برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار حسابداري خوب مي شناسيد؟

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
دوستان دقت کردید این پست مال 9 سال قبله؟ یعنی زمانی که تازه برلیان و رافع مطرح شده بود . فکر نمیکنید اون بنده ی خدا بعد از 9 سال تخقیق و بررسی بالاخره اونچه که میخواسته رو انتخاب کرده ؟

am_al_59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
این را هم ببینید
امکانات نسخه رایگانش بیشتر از نیاز یک فروشگاه ساده هست
http://qhd.ir

jnss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من کار تولیدی دارم سازه حساب گرفتم البته قبلش هلو گرفته بودم نمیشد باهاش کار کرد اما از این سازه حساب راضیم پنل پیامک به تازگی گرفتم که مال همین سازه حساب بود وصلش کرده بودن به همه جای نرم افزار کارشون بد نیست من راضیم این شمارشون هست 05136038000

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

jnss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام وقت بخیر دوستان من تحقیقات گسترده ای نزدیک یه ساله در رابطه با نرم افزار داشتم تنها شرکتی که دیدم داره واقعا تخصصی نرم افزار میده و پشتیبانی داره سازه حساب بود الان شمارشونو ندارم اما سرچ کنین سایتشون میاد

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
شما فقط عضو شدی همین یک نظرو بذاری ؟ اون هم برای پستی که استارتش ده سال قبل خورده؟ اصلا هم معلوم نیست داری تبلیغ میکنی .

hesamieh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

من يه نرم افزار خوب حسابداري لازم دارم. براي فروشگاه.
كه داراي امكاناتي مثل داشتن حساب مشتري ها و حساب اماني و حساب بانك و ازين قبيل امور داشته باشد.
كمي پيگيري كردم و به نرم افزارهايي مثل "هلو" و "برليان" يا "حسابرس" رسيدم.
مي خواستم كمك بگيرم كه اولا كدام يك ازين نرم افزار ها مناسب كار من است و ثانيا كدام ورژن و با كدام امكاناتش.
اگر بتوانيد كمكم كنيد ممنون مي شوم.
در ضمن سيستم براي يك مغازه ي كوچك ابزار فروشي است كه امكانات مورد نياز را بالا ليست كرده ام.
شايد موردي را هم فراموش كرده باشم.
سلام دوستان درسته این پست خیلی قدیمیه ولی شاید تجربه من به درد بقیه بخوره من از نرم افزار حسابداری معین استفاده میکنم خیلی راضیم پشتیبانی مادام العمر داره به روز رسانی رایگان داره نسخه رایگانش رو از لینک زیر دانلود کنید www.moeinsoft.com

imanekut

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کدوم برنامه حسابداری بهتره؟
برای یک فروشگاه مثلا کامپیوتری؟
با هلو کارکردم ازیک حسابدار سئوال میکردم میگه گزینه های خیلی کمی داره ودست ادم باز نیست نواقص داره

سیستم بدون عیب و ایراد که رو زمین نیست ولی من با نرم افزار میلیونر حال کردم، یه نگاه بنداز بهش
اینم سایتشونه

aslanzahra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام من برای شرکت اولم از نرم افزار محک استفاده کردم خوب بود اما بعد از مدت ها که نرم افزار های دیگر را خرریدم دیدم با همون قیمت میتونستم با کیفیت سیستم های دیکپگه ای را شاید به 1 دهم قیمت بخرم.
محک و هلو و .... واقعا فقط اسم در کردن
در کنارش نکته ای که باید توجه کنید سیستمی هست که ترجمه نرم افزارهای خارجی نباشه اینطوری تا بخواد بعد مدتی چیزی بهش اضافه کنید امکان نداره چون اصلا کسی نیست که از بیش اولیه و کل کدها خبر داشته باشه تا بتونه اون تغییر را ایجاد کنه.
سعی کنید از جایی خرید کنید که نرم افزارشون طراحی خودشون باشه و یک تیم حسابدار با دانش مرتبط داشته باشند . من حدود 3 ماه دنبال کسی میگشتم که خروجی از بخش انبارم بگیره و بخش بارکد خان بهش اضافه کنه با بیشترین قیمتم بعد اینکگه وقتم و گرفتن نتونستن پیاده کنن . درحالی که همونو واقعا سه روزه ساما سیستم پیاده کرد. چون خودشون حسابدار و برنامه نویس هستن. واقعا راضی بودم سعی کنید سیستم تون این موارد را داشته باشه حالا از هرجایی که میخرید :
امکانات سیستم حسابداری :
امکان گزارش گیری بر اساس حسابها و اشخاص و مراکز به صورت تلفیقی و تفکیکی
امکان انتخاب تنظیمات نمایش سند حسابداری
امکان صدور سند حسابداری به صورت دستی و نمایش اسناد صادر شده از دیگر قسمتهای نرم افزار
امکان جستجو در اسناد و قابلیت کپی و کات کردن ثبتهای حسابداری از یک روز به روز دیگر
امکان قطعی و غیر قطعی کردن اسناد و مستندات مربوط به حسابداری

امکانات نرم افزار حسابداری خوب

قلب تپنده مالی کسب و کار یک سازمان، حسابداری به شمار می آید.نرم افزار حسابداری و مالی تطابق بسیاری با کسب و کار دارد.ویژگی های یک این نرم افزار عبارت است از:

1. تحلیل کردن و گزارش دادن نرم افزار
شما می توانید با استفاده از این نرم افزار انواع اطلاعات را به صورت داده تحلیل و تفسیر کرده و گزارشات دقیقی را در پی داشته باشید.

2. محیط گرافیکی مناسب
فعالیت مبتنی بر اعداد حسابداری می باشد. شما می توانید با استفاده از نمودار و چارت اعداد نامفهوم را بهتر نمایش دهید و روندهای مالی یک شرکت را با کیفیت و قابل فهم تر ارائه دهید.

3.افزایش سرعت و کاربری آسان
یکی از مهم ترین معیار برای انتخاب ،افزایش سرعت در یک عملکرد محسوب می شود.

4. امنیت بالای نرم افزار حسابداری
در زمان خرید این نرم افزار محاسباتی ، ویژگی های امنیتی آن و همچنین چگونگی عملکرد آن در ارتباط با استفاده از آنتی ویروس ها را از فروشنده درخواست کنید تا توضیح دهد.

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
دوستان نرم افزار کرک شده هلو برای حسابداری رو نیاز داشتم می شه لینکش رو بدین یا اینکه یک نرم افزار حسابداری بدون محدودیت رایگان معرفی کنید؟

simorgh-shargh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما تو شرکتمون از نرم افزار حسابداری رهاورد استفاده میکنیم. نسخه های مختلفی داره که برای هر کسب و کاری مناسبه و از نظر قیمتی خیلی نسبت به بقیه نرم افزارها مناسب تره.
https://www.ydc.ir/rahavard/

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
پارمیس هم بد نیست

آیدا رحیمی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام. اولین موضوعی که زمان خرید نرم افزار حسابداری باید توجه کنید، باید ببینید نرم افزاری که انتخاب می کنید از بیس برنامه نویسی شده یا نسخه بومی شده یک برنامه خارجی هست؟ این نکته از این لحاظ مهم هست که خودتون می توانید تغییراتی در سیستم بدهید ( اصطلاحا کاستومایز کنید) و حتی باید شرکت معتبر و با سابقه باشد که در آینده برای پشتیبانی و دسترسی با سختی مواجه نشوید.
ثبت خودکار سند حسابداری، گزارش سود و زیان و ترازنامه سه سطحی (کل، معین و تفصیل )، مدیریت دریافت و پرداخت ها و عملیات متنوع روی چک و ... از امکانات اصلی نرم افزارهای مالی هست. در درجه بعدی توجه داشته باشید که شما می توانید نرم افزار حسابداری یکپارچه با فروشگاه آنلاین داشته باشید. انبار مرکزی و انبار مستقل برای فروشگاه داشته باشید و کلی امکانات دیگر.

بالا