• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نرم افزار :: Windows Mobile , Pocket Pc, Win CE ٠

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MMS :
سلام. همانطور كه اميدجان گفت: 1) ازطريق File explorer فايل مورد نظر را انتخاب كن 2) با Tap &Hold بر روي فايل وفشار Beam File دستگاه شما بدنبال دستگاه نزديك شما كه بلوتوس داشته باشدميگردد سپس با فشار بر روي دستگاه موردنظر و پسكد دادن فايل ارسال ميشود.اگه هم روبروي اينفرا قرارداده باشي ازطريق اينفرا ارسال ميكنه.
به همين راحتي نياز به هيچ نرم افزاري نداري

راستي كسي يه برنامه ماشين حساب مهندسي با 18 رقم سراغ نداره؟ :)
من يه ماشين حساب دارم ولي بگذار ببينم چه طوري هست اگه 18 رقمي بود مي گذارم

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
والا البته ميدونم برو بچ اينجا انگار خيلی علاقه مند به بازی نيستن و تاحالا کسی اين بازی ها رو تحويل نگرفته اما به هر حال امروز من همه جا برنامه هايی رو که نوشته بودم Update
کردم گفتم که اينجا هم بگم.....ديگه وقت امتحان ها شده و گفتم امروز آخرين روز پای computer بشينم و برم همجا پست بزنم!
بهر حال!

ميتونين اين بازی ها رو روی pocketpc خودتون يک امتحانی کنين!
shadow warrior3d:
ميتونين از اينجا بگيرين...البته اين نسخه يکم قديمی تر هست اما ميدونم کار ميکنه
http://www.pocketgamer.org/dukewiki/index.php/main_page
نسخه جديدتر(مال امروز)رو هم فردا يا پسفردا از همين سايت ميتونين بگيرين!

duke nukem3d:
اين رو هم از همون لينک قبلی!نسخه قبلی کار ميکنه اما يک نسخه جديد تر هم حاضر شده که اون رو هم فردا پسفردا از اونجا بگيرين!

حتماً وقت بزارين و فايل های readme.txt رو بخونين!
فرق عمده نسخه های جديد تر امکان کوچيکتر کردن حجم برنامه هست که اگه به اندازه کافی جا برای نصب برنامه ندارين ،نسخه های جديد رو بگيرين!

فدای همه شما!

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چرا آقا من خيلي اهل بازي هستم بخصوص در فصل امتحانا... دستت درد نكنه duke رو كه خيلي هم دلم براش تنگ شده... :D :D

shahr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان:

من قبلا ايميت مدل پاكت پيسي داشتن الان pda2k خريدم 2 تا سوال دارم:

1) آگه رام رو اپديت كنم بايد برنامه هام رو دوباره نصب كنم؟ و رو سايت ايميت چندتا رام گداشته كدوم رو بايد بگيرم؟

2) من با بلوتوث اين گوشي نميتونم فايل بفرستم.وقتي بيم رو ميزنم هيچي پيدا نميكنه!

لطف كنيد كمكم كنيد!

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shahr :
سلام دوستان:

من قبلا ايميت مدل پاكت پيسي داشتن الان pda2k خريدم 2 تا سوال دارم:

1) آگه رام رو اپديت كنم بايد برنامه هام رو دوباره نصب كنم؟ و رو سايت ايميت چندتا رام گداشته كدوم رو بايد بگيرم؟

2) من با بلوتوث اين گوشي نميتونم فايل بفرستم.وقتي بيم رو ميزنم هيچي پيدا نميكنه!

لطف كنيد كمكم كنيد!
سلام دوست عزيز

درمورد سوال اول بايد بگم كه دوباره برنامه ها را بايد نصب كني و جديد ترين ورژن ROM هم براي PDA2K PDA2k_Arabic_14000_169_11200 و PDA2k_WWE_14000_176_11200 هست كه دومي انگليسي و اولي عربي هست

درمورد بيم با بلوتوث هم با آپديت ROM مشكلت حل ميشه

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
خوب براي اوناي كه پاكت پيسي دارن يه روم جديد كه شركت هيماليا داده البته چند وقتيهست ولي خلاسه جالبه من رو دستگام ريختم خيلي رازيم با حاله ولي قبل از ريختن از همه چيز بكاپ بگيريد حتا از تلفن هاي تو سيم كارت

http://uspocketpcphone.com/sitebuildercontent/sitebuilderfiles/himalaya_wm2003se_2.20.07_upgrade.zip

ضمنا همين شركت وين 2005 رو هم داده ولي بتاس پيشنهاد نميكنم ولي چون كمي كار داره

shahr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از omidgiahi :
سلام دوست عزيز

درمورد سوال اول بايد بگم كه دوباره برنامه ها را بايد نصب كني و جديد ترين ورژن ROM هم براي PDA2K PDA2k_Arabic_14000_169_11200 و PDA2k_WWE_14000_176_11200 هست كه دومي انگليسي و اولي عربي هست

درمورد بيم با بلوتوث هم با آپديت ROM مشكلت حل ميشه

اگه backup بگيرم و بعد اپديت كنم .با restore برميگردند دوباره برنامه ها؟

يه سوال ديگه! چرا وقتي دستگاه خاموش ميشه بلوتوثش هم غيرفعال ميشه و يه سوال ديگه اينكه وقتي با هندزفري بلوتوث كانكت ميكنم موقعي كه ميخواد دستگاه خاموش بشه خودبخود دوباره چراغهاش روشن ميشه؟؟؟

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
امروز هم يك برنامه ديگه از شركت spb به نام spb imageer با اين برنامه مي توانيد به راحتي عكس هايي رو

كه گرفته ايد مديريت كنيد و البوم بسازيد .

