برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی برای مسابقه عکاسی با موبایل

با مسابقه عکاسی با موبایل

• موافقم

Votes: 64 98.5%
  • مخالفم

Votes: 1 1.5%

• Total voters
    65

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
خب بالاخره اولین شرکت کننده عکساش رو ارسال کرد
47b20s0.gif
من هم آرزو به دل نمیمونم :دی

راستی! خواستم به اطلاع برسونم مهلت شرکت تو مسابقه تا 30 مهره

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
خب بالاخره به امید خدا مشکلات یکی کی داره حل میشه
greenstars.gif

با مهرداد (imate_pda2k) صحبت کردیم ، زحمت جایزه رو قبول کرده..خلاصه این پی تی بچه های خیلی گلی داره
72.gif

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
خب بالاخره اولین شرکت کننده عکساش رو ارسال کرد
47b20s0.gif
من هم آرزو به دل نمیمونم :دی

راستی! خواستم به اطلاع برسونم مهلت شرکت تو مسابقه تا 30 مهره
فكر نميكنيد 30مهر كمي طولانيه؟ خيلي وقته فراخوان داديد...

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
آخه پیش بینی میشه تعداد زیادی تو مسابقه شرکت کنند مسابقه هم 2 مرحله ای هست، فراخوان هم در کار نبود در اصل همین تاپیک بود که بیشتر برای نظرات و ... بود

در کل اگه فکر میکنید مدتش طولانیه میشه 10 -15 روز جابجا کرد مشکلی نیس البته بستگی به تعداد شرکت کننده هم داره

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
آخه پیش بینی میشه تعداد زیادی تو مسابقه شرکت کنند مسابقه هم 2 مرحله ای هست، فراخوان هم در کار نبود در اصل همین تاپیک بود که بیشتر برای نظرات و ... بود

در کل اگه فکر میکنید مدتش طولانیه میشه 10 -15 روز جابجا کرد مشکلی نیس البته بستگی به تعداد شرکت کننده هم داره
منظورم از فراخوان زماني بود كه بصورت رسمي اعلام شد كه قراره همچين مسابقه اي برگزار بشه، اگه كسي ميخواست شركت كنه از همون زمان ميرفت به دنبال عكس...

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
منظورم از فراخوان زماني بود كه بصورت رسمي اعلام شد كه قراره همچين مسابقه اي برگزار بشه، اگه كسي ميخواست شركت كنه از همون زمان ميرفت به دنبال عكس...
باشه مشکلی نیست فعلا" که شروع شده منم با داورا صحبت میکنم بقیه هم اگه فکر میکنن 30 مهر دیره بگن

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
یک سوال:
* برای تغییر اندازه‌ی عکس‌ها صرفا" باید از نرم افزار paint ویندوز استفاده شود(بدلیل عدم تغییر در exif عکس)

دلیل این قانونی که گذاشتین چندان منطقی نیست...خیلی از برنامه های دیگه هم هستند که ریسایز میکنن exif عکس رو هم تغییر نمیدن!!!!...به عنوان مثال من از acdsee 8 واسه این کار استفاده میکنم!!!...پس بهتر نیست به جای واژه "صرفا" از واژه "حتی المکان" استفاده بشه؟!!!

با مهرداد (imate_pda2k) صحبت کردیم ، زحمت جایزه رو قبول کرده..خلاصه این پی تی بچه های خیلی گلی داره

حالا جایزه چی هست؟!!!

princess

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

به نظر من هم 30 مهر خیلی دیره.:blink: الان مدتهاست که داره نظر سنجی میشه , تازه اگه کسی هم تازه فهمیده باشه 10,15 روز کافیه.:king:

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
یک سوال:

دلیل این قانونی که گذاشتین چندان منطقی نیست...خیلی از برنامه های دیگه هم هستند که ریسایز میکنن exif عکس رو هم تغییر نمیدن!!!!...به عنوان مثال من از acdsee 8 واسه این کار استفاده میکنم!!!...پس بهتر نیست به جای واژه "صرفا" از واژه "حتی المکان" استفاده بشه؟!!!
به نظر من هم بهتره ACD SEE 8 رو هم اضافه کنید. با این Paint چطوری ریسایز میشه کرد؟ توی قسمت ریسایز بر حسب درصد فقط میشه تغییر داد تو Attributes هم از پایین سمت راست عکس حذف می کنه...

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نظر من هم بهتره ACD SEE 8 رو هم اضافه کنید. با این Paint چطوری ریسایز میشه کرد؟ توی قسمت ریسایز بر حسب درصد فقط میشه تغییر داد تو Attributes هم از پایین سمت راست عکس حذف می کنه...

:D Ctrl + A رو ميگيري بعد از پايـــين سمت راست ميكشي ميكشي تا بشه 800*600 اون پايين پايين ها مينويسه

بايد از قوانين اطاعت كنيم ;):D:wacko:

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان عزیز bahrain و Princess :

شما هر کدام یک عکس تو تاپیک مسابقه آپلود کرده اید اگر میخواهید فقط با همین عکس تو مسابقه شرکت کنید که هیچ ولی اگر عکسهای دیگری هم برای ارسال دارید ( حداکثر 3 عکس دیگر) لطفا" پست فعلی خودتون رو پاک کنید و همه 4 عکس رو تو یه پست ارایه کنید

در ضمن عکس ارسالی giba-iran30 نمایش داده نمیشه، لطفا" تو یه هاست دیگه آپلود نمایید

با تشکر

princess

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پویای عزیز فرمایشتون حتما اطاعت میشه.
83.gif
ولی چون من عکسهای جانبی رو واسه داوران pm کردم ,اگه اجازه بدید فعلا این پست رو نگه دارم و سری بعد هر 4 تا عکس رو در یه پست میذارم و این پست رو پاک میکنم.:blush:

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
پویا جان 30 مهر خیلی دیره
اگه تا15 یا نهایت 20 مهر باشه خیلی خوبه

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
جايزه جايزست ديگه :rolleyes:

اگه كسي ديگه هم هست كه ميتونه جايزه اي واسه اين مسابقه در نظر بگيره اعلام كنه

مادی هست یا معنوی؟!!!:happy::cool:.....من چون مطمئنم که برنده میشم میپرسم(شوخی):D:D:cool:

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
128fs318181.gif

مادی هست یا معنوی؟!!!:happy::cool:.....من چون مطمئنم که برنده میشم میپرسم(شوخی):D:D:cool:

looksmiley.gif
هر جور شما دوست داشته باشيد حاظر مي كنيم . اما يه مثال بزن معنويش ميشه چه چيزايي
looksmiley.gif

بالا