• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نظر شما درباره وبمستران پرشین تولز چست

وضعیت
موضوع بسته شده است.

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
پس من چی؟قبول نیست:p
امیدوارم یه روز وبمستر بشم بیام تو جمع صمیمیتون:rolleyes:
کوچییک همتونم شاگردیتونو بکنم الهی:general705:
همه تونو دوست دارم:general406:
سال فوق العاده ای رو برا همه مون ارزو میکنم:)
متاسفانه شما هم از قلم افتادید شرمنده :دی
فک کنم تو فکر زدن همکاری در فروش درسته؟؟؟

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
سال جدید رو پیشاپیش به تمامی کاربران پی تی و مخصوصا وبمسترهاش :general307: تبریک میگم.
برای خودتون سلامتی و برای سایت هاتون بازدید بالا رو آرزو میکنم
موفق و سربلند باشید ;)

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
واقعا در طول این چند سالی که دارم فعالیت های گوناگونی در نت می کنم هیچ فرومی در نت ایران به خصوص ویژه وبمستر ها مثل این جا ندیده ام. فدای همه ی شما بچه های بامرام پی تی. درسته با خیلی ها خاطره های زیادی داریم . ولی بچه ها به نظرم یادشان رفته است اسم ما را هم در لیستشان ببرند. بازم طوری نیست. حتما مشغله زیاد دارند.
ولی بنده از همه ی دوستان در طول این سالیان مختلف که به هر نحوی کمکم کردند بسیار ممنونم.
حالا هم به عنوان یادگاری تا ان جایی می توانم اسم چند تایشان را می برم.

clipchi
ارادتمند ایشون هستیم. واقعا بچه بامرام و خوبی هستند. امیدوارم امسال سایتشان بترکونه از لحاظ بازدید. و به بازدید بالای 40 هزار ورودی گوگل در روز برسند.

