANGUAGE TEACHING AND LEARNING به نوشته ی راد الیس مراجعه کنید. دوست عزیز این متدی که شما الان دارید به عنوان یک متد خیلی جدید ازش صحبت مبکنبد متعلق به 50 سال پیش هستش . در این روش اودیولینگوال دانشجو یا دانش اموز بیشتر و عمدتا نقش غیر فعال و مجهول داره و عمدتا این روش اموزگار محور هستش. در ضمن communicative competence یکی از اصولی هستش که به هیچ عنوان نباید نادیده گرفته بشه.
  • The behaviorist approach to learning is now discredited. Many scholars have proved its weakness.
  • It does not pay sufficient attention to communicative competence.
  • Only language form is considered while meaning is neglected.
  • Equal importance is not given to all four skills.
  • It is a teacher-dominated method.
  • It is a mechanical method since it demands pattern practice, drilling, and memorization over functional learning and organic usage.
  • The learner is in a passive role; the learner has little control over their learning.

Last edited:

compute_iman

Registered User
لایک‌ها
40
روش audiolingual در سال های 1960 تا 1970 مطابق با تئوری اسکینر ایجاد شد
دوست عزیز بنده نمی دونم هدف شما از گذاشتن این مطلب چی بوده اما دوستانی که از پکیج های ما استفاده کردند کاملا راضی بودند و بیان کردند استفاده از این بسته ها بسیار بهتر از چند سال کلاس زبانی که می رفتند بوده ، اگه دقت کرده باشید برای بسته ها ضمانت برگشت هم گذاشتیم و این یعنی به این روش 100% ایمان داریم ، بنابراین اینکه شما یه مطلبی رو کپی کنی و بذاری توی تاپیک فروش ، تاثیری توی کار ما نداره ، اصولا ما ایرانی ها میخواهیم به هر نحوی کار دیگران رو خراب کنیم!
به هر حال موفق باشید.

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
دوست عزیز بنده نمی دونم هدف شما از گذاشتن این مطلب چی بوده اما دوستانی که از پکیج های ما استفاده کردند کاملا راضی بودند و بیان کردند استفاده از این بسته ها بسیار بهتر از چند سال کلاس زبانی که می رفتند بوده ، اگه دقت کرده باشید برای بسته ها ضمانت برگشت هم گذاشتیم و این یعنی به این روش 100% ایمان داریم ، بنابراین اینکه شما یه مطلبی رو کپی کنی و بذاری توی تاپیک فروش ، تاثیری توی کار ما نداره ، اصولا ما ایرانی ها میخواهیم به هر نحوی کار دیگران رو خراب کنیم!
به هر حال موفق باشید.
دوست عزیز من این مطلب رو از جایی کپی نکردم و خودم مدرس دانشگاه هستم. شما ظاهرا هیچ اطلاعاتی در مورد این متدی که به عنوان یک متد به روز معرفی کردید ندارید. بهتون توصیه میکنم ابتدا چند کتاب در این زمینه مطالعه کنید و کلا نئوری هایی که برخاسته از behaviorism هستند رو بیشتر بشناسید. اطلاع رسانی نادرست اصلا کار درستی نیست . اون هم در زمینه علمی.

compute_iman

Registered User
لایک‌ها
40
دوست عزیز من این مطلب رو از جایی کپی نکردم و خودم مدرس دانشگاه هستم. شما ظاهرا هیچ اطلاعاتی در مورد این متدی که به عنوان یک متد به روز معرفی کردید ندارید. بهتون توصیه میکنم ابتدا چند کتاب در این زمینه مطالعه کنید و کلا نئوری هایی که برخاسته از behaviorism هستند رو بیشتر بشناسید. اطلاع رسانی نادرست اصلا کار درستی نیست . اون هم در زمینه علمی.
منظور من از متد جدید نسبت به روش های حال حاضر تدریس در ایران بود اونم بصورت کلی وگرنه خودم توی معرفی این روش گفتم که این روش برای اولین بار در سال 1942 به کار گرفته شده!
عزیز من این تاپیک اطلاع رسانی و بحث در مورد روش های تدریس زبان نیست ، این تاپیک مربوط به فروش هست.
شما اگه مدرس دانشگاه هستید باید بدونید خراب کردن تاپیک دیگران کار درستی نیست! می تونستید همین مطالب رو بصورت خصوصی برام بفرستید نه اینکه عنوان کنید خیلی ها این روش رو نادرست می دونن و نقد کردند. شما چرا در مورد مزایایی که در مورد این روش نسبت به دیگر متد ها عنوان کردند چیزی بیان نکردید ؟
مطمئید باشید اگه همین امروز یک نفر یک روشی رو اختراع کنه که در عرض 1 ماه هر کسی بتونه بسیار عالی به انگلیسی صحبت کنه باز هم منتقدین زیادی پیدا میشن برای اینکه یه عده کارشون همینه ، انتفاد!
به هر حال همونطور که گفتم تا حالا بیش از 5400 نفر از این بسته ها استفاده کرند و کاملا راضی بودند و از نتایج شگفت زده شدند. بسیاری از این افراد توی سفرهای خارجیشون به راحتی تونستن با دیگران ارتباط برقرار کنند.
خواهشا این بحث رو ادامه ندید و تاپیک رو خراب نکنید.

cjsaeed

Registered User
لایک‌ها
51
لطفا قیمت رو ارسال کنید

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
سلام-وقت بخیر-قیمت رو برای بنده هم پیام خصوصی کنید

yaran 2010

کاربر تازه وارد