برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار :: Symbian S60 ٠

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
3 سوت جان اینطوری که تو داری پیش میری فک کنم به همین زودی به لطف یزدان و بچه ها! کل 512 مگ مموریتو پر از برنامه کنی که جا نداشته باشی یه اس ام اسی عکسی چیزی بذاری!! :p داری بدجور معده این چارلی رو از برنامه پر میکنیا ;) /// ولی جدا که عالیه کارت .. همچین ادمو ترغیب میکنه همرو نصب کنه یاور پدر مادر مموری رو استاد کنه!:D ایشالا من هم به زودی و با خرید یه دستگاه ان 72 جیگر به صف استفاده کنندگان برنامه های چارلی میپیوندم! :cool:

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اين برنامه يه چيزي تو مايه هاي FExplorer براي مديريت فايلها است ولي با يه چيزائي بيشتر مثل مشخصات گوشي شما منجمله سرعت سي پي يو و .......
بد نيست تستش كنيد ;)

فایل های ضمیمه

• SeleQ.v1.70_S60.zip
    135.3 KB · نمایش ها: 283

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
3 سوت جان اینطوری که تو داری پیش میری فک کنم به همین زودی به لطف یزدان و بچه ها! کل 512 مگ مموریتو پر از برنامه کنی که جا نداشته باشی یه اس ام اسی عکسی چیزی بذاری!! :p داری بدجور معده این چارلی رو از برنامه پر میکنیا ;) /// ولی جدا که عالیه کارت .. همچین ادمو ترغیب میکنه همرو نصب کنه یاور پدر مادر مموری رو استاد کنه!:D ایشالا من هم به زودی و با خرید یه دستگاه ان 72 جیگر به صف استفاده کنندگان برنامه های چارلی میپیوندم! :cool:

:lol: :lol: :lol: :lol:
نه بابا هنوز جا داره امروز يه 70 مگابايت هم آهنگ ريختم توش :wacko: از نانسي اجرم بگير تا داريوش و ابي و بنيامين و شهريار و .... :lol: :lol:
البته اينگونه تاپيك ها هميشه با كار گروهي موفق ميمونه الان دوستمون عظمتي هم هستن و من از ايشون هم سپاسگزارم اميدوارم بدرد دوستان بخورهو مشكلاتشونو تا حدي حل كنه :)

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اينم برنامه Instantsis كه همون كار instant me رو در محدوده كوچكتر انجام ميده اين برنامه برنامه هاي نصب شده رو بصورت پك اصلي سند ميكنه رو ديوايس ( مثلا گوشي ) ديگه :blink: :blink: خيلي چيز باحاليه :rolleyes:
بگذريم من از اين برنامه بيشتر از Instantme خوشم مياد
حالشو ببريد;)

فایل های ضمیمه

• instantsis-v210-s60.zip
    76.9 KB · نمایش ها: 282

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب اينم برنامه بلك ليست كه احتياج به توضيح نداره تماس هاي ورودي رو ميتونيد با اون فيلتر كنيد :rolleyes:

فایل های ضمیمه

• BLACKLIST_102.zip
    63.3 KB · نمایش ها: 303

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از 3soot :
:lol: :lol: :lol: :lol:
نه بابا هنوز جا داره امروز يه 70 مگابايت هم آهنگ ريختم توش :wacko: از نانسي اجرم بگير تا داريوش و ابي و بنيامين و شهريار و .... :lol: :lol:
البته اينگونه تاپيك ها هميشه با كار گروهي موفق ميمونه الان دوستمون عظمتي هم هستن و من از ايشون هم سپاسگزارم اميدوارم بدرد دوستان بخورهو مشكلاتشونو تا حدي حل كنه :)

:lol: بنده خدا چارلی نذاشتی آب بندی بشه تخته گاز برنامه و اهنگ و .... فال و طالع بینی و ....:D دادی به خوردش .. ولی واقعا به نظرم جای همچین تاپیکی خالی بود .. اینهمه تاپیک تو این بخشه یه همچین تاپیکی که بهترین و کاربردی ترین برنامه ها رو با توضیحی مختصر و مفید و یکجا در اختیار دوستان بزاره حقیقتا جای تشکر داره .. :) و من الله توفیق علیک و علی چارلیک!:lol: :p

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگه ميخواهيد در مورد شبكه مورد استفاده براي موبايلتون اطلاعاتي كسب كنيد اين نرم افزار بكارتون مياد ;)

فایل های ضمیمه

• GSM Position Locator v2.09.zip
    28.8 KB · نمایش ها: 199

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اين از اون دست ماشين حساب هائي است كه من خيلي با محيطش حال ميكنم ميشه گفت ديزاين خيلي قشنگي داره يه ماشين حساب درست و حسابي :rolleyes:

فایل های ضمیمه

• NiceCalc v1.00.zip
    19.5 KB · نمایش ها: 286

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من هميشه عاشق اين نرم افزارهائي هستم كه ساعت همه جارو بهتون نشون ميده و ميتونيد نقشه دنيا رو توش ببينيد و ..... اين نرم افزار بد چيزي نيست واحد هاي پول رو هم به هم تبديل ميكنه و برنامه سفر پروازتون رو هم مديريت ميكنه :rolleyes:

فایل های ضمیمه

• Psiloc World Traveller v1.22.zip
    441.2 KB · نمایش ها: 369

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
يه چيزي تو مايه هاي همون بالائي ولي با نقشه قشنگتر و زيباتر :cool:
فقط يادتون باشه براي بار اول كه روش كليك ميكنيد باز نمي شه يه بار ديگه وارد بشيد و اگري رو بزنيد تا رديف بشه ;)

فایل های ضمیمه

• WorldMate_v2_1_.20.06_Cracked_6260_6600_7610_3230_SMPDA.zip
    408.3 KB · نمایش ها: 291

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
يه ورژن ديگه از نرم افزار ارزشمند instantme نصب كنيد حالشو ببريد ;)
اون ورژن جديده انگار يه گيرائي داره اين بهتر عمل ميكنه ;)

فایل های ضمیمه

• InstantMe v1.0.zip
    54.2 KB · نمایش ها: 216

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
يه نرم افزار جالب براي پخش موسيقي بنام " نوكيا موزيك پلير " چيز جالبيه ;)

فایل های ضمیمه

• Nokia Music Player v1.53 (For Symbian 8).zip
    326.8 KB · نمایش ها: 488

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
يه چيزي تو مايه هاي NC تو ويندوز اما اين براي سمبينه :rolleyes:

فایل های ضمیمه

• Symbian Commander v1.51.zip
    19 KB · نمایش ها: 181

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
براي مديريت و نمايش عكس ها بد چيزي به نظر نمي رسه به امتحانش مي ارزه :happy:

فایل های ضمیمه

• Splash Photo v4.21.zip
    336.2 KB · نمایش ها: 174

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خدائيش خسته نشديد اينقدر برنامه نصب كرديد :lol: :lol: :lol:
بد نيست يه كمي گيم بزنيم تا خستگيمون در بره اينم يه بازي ماشين با گرافيك جالب :D
من كه كلي حال كردم ;)

فایل های ضمیمه

• Need_For_Speed_UnderGround_3D.zip
    478.2 KB · نمایش ها: 453

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از 3soot :
خدائيش خسته نشديد اينقدر برنامه نصب كرديد :lol: :lol: :lol:
بد نيست يه كمي گيم بزنيم تا خستگيمون در بره اينم يه بازي ماشين با گرافيك جالب :D
من كه كلي حال كردم ;)

اقا یه سوالی .. این برنامه ها و بازیا که نصب میشه چجوری از روی گوشی آنیستال و حذف میشه؟ خود نرم افزار یا بازی گزینه آنیستال داره یا نه؟ چجوریاس یه توضیحی بدی هم یه ثوابی بردی هم یه استراحتی کردی از بس برنامه گذاشتی :p یه آنتراکت کوچیکی هر چندی یبار بد نیس:D

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
اقا یه سوالی .. این برنامه ها و بازیا که نصب میشه چجوری از روی گوشی آنیستال و حذف میشه؟ خود نرم افزار یا بازی گزینه آنیستال داره یا نه؟ چجوریاس یه توضیحی بدی هم یه ثوابی بردی هم یه استراحتی کردی از بس برنامه گذاشتی :p یه آنتراکت کوچیکی هر چندی یبار بد نیس:D

تقريبا عين ويندوزه :wacko: بعد از نصب برنامه در منو اصلي كه بري بعد تولز و بعد manager اينجا ليست برنامه هاي نصبي رو ميبيني :D روي برنامه ميري آپشن رو ميزني و بعد Remove و بعد خلاص :lol: ;) البته تقريبا خلاص مثل ويندوز كه تركش هاي برنامه ها يه جاهائي مي مونه اينم همين طوريه اگه حرفه اي باشي با برنامه FExplorer ميري تو سوراخ سمبه ها باقيمونده ها رو هم پاك ميكني ;) البته زياد هم مهم نيست :happy:

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از 3soot :
تقريبا عين ويندوزه :wacko: بعد از نصب برنامه در منو اصلي كه بري بعد تولز و بعد manager اينجا ليست برنامه هاي نصبي رو ميبيني :D روي برنامه ميري آپشن رو ميزني و بعد Remove و بعد خلاص :lol: ;) البته تقريبا خلاص مثل ويندوز كه تركش هاي برنامه ها يه جاهائي مي مونه اينم همين طوريه اگه حرفه اي باشي با برنامه FExplorer ميري تو سوراخ سمبه ها باقيمونده ها رو هم پاك ميكني ;) البته زياد هم مهم نيست :happy:

:p اهان پس خوبه که .. اگه این سوراخ سمبه ها :D فضای زیادی از مموری رو نخورن اشکال نداره باشن .. بالاخره این چارلی و امثالهم انقد کریم هستن که بذارن اون ترکش ها هم یه نفسی بکشن :p // بدجور و بی صبرانه در انتظار ان 72 هستم! نمیتونی یکاری کنی زودتر بفرستنش ایران؟! هرچی نباشه حجت الاسلام 3سوت چشم امید جبهه نوکیاست :cool:

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
:p اهان پس خوبه که .. اگه این سوراخ سمبه ها :D فضای زیادی از مموری رو نخورن اشکال نداره باشن .. بالاخره این چارلی و امثالهم انقد کریم هستن که بذارن اون ترکش ها هم یه نفسی بکشن :p // بدجور و بی صبرانه در انتظار ان 72 هستم! نمیتونی یکاری کنی زودتر بفرستنش ایران؟! هرچی نباشه حجت الاسلام 3سوت چشم امید جبهه نوکیاست :cool:

انشاءالله كه زودتر برسد و شما به آرزويت برسي اي عزيز نوكيائي ;) :rolleyes:

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
از اون ضد ويروس هاي محشر با محيطي جذاب و كارائي فوق العاده عالي نصبش كنيد حالشو ببريد
مخصوص سمبين سري 60 ورژن 8 ..... توپ توپ :D :D

فایل های ضمیمه

• NetQin_Mobile[1].AntiVirus.v1.00.OS8.zip
    83.8 KB · نمایش ها: 242
بالا