M+J
فرد بسیار خوب. و همکار بسیار خوب برای انجمن. امیدوارم سایت دامنه شان یکی از سایت های ثبت دامنه مرجع بشود.
ufont
با ایشون هیچ رابطه ای نداشته ام تا الان. ولی واقعا عاشق بنر و این چیزا هستند. امیدوارم در سال اینده بتوانند بنر های بسیار زیادی با درامد خوب طراحی بکنند.
javadth
از بچه های فعال در زمینه های وبلاگ سازی. و سایت سازی. و مدافع جدی اسپمر نکردن در فروم ویژه وبمستر ها
Web-Master
داش امین دیگه که هر چی بگویم ازش کمه. خیلی اذیتش کردم از بس سوالات تکراری ازش پرسیدم . امیدوارم دلخور از دستم نباشد. چون واقعا مشغله زیاده دیگه ادم جواب های که دوستان دیگر می دهند به یادش نمی ماند.
یکی از بچه همشهری خوب هم هست. انشالله شاید روزی ایشان را از نزدیک قسمت شد و ملاقات کردیم.
امیدوارم بتوانه رکورد 100 هزار ورودی گوگل در روز را نیز بزند.
farshad-fr4
از بچه های جدید هست اگر اشتباه نکنم. الان به نظرم چند هفته ای هست که همش می خواهد سایتش را بفروشد ولی به فروش نمی رسد. خوب بشین نگاه بکن به عنوان یک خریدار ببین چه چیز های را کم نوشته ای یا غیره. انها را درست بکن و قیمتم ببین خوبه یا نه تا بتوانی به راحتی بفروشی. امیدوارم یک خریدار خوب برایش پیدا بکنی.
hitup
یکی از بچه های بامرام پی تی. ایول داره. واقعا . سایت های بسیار خوبی داره. به خصوص قدیما تو کار وبلاگ بود. اگر اشتباه نکنم. و وبلاگ هایشم بازدید عجیبی داشتند.
Mohammad_Vazin
اطلاعات خوبی دارند. امیدوارم هر روز به اطلاعاتشان افزوده بشود.
k-boy
از بچه های خوب این انجمن هست.
l3est
حاج مهتی خودمونه. واقعا پارسال یک اتفاق خیلی بد برایشان افتاد و درگذشت پدر گرامشان بود. امیدوارم امسال سال بسیار خوبی برایشان باشد.
all4sell
فرد خوبی است. در انجمن حضور داره و سعی می کنه بیشتر بخوانه. تا پست بده: دی
Hamidreza23
یکی از بچه های بامرام پی تی هست. در این چند روز اخیر واقعا خیلی ازشان کمک گرفتیم. و مشکل بنده را حل کردند.
nassera
عاشق درگاه و کسب درامد
Fereydoon74
بچه باحالی هست . اواتارتش هم که دذیگه بچه ها می دونند. کیه
MR-S
بچه خوبیه. انجمن داره. و دوست داره کلا سایت های با عنوان دی جی باز بکنه.
kayvan.kh
متخصص فروش وبلاگ های رنک دار هست. ولی پیشنهادی که به ایشون دارم. اینه که در این وبلاگ ها پست های زمان دار بدهد. ایندکس ها را برگرداند. و ایندکس ها زیاد بشوند. و رنک ها باقی بمانند. و بعد یک سایت جامع بزنند. و از این کار درامد به مراتب خیلی بهتر نصیبشان خواهد شد. منظورم بک لینک فروشی هست.
madman2011
بچه خوبیه.
iranadsense
واقعا ادم خوبی هستند. و در زمینه ادسنس نیز اطلاعات خوبی دارند.
ali-ahmari
رفیق شیش داش امین.
mohsenshahbazi
از قدیمی ها ی این کاره. ولی خودش را رو نمی کنه. می گوید داش امین میلیونره. ولی خودش بیشتر از داش امین درامد داره. قدیما تو کار ادسنس بوده دیگه خودنتان قضاوت بکنید چه درامدی به جیب زده است: دی
ParsPatogh
داش بهزاد خودمانه. واقعا بچه بامرامی هست. یک جریانی باهاش داشتیم خودش شد یک خاطره. امیدوارم توانسته باشد
در زمینه ای که دوست داشت در ادسنس کار بکنه. مشغول به فعالیت شده باشه.

miladgraph

بچه با مرامی هست. خیلی دوستش داریم. امیدوارم بتوانه در زندگی به هر چیزی می خواهد برسد.

@MihanV

از قدیمی های این کاره. خیلی بچه خوبیه. هر بار سوالی داشتیم پرسیدیم جواب داده است. قبلا یک سیستم همکاری در فروشم داشت. الان به نظرم دیگه نداره.
@وبمستر
خیلی از ایشون اطلاعاتی ندارم. ولی پست هایشان را می خوانم.
@zgg123
امضایش به نظرم کد تخفیف داره. بچه خوبیه.

mehdidesigner
طراحی های خوبی دارند.
@mohebali
واقعا ادم خوبیه. چه روز های با ایشون داشتیم. واقعا بچه با حالی هست. امیدوارم هر روز کارشان بهتر از روز دیگر باشد.

aalireza439
یه پی تی هست و یک علیرضا عشق اواتار. ولی نه بدون شوخی ادم توپی هست. و اطلاعات خوبی در زمینه اهنگ داره.
@...Rahim...
واقعا بچه با حالی هست. الان کم کار شده است. ولی وقتش برسه . می ترکونه. شک نکنید.

R_e_z_a
واقعا بچه با حالی هستن ایشون.هر وقت سوالی بوده پرسیدم ازشان به بهترین وجه جوابش را داده اند.
http://forum.persiantools.com/members/249599/

narinmusic
اگ خود ابی خودمان باشه. دیگه هیچی نمی مانه که بخواهم بگویم. بچه با حالی هسته. و امیدوارم به ارزوهایش رسیده باشه.

