برگزیده های پرشین تولز

amitistech

Registered User
لایک‌ها
36
باید بری نمونه کارها رو ببینی و بررسی کنی

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان اگر در نسخه موبایلی یک سایت بعضی قسمت ها و باکس های سایتو مخفی کنی و نمایش ندی از نظر سئو مشکلی داره یا نه ؟!

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
دوستان اگر در نسخه موبایلی یک سایت بعضی قسمت ها و باکس های سایتو مخفی کنی و نمایش ندی از نظر سئو مشکلی داره یا نه ؟!
درود
دلیل اینکار شما چی هست ؟ دلایل فنی دارید یا علت دیگه ای داره؟

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
درود
دلیل اینکار شما چی هست ؟ دلایل فنی دارید یا علت دیگه ای داره؟
درورد
بعضی بلاک ها واقعا در نسخه موبایلی اضاقه هستن و تا کاربر بخواد برسه به خود مطلب باعث سردرگمی میشه
ازون مهمتر کاربردی هم ندارن واسه همین مخفی بشن خیلی بهتره

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
اگر لطمه ای به چهار چوب کلی نمی زنه حذفشون کنید و بعد مجدد سایت مپ رو فچ کنید گوگل در حال حاضر قدرت تشخیص چگونگی و چرایی این حذف رو داره اما اگر امکان پذیر نیست کاملا پوشیده نکنید تا جایی که لازم هست دسترسی رو محدود کنید بهرحال هر نوع مخفی کردن بطور خودکار پرچم پنالتی رو بالا می بره و زمان نیاز هست تا گوگل به درک فنی از سایت شما برسه

ehsanled

Registered User
لایک‌ها
85
با سلام
برای یک سایت معتبر و بزرگ که رقبای بسیار قوی و مشهور داره نیاز به سئوکار حرفه ای و مجرب داریم .
موضوع سایت خودرو هست.
فقط کلمات کلیدی مطرح نیست و باید کل سایت روش کار بشه و برندش تثبیت بشه نیاز به سئو مشاوره ای ماهیانه داریم
فقط کسانی رو که حرفه ای هستند در پ.خ معرفی کنید .
ممنون

sanaz16

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ببخشید بحث در مورد چی هست؟چون متن ارسالی دوستان با موضوع تاپیک همخوانی نداره؟من فکر میکردم به دنبال سئو کار میگردید؟

seobartar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
حيف كه من بلد نيستم اين كارا رو . وگرنه ميومدم ارزون ميگفتم مشتريم زياد ميشد . نمونه كارام ميرفت بالا . 99درصد اين ملت كه ميبيني تو انجمن هستند بيكار و دانشجو هستند و 100 تومن هم شايد اكثرشون ماهانه از پدرشون نميگيرن . به هر حال ارزون كار كنيد ولي از اين مايه دارا سوبل بگيريد .
برای بهینه سازی سایت با شماره زیر تماس بگیرید: 09394303880 به دانشجویان هم تخفیف ویژه میدیم

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
من با این موضوع که گفته میشه سئوکار فقط خود مدیر سایت هست موافق نیستم .
بنده خودم مدیر چند سایت بودم و این رو با گوشت و پوست و استخون درک کردم . شما تا جایی میتونید با استفاده از نوشته و اطلاعات سئو در سایت های گوناگون سایتتون رو بالا بیارید اما وقتی به رقابت با سایت های بزرگ میرید در صورت کوچکترین اشتباه سایتتون به فنا میره و در رقابت شکست میخورید .
بذارید با یک مثال حرفم رو توضیح بدم :
این روزا خیلی ها ادعا میکنند که خودشون برق کارند و نیازی به برق کار برای برق کشی خونشون ندارند اما پس از مدتی مشکلاتی برای برق کشی پیش میاد که مجبور میشن با هزینه بیشتری یک برق کار بیارن تا مشکل رو حل کنه .
سئوی سایت هم همینه و یک فرد حرفه ای اطلاعات به روز از سئو و کد نویسی داره و اگر قرار باشه هر کسی خودش بخواد سئو کنه باید کلی وقت بذاره و مطالعه کنه تا خودشو برسونه به اون .
شما کافیه یک کار اشتباه و مخالف دستورات گوگل انجام بدید تا سایتتون پنالتی بشه و این یعنی نابودی سایت . خیلی از سایت ها رو دیدیم که این اتفاق براشون افتاده .
به نظر بنده هر کس سایتش براش مهمه باید کمی خرج کنه و یک سئوکار حرفه ای و قابل اعتماد و باز هم قابل اعتماد به اختیار بگیره .
در مورد اعتماد باید عرض کنم خود بنده چندین بار چوب اعتماد به برخی از آقایون هم در پرشین تولز و هم در وب هاستینگ تالک رو خوردم و همین اخیرا یک شخص که خیلی ادعای مومن بودنش میشد سئوی سایت ما دستش بود که متوجه شدیم که در کد نویسی سایت برای خودش تبلیغ گذاشته و تازه یک کد پاپ اپ روی سایت قرار داده .
پس به هرکسی اعتماد نکنید و سایتتون رو دستش ندید .
با آرزوی خوشحالی تمام وبمستران ایرانی به دور از کلاهبرداری
موفق باشید

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90
با سلام
برای یک سایت معتبر و بزرگ که رقبای بسیار قوی و مشهور داره نیاز به سئوکار حرفه ای و مجرب داریم .
موضوع سایت خودرو هست.
فقط کلمات کلیدی مطرح نیست و باید کل سایت روش کار بشه و برندش تثبیت بشه نیاز به سئو مشاوره ای ماهیانه داریم
ممنون

سلام

من به شما پکیج های تخصصی شرکت معتبر فراسو رو پیشنهاد میدم.