اين برنامه دو برنامه album و picture كه همراه windows مي باشند را ادغام كرده و با امكانات زياد ديگه به شما عزضه

مي كنه.

اين هم عكسش
01.jpg

اين هم لينك download
http://www.spbsoftwarehouse.com/products/imageer/?en
اين هم سريال
21428451

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shahr :
اگه backup بگيرم و بعد اپديت كنم .با restore برميگردند دوباره برنامه ها؟

يه سوال ديگه! چرا وقتي دستگاه خاموش ميشه بلوتوثش هم غيرفعال ميشه و يه سوال ديگه اينكه وقتي با هندزفري بلوتوث كانكت ميكنم موقعي كه ميخواد دستگاه خاموش بشه خودبخود دوباره چراغهاش روشن ميشه؟؟؟
در مورد بک آپ باید بگم که اگه از برنامه ای که روی خودش هست استفاده کنی به درد نمی خوره ولی اگه از sprite backup استفاده کنی کارت را بهتر راه میندازه من خودم یه دفعه گوشی را که ROM را آپدیت کردم ریستور کامل کردمش ولی تمام گوشی را کامل برگدوند که به درد من نخورد و باید (به نظر من) از فایلها و اس ام اس هات و .... بک آپ بگیری به جای بک آپ کامل

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
به نقل از mahdeen :
اون bluetooth مودم رو مطمئني كه pocket pc ميشناسه و ميتونه ازش استفاده كنه ؟؟؟؟
قيمت wifi هم خيلي زياد گفته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wacko: :wacko: :blink:

bardia:
ميشه .. بايد از طريق bluetooth manager اين كار رو انجام بدي .. احتياجي به برنامه اضافي نيست... اين رام جديد pda2k فقط يك گزينه اضافه كرده كه باز هم به برنامه bluetooth manager ارجاع داده ميشه...
من از جایی پرسیدم که 2 3 سالی هست Pocket Pc میفروشه .. فکر کنم آدم واردی باشه ! طبقه 4 پایتخت هستش
من حتی گفتم برای JAM میخوام ، بهم اینا رو گفت..
به نظر من خیلی گرونه ؛ بهتره فعلا قید اینترنت رو زد :(

shahr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از omidgiahi :
در مورد بک آپ باید بگم که اگه از برنامه ای که روی خودش هست استفاده کنی به درد نمی خوره ولی اگه از sprite backup استفاده کنی کارت را بهتر راه میندازه من خودم یه دفعه گوشی را که ROM را آپدیت کردم ریستور کامل کردمش ولی تمام گوشی را کامل برگدوند که به درد من نخورد و باید (به نظر من) از فایلها و اس ام اس هات و .... بک آپ بگیری به جای بک آپ کامل
ممنون. از كجا ميتونم اين برنامه رو بگيرم.

دوستان دستگاه شما باطريش چقدر شارز ميده؟

MMS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shahr :

سوال جالبيه چون مثلا توي كاتالوگ نوشته 72 ساعت اما برنامه SPb ميگه 4 ساعت -- و نيز آيا راه حلي براي افزايش زمان كاركرد باتري هست؟ :)

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shahr :

يكي از دوستان فكر كنم قبلا معرفي كرده و كركش هم گفته شده اگه نيست بگيد تا بگذارم

shahr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از omidgiahi :
يكي از دوستان فكر كنم قبلا معرفي كرده و كركش هم گفته شده اگه نيست بگيد تا بگذارم

اگه بذاريد ممنون ميشم

shahr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رام جديد رو كه نصب ميكنيم رو pda2k ديگه براي ميسيج و ميس كال چراغ قرمز نميزنه؟

mojtabaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزار mtux ringtonex 2 اومده و كرك نسخه قبلي روش كار نمي كنه ضمنا Lexisgoo هم همینطور
كسي نسخه هاي قبلي رو داره؟ :f34r:

mmhmt

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از omidgiahi :
سلام به همه اساتيد پي تي خوب كسي كه به فكر ما نيست :( بزار خودمون به فكر خدمون باشيم مي خوام ايندفه يه هديه براي خودم به خاطر 200 پستم بگذارم

اين دفه مي خوام برنامه Pocket Controller-Professional را معرفي كنم كه با اون مي تونيد اسكرين شات يا حتي فيلم بگريد ار پاكت پيسي كه در حال كار كردن هست روي كامپيوتر و حتي ميشه PDA را از روي كامپيوتر كنترل كرد و ....

ppc_smartphone_big.gif

اين هم لينك براي دانلود كردن

و در آخر مهمترين قسمت سريال نامبر نرم افزار كه:
NitrogenTSRhTtaM

عزيز سريال نامبر عمل نميكنه

بالا