Amirbahal3

از بچه های قدیمی پی تی هست. در زمان خودش واقعا پر کار بود. و در زمینه ادسنس واقعا حرفه ای بود. یادش به خیر امیر خان
خوبی و بدی از ما دیدی حلال کن.
@F A R Z A D
اقا فرزاد خودمونه. عشق سایت عکسه اگر اشتباه نکنم. امیدوارم امسال سال خوبی برایش باشد.
و در اخر تا الان اگر اشتباه نکنم اسم 33 کاربری که به یادم مانده بود را نوشتم. و از کسانی هم که اسمشان را ننوشتم بازم تشکر می کنم.
چون واقعا دیگه ذهن یاری نمیده. البته اسم حاج ممد فخرایی را گفتم این گونه بگویم و ازشان تشکر بکنم. واقعا بچه با حالی بود زمان
خودش و خیلی فعال بود. ولی الان کم سر می زنه یا شایدم سر می زنه ولی ما خبری ازش نداریم. هر وقت کمکی خواستیم جواب داده است. ولی الان کم پیدا هست.
در اخرم از تمام دوستانی که در این مدت در این تاپیک یعنی از صفحه ی 1 تاپیک و تا 4613 تاپیک ویژه وبمستر ها بودند و حالا نیستند و یا کم پیدا هستند و یا محیط نت را ترک کرده اند. بازم تشکر می کنم. یادش به خیر از همان روز های اول صفحه ی اول این جا بودیم.
چه قدر زود گذشت. امیدوارم سال اینده برای تمامی عزیزان سالی بسیار پر بار باشد.
در اخر فدای همه ی شما دایی علی پی تی .

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
تاپیک جالبی بود یک نظر کلی از دوستان در سال 93 لازم بودش
ولی نظر من اینه که اول باید به یه تعریف جامد از وبمستری برسیم و بعد تمام موشکول ها حل میشه

ولی در کل من میتونم اول از امین خوشنود عزیز @Web-Master عزیز تشکر کنم که ندانسته و کاملا اتفاقی راه رو به من نشون دادن :general404:

بقیه دوستان هم که بچه های خوبین البته کمتر اسپم بدن بهتر هم میشه با تشکر
ضمنا از این دوستان هم تشکر کنم @zgg123 و @k-boy و @Hamidreza23 و @aalireza439