می تونید در این آدرس اطلاعات بیشتری بدست بیارید : http://www.faraso.org/seo

omid9922

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دستت دردنکنهخوب بود

sanaz16

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شما می تونید با شماره 09361848174 تماس بگیرید ایشون منصفانه بهتون قیمت میدن سایت بنده ارو در یک کلمه 5 سایت اول سرچ گوگل در همون کلمه قرار دادن و واقعا کارشون محشر هست

نرم افزار crm

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90
شما می تونید با شماره 09361848174 تماس بگیرید ایشون منصفانه بهتون قیمت میدن سایت بنده ارو در یک کلمه 5 سایت اول سرچ گوگل در همون کلمه قرار دادن و واقعا کارشون محشر هست

نرم افزار crm
این روش لینک بیلدینگ مدت هاست منسوخ شده دوست عزیز (اشاره به لینک نرم افزار crm که پایین نوشته تون قرار دادین)

استراتژی بهتری برای رسیدن به صفحه اول انتخاب کنید ...

ashkan0098

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان عزیز هرکسی به سئو کار حرفه ای نیاز داشت بهم خبر بده ، سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جوگر با قیمت مفت و تضمینی ، seo on page و seo of page به صورت دلخواه انجام میگیرد + پروسه لینک بیلدینگ و افزایش طبیعی ctr و فعالیت های social و smo و افزایش بازدید و کاهش الکسا تضمینی ، بک لینک از سایت های اتوریتی و رنک بالا ، ایجاد محتوای مفید و منظم ، بک لینک از سایت های هم موضوع و وسایت های ویکی مثل ویکی پدیا ، درج لینک در سایت های web2 و shrine ها ، تگ زنی ، رپرتاژ ، بهینه سازی نقشه سایت ، پسوندهای rewrite , آشنایی کامل با الگوریتم های پاندا و پنگوئن و مرخ مکس خوار و کبوتر گوگل ، رفع اسپم و پنالتی ، افزایش سرعت سایت و بهینه سازی کامل on page و of page و سئو مطالب .قیمت تمام این کارها فقط و فقط ۱۰۰ صد هزارتومان میباشد .نمونه کار ها : android30t.com - که سئو کامل انجام شد و تمامی پست ها به صدر نتایج رفتند .cooldownload.ir با کیوردهای : دانلود سریال شهرزاد ، دانلود فیلم فروشنده ، دانلود فیلم من سالوادور نیستم ، دانلود فیلم فی المدت المعلوم ، چت روم بیتوته چت با کیورد : چت ، چت روم صفحه اول میباشند . سئو‌انواع سایت های موزیک و فیلم و چت روم‌ و هاستینگ و شارژ و فروشگاهی و آموزشی و رقابتی با کیورد مد نظر فقط صد هزارتومان لطفا تماس بگیرید باتشکر ۰۹۳۸۵۸۱۶۹۴۱

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
سلام دوستان عزیز هرکسی به سئو کار حرفه ای نیاز داشت بهم خبر بده ، سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جوگر با قیمت مفت و تضمینی ، seo on page و seo of page به صورت دلخواه انجام میگیرد + پروسه لینک بیلدینگ و افزایش طبیعی ctr و فعالیت های social و smo و افزایش بازدید و کاهش الکسا تضمینی ، بک لینک از سایت های اتوریتی و رنک بالا ، ایجاد محتوای مفید و منظم ، بک لینک از سایت های هم موضوع و وسایت های ویکی مثل ویکی پدیا ، درج لینک در سایت های web2 و shrine ها ، تگ زنی ، رپرتاژ ، بهینه سازی نقشه سایت ، پسوندهای rewrite , آشنایی کامل با الگوریتم های پاندا و پنگوئن و مرخ مکس خوار و کبوتر گوگل ، رفع اسپم و پنالتی ، افزایش سرعت سایت و بهینه سازی کامل on page و of page و سئو مطالب .قیمت تمام این کارها فقط و فقط ۱۰۰ صد هزارتومان میباشد .نمونه کار ها : android30t.com - که سئو کامل انجام شد و تمامی پست ها به صدر نتایج رفتند .cooldownload.ir با کیوردهای : دانلود سریال شهرزاد ، دانلود فیلم فروشنده ، دانلود فیلم من سالوادور نیستم ، دانلود فیلم فی المدت المعلوم ، چت روم بیتوته چت با کیورد : چت ، چت روم صفحه اول میباشند . سئو‌انواع سایت های موزیک و فیلم و چت روم‌ و هاستینگ و شارژ و فروشگاهی و آموزشی و رقابتی با کیورد مد نظر فقط صد هزارتومان لطفا تماس بگیرید باتشکر ۰۹۳۸۵۸۱۶۹۴۱

نمونه کاری دارید که در بازه زمانی این 2 ماه انجام شده باشه؟

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
با سلام
موضوع سایت خودرو هست.
ممنون
درود به شما.
این سرویس رو پیشنهاد می کنم
http://feedmap.ir/

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
آیا وب سایت شما دچار کاهش رتبه شده است؟ آیا وب سایت شما رتبه سئوی مورد انتظار شما را ندارد؟ به نظر شما مشکل در کجاست؟ شاید خود شما به گوگل می گویید که اطلاعات موجود در سایت من به روز نیستند!

مقاله جدید سئو رایگان خدمت شما دوستان عزیز
http://www.feedmap.ir/مشکل-وب-سایت/

بالا