• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نرم افزار :: Windows Mobile , Pocket Pc, Win CE ٠

m_jahangiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از omidgiahi :
سلام يه سوال از همه كه اين تاپيك را مي خونن دارم

اصلا اينها به دردتون مي خوره يا اصلا چند تاش را دانلود كرديد :(

ادامه بدم يا نه (اگه جوابتون بله هست يه چند تا هم شما معرفي كنيد ثواب داره ها از من گفتن بود :D )

با سلام و عرض خسته نباشید. من چند وقتی هست که از نوشته های شما استفاده میکنم
وامروز عضو شدم.برای شیرینی عضویت هم تا چند روز دیگه voic command رو اینجا میزارم

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از omidgiahi :
با اين لينك دانلود كردم :)

کد:
http://ftp.skyscape.com/download/harrisons/6.0.27/harrisons_ce.exe
اميد جان شما موفق شدي اين برنامه رو نصب كني !!! اين موقع نصب وسط كار سريال نامبر ميخواد!!! فك كنم اين لينك نسخهtrial نيست. احتمالا براي نسخه خريدني هستش كه بدون وارد كرد سريال قابل نصب نيست. :(

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ealy :
اميد جان شما موفق شدي اين برنامه رو نصب كني !!! اين موقع نصب وسط كار سريال نامبر ميخواد!!! فك كنم اين لينك نسخهtrial نيست. احتمالا براي نسخه خريدني هستش كه بدون وارد كرد سريال قابل نصب نيست. :(

من اين برنامه را خودم نصب كردم و كار كرده مشكلي هم نداشتم باش

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه چند روزي هست كه يه كم كار داشتم و نتونستم نرم افزار معرفي كنم حالا هم يه مشكل دارم كه مي خوام اگه مي تونيد برام حل كنيد

مشكل من اين هست كه نمي تونم تو برنامه resco فايلي را با بلوتوث بفرسم در حالي كه در گذشته مي تونستم(با pda2k)

چند تا هم اسكرين شات مي گذارم شايد كمكتون بكنه كه مشكل من را حل كنيد

pc_capture2.jpg

pc_capture3.jpg

همانطور كه مي بينيد تو اين اسكرين شات چيزي به نام بلوتوث نيست
pc_capture7.jpg

در ضمن من هيچ تغييري هم تو تنظيمات ندادم و حتي يه دفعه كامل گوشي را ريست(ريست كامل) كردم باز هم جواب نداد

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ealy :
منم هر چي گشتم يافت نشد. البته كرك همين ديكشنري براي چيني ايتاليايي چكي اسپانيايي رو پيدا كردم ولي اثري از فارسيش نبود.به اين ترتيب به احتمال خيلي زياد براي اولين بار توي زندگيم مجبور ميشم اين برنامه رو بخرم.

دوست عزيز اگر دنبال ديكشنري هستي واقعا يافت نميشود ولي اگر بدنبال سريال براي فارسي سازش هستي شايد بتونم يه كارهاييش بكنم. ;)

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از omidgiahi :
طبق دستور جناب فارگو امروز مي خوام يه نرم افزار كاربردي معرفي كنم اون هم از نوع توپش

اسم اون FileCommander هست و همونطور كه داريد توي اسكرين شات مي بينيد مي تونيد باهاش ping,ftp,telnet و ... انجام بديد من كه خيلي وقت بود دنبال همچين نرم افزاري بودم
.
.

دستور چیه دوست من .... ما رو چه به این حرفا

در ضمن ممنون. نرم افزار توپی بود.

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از omidgiahi :
من اين برنامه را خودم نصب كردم و كار كرده مشكلي هم نداشتم باش
يعني وسط كار موقع نصب سريال نامبر نخواست؟؟؟؟!!!!!

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
سلام...

كسي از دوستان از فارسي ساز Farsi Pack استفاده کرده؟ نویسنده برنامه خارج از کشوره اما برای ایرانیها شماره حساب داده و مبلغ نرم افزارش هم 8000 تومنه! اگر کسی از این برنامه استفاده کرده و خوبه بگه که بریم بخریم چون ظاهرا برنامه خیلی کامل و خوبیه و قیمتش هم مناسبه!

http://www.shahabonline.com/FarsiPack

عليرضا

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از Solarix :
سلام...

كسي از دوستان از فارسي ساز Farsi Pack استفاده کرده؟ نویسنده برنامه خارج از کشوره اما برای ایرانیها شماره حساب داده و مبلغ نرم افزارش هم 8000 تومنه! اگر کسی از این برنامه استفاده کرده و خوبه بگه که بریم بخریم چون ظاهرا برنامه خیلی کامل و خوبیه و قیمتش هم مناسبه!

http://www.shahabonline.com/FarsiPack

عليرضا
نسخه palm هم داره؟؟؟؟؟

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قيمتش را هم بد نگفته ولي فارسي سازها .....

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اين برنامه را دانلود كردم يه چند دقيقه اي هم باش كار كردم مشكلي كه نداشت اگر كسه ديگه اي هم كاركده بگه چطوره

اگه خوب بود حتما مي خرمش چون دست كم حمايت از يه برنامه نويس ايرانيه :)

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
چند تا سوال 1- يك برنامه خوب واسه palayer mikhamكه همرو تغريبا ساژورت كنه بعد زنگ smsتو گوشي

i-mate : pocket pc رو ميشه عوض كرد بجز زنگ هاي خودش و اگه نميشه برنامه هست اين كارو بكنه

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از omidgiahi :
قيمتش را هم بد نگفته ولي فارسي سازها .....

آره منم با نظرت موافقم خودم اصلا از هيچ فارسي سازي تا حالا خوشم نيومده. ولي تقويم هجری و كيبورد فارسی و مخصوصا دیکشنری دو طرفه فارسی-انگلیسی براي PDA ها خیلی لازمه که این برنامه ّFarsi Pack همه اینا رو با هم داره.
یه سوال از کسانیکه این برنامه رو امتحان کردن.: آیا این نرم افزار مشکل کند شدن در تایپ فارسی و مشکلاتی دیگه داره یا نه؟

علیرضا

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از l3ardia :
چند تا سوال 1- يك برنامه خوب واسه palayer mikhamكه همرو تغريبا ساژورت كنه بعد زنگ smsتو گوشي

i-mate : pocket pc رو ميشه عوض كرد بجز زنگ هاي خودش و اگه نميشه برنامه هست اين كارو بكنه

1- player هاي خوب زيادن.. توي همين فروم هم هست... من از winamp استفاده ميكنم به خاطر راحتي و اكولايزر هاش براي هر كاري هم يك shotcut key ميتوني انتخاب كني ...wma زياد ندارم ولي اگه باشه از خود mediaplayer استفاده ميكنم...

براي sms هم wave مورد نظر رو در شاخه windows دستگاهت كپي كني. ميتوني انتخابش كني...

راستي اميد جان آواتار نو مبارك !!! خودتي ؟؟ بابا خوش تيپ

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مهدين جان عكس خودم هست كه گذاشتم برا آواتار

اول اينكه به نظر من بهترين پلير همان beta player هست البته ورژن آخرش كه خيلي از فرمت ها را ساپورت مي كنه

در مورد فارسي ساز هم بايد بگم كه نرم افزار خوبي هست ولي يه كم سرعت را پايين مياره

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
mrc ke javabidiin faghat daar mored winamp hamon version PC ya makhsoos packet ham hastagar hast linkesh ham bezar MRc bad omid jan final versin beta palyer ro az koja mishe gereft

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
بالاخره نفهميدم اين برنامه فقط براي windows mobile هست يا نسخه palm هم داره؟؟؟؟؟

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
مرسي اميد جان خيلي اقاي

بالا