برگزیده های پرشین تولز

میزان درآمد ماهیانتون چقدره و بزرگترین هدفتون چیه؟

vahab_m

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
درامد بین 500 تا 1 ت (شهرکوچیک)
دنبال دارمد نه رو یه سطح معنی هرچی بیشتر بهتر (طمع هم توزندگی نداشتم (یهبار داشتم داغونم کرد)
هدفم فعلا تو دو سه مورد موندم دقیق تر تصمیم بگیرم
یکیش ارتقای شغل خودم هست
یکی دیگش فارکسش که یکی از مشتریانم خودش بهم قول اموزش رایگان فارکس رو داده الان کلی پو.ل درمیاره ازش.
کلاس های دکتر افشار رو هم میره که خودش گفته کاملا تو این شغل قوی ترشده (نمیدونم ولی بهم گفت اگه واقعا یه ذره شم اقتصادی داشته باشی با 6 7 ماه میتونی یه درامد حداقل 800 ت داشته باشی اونم با حساب کوچیک )
حالا منم داریم تحقیق میکنیم ببینیم چی میشه (یکی از دوستاش بدونه اینکه انگلیسی رو کامل بلد باشه و همینطور کامپیوتر خدایش داره خوب کار میکنه به نظر منم بقول خودش میگه اندازه یه کارمند درمیارم. روزی حداقل 10 دلار میانگین روزانه 17 18 دلار درروز هست ایشون گفت تو 5 6 ماه اموزش و شروع با جساب کوچیک کاکرده و بعدا یه حساب مینی درست کرده و اینطوری درامد زیی میکنه بقول خودش روشش هم ریسک و ضرر کمتری داره واسش)
دوستان نظراتشون رو بگن (طرف مطمئنه هم اشناست هم خودش تو این کار وارده(حتی بهم پیشنهاد داد باخرج خودش برم به کلاس های استادشون بعد ازدرامدزایی مبلغ رو به ایشون پس بدم)
حالا من یه ذره سردرگم شدم

sarvenaz24

Registered User
لایک‌ها
310
:general105::general105::general105:

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
سلام
درامد بین 500 تا 1 ت (شهرکوچیک)
دنبال دارمد نه رو یه سطح معنی هرچی بیشتر بهتر (طمع هم توزندگی نداشتم (یهبار داشتم داغونم کرد)
هدفم فعلا تو دو سه مورد موندم دقیق تر تصمیم بگیرم
یکیش ارتقای شغل خودم هست
یکی دیگش فارکسش که یکی از مشتریانم خودش بهم قول اموزش رایگان فارکس رو داده الان کلی پو.ل درمیاره ازش.
کلاس های دکتر افشار رو هم میره که خودش گفته کاملا تو این شغل قوی ترشده (نمیدونم ولی بهم گفت اگه واقعا یه ذره شم اقتصادی داشته باشی با 6 7 ماه میتونی یه درامد حداقل 800 ت داشته باشی اونم با حساب کوچیک )
حالا منم داریم تحقیق میکنیم ببینیم چی میشه (یکی از دوستاش بدونه اینکه انگلیسی رو کامل بلد باشه و همینطور کامپیوتر خدایش داره خوب کار میکنه به نظر منم بقول خودش میگه اندازه یه کارمند درمیارم. روزی حداقل 10 دلار میانگین روزانه 17 18 دلار درروز هست ایشون گفت تو 5 6 ماه اموزش و شروع با جساب کوچیک کاکرده و بعدا یه حساب مینی درست کرده و اینطوری درامد زیی میکنه بقول خودش روشش هم ریسک و ضرر کمتری داره واسش)
دوستان نظراتشون رو بگن (طرف مطمئنه هم اشناست هم خودش تو این کار وارده(حتی بهم پیشنهاد داد باخرج خودش برم به کلاس های استادشون بعد ازدرامدزایی مبلغ رو به ایشون پس بدم)
حالا من یه ذره سردرگم شدم
جالبه شما می خواین وارد بازاری بشین { فارکس }که 99 درصد افراد حاظر در اون سرمایشون رو از دست می دن :
iran-egold.com/forum/showthread.php?t=7191&page=7
توصیه نمیشه . فقط به اتکای حرف یک نفر گول این بازار مکاره رو نخوریند .

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,665
جالبه شما می خواین وارد بازاری بشین { فارکس }که 99 درصد افراد حاظر در اون سرمایشون رو از دست می دن :
iran-egold.com/forum/showthread.php?t=7191&page=7
توصیه نمیشه . فقط به اتکای حرف یک نفر گول این بازار مکاره رو نخوریند .

منم مثل شما این کار رو توصیه نمیکنم اما 99% هم دیگه ...

بیش از 60% از دست میدن سرمایشون رو... اونم به این دلیل هست که فقط یه چیزی شنیدن و اطلاعات کافی از این بازار رو ندارن و money management هم بلد نیستند..

vahab_m

Registered User
لایک‌ها
42
منم مثل شما این کار رو توصیه نمیکنم اما 99% هم دیگه ...

بیش از 60% از دست میدن سرمایشون رو... اونم به این دلیل هست که فقط یه چیزی شنیدن و اطلاعات کافی از این بازار رو ندارن و money management هم بلد نیستند..
lممنون از توجه شما عزیزان ایشون که نمیخوام پول بنده رو بخوره یا سر کار بزاره بیچاره قبلا ایشون هم بدونه هیچ اطلاعی رفتن تو این کار و ضررهای بزرگی رو متحمل شده خودش هم به من بارها گفته حتما باید علمش رو داشته باشی و بعد از 6 تا 1 سال کار با دمو بعد بری دنبالش اونوقت میتونی ببینی سیستمت چطوریه خودش هم الان سرکلاس های یه استاد هست بقول خودش میگه سابقه 25 ساله تو فعالیت اقتصادی داره منم که طبق تجربه ام همینطوری نمیرم تو این کار از دونفر مثل شما عزیزان و ادمای کاربلد پرسیدم همینو میگن که باید همینطوری نری اول دانشش رو داشته باشی بعد با دمو و اندوخته هات رو بزاری ببینی میتونی به سود دهی اونم با یک سوم سرمایه شروع کنم
الان هم این مشتریم خودش داره از همین راه نون زنو بچه اش رو میده هیچ کاری نمیکنه ولی خدایش خودش میگه که ضررهاش بخاطر خام بودنش تو بازار بود وعدمک تجربه و مدیریت سرمایه بوده
حالا هم دارم تحقیق میکنم هیج عجله ای هم واسش ندارم
واسه این هم اکثرا ضرر میکنن بخاطر عدم دانش و استفاده از سیستم های دیگران و نداشتن مدیریت سرمایه .. میباشد

606060

Registered User
لایک‌ها
260
ماهي 10 الي 15 دي:
هدف خريد زمين هاي انگلستان دي:

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
ماهی 20 الی 25
هدف خرید زمین های آمریکا

606060

Registered User
لایک‌ها
260
واقعا ساده ايد
باورتون شد؟!

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
:D:D:D:D:general208::general208::general208::general208:

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,639
ماهی 30 الی 35
هدف خرید یک اپارتمان نقلی در مریخ
شغل شریفمم قاچاقه
:general711:

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
وزارت کاری که همه میدونیم چقدره
هدف =جمع کردن سرمایه برای خرید خونه وماشین:دی
کارمنده مارکتینگ شرکت ا*و*ا*ژ*ن*گ

hooooooman

Registered User
لایک‌ها
152
۲۱ سالمه
دانشجو رشته برق
ماهی بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ ( بعد از سربازی رسمی میشم و حقوق و مزایای بیشتر)
مسئول و تکنسین اتاق فرمان سالن همایش
بقلشم کار شبکه و خرید و فروش ( به قول معروف دلالی) هم میکنمو اونم یه چیزی ازش در میاد.
هدف : اول خونه.دوم ماشین .زندگی مستقل و خوب با درامد خوب

Last edited:

iamirkm

Registered User
لایک‌ها
67
۲۱ سالمه
دانشجو رشته برق
ماهی بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ ( بعد از سربازی رسمی میشم و حقوق و مزایای بیشتر)
مسئول و تکنسین اتاق فرمان سالن همایش
بقلشم کار شبکه و خرید و فروش ( به قول معروف دلالی) هم میکنمو اونم یه چیزی ازش در میاد.
هدف : اول خونه.دوم ماشین .زندگی مستقل و خوب با درامد خوب
ایشالا که به بهترین درجان برسید و همیشه موفق و سربلند باشید.

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
درآمد صفر! مخارج ماهي ١٥٠٠ دلار![emoji16] مشغول پاس كردن انواع امتحانات مختلف هر كدام در رنج ١٠٠٠ تا ٢٦٠٠ دلار!
هدف: قبولي در رشته تخصصي پزشكي كانادا يا آمريكا و شايد كمي بهتر شدن زندگي بدون امتحان![emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

iamirkm

Registered User
لایک‌ها
67
درآمد صفر! مخارج ماهي ١٥٠٠ دلار![emoji16] مشغول پاس كردن انواع امتحانات مختلف هر كدام در رنج ١٠٠٠ تا ٢٦٠٠ دلار!
هدف: قبولي در رشته تخصصي پزشكي كانادا يا آمريكا و شايد كمي بهتر شدن زندگي بدون امتحان![emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk
مطمئننا همینطور خواهد شد،فقط همت...

بالا