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
@Web-Master
امین خودمونه دیگه :D یکی از افرادی که باعث شد بعد از اینکه یه بار ف.ت.ا دهنم رو سرویس کرده بود و دو سالی هم از نت دور بوم دوباره برگردم به نت :) خیلــــــــــــی ازش ممنونم بابت همه چیز :) قسمت شه یه روز می رم کرمان ببینم کدوم کله پاچه ای نمیشناسش :D
@miladgraph میلاد بک لینک :D هر هفته بش پ.خ می دم و خودشم می دونه موضوعش چیه :D صد بار بش گفتم اسمم ایمان هس باز بهم میگه clipchi :| در کل دمش گرم :)
@Amirbahal3 یادش بخیر :( خیلی پسر گلی بود و هس !!! از اولین دوستای اینترنتیم بوده نمی دونم الانم به اینجا سر می زنه یا نه ولی در کل آی لاو یو امیر :x
@javadth کلا به ریفر و این حرفا می شناسم ایشون رو :D صد البته تو طراحی بنر و ... هم مزاحمشون شدم :)
@hitup نمی دونم چجوریاس که قلبا ایشونو خیلی دوس دارم :) هر سوالی ازشون داشتم جواب دادن و من رو خیلی شرمنده خودشون کردن :)
@13est حاج مهدی گل و گلاب :) از همین تریبون اعلام می کنم بابت اینکه یادم رف لینک شاهگوش جدید رو برات بفرستم معذرت می خوام :( کمکی اگه از دست بر بیاد انجام میده و در کل بیشتر از بحث وب مستری تو موضوع رپ باهاش همسنگرم به شرطی که ملتفت شه :D
@MihanV چند وقت پیش می خواستم به ایشون سر قضیه نیازمندی روزنامه ها پ.خ بدم که نشد !!! نمی دونم والا یه اروری می داد که بچه ها گفتن ایشون محدودیت ایجاد کرده :) در کل کوچیکشم :)
@ali-ahmari این بشر خیلی دوس داشتنیه :D 4 کلمه ترکی بهم یاد داده هر وق یکی از دوستام که ترکی بلده رو میبینم باش همون 4 کلمه رو یه جوری صحبت می کنم که انگار از اول ترکی بلد بودم :D یه عالمه سوال تو ذهنمه که بپرسم ازش ولی وقت نمیشه :(
@MR-S آواتارشو مثل خودش خیلی دوس دارم :)
@k-boy نمی دونم چرا ولی همیشه ایشون رو با مدیر فانیکس اشتباهی می گرفتم :D
@Hamidreza23 ج : خواجه نصیر :( 2 ترم که گذشت 6 ترم دیگه هم میگذره :) تهشم موافقت نشد با انتقالیم بعد عید دارم بر میگردم تهران :( :|
@nassera ج : سعی می کنم اسپم ندم وگرنه زمانی که گفت و گوی آزاد باز بود یه پام چزیره بود یه پام اونجا :D
@amirakbari00 یه بار تو فروم نوشته بودن بام کار دارن هنوز که هنوزه منتظرم ببینم چی کار داشتن باهام :D
@Fereydoon74 رجب :D از نیکان روزگار هس ایشون :) ایشالا رجب 4 بیاد بشینیم با هم نگاه کنیم :D
@aliffvfhfhk یه عمره درگیره اسم کاربریشم :D
@منصور قیامت ایشون هم از کاربرای قدیمی اینجاس که خیلی دوسشون دارم و می دونم خودشم نمی دونه :D :D
@F A R Z A D هم سن و سال + یه فرد پر انرژی :)
سلام
آقا خیلی خیلی لطف داری ، شرمنده میکنی.
آقایی و موفق باشی همیشه

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
سلام
برای خود من سال 92 بهترین سال عمرم بود انشالله 93 بهتر از 92 باشه
من تمام چیزهایی که تو یکسال اخیر یاد گرفتم مدیون شما بچه های با معرفت پی تی هستم و از همتون ممنونم
اگر شماها نبودید من الان داشتم بار جابجا می کردم ( اینو کاملا جدی می گم )
لطف خدا شامل حالم شد که امسال تونستم درامد یک سال کارگریمو رو تو یک ماه در بیارم
شاید باورش برای دوستان سخت باشه ولی من اولین کامپیوترم رو 2 ماه بعد از راه اندازی نمکستان خریدم
انشالله سال آینده سالی پر برکت همراه با سلامتی برای دوستان باشه

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
سلام
من تمام چیزهایی که تو یکسال اخیر یاد گرفتم مدیون شما بچه های با معرفت پی تی هستم و از همتون ممنونم
لطف خدا شامل حالم شد که امسال تونستم درامد یک سال کارگریمو رو تو یک ماه در بیارم
شاید باورش برای دوستان سخت باشه ولی من اولین کامپیوترم رو 2 ماه بعد از راه اندازی نمکستان خریدم
هیچکس .. هیچوقت از تلاش دیگران به جایی نمیرسه .. مطمئنا اگر الان درآمد خوبی دارید پشتکار خودتون بوده ... شاید این انجمن یه کم مسیر شما رو adjust کرده باشه ولی پیمودن این مسیر فقط توسط شما امکان پذیر بوده و هست و خواهد بود .
انشالله سال دیگه تو همچین پستی , این پست رو نقل قول میکنید و پیشرفت بیش از 100%ی داشتید : )

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
سلام
در کل آدم تو محدودیت ها ستاره میشه ...

miim

Registered User
لایک‌ها
451
متاسفانه شما هم از قلم افتادید شرمنده :دی
فک کنم تو فکر زدن همکاری در فروش درسته؟؟؟
کوچیکتونم
اره علاقه دارم به همکاری در فروش ولی فعلا فک کنم بهتر باشه تجربه کسب کنم.هنوز تجربه ام خیلی کمه.سرمایه هم فعلا ندارم

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
سلام، دوستان لطف کردن لینک تاپیک رو توی فیضبوق برای ما فرستادن خوندیم پست‌ها رو :دی

آقا اولاً برای همه‌تون آرزوی سلامتی دارم، سال 92 هم یه سالی بود که من توش از دنیای وبمستری غیررسمی خدافظی کردم (باز خواهم گشت :دی)

نظرم در مورد بچه‌ها به ترتیبی که میان تو ذهنم میگم!

@Web-Master
حاج امین، پراید سوار، سایت گنده‌کن :دی
پسر خوبیه، فقط خیلی حرص می‌خوره که به نظرم واقعی نیست و داره ادای تنگا رو در میاره : )))))
سایت منم ایشون خرید امسال.

@ParsPatogh
جانی دپ قطبی فر؟ :D

بهزاد هم یه چیزی از قدیما ازش یادمه، رنک گوگلش 4 بود، ماله من 3 بود، بهم گفت سایتتو بده لینک کنم، گفتم بابا لینک کنی رنکت میاد پایین‌ها، گفت عیبی نداره فدای سرت آخرش عکس قلب گذاشت :دی
با این حرکتش خیلی حال کردم، میدونم هم تو زندگی‌ش آدم موفقی میشه.

@mohsenshahbazi
محسنم بچه خوبیه، یه زمانی اسپانسر گروه اینترنتیه من بود :)) البته هیچ سودی هم براش نداشت :D دوسش دارم <3

@منصور قیامت
حاج منصور طولی، از رفقای قدیم، بچه باحال، با معرفت، بدنساز!
حاج منصور خودش می‌دونه چقدر دوسش دارم، نیازی نیست این مسائل عمومی بشه :| :دی

دیگه کسی یادم نیست :D ولی خب همه‌تون رو یه جورایی میشناسم و دوستون دارم <3

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
منم که لابد نقش *ایه باقر دارم این وسط
pacman.png

اصن همون بهتر که منو ننوشتی. من از کاربرای فسیل هستم. نه من از یوزرای جدید کسی رو میشناسم نه کسی منو میشناسه :(

ولی بازم دم دوتا از کاربرا گرم مارو یادشون بود :eek:

@Javacl داش جواد رو از قدیم و ندیم میشناسم و هنوزم رابطه غیراخلاقی نزدیکی داریم باهم. همیشه لطف داشته بهم. برام بنر زده لوگو زده و در مورد وردپرس کمکم کرده. خلاصه که دوست خوفی بوده. و البته به نظر من طنازترین کسی هست که تو اینترنت دیدم. البته بعد از امین موذی خدا بیامرز (پنج شنبه آخر ساله. همگی بخوانیم برای شادی روح درگذشتگان رحم الله من یقره فاتحه مع الصلوات)

@clipchi آقا دم شما گرم. شما منو یادت بود ولی من اصن نمیشناسمت. اگر یوزرت عوض شده بگو

@Web-Master داش امین هم از دوستان جدید هست. ولی در این مدت گرم خیلی لطف داشته به من و از معدود وبمسترای خوب نت هست

@ShahramB شهرام عزیز هم از دوستای قدیمی هست. فک کنم دوستی ما برمیگرده به گروه تنگناشناسان. ولی الان خیلی وقته اصن ندیدمش

@1eng.ir این که ممدحسین فخرایی هست اگه اشتباه نکنم. که قدیما زیاد میدیدمش. اخیر خبری نیس ازش

یوسف ناصری و مسعود معینی و داوود و بقیه هم که خبری ازشون نیس دوس دارم

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747
اشک تو چشام جم شد دهنت سرویس میلاد :دی
پیشاپیش عید نوروز رو به همه عزیزان تبریک عرض میکنم
M+J
دامنه
ufont
طراح توانا. از کارهاش لذت میبرم
javadth
من داشتم میرفتم از چنگیز هاست ، هاست بخرم که دیدم پشتیبانیش جواد رفراله دیگه نخریدم :D
Web-Master
یه وبمستر حرفه ای که کله پاچه میخوره و صب تا شب و شب تا صب پا نته :دی و همیشه در حال مبارزه با الگوریتم جدید گوگل :دی
farshad-fr4
تفریح ها. ایشالا سایتت بازدید بگیره بترکه :دی
hitup
استاده استاد. با سایتاش خیلی حال میکنم اگه نفروشه که بیشتر حال میکنم :دی
وبمستر
فک کنم اسمش مرتضاست. اینم یوزر دومشه. یهویی وارد بحث میشه و همه رو لایک میکنه :دی
Mohammad_Vazin
اطلاعات بالایی دارن
k-boy
کابوی پی تی ایشونه. ایشالا سال جدید وبلاگات نوفالو نشن :D
l3est
اوایل اسمشو نمیتونستم درک کنم :| ال سست » بست :D هم سن و سال و هم رشته و... راسته بهرام با هایده آلبوم داده ؟ :دی
all4sell
میهن وی . دیوید بکام :دی
Hamidreza23
اقا من از اینجا اعلام میکنم تا شبهات برطرف شه: داش حمید هم محلیمه. هنرستان باهم بودیم بعد جوگیر شدیم هفتگی رو باهم بالا اوردیم الانم باهم روش هستیم :D ...
Fereydoon74
خیلی پسره گلیه آقاست آقا :p خیلیم پولداره فقط یه پارو کم داره :|
@nassera
یه پا درگاه بانکه واسه خودش :دی
MR-S
هر دامنه ای با دیجی باشه این توش دست داره :دی
kayvan.kh
با وبلاگا چه کردی :general404:
madman2011
آواتار خسته. یاد گشت ارشاد میوفتم :rolleyes:
iranadsense
فتا باهاش رفیقه :دی یه جورایی همشهری هستیم :general406:
amirakbari00
عاشق این شکلکه :| :دی
mnb1392
از آواتارش میترسم :general712:
zgg123

بدنسازه هیکلی ورزشکار :general106:
ali-ahmari

گوله نمکیه واسه خودش :general711:
clipchi

اقا ایمان ارادتمند. رجب 4 اومد خبرت میکنم :دی
mohsenshahbazi
از پیشکسوتای پی تی .اطلاعاتشم بالاس

miim
در دنبال آلوما والته اصله. پیدا نمیشه نگرد :D
aliffvfhfhk
تا قبل از اینکه خودش معنی اسمشو بگه نمیتونستم اسمشو بخونم :دی

F A R Z A D
ایشالا یه آی تی من بشی پول پارو کنی :general707:
R_e_z_a

از حرفاش معلومه فروشگاه داره ولی نمیدونم آدرسش چیه
MihanV
سایتای خوبی داره. اطلاعاتشم بالاست. هیکلشم خوبه ولی به من نمیرسه :p :D
@miladgraph
اقا اون تایتل لینک رو به عکس ... تغییر بده : ))))
بوتیک چیه شایعه کردی :general710: خدمات کامپیتری بهتره که :general711:

در آخر از برنامه خوبتون تشکر میکنم، کی پخش میشه ؟ :D

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
pacman.png

اصن همون بهتر که منو ننوشتی. من از کاربرای فسیل هستم. نه من از یوزرای جدید کسی رو میشناسم نه کسی منو میشناسه :(

@Javacl داش جواد رو از قدیم و ندیم میشناسم و هنوزم رابطه غیراخلاقی نزدیکی داریم باهم. همیشه لطف داشته بهم. برام بنر زده لوگو زده و در مورد وردپرس کمکم کرده. خلاصه که دوست خوفی بوده. و البته به نظر من طنازترین کسی هست که تو اینترنت دیدم. البته بعد از امین موذی خدا بیامرز (پنج شنبه آخر ساله. همگی بخوانیم برای شادی روح درگذشتگان رحم الله من یقره فاتحه مع الصلوات)

@clipchi آقا دم شما گرم. شما منو یادت بود ولی من اصن نمیشناسمت. اگر یوزرت عوض شده بگو

@Web-Master داش امین هم از دوستان جدید هست. ولی در این مدت گرم خیلی لطف داشته به من و از معدود وبمسترای خوب نت هست

@ShahramB شهرام عزیز هم از دوستای قدیمی هست. فک کنم دوستی ما برمیگرده به گروه تنگناشناسان. ولی الان خیلی وقته اصن ندیدمش

@1eng.ir این که ممدحسین فخرایی هست اگه اشتباه نکنم. که قدیما زیاد میدیدمش. اخیر خبری نیس ازش

اقا من یه ترجمه از شما دیدم خیلی حال کردم. اصلا یوزرتو میبینم یاد اون تاپیکی که اجنبیا نظرشونو در مورد ایرانیا دادن میوفتم. انصافا عالی ترجمه کرده بودی ...

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
ممنونم از کسانی که به بنده لطف داشتند در قلب من جا دارید. همچنین پیشاپیش سال نو رو به همگی وبمسترها تبریک میگم امیدوارم سال خوب و خوش و پر رونقی داشته باشید.

@MihanV
@mohsenshahbazi
@Web-Master
@javadth
@hitup
@Mohammad_Vazin
@k-boy
@l3est
@iranadsense
@ParsPatogh
@aalireza439
@ShahramB
@aliffvfhfhk
@1eng.ir
@Javacl
@ebi-narin

@...Rahim...
@miladgraph
@payam-nice
@Fereydoon74
@mehdidesigner
@kooolak
@Hamidreza23
@nassera
@zgg123
@farshad-fr4
@ali-ahmari
@hosseinsees
و سایر دوستان...

Last edited:

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559
خیلی ممنون از این دوستای عزیزم - دم همه شما گرم که یاد ما هم بودید چون زیاد فعال نیستم و بیشتر نظاره گر هستم :oops:

@Web-Master دوست خوب ، پر انرژی و اهل تلاش و کوشش که چسبیده به مال دنیا و غیر از پول به هیچی فکر نمیکنه (شوخی):D

@ParsPatogh تنبل ، عشق فیلم و شدیدا بی پول که قراره در آینده منشی من بشه : )))

@mohsenshahbazi مهندس شهبازی عزیز ، استاد کانفیگ سرور و طراحی ربات های ناشناخته ، مبتکر پول ساز:general703:

@منصور قیامت دوست قدیمی و همشهری عزیزم که مارو فراموش کرده و خیلی هم دوستش داریم :(

@Javacl دوست با معرفت ، شوخ و بامزه و البته رقیب سابق در کلمه عکس:general404:

@MihanV استاد و دوست گرامی ، مهندس فرجاد شاپ تاک آبادی :general307:

@M+J مجید عزیز که هیچ وقت از خرید دامنه های خوبش پشیمان نخواهید شد ، از سایتشم دامنه ثبت یا تمدید کنید چه بهتر (صرفا جهت تبلیغ) :general406:

مخلص بقیه دوستان عزیز هم هستیم ،

@l3est
@ShahramB
@narinmusic
@...Rahim...
@hosseinsees
@zgg123

@javadth
@hitup
و .........

پیشاپیش سال نو رو به همگی تبریک میگیم و امیدوارم سالی پربار و پربرکت داشته باشید :)

Last edited:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
@M+J از خدایان دومین
@MihanV از خدایان دومین و وردپرس :دی
@ufont واقعا خلاق و با استعداد ولی دل به کار نمیده :D
@Web-Master نفر اول بخش وبمستر ها، یکی از بهرامیون شریف :D
@farshad-fr4 ماهیگیری یاد بگیری بهتر ازینه که ماهی رو بگیری :general707: چی گفتم
@hitup همیشه تو کف سایت هاش بودم. تو کار سایت زرد نیست اصل کار میکنه :cool:
@وبمستر اطلاعات زیادی موجود نیست.
@k-boy گل است :D
@l3est این کیه ؟
@all4sell دی وی دی رایتر :general711:
@Hamidreza23 خیلی از اخلاقیاتمون شبیه همه :D
@Fereydoon74 رجب
@madman2011 یکی از وبمسترای پر تلاش پرشین تولز.
@iranadsense من با دیدن نام کاربری ایران ادسنس یاد PHP میفتم نمیدونم دلیلش چیه :D
@takesh زیاد نمیاد خبر نداریم ازش
@zgg123 حاچ مهرداد هم درگیر رپ غرب شده فعلا خبری ازش نیست :general707:
@ali-ahmari پر انرژی ترین کاربر تاریخ پرشین تولز
@miladgraph برگ تولز ، آینده ی روشنی داره :general601:
@mohsenshahbazi پنل اس ام اس ، پروگرمر و سرور منیجر بزرگ ، ما که سر از کارش درنیاوردیم :D
@mehdidesigner از قدیمیاست اطلاعات خوبی هم داره (الان پ.خ ها سرازیر میشه سمتش :general707: )
@mohebali کم پیدایی برادر
@aalireza439 داب استپ ، روسیه ، سریال ، دروپال ، پیکان جوانان :general404: تو همه ی زمینه های وبمستری و برنامه نویسی اطلاعات داره.
@ParsPatogh یکی از معدود جاوا کار های حرفه ای ایرانی :D
@...Rahim... خیلی از پست هاش لایک داره
@R_e_z_a از عالمان پی تی. :D
@clipchi شاهگوش :)
@narinmusic اوستا کار و همیشه دنبال ایده های نو :general711:

به احترام شما که تگ کرده بودید
بنده هستم و پست هم میزنم منتهی بخش وب مسترها اون موقع که تصمیم گرفتم دیگه نباشم تو اون بخش به نظرم جایی واسه من نبود.
به هر حال نمیخوام بحث خاصی شروع بشه و فقط به احترام شما پاسخ دادم.

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
pacman.png

من مخلصتم منصور جون
ماهرخ خوبه ؟
چه دورانی داشتیم یادش بخیر
مخلصم

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
سلام .
اینم اولین نه اما اولین پست سال 93 من داخل انجمن پی تی که تبریک سال نو رو بهمراه داره .
از اینکه یکسال رو کنار بچه ها گذروندم خوشحال شدم و اتفاقات زیادی افتاد و ...
در کل از همه حلالیت میطلبم و امیدوارم کسی اگه اشتباهی هم از بنده رخ داده خورده نگیره به بنده و به بزرگی خودش ببخشه و اگرم کسی ناراحته که با سر بره تو دیوار خیال منو خودشو راحت کنه (باتشکر !)
در مورد وبمسترانی هم که یوزرشون رو گذاشتید فقط میشه گفت :
دوستانی مجازی به وسعت حقیقتی باور کردنی . (این جمله از خودم بود دی: )

در کل خوشحالم اسمم جز این لیست نیست چون حوصله فحش خوردن نداشتم و نفرین بچه ها هم پشتم نمیمونه اینجوری !

سال پر از شادی و از همه مهمتر (بعد از سلامتی) سالی پر از پول !
موفق باشید .
یاعلی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا