• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نظر شما درباره وبمستران پرشین تولز چست

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
خب منم با یه تاخیر شروع میکنم به شرح دادن رفیق ها :دی

@M+J
یکی از بچه های باحال هستش که همیشه مزاحمش شدم

@Web-Master

امین این پکیج چیه همه دارن میگن به ما هم نشونش بده :دی مرتیکه
امین یکی از بامعرفت ترین کسایی هستش که میشناسم بچه خیلی گلیه قبلاً خیلی با هم تو جی تالک چت میکردم از وقتی جی تالک رو بستن سالی ماهی یه بار از هم خبر میگیرم :( واقعاً رفاقت ها بو -*-*-**- میده :دی

@hitup
واقعاً بچه باحالی هستش که این سال شرمندش هم شدم بدجور واقعا! که حتماً منتظر یه فرصت جبرانم! و این که عاشق هیکلشم هیکل توپی داره :دی و یه چیز دیگه این که خیلی میخوام بیشتر بشناسمش از بچه های با معرفت و با مرام خیلی خوشم میاد :دی

@k-boy
خیلی نمیشناسمش ولی بچه باحالیه

@l3est
مهدی هم بچه خوبیه :دی همیشه تو موزیک با من ساز مخالف میزنه البته بجز توی صحبت های بهرام و یه چیز دیگه این که واقعاً توی هر چیزی یه سر رشته داره خیلی وقت ها ازش کمک گرفتم ( مخلصیم مهدی )

@iranadsense
میگم این قضیه فتا چیه علی :D دستت کجا بن شده؟؟!@mehdidesigner مهدی این رفیقت دستش رو کجا بن کرده سفارش منو پیشش بکن :دی
@takesh
باهاش زیاد برخورد نداشتم ولی کار درسته

@zgg123

یه وقت هایی توی یاهو باهم بحث میکنیم ولی نمیدونم تا دو تا کلمه بهش حرف میزنم میره :( میترسه ازم یه جورایی فک کنم :دی

@mohsenshahbazi
محسن عشق منه :دی آقایی واسه خودش توی همه چیز تجربه داره پیشش خیلی سوتی هم میدم :D مخصلیم محسن :دی #با امین جمع بستم :دی

@ir2sedair

خیلی خوش برخوردن

@ParsPatogh
بیزاددد :دی نفس منه یکی از بچه هایی هستش که خیلی باهاش حال میکنم یه جورایی مثل خودمه یا میشه گفت خودمه اصلاً :D یکی از بهترین دوست هاس واقعا!

@aliffvfhfhk
من شرمنده علی هستم یه پی امش رو هنوز سه ماه میشه نخودندم خدا میدونه نرسیدم ! راستی یوزر هم فک کنم میشه علی ببربابان درسته علی جون؟
@narinmusic اینم یکی هستش که نمیشناسمش ولی از این تیریبون بهش میکن نکن :|
@R_e_z_a
رضا هم که از بچه های باحاله اصلاً از تجربیاتش به من نمیده :D حتی یه ذره خیلی هم مرموزه :دی ولی خیلی قبولش دارم :D
@MihanV
:||||||||||| اسمت چی بود ؟ :)) فرجاد درست گفتم :D فرجاد از بچه های باحاله اطلاعاتش خیلی بالاس خیلی هم آدم شوخ و خوش رویی هستش به استاتوس های منم توی یاهو خیلی توجه میکنه :D

@ShahramB
شهرام رو توی یه همایش دیدم خیلی آدم با شخصیتی هستش البته هرچند تا به حال باهاش هیچ همکاری رو نداشتم!
@1eng
محمد رو با شهرام یه جا دیدم ولی یه چیزی که هستش الان خیلی وقت هستش از محمد خبر ندارم قرار بود دو تایی باهم دفترچه سربازی رو پست کنیم ولی فک کنم خودش رفته :| پیداش میشه یه وقتی باز :D

@NAKOOT
شهرام از بچه های گل روزگاره خیلی آقاست اصلاً هرچی بگم ازش کم گفتم در ضمن یگ صدایی نازی داره :دی
@mehdidesigner
این مهدی از اون هایی هستش که مرموزه کلاً :| ولی مغزش خیلی کار میکنه در ضمن خیلی آقاس واسه خودش اصلاً وقتی هویت واقعیش رو فهمیدم کف نمودم خیلی هم دلم واسه فیسش تنگه :دی میبینمش باز :d

@aalireza439
ایشونم مرموزه ولی هر وقت باهاش چت میکنم لذت اللهی رو میبرم اصلاً روم شاد میشه از خیلی جهت ها باهم میخونه :دی جهت خوب فکر کنین :| در مورد فیلم و سریال هم هرچی گفت درست گفته ! نیازمند تجربیاتشم :دی

@kooolak
احمد هم پسر خوبیه البته هرچند که با ما نمیپره :( ولی پسر خوبیه :D دوسش دارم :D
@miladgraph
میلاد واقعاً پسر با معرفتیه خیلی وقت ها ازم خبر گرفته آقاس واسه خودش آقا :دی خوبی آقا؟

@payam-nice قبولش دارم کمکم کرده خیلی زیاد البته هرچند چندوقتیه ازش خبری ندارم!
یه نفر دیگه رو هم میخواستم تگ کنم که حیف یوزرش یادم نیست ولی پسر گلیه پویا که بچه اصفهونه خیلی پسر خوبیه :D

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559
منم پوویا یادم رفت :|
@Mon_hareF اوایل که عضو پرشین تولز شده بودم سعی میکردم پست های پویا که اکثرا پیرامون سئو بود رو دنبال کنم و همیشه از تجربیاتش استفاده کردم و الان هم خدارو شکر یکی از بهترین دوستای من هست که مرام و معرفتش رو هیچوقت فراموش نمیکنم :general504:

@ebi-narin ارادتمند ابی خان هم هستیم و به قول خودت دوست دارم باهات بپرم اما از اونجایی که خیلی دیر جواب میدی سعی میکنم زیاد وقتت رو نگیرم :D

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
آقا من این تاپیک رو ندیده بودم الان یه سرچ تو کلمه قمیشی زدم رسیدم اینجا:D
کلا همه بر بچز خوبن اصلا وبمستر بد نداریم:general707:
منم دیگه از DG کشیدم بیرون:general304:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
واقعا در طول این چند سالی که دارم فعالیت های گوناگونی در نت می کنم هیچ فرومی در نت ایران به خصوص ویژه وبمستر ها مثل این جا ندیده ام. فدای همه ی شما بچه های بامرام پی تی. درسته با خیلی ها خاطره های زیادی داریم . ولی بچه ها به نظرم یادشان رفته است اسم ما را هم در لیستشان ببرند. بازم طوری نیست. حتما مشغله زیاد دارند.
ولی بنده از همه ی دوستان در طول این سالیان مختلف که به هر نحوی کمکم کردند بسیار ممنونم.
حالا هم به عنوان یادگاری تا ان جایی می توانم اسم چند تایشان را می برم.

clipchi
ارادتمند ایشون هستیم. واقعا بچه بامرام و خوبی هستند. امیدوارم امسال سایتشان بترکونه از لحاظ بازدید. و به بازدید بالای 40 هزار ورودی گوگل در روز برسند.
M+J
فرد بسیار خوب. و همکار بسیار خوب برای انجمن. امیدوارم سایت دامنه شان یکی از سایت های ثبت دامنه مرجع بشود.
ufont
با ایشون هیچ رابطه ای نداشته ام تا الان. ولی واقعا عاشق بنر و این چیزا هستند. امیدوارم در سال اینده بتوانند بنر های بسیار زیادی با درامد خوب طراحی بکنند.
javadth
از بچه های فعال در زمینه های وبلاگ سازی. و سایت سازی. و مدافع جدی اسپمر نکردن در فروم ویژه وبمستر ها
Web-Master
داش امین دیگه که هر چی بگویم ازش کمه. خیلی اذیتش کردم از بس سوالات تکراری ازش پرسیدم . امیدوارم دلخور از دستم نباشد. چون واقعا مشغله زیاده دیگه ادم جواب های که دوستان دیگر می دهند به یادش نمی ماند.
یکی از بچه همشهری خوب هم هست. انشالله شاید روزی ایشان را از نزدیک قسمت شد و ملاقات کردیم.
امیدوارم بتوانه رکورد 100 هزار ورودی گوگل در روز را نیز بزند.
farshad-fr4
از بچه های جدید هست اگر اشتباه نکنم. الان به نظرم چند هفته ای هست که همش می خواهد سایتش را بفروشد ولی به فروش نمی رسد. خوب بشین نگاه بکن به عنوان یک خریدار ببین چه چیز های را کم نوشته ای یا غیره. انها را درست بکن و قیمتم ببین خوبه یا نه تا بتوانی به راحتی بفروشی. امیدوارم یک خریدار خوب برایش پیدا بکنی.
hitup
یکی از بچه های بامرام پی تی. ایول داره. واقعا . سایت های بسیار خوبی داره. به خصوص قدیما تو کار وبلاگ بود. اگر اشتباه نکنم. و وبلاگ هایشم بازدید عجیبی داشتند.
Mohammad_Vazin
اطلاعات خوبی دارند. امیدوارم هر روز به اطلاعاتشان افزوده بشود.
k-boy
از بچه های خوب این انجمن هست.
l3est
حاج مهتی خودمونه. واقعا پارسال یک اتفاق خیلی بد برایشان افتاد و درگذشت پدر گرامشان بود. امیدوارم امسال سال بسیار خوبی برایشان باشد.
all4sell
فرد خوبی است. در انجمن حضور داره و سعی می کنه بیشتر بخوانه. تا پست بده: دی
Hamidreza23
یکی از بچه های بامرام پی تی هست. در این چند روز اخیر واقعا خیلی ازشان کمک گرفتیم. و مشکل بنده را حل کردند.
nassera
عاشق درگاه و کسب درامد
Fereydoon74
بچه باحالی هست . اواتارتش هم که دذیگه بچه ها می دونند. کیه
MR-S
بچه خوبیه. انجمن داره. و دوست داره کلا سایت های با عنوان دی جی باز بکنه.
kayvan.kh
متخصص فروش وبلاگ های رنک دار هست. ولی پیشنهادی که به ایشون دارم. اینه که در این وبلاگ ها پست های زمان دار بدهد. ایندکس ها را برگرداند. و ایندکس ها زیاد بشوند. و رنک ها باقی بمانند. و بعد یک سایت جامع بزنند. و از این کار درامد به مراتب خیلی بهتر نصیبشان خواهد شد. منظورم بک لینک فروشی هست.
madman2011
بچه خوبیه.
iranadsense
واقعا ادم خوبی هستند. و در زمینه ادسنس نیز اطلاعات خوبی دارند.
ali-ahmari
رفیق شیش داش امین.
mohsenshahbazi
از قدیمی ها ی این کاره. ولی خودش را رو نمی کنه. می گوید داش امین میلیونره. ولی خودش بیشتر از داش امین درامد داره. قدیما تو کار ادسنس بوده دیگه خودنتان قضاوت بکنید چه درامدی به جیب زده است: دی
ParsPatogh
داش بهزاد خودمانه. واقعا بچه بامرامی هست. یک جریانی باهاش داشتیم خودش شد یک خاطره. امیدوارم توانسته باشد
در زمینه ای که دوست داشت در ادسنس کار بکنه. مشغول به فعالیت شده باشه.

miladgraph
بچه با مرامی هست. خیلی دوستش داریم. امیدوارم بتوانه در زندگی به هر چیزی می خواهد برسد.
@MihanV
از قدیمی های این کاره. خیلی بچه خوبیه. هر بار سوالی داشتیم پرسیدیم جواب داده است. قبلا یک سیستم همکاری در فروشم داشت. الان به نظرم دیگه نداره.
@وبمستر
خیلی از ایشون اطلاعاتی ندارم. ولی پست هایشان را می خوانم.
@zgg123
امضایش به نظرم کد تخفیف داره. بچه خوبیه.

mehdidesigner
طراحی های خوبی دارند.
@mohebali
واقعا ادم خوبیه. چه روز های با ایشون داشتیم. واقعا بچه با حالی هست. امیدوارم هر روز کارشان بهتر از روز دیگر باشد.

aalireza439
یه پی تی هست و یک علیرضا عشق اواتار. ولی نه بدون شوخی ادم توپی هست. و اطلاعات خوبی در زمینه اهنگ داره.
@...Rahim...
واقعا بچه با حالی هست. الان کم کار شده است. ولی وقتش برسه . می ترکونه. شک نکنید.

R_e_z_a
واقعا بچه با حالی هستن ایشون.هر وقت سوالی بوده پرسیدم ازشان به بهترین وجه جوابش را داده اند.

narinmusic
اگ خود ابی خودمان باشه. دیگه هیچی نمی مانه که بخواهم بگویم. بچه با حالی هسته. و امیدوارم به ارزوهایش رسیده باشه.
Amirbahal3
از بچه های قدیمی پی تی هست. در زمان خودش واقعا پر کار بود. و در زمینه ادسنس واقعا حرفه ای بود. یادش به خیر امیر خان
خوبی و بدی از ما دیدی حلال کن.
@F A R Z A D
اقا فرزاد خودمونه. عشق سایت عکسه اگر اشتباه نکنم. امیدوارم امسال سال خوبی برایش باشد.
و در اخر تا الان اگر اشتباه نکنم اسم 33 کاربری که به یادم مانده بود را نوشتم. و از کسانی هم که اسمشان را ننوشتم بازم تشکر می کنم.
چون واقعا دیگه ذهن یاری نمیده. البته اسم حاج ممد فخرایی را گفتم این گونه بگویم و ازشان تشکر بکنم. واقعا بچه با حالی بود زمان
خودش و خیلی فعال بود. ولی الان کم سر می زنه یا شایدم سر می زنه ولی ما خبری ازش نداریم. هر وقت کمکی خواستیم جواب داده است. ولی الان کم پیدا هست.
در اخرم از تمام دوستانی که در این مدت در این تاپیک یعنی از صفحه ی 1 تاپیک و تا 4613 تاپیک ویژه وبمستر ها بودند و حالا نیستند و یا کم پیدا هستند و یا محیط نت را ترک کرده اند. بازم تشکر می کنم. یادش به خیر از همان روز های اول صفحه ی اول این جا بودیم.
چه قدر زود گذشت. امیدوارم سال اینده برای تمامی عزیزان سالی بسیار پر بار باشد.
در اخر فدای همه ی شما دایی علی پی تی .

آقا لطف داری و شکسته نفسی میکنی :) شمام خوبی بدی دیدی حلال کن داداش.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا