برگزیده های پرشین تولز

میخوام حسادت نامزدم رو تحریک کنم،راهی به ذهنت میرسه بیا تو...

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
بنظرت چی میتونه باشه وقتی کسی رو دوس داری باعث بشه غیرتی بشی؟!!
سوالایی میپرسیا
وقتی داره باهات حرف میزنه یهو گوشیتو در بیار و sms چک کن. بعد چند ثانیه یه لبخند نحیف بزن و
شروع کن جواب دادن , نزار اون ببینه چی مینویسی! اگه ازت پرسد کی بود بگو هیشکی! چند بار تکرار کنی جواب میده :D

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
گوشیت رو وقتی کنارشی بزار سایلنت بعد دم به دقیقه بهش نگاه کن خلاص!

Sent from my ST25a using Tapatalk 2

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
وقتی داره باهات حرف میزنه یهو گوشیتو در بیار و sms چک کن. بعد چند ثانیه یه لبخند نحیف بزن و
شروع کن جواب دادن , نزار اون ببینه چی مینویسی! اگه ازت پرسد کی بود بگو هیشکی! چند بار تکرار کنی جواب میده :D

خب اینجوری بهم شک میکنه که..اینکه بدتره..دختر جماعت اگه شک کنن به آدم دیگه تا بیای از ذهنشون پاکش کنی عمر نوح لازمه

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
خب اینجوری بهم شک میکنه که..اینکه بدتره..دختر جماعت اگه شک کنن به آدم دیگه تا بیای از ذهنشون پاکش کنی عمر نوح لازمه
پس میخوای چه جوری حسادتشو تحریک کنی؟:blink:واسه همین میگم بگو که دقیقا باهات چیکار کرده !
میخوای یه لباس نو بخر جلوش بپوش تا بهت حسودی کنه:D

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868

دخترا مثل پسرا نیستند. اونا غیرتی نمیشند، میشکنند و داغون میشند. مواظب باش اگه دوسش داری واقعا این کار رو نکن. اگه غیرتتو تست کرده بدون شدیدا دوستت داشته و بهت اطمینان داره.

دخترا فقط به رقیب حسادت میکنند. ولی این نامزدیه و دوس دختر دوس پسری نیست که بازی کنی.

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
دخترا مثل پسرا نیستند. اونا غیرتی نمیشند، میشکنند و داغون میشند. مواظب باش اگه دوسش داری واقعا این کار رو نکن. اگه غیرتتو تست کرده بدون شدیدا دوستت داشته و بهت اطمینان داره.

دخترا فقط به رقیب حسادت میکنند. ولی این نامزدیه و دوس دختر دوس پسری نیست که بازی کنی.

آفرین خوشمان آمد به نکته ظریفی اشاره کردی.
منو با گفتن اینکه فلان جا رفتم فلان کس که میشناسم ازش خواستگاری کرده یا مثال های دیگه حس حسادتمو تحریک کرده با اینکه میدونسته حتی با کسی حرف بزنه من آتیش میگیرم :D منم خوب با روحیاتش آشنام هرکاری که اینجا گفته بشه که انجام نمیدم قصد آزارشو هم ندارم چون تمام دنیامه فقط یکم شیطنته نه تلافیه نه حالگیری

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
1. تو ماشین سوارش میکنی جلوی ماشین یدونه کاندوم بذار :دی
بعد اگه چیزی گفت انکار کن :دی

2. اگه سیستم عامل موبایلت اندروید هست برنامه fake call نصب کن ، میتونی تنظیم کنی که هر 15 دیقه یا 30 دقیقه یا 1 ساعت ، گوشیت زنگ بخوره ! بعد تو هم رد تماس میدی جلوش !!

3. دوستان گفتن.. از یه دختر دیگه تعریف کن ! دختر جماعت چشم نداره ببینه داری از یک دختر دیگه تعریف میکنی ! یا اگه فکر میکنی مشکل ایجاد میکنه از دخترای فامیل تعریف کن پیشش.

4. در کل باید یه چیزی باشه که بحث دختر توش باشه :دی مثلا میتونی بگی دیروز با دوستم (مثلا محمد) رفتیم فلان جا ( فلان جا یعنی یه جای توپ توی شهرتون که اکثرا دوست دختر دوست پسرا میرن مثل یه جای سنتی یا رستوران یا کافی شاپ) و خیلی خوش گذشت جات خالی. همین بقیه ـشو نگو خودش یه حس شکو حسادی بهت پیدا میکنه :دی

5. اسمشو اشتباهی صدا بزن ! :دی مثلا میخوای صداش کنی بیتا الکی اشتباهی صداش کن نرگس ! :دی
بازم اگه فکر میکنی مشکل ایجاد میشه میتونی بگی اسم دختر خالم هست دیشب خونشون بودیم !

6. خرج داره ! اگه دختره تو فیسبوک اکانت داره ، میای به من یه پورسانتی میدی (البته منم بین شرکاء تقسیم میکنم) بعد با بچه های بروکی... وشرکاء میایم اکانت میسازیم تو فیسبوک و عکسهات رو میایم لایک میکنیم و کامنت های مورد علاقه ـت رو میذاریم :دی

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
منم راه 6 رو توصیه میکنم

راستی یه راه دیگم هست عکسای بازیگرای ایرانی بگیر بزاز تو کیف و ماشینت بگو چه قد خوش اندامن همیشه دوس داشتم زنم این شکلی بشه!

یا هرکار کرد بگو دوس دختر قبلیم اینطوری نبود!

0b48b7bg136u9llzztz5.jpg

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
آفرین خوشمان آمد به نکته ظریفی اشاره کردی.
منو با گفتن اینکه فلان جا رفتم فلان کس که میشناسم ازش خواستگاری کرده یا مثال های دیگه حس حسادتمو تحریک کرده با اینکه میدونسته حتی با کسی حرف بزنه من آتیش میگیرم :D ...
آخه برادر من این که دیگه تلافی نداره;)! من فکر کردم وضع بدتر از ایناس...
بیخیال شو, خوشبخت بشین:)

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187

mahiye_bala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
508

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033

6. خرج داره ! اگه دختره تو فیسبوک اکانت داره ، میای به من یه پورسانتی میدی (البته منم بین شرکاء تقسیم میکنم) بعد با بچه های بروکی... وشرکاء میایم اکانت میسازیم تو فیسبوک و عکسهات رو میایم لایک میکنیم و کامنت های مورد علاقه ـت رو میذاریم :دی

:blink:

بدترین چیز برای یه دختر:
کم محلی

مثال:
صبح بخیر و شب بخیر نگو و امثالهم
بهش اس نده ،بگو سرم شلوغ بود

کم محلی بدترین درده برا جنس مونث

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
وقتی خیابون باهاشی به دخترا دیگه نگاه کن تونستی و عرضه داشتی برگرد از عقبم بین اون محکم دستتو میکشه یا یه کاری میکنه متوجه بشی و به خودت بیای ولی تو همینطور ادامه بده . اگه شد در مورد لباس پوشیدن دخترایی که میان و رد میشن نظر بده بگو این چه خوش تیپه و موهای زردی داره بذار یه عکس ازش بگیرم . ببین چطوری آتیش میگیره . . . . . . یا بگو تو فامیل دور ما یه دختر بود به اسم X خاطرمو خیلی میخواستن دیروز با خاناوده اومده بودن خونمون مامانش منو به چشم داماد خودش میدید قدیما ولی من تو رو گرفتن دیگه . همینجور از اون تعریف کن . بفهمه دختری که بهت علاقه داشته اومده بود خونتون و مامانش اونطور نظر داشت بهت حسودیش میگیره . . .

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
وقتی خیابون باهاشی به دخترا دیگه نگاه کن تونستی و عرضه داشتی برگرد از عقبم بین اون محکم دستتو میکشه یا یه کاری میکنه متوجه بشی و به خودت بیای ولی تو همینطور ادامه بده . اگه شد در مورد لباس پوشیدن دخترایی که میان و رد میشن نظر بده بگو این چه خوش تیپه و موهای زردی داره بذار یه عکس ازش بگیرم . ببین چطوری آتیش میگیره . . . . . . یا بگو تو فامیل دور ما یه دختر بود به اسم X خاطرمو خیلی میخواستن دیروز با خاناوده اومده بودن خونمون مامانش منو به چشم داماد خودش میدید قدیما ولی من تو رو گرفتن دیگه . همینجور از اون تعریف کن . بفهمه دختری که بهت علاقه داشته اومده بود خونتون و مامانش اونطور نظر داشت بهت حسودیش میگیره . . .

آخه اینا چه پیشنهاداتیة ؟؟؟
اینا اعتماد رو از بین میبره.نکنین اینکارو
شاید زن این کارارو بزاره به پای بی وفایى و اصلا آخر خوبی نداره

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

Last edited:

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
شاید زد این کارارو بزاره به پای بی وفایى و اصلا آخر خوبی نداره

تایید
میشه دل چرکینی و سرد میشید از هم

استارتر،بیا مشخص کن ببینیم که دوستید یا نامزد
ملت همه تو استرس ن

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
شاید زد این کارارو بزاره به پای بی وفایى و اصلا آخر خوبی نداره

اقا راست میگیا . کار کشید به طلاق بعد پسره مجبور بیفته به شکر خوری . . . .بیخیال شو داداش بشین زندگیتو بکن . دوست دخترت نیست که حسودیش بگیره قهر کنه بری سراغ یکی دیگه . توی زندگی آینده همین حرفا رو بر علیه خودت استفاده میکنه چوب میکنه تو آستینت

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اقا راست میگیا . کار کشید به طلاق بعد پسره مجبور بیفته به شکر خوری . . . .بیخیال شو داداش بشین زندگیتو بکن . دوست دخترت نیست که حسودیش بگیره قهر کنه بری سراغ یکی دیگه . توی زندگی آینده همین حرفا رو بر علیه خودت استفاده میکنه چوب میکنه تو آستینت
:lol:اونوقت با این تاپیک مواجه میشی: میخوام دل نامزدمو بدست بیارم,راهی به ذهنت میرسه بیا تو...

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
:lol:اونوقت با این تاپیک مواجه میشی: میخوام دل نامزدمو بدست بیارم,راهی به ذهنت میرسه بیا تو...

:lol:

گل براش بخر
وقتی از کنار دختری رد میشی بهش بگو چه قدر زشت بود
تو خیلی خوشگلی و امثالهم :D

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
آخر ببینیم این استارتر یه کار دسته خودش میده یا نه :mad:

بالا