برگزیده های پرشین تولز

compute_iman

Registered User
لایک‌ها
40
FormationEnglish1.jpg
توضیحات مدرس :
بيست و سه سال پيش وقتي در سن يازده سالگي براي اولين بار به انگلستان مهاجرت کردم فهميدم که حتي يه کلمه از مطالبي که در کلاس هاي زبان ياد گرفته بودم به دردم نمي خورد.

در انگلستان دانشگاهي وجود داشت به نام University of Exeter که در آنجا دوره اي براي چيني ها و هندي ها برگزار مي شد که مي توانستند تنها در دو ماه به انگليسي صحبت کنند.

از همان روش الگو گرفتم و توانستم به سرعت به انگليسي صحبت کنم.

بعد از اينکه به ايران برگشتم متوجه شدم که خيلي از اطرافيانم همان مشکل قبلي من را دارند و بنابراين تصميم گرفتم که به همان سبکي که خودم انگليسي را ياد گرفته بودم به دوستانم انگليسي را ياد بدهم.

هم اکنون هر ايراني مي تواند از اين روش براي يادگيري زبان انگليسي استفاده کند و تنها در يک ترم به راحتي به انگليسي صحبت کند. همچنين اگر بخواهيد در آزمون هايي مانند آيلتس يا تافل نمره بالايي کسب کنيد تنها کافيست 4 ترم از اين بسته ها استفاده کنيد.

تا به حال بيش از 5400 نفر از اين بسته ها استفاده کرده اند. اين بسته ها حاوي فيلم، صوت، جزوه و پاورپوينت کلا س ها مي باشد که براي شما به طور رايگان ارسال مي گردد و مشاور خصوصي شما هر هفته با شما تماس مي گيرد و مانند يک معلم از شما درس را مي پرسد و شما هم مي توانيد با او رفع اشکال کنيد.

ضمانت کيفيت اين بسته آموزشي:
اگر تا دو جلسه از اين بسته استفاده کنيد و از پيشرفت خود راضي نباشيد مي توانيد بسته را به موسسه برگردانيد و کل پول خود را پس بگيريد. معيار رضايت تنها نظر شما مي باشد.

audiolingual-method-1210568649127134-8-thumbnail-4.jpg

توضیحاتی در مورد روش آموزش (َAudio Lingual) :

اولین بار در سال 1942 ار این روش برای آموزش زبان آلمانی به سربازان آمریکایی استفاده شد و هم اکنون در سراسر دنیا از این روش برای آموزش زبان به بزرگسالان استفاده می شود.
با این روش حتی کسانی که بسیار پر مشغله هستند و وقت آزاد کمی دارند می توانند زبان انگلیسی را یاد بگیرند.
اگر از این روش ساده ، زبان انگلیسی را یاد نگرفتید مطمئن باشید که از هیچ روش دیگری نمی توانید انگلیسی را یاد بگیرید.
در روش Audio Lingual ذهن شما یاد می گیرد که به سرعت جملات را برایتان ترجمه کند و بعد از مدتی سرعت ترجمه شما آنقدر بالا می رود که شما گمان می کنید که به انگلیسی فکر می کنید.

فیلم های معرفی محصول و میزان رضایت مشتریان :
http://s6.picofile.com/file/8238673600/Animation.mp4.html
http://s6.picofile.com/file/8238673900/kebriaei.mp4.html

برای دیدن نمونه فیلم آموزش و آشنایی با شیوه تدریس به کانال تلگرام زیر مراجعه کنید :
https://t.me/english3soot

برای پاسخ به هرگونه سوال پیام خصوصی بدید.
با تشکر

Last edited:

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
قیمت؟شرایط؟

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
قیمت و شرایط